Immortal - All Shall Fall
+7
Immortal esot pabeiguši darbu pie jaunā albuma, kurš sauksies "All Shall Fall" un plānots, ka tas iznāks septembrī.
www.bravewords.com/news/114363...

Principā nekas slikts tur nevarētu būt :) Nosaukums gan tāds ne sevišķi izdevies, manuprāt. Ar kaut kādu All Shall Perish asociējas :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Immortal ne-faniem nosaukums arī vienaldzīgs >:)
+1
Varbūt Immortal ne-faniem patīk grupa I ?
+1
Tu domā to, kurai albūms saucas 2 ?
0
Nē, to, kuram albūms saucās "Between Two Worlds"
0
^^^un tas bij super duper albumiņš.
0
nav dzirdēts. Sakat, ka labs ?
0
Tā, maigi izsakoties. Galvenā problēma - man vislaik gribas braukt ar motociklu, kad es klausos to albūmu...
+1
ieslēdz San Andreas :D:D
+2
pie reizes varēsi kādu nigeru nošaut ar drive-by tehnoloģijām :D:D:D:D
+1
^^^ ideāla spēle, bet dēļ tām flying misijām neesmu izgājis
+3
Nu nē, tikai ne offtopiku par šito!!!
+3
in the name of the unholy offtopic :D
+1
bet ja atpakaļ pie topika - tas albūmms bij tāds Black Motorhead`roll
0
bet ziemeļu tumsas dēli no immortalčika ir baigi zajebis.
+1
Interesanti, vai jaunais Immortal albūms būs līzīgā skanējumā kā I, vai arī būs standarta Immortal skanējums.
+2
Kaut kādā intervijā pirms pāris gadiem Abbats teica, ka At the Heart of Winter, Damned in Black un Sons of Northern Darkness bija tāda kā triloģija un nākamais albums nebūs turpinājums tiem, bet drīzāk sāks atkal no jauna, par izejas punktu ņemot Blizzard Beasts. Nez, var jau būt, ka tikai toreiz jams tā domāja. Tad jau redzēs, bet abas Deathperado piedāvātās versijas maniapmierinātu :)
+1
bla, es ar nevarēju izlidot tos mēslu riņķus :(

bet atpakaļ pie tēmas. Man no Immortal patīk skrējiens lejā no kalna, vienīgi redzētais man lika iznīcināt bleka folderi par ~93%
0
ļauj minēšu - blacka folderii palika - Emperor-Behemoth-Burzum-va... arii Mayhem...?

Immortal-Wurdulak-Schnjurk... :( ?

0
Man čujs, ka šitais jaunais būs kaut kas starp "Sons of Northern Darkness" un "Between Two Worlds". Bet nu ta redzēs.
+1
Karametāls!
+2
Es vēl joprojām neesmu dzirdējis zinātnisku izskaidrojumu terminam "karametāls"!
+3
Te nav nepieciešamības pēc zinātniska izskaidrojuma. Bet ja reiz uzdod tādus jautājumus, tad man jājautā - kas ir Tavi mīļākie uzgrāvēji?
0
JAMES MINTON'S EXCLUSIVE TRACK-BY-TRACK BREAKDOWN OF THE NEW IMMORTAL ALBUM!
www.terrorizer.com/content/terrorizer-...

Short, sharp, shock of thrashing war metal – albeit with the Immortal sheen to it.
+1
Izklausās, ka būs kārtīgs karametāls!
0
Furia-esque uber-posi drive

ROFL
+2
Mūžamežs! m/
0
uber-Gregor-stomp-roll
0
Tā diena ir pienākusi! m/
0
Afigenna labs.
0
bļa, lūk, šeit ļoti labi iederas OMG. All Shall Fall savu nosaukumu attaisno, jo tas ir tieši tas, ko tas dara - fucking nolīdzina visu līdz ar zemi.
0
Albums jau nav slikts, bet nekā īpaši jauna nedzirdēju, diezgan neizteiksmīgs uz iepriekšējo veikumu fona. Vērts bija taisīt (kārtējo) reunionu dēļ šitā, ja nav jaunu ideju?
+1
All Shall Fail?
+1
Bļāviens, tas ir viens no gada albumiem! A ko ta īpaši jaunu te kāds gaidīja? Manuprāt, albums kāreiz ir tas, ko visi no tā gaidīja.
0
Nu vispār es nez kāpēc gaidīju ko maķenīt labāku. Slikts jau nu galīgi nav, bet līdz SOND līmenim tomēr tā kā pietrūkst.

A tas reunions jau tāds mosacīts - tikpat nosacīti, cik viņi bija izjukuši. Vairāk tāda kā pauzīte.
+1
Albumam nav ne vainas.
+1
labinieks... laba manta ssis albis ... albuma ieraksta kvalitate ar galigi neklibo!
+1
thetrve
''Albums jau nav slikts, bet nekā īpaši jauna nedzirdēju, diezgan neizteiksmīgs uz iepriekšējo veikumu fona. Vērts bija taisīt (kārtējo) reunionu dēļ šitā, ja nav jaunu ideju?''
Ir jau tāda lieta, ka grupām parasti viņu jaunais albums liekas pizģēc, pizģec ku labs. Pēc gada, kad piefiksē, ka pie jaunajām dziesmām tauta īpaši pačkas nekratu un paši ar var no malas paraudzīties, tad konstatē ka nemaz tik labs nav. Tāpat kā ar nopietnāku rakstu darbu - jānoliek malā un pēc 1-10 dienām, atkarībā no ieguldītā laika, jāpārlasa. Bieži sanāk saķert galvu šausmās - kā gan es tādus murgus varēju sarakstīt.
-3
man tas blekmetāls vispār ir diezgan smagi pie ziemeļgala, (lasi dirsas) bet nu atļāvos nopīzdot albumu un tagad klausos. Rādās diezgan jestri, gribas pat uzdancot. Nekas, noklausīšos līdz galam, iedzeršu vinķeli, paklausīšos Slayer un tad, ja saņemšos, uzgriezīšu vēlreiz tos krabjus, tad redzēs vai bleķis (priekš manis) sūkā vai galīgi sūkā! cheers!
0
Es gan to par Bleku īsti nesauktu (vismaz agrīnajā izpratnē). Tāpēc jau man šie patīk ;)
+4
Q: do you understand lyrics
A: no!
Q: does lyrics sound evil?
A: yes!

Then it is black metal! :D:D
0
Or Death Meatal. Or Gore Grind.
0
or some other excrementory grindstuff!
+5
or French Rap ...
0
Nu trve cult black tas nav , bet neteiktu , ka abbatam nebija ideju un nekā ķipa īpaša te nav ! Tas, ka skan dziesma nenozīmē, un tu dzirdi skaņas, nenozīmē, ka tev nav jāprot ieklausīties un sadzirdēt !
The rise of darkness iespārda dirsu jau 2h..
0
Bļe , sapisos ar to "nenozīmē"...
Doma bija tāda, ka nepietiek vnk ieslēgt gabalu , bet jāprot arī sadzirdēt.
0
french gangsta rap izklausās uberļauns...
0
^ french muslim gangsta rap
+1
0
^ Banlieue 13
0
0
Nu man jaunais Immortal neizraisīja ne mazākās pretenzijas. Īpaši laikam tāpēc, ka pirms tam biju mēģinājis visādus tur Killing the dream un With passion klausīties. Pēc tam kā piesēdos tā divas reizes cauri izlaidu, un būtu varējis vēl trešo, bet bija jāiet uz darbu.
+1
Chaos
vakar, plkst. 08:44

All Shall Fail?

Interesanti, cik ilgs laiks paies, pirms kāds ieliks negatīvu recenziju ar šādu virsrakstu metālarhīvos. Tas noteikti notiks. Tikai laika jautājums.
+3
Nozagu es ar. Ja jāsalīdzina ar Sons of northen darkness - nestāv ne tuvu. Vienvārdsakot - turpinās klausīt SOND.
0
Cerēju uz kaut ko drūmāku un īvilāku a rezultātā kautkāds spīdmetāls. Vismaz prieks par to, ka nav motorhed šlāgerus saspēlējuši.
0
nevis "all shall fall" - bet es nosauktu kā WE SHAL FAIL...

garīgi garām...

oki man patīk true primitīvisms, tāpēc my recommmendation is:

www.youtube.com/watch?v=K7vBWt_qE0o...
0
Un???? Kas neviens nav ievērtējis vēl????
+2
Gribēju jau uzrākstīt ''В сортах говна не разбераюсь'', bet nu ko nu tur iesi kašķēties ...
0
^^^ vismaz viedoklis ir!
0
P.S. Sākumā tas Nargaroth visai smuki skanēja - cibric, cibric bundziņas, rifiņi.
0
Es noklausījos Nargaroth jauno albumu. Jāatzīst, vecie man patika labāk.
0
Izklausās, ka jaunais albis būs krietni gardāks par pēdējo, laigan tas bungu ritms ir komisks..
-1
vispār pārļauno ļaunumu sludinošie blekeri ir komiski!
-1
+5
Hahahahaha, Immortal klipu klasikai pievienojas vēl viens:

www.youtube.com/watch?v=jFVW6PNNaFM...

Īpaši piedūra moments ap 2:30 :D
+1
Ap 0:45 un 3:50 jau ar :)
0
Hell yeah ! Es vēl beigās pieblieztu kadru, kur čaļi puķainās apenēs, korpspeintā un spaikos sauļojas klubkrēslos kādā saulainā nogāzītē malkojot kokčikus no martini glāzēm ar lietussardziņiem :D
0
black metal klipus labak neskatīties-ir vienkārši jāklausās tā mūzika un viss! :D
immortal 46 sekunde izniicinoša,
bet re ku šim klipam nospiediet pauzi 12 sekundē,
redzēsiet kaut ko ļoti mīļu:

www.youtube.com/watch?v=i8Jjy3Zy7kk...
0
Tu domā buņģieri vai vokālista dubultzodu ?
0
Vokālista gan jau.
0
Ar humora izjūtu Abatam viss ok :D
0
All shall fall… including Immortal themselves!

www.blabbermouth.net/news/immortal-membe...
0
Nu ta jau laikam cauri būs :(
+1
Nu tad jau redzēs, kā tās battles in the north tur beigsies.
+1
Skaidrs i viens - Abbats ar Dēmonazu vairs nav bračkas, ja sāk mantas caur tiesu dalīt.
+1
Nu skumji.

Pie Sameša raksta jāpiekabina - neaizmirsti piereģistrēt grupu uz sava vārda ...
+2
Tas ir pizģec nu cik var... Laikam baigais trends... Edmund, es eju uz tiesu, ibem.
+2
^ar Tevi kontaktēsies mans advokāts.
0
All Shall Fail...
0
Nauda, nauda, nauda. Zajebal.
0
^^^ nu tad viņš drīz vairs ne ar vienu nekontaktēs.
+2
Žīdu advokāti tiesāsies par albuma "pure holocaust" ovneršipu.
+2
Pūres holokausts... Hmm.
0
^ ai lol'd :D
+1
^^Žīdi pielaiž bakteriālo iedegu un iznīcina visas ābeles.
0
Abbats saka, ka Demonaz un Horgh jau vasarā uzlikuši mīksto grupai un paši vainīgi. Demonazs saka, ka tā neesot.

www.blabbermouth.net/news/abbath-i-thoug...
+1
Lasiju par to, domaju ka Immortal isjuks, bet kas rakstis lyriku? Abbot nav neka uzralstijis
-1
0
Bombers tak ir vecs Abata blakusprojekts.
+1
nu ja, kamēr iztiesās, kam kas pieder, uzspēlēs Rūsas kaverus ar Bomberi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas