Jēzus :)
+2
Nedaudz atslodzei pēc vēlēšanu rezultātiem:
www.ebaznica.lv/?p=3164
:)))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Par Jēzu vispār ir tāda štelle... aizdomājos lieldienās, saucās.. Marija bija nevainīga, vai ne? Sanāk tā nesmuki, ka to plēvi uzrāva pats Jēzus, kā rezultātā sanāk, ka viņš ir mazafaka. Lūk tas ir slimi, nevis, ka džekam vienkārši saceļās.
+3
Ko var gribēt no mazafaku reliģijas ...
+4
Jeezez the Grand Deflorator!
0
+1 Desperam! :)
+4
"Maksimālais sods, kuru var piemērot par galerijai piedēvēto pārkāpumu, ir sešu mēnešu ilgs cietumsods un 5000 mārciņu liela soda nauda."

galeriju apcietinās un iemetīs aiz restēm uz pusgadu :D
+1
Vāprāccc... 5 štukas un pusgads ķurķī par stāvošu daiktu! :)
+5
Uztaisi Muhamedu ar stāvošu daiktu un dabūsi fatvu par piespriestu nāves sodu.
+4
Uztaisi Muhamedu ar nestāvošu daiktu, un tev piekasīsies par to, ka attēlo Muhamedu kā impotentu.
+6
Principā jā - uztaisi Muhamedu, piesiesies jebkurā gadījumā :D
+2
arī tad, ja neuztaisi :)
kas, necieni mūs? Jēzus tur, Jēzus šite, a kur Muhītis? :@
+2
Es domāju, jau termins "Muhītis" varētu izraisīt "nosodošu un negatīvu reakciju", kā to parasti raksta ziņās :D
+2
īsāk sakot - turbāniem vienkārši patīk klope :D
+2
A kāpēc neviens nesūdz tiesā to galeriju par to, ka mikimausu un citplanētieti ar stāvošiem daiktiem uztaisījuši?
+9
jo Volts Disnejs ir miris, bet Malderu citplanētieši nolaupīja
+3
Par mikimausi un citplanētieti - droši vien nesūdz tiesā tāpēc, ka tas ir daudzmaz reālistisks atttēlojums...

Un par Muhīti - it kā nezinātu, ka galvu pienākas zaudēt par Muhīša attēlojumu jebkādā veidā.
+1
@Fauns - ir tā, ka plēvi tā arī pilnībā nevar pārplēst līdz dzimst bērns, tā lūk.
+8
Par plēvēm bija tādā bārdaina anekdote:
Pārītis sataisījies kniebties, bet čalis nekādi nevar savai dāmai ielikt, mocās, bāž, bet nekādi iekšā neiet.
Viņš:
- Klau, es nezināju, ka tu vēl esi nevainīga...
Viņa:
- Muļķi, zeķubikses man sākumā novelc!
+1
Šitā toč ir bāraina - pirms gadiem 20 dzirdēta :)
+3
Bāraina? Bārā dzirdēji? :D
+2
Re, izrādās, Muhītis akurāt šajā dienā pirms 1377 gadiem atmetis pedāļus.
0
R.I.P. :))
0
Es tagad nevaru atcerēties, Muhītis solīja nākt atkal vai nesolīja?
0
Man liekas, ka nesolīja.
+2
Bet muslimi toties sola mūs visus nogādāt pie Muhīša, ja mēs viņu zīmēsim :D
0
Vai tad neticīgie pie Muhīša nonāk?
0
Gan jau - un tur jau Muhītis pats personīgi ķeras pie lietas.
0
Nu jā, ja ir blats pie paša Muhīša, tad cita lieta. :)
0
Ko tad Muhīts mums, neticīgajiem, darīs, kad nonāksim pie viņa, arābu sūtīti?
0
iepatikās vārds "Muhītis"?
tomēr mīļāk skan, ne? :D
+3
Muhtar, pie kājas !
+10
+1
muhahahahahahaha :D:D:D:D:D
0
gar zemi... :D
0
bļe, tie pirmie divi kometāri tur atkal liek mānīs snaudošajam pohainajam ateistam niknoties. Kas tur ir AIZSKAROŠSS, VELNS AR ĀRĀ? Tevi aizskar, kas citiem cilvēkiem vārda un uzvārdā? Varbūt vēl pusmiljards ķīniešu arī tevi ar savu vārdu aizskar, ībli bļeģ?
0
nevienu jau neaizskar šis puišelis, vienkārši smieklīgs vārds. ļoti!
+1
izlasi komentārus, ir mūlāpi, kuri par kaut ko jūtas aizskarti.
0
ā, bļ*, pareizi. a to drusku ne tā sapratu sākumā :)
0
Jesus jau spāniski runājošās valstīs visai izplatīts vārds.
0
Bļa, tu esi telepāts vai kā? Es pirms kādas stundas apsvēru domu vārds vārdā šitādu komentu ierakstīt :D
+1
Mēs laikam pārāk bieži kopā dzeram :D

Bet vakar iemanījos ar boku vienlaicīgi vienu un to pašu ierakstīt - /forum/122189/#comment162616 ;)
0
Pietiek žūpot!
+1
Jāiet labāk gggrīdas lakkot?
0
Visi pilsētas ārsti satiekās un normāli apliekās pilsētas centrālajās aptiekās !
+1
nedirš! ārsti un viņu kolektīvi brutāli dzer viskijus visādos viesu namos vai pirtīs!
0
www.kasjauns.lv/lv/news/jauniesi-ie...
bija paslīdējis garām:)
0
patiesībā es netā meklēju info, kas pļavniekos par figņu uzcelta. keldiša ielā braucot garam ir tents, kas izskatās pēc standarts āra kafejnīcas, bet uz ta virsu ir uzraksts no sērijas, ka Jēzus Tevi mīl un visu redz vai kaut kas tāds. sākumā gandrīz apsēdos to ieraugot:))
0
0
hmmmmm
0
es to par skrējējiem...
0
Kaut kur biju redzējos jau tos skrējējus. Tur visticamāk varētu būt kāds ciets pamats pāris cm zem ūdens virsas.
0
Par tiem skrējējiem - feiks, simt punktu. Tur visdrīzāk ir kāda kāda figņa mazliet sem ūdenslīmeņa, pa kuru šie deso. Tur jau palēninājumā var redzēt, ka viņiem kājas iegrimst ūdenī līdz potītēm - ja nav cieta pamata, tad ārā jau vairs neizcelsi.
+2
fak, nokavēju :D
+2
^^^ eh jūs kristieši, zinātnei neticat!
0
Tomēr sliecos domāt, ka tas ir FAkE. ( par skriešanu pa ūdeni) Aizdomīgi viņi tur iekrīt vienā vietā.
0
nope. tas nav feiks. Vajag īstās kedas, pareizo ieskrējienu un pareizo pēdas novietojumu pret ūdeni - tālāk strādā tas pats princips, kas plakanu akmeni pa ūdeni metot (vardītes). Feiks man liktos, ja viņi pusi vai visu upi šķērsotu nevis pāris m no krasta :)
0
Es negribu atkārtoties, bet padomā vēlreiz par manis un dažu citu komentētāju teikto un paskaties to video vēlreiz vērīgāk un bez gribēšanas tam ticēt.
0
tad, Tu, Intar, domā, ka pa ūdens virsu tomēr staigāt var tikai Jēzus?:(
0
Nē, Tavā teikumā "var tikai" ir nevietā. Pa ūdens virsu var vēsi staigāt pulciņš kukaiņu sugu, gan jau kāds zirneklēns ar, bet ne jau ķermenis, kura masa ir nesalīdzināma ar ūdens virsmas spraigumu.
+1
zin kā, alus beidzas, jokus nesaprotu :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas