FRAILTY EP 2009 ir klāt!!!
+4
Oficiālā preses relīze:

FRAILTY drūmās saknes

Pēc veiksmīga debijas diska „Lost Lifeless Lights” izdošanas pagājušā gada nogalē, grupa noslēdz rēķinus ar pagātni, izdodot Ep.

Lai agrīnā perioda dziesmas neapglabātu aizmirstības un vēstures kapsētā, grupa rudenī iekonservēja tās studijā.

Ar skaņu meistara Ginta Lundberga palīdzību un zināšanām, dziesmas skan aizgājušajam laikam raksturīgi – kā no kapa, nezaudējot ne smagumu, ne dzestrumu, ne skumjas. Drūmās saknes – grupas agrīnais periods raksturojams, kā death/doom metal, kas arī būs dzirdams Ep saturā.

1. Silent Winter
2. Black Phoenix
3. Scarlet Prophecy
4. The Shining
5. A Flower In The Dark Tide

Albuma vāciņa dizainu veidojis Romans „Corvinus” Kamins, šaurākās aprindās zināms kā jaunatklāts dizaineris un fotogrāfs ar potenciālu. (scarecrowstd.com)

Latvijas versijas diska tirāža ir tikai 300 numurēti eksemplāri.

No 9.jūnija to varēs iegādāties mūzikas veikalā „Randoms” Kaļķu ielā 4, Vecrīgā un e-veikalā Randoms.lv

Turpat, mūzikas veikalā „Randoms”, otrdien, 9.jūnijā, plkst: 19:00 grupa būs pieejama autogrāfiem, jautājumiem un tostiem.

Šobrīd grupa strādā ar jauno materiālu, kas sevī ietvers atkāpes no ierastā doom metal, jo grupa ir progresējusi skanējuma un konceptuālā ziņā, paplašinot un vietām, pat eksperimentējot ar žanra galējību robežu, ieviešot savā mūzikā stilam netradicionālus elementus un instrumentus.

Aktīvu koncertdarbību grupa atsāks drūmajā rudenī, kad vasaras tveice būs pāri un pasaules gals šķitīs par soli drusku tuvāk, bet vasaras periodā spēlēs divos festivālos – „Metalshow 09-Anticrisis” Rīgā un „Devilstone Open Air” Lietuvā.

www.myspace.com/frailtymet...
www.draugiem.lv/frailty
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jā, čalim ir normāls skils. Nofermējums Frailty ripulim arī gana oriģināls. malači
0
Vismaz kāda priecīga ziņa:D
+1
Vai ta pēdējā laikā nepārtaukti bijušas tikai bēdīgas ziņas?
0
^ nu ja, Bigijs nesaka kur gardais aliņs pa 0,6 saņi pārdodas... :(:(
0
^ par gardo gan negāja runa :)
0
Tai Randomā jau noteikti būs nenormāli dārgs. K-kur pa lēto nevarēs dabūt?
-3
a nokacat nevar?
+2
Re, Bigij, Frailty fans uzradās, paņem to CDi pats noripo un ieliec torentos! Nah kādam kaut ko pirkt?
+1
Pēc 9. jūnija būs arī torrentos, kur ta liksies? :)
+2
Pēc 9. nav aršana. Vaig pirms oficiālās relīzes ;)
+5
5Ls par disku ir dārgi...?
0
ja padoma, par 5ls var nopirkt diezgan daudz alinja.
+5
Aliņš nav tā ka īsti paliekoša vērtība.

Nemaz nerunājot, ka vajag atbalstīt māksliniekus!
0
vaijaga jau vaijga, bet tomer ietestesanas pec atbalstu vispirms to, ka vaiga noklausities mp3 un ja baigi patik nopirkt CD, bet latviesu razojumi jatbalsta tapatas. es tikai mazojos, gribejas pakert uz mulki :)
+8
Personīgi es atbalstu ideju, ka muzīkai un citai mākslas izpausmei jābūt pa free un jābūt pieejamai bez maksas. $ var kasīt par merču, končiem, vai muzīkas noformējumu (iepakots CD, piemēram). Tobiš, piecītis ir adekvāta cena, lai segtu muzīkas noformējuma izmaksas un vēl biki lai sanāktu kāds aliņš tam, kas skraida, bīda un visu sarunā, lai tāds noformējums taptu.

Vēl relatīvi nesen bi laiki, ka diski maksāja 12 un uz augšu, kad ~200Ls skaitījās laba alga un izlejamais lāčplēša tumšais vecrīgas krogā maksāja ~50saņus kausā...
0
epeškas tak vienmēr bijušas lētākas par albūmiem
+1
+1
pa 5 Ls jau diskus mierīgi var pirkt. bet kurā vietā, lai es viņus bāžu? liekas lietas mājās, kas krāj putekļus, jo muzonu klausos tikai uz pc. domāju, ka lielākā daļa.
+1
Lai arī fans neesmu par Frailty, tad tomēr albūmu iegādāšos, lai jau stāv plauktā, būs ko bērniem parādīt.
+1
bet keep fucking support latvian metal anyway!
+2
Diskam ir cita aura, ja salīdzina ar mp3troškām. Nopērkot CD, noklausies no pirmās līdz pēdējai dziesmai un ievērtē katru skaņu, bet nokačājot no neta parasti pavirši noklausos vai vispār nenoklausos visu albūmu. Diezgan daudz tādi albūmi, kuri nokačāti un tik noklausītas pāris dziesmas.
Vienīgi 12ls ir pa dārgu, bet 5ls ( ta kā Frailty diski) ir ņemama cena! ( un jā, no ebay pasūtot pārsvarā visus var dabūt pa 7ls)

+3
easyget.lv/konkurss/

piedalieties konkursā, ja gribat bezmaksas cd.
-5
vispar nepiekritu visu lv muzikas diskus ko esmu nopircis esmu pardzinis uz kompi un pec tam kautkur vini majas metajas jo man nav muzikas centra lidz ar to nav aktuala klausisanas.
-4
kadas ir pareizas atbildes ? :P
0
nu ja tu būtu bijis Freš bladā, kad uzvarēja eternal snowfall, tad pirmie divi jautājumi tev liktos tikpat elementāri kā man
0
man ari nav centra, bet vienalga galva sez nepiepildiita velme par muzikas disku kolekciju.
man tikai tagad krajas mp3 kolekcija.
+1
te varētu izveidot birokrātiju:
pārdodu pareizās atbildes uz konkursa jautājumiem, jo es diskus nekrāju/nelietoju. cena: sešdesmit seši, komats seši santīmi.
0
Nē nu ja pa 5ls tirgos ta jau būs ok, bet man k-kā neticas ka tik lēti tai randomā ko dos....
0
Brute Chant, Collide, un vēl kādu latviešu diski bij gan Randomā pa 4,99. Turklāt, vai Frailty menedžeris gadījumā pats tur nestrādā?
0
Nezinu kā tagad, bet agrāk strādāja.
0
Coverītis baigi foršais.
Bļin tad kad atgriezīšos Latvijā, nekur jau vairs šo CD nevarēs nopirkt, taka nāksies vien kačāt. Bigij, cerams AKKU, KAKU neuzrīdīsi man par autortiesību pārkāpumiem :D:D.
0
^ !?
0
"Latvijas versijas diska tirāža ir tikai 300 numurēti eksemplāri."

Sanāk, ka būs vēl kāda globālā versija?
0
eu, decapitated, a tu darbu jau tur atradi?
0
ķipa, rita braucu prom.
+1
kas ta nu decapitated? uz kurieni laidīsi?
+3
Uz Angliju? Padomā divreiz: www.reason.com/news/show/133827.ht...
0
Bļaaaaaaa. Tas ir pilnīgs pizģec. Nav brīnums, ka neskatoties uz vienādājām cenām, pie mums vēl arvien mauc angļu bari ... Licence domino spēlei, tās skatīšanai, apmeklētāju dziedāšanai, dejošanai utt. "Mums ir licences visiem gadījumiem. Tātad tās arī jāizmanto ..."
0
uz Irāku, tur vismaz ir iespēja, ka ātri novāks un nebūs jādzīvo pazemojoša dzīve te. Tā? >:)
+1
par diska noformējumu +++++ :)
es neatteiktos uz krekla tādu uzlīmēt :)

0
^ aiziet !!
>-+
0
taka frailty manager ir ari randoma manager tad gan jau dos pa tiem 5ls :)
+1
Bļaaaaaaa. Tas ir pilnīgs pizģec. Nav brīnums, ka neskatoties uz vienādājām cenām, pie mums vēl arvien mauc angļu bari ... Licence domino spēlei, tās skatīšanai, apmeklētāju dziedāšanai, dejošanai utt. "Mums ir licences visiem gadījumiem. Tātad tās arī jāizmanto ..."
==============
Ir ir, ta BOD, manas masas virs(anglis) ta ari saka, ka seit vins vismaz var atpusties. Vini tagad te atpusas latvija un nav jadoma par naudu, jo te daudzas lietas un pakalpojumi maksa krietni letak, kaut ari vins nav biezais, bet var atlauties uzvesties ka biezais te latvijaa.
0
Intars, šodien, plkst. 09:30
Uz Angliju? Padomā divreiz:

Holy shit... Es zināju, ka arī briti ir apdauzīti, bet ka šitik?
Latvijā ir pilns ar visādām sliktām būšanām, bet mums tomēr vēl ir pietiekoši daudz brīvības un pat nedaudz anarhijas :)
0
Dzeršana kājāstāvot šiem jau baigā topā - daži pabi atgādina autobusus ~ 8:00. Šito privilēģiju noņemt ... Var vienīgi ar savu ķebli uz krogu iet ;D
0
Dzeršanu kājās stāvot piekopj arī citur - cik manīju, Spānijā un Portugālē ir tāpat. Pat labprātāk stāv kājās, nekā sēž, laikam tā vieglāk žestikulēt un viedokli paust :D
+1
A ko darit tad kad vairs nevar nostavet?
+3
Izklausās, ka gājis pietiekoši drūmi :)
tv.delfi.lv/video/6w89cQnB/...
-2
Ivita baigi fun izskatas :D
Tie fani ari ownz prieksplana.
0
kur tad galvenais rūcējs?
0
A kas tavuprāt filmēja ? Puškins, vai ???
+3
galvenais rūcējs pašā sākumā tur fonā drusku pazibēja. Laikam nesagāja kadrā :D
0
^ tā nu gadās tiem lielizmēra čaļiem :D
Pēc tam varēja arī galveno rūceju dzirdēt.
+2
Tas jau vairs nav lielizmērs, tas ir kingsize. Kambodžā tādiem pieminekļus liek, kas šitā izaug, saproties.
0
Live in shadows... :P
-2
Te jaatceras teze par to ka tev noteikti ir lieli prieki ja vakara gaita nakas divreiz solot garam iedzerusiem pardaugavas wiggeriem un saviebt seju kad jadodas pie skrodera lai sadabutu uzvalku.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas