2 biļetes uz NIN Polijā
+3
Piedāvājums NIN cienītājiem, un tiem, kas vēlas pavadīt Līgo vakaru neordināri. Ir pieejamas divas biļetes fanu zonā uz NIN koncertu 23. jūnijā, Polijā, Poznaņā. Pirktas par 25 Ls katra. Var piedāvāt savu cenu, gadījumā, ja pieprasījums būs zems. E-pasts - dainis.tamulevics@gmail.co...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Jāņi Polijā? Baisi... :))
+2
Baisi ir dzert alu, grauzt šašliku pie dabas krūts un domāt, nez kas šinī dienā ir īpašs vai atšķirīgs no pārējām dienām, kas padara to par svētkiem.
0
Da labi - es tak pajokoju! :) Bet dzert alu gan nav baisi! :)
+4
Baisi ir, kad šašliku jāgrauž (jo tas par ogli pārvērties), ne jāēd :D
+1
To, ka tas bija joks es sapratu. Tik neuztvēru ironiju, kas tieši ir tas disturbējošais faktā, ka Jāņi jāpavada Polijā.

Just - turpinu uzturēt nesakarīgu diskusiju.
+8
.
+4
Sonnenmenscham iznāca visu laiku viskodolīgākais posts šajā forumā.
+1
:D:D:D
+2
mjā....
+3
tas gan nebūtu tik kodolīgs, ja kāds to pēc tam neizceltu >:)
+3
Sonnenmensch kā vienmēr lakonisks un vieds. :)
+1
St.c., nav kaut kāds industriāļu forums, kur šito iespamot? Man sāk rasties aizdomas, ka te nav mērķauditorija :)
0
HC.lv ?
0
Iesaku pamēģināt www.sturmmandat.com/

Tu pat eventu sarakstā šitas koncerts ir.
+1
ANKH vai kā tur viņu sauca...
+1
Šturma lapā neatradu neko līdzīgu formumam, bet varbūt slikti meklēju. Hc un Ankh ir ielikts, atsaucība = 0 :D Gandrīz vai jāsāk domāt, ka vienīgi LV esošie NIN fani var ietilpt vienā volvo :D
0
tad jau laikam nemaz nebūsi atvēris to lapu ^^
www.sturmmandat.com/index.php?option=co...
0
Es tikai nezinu, vai tur var nereģistrējoties kaut ko postēt. Bet reģistrācija ir ātri paveicama, tā ka tur nevajadzētu bū problēmām.
0
Taj ir journalist pass vai biļetes?
+1
chrislMl, paldies. Kārtīgi izmeklējos, beidzot atradu pat, kā reģistrēties :)

BigUgga - biļetes. Mēs noakreditējāmies no mana darba + vēl viena beibe no braucējiem tikko kā izdomāja, ka nebrauks (#$^%$$^%$@##$!!!) Tā kā ir trīs biļetes jau :)
0
a nokļūšana pašu spēkiem vai ir varianti?
+1
Viestard, tur var izdomāt. Jo pagaidām mēs esam 4 cilvēki vienā mašīnā, vienam vēl ir vieta. Ja izdodas visas trīs biļetes notirgot, varam braukt ar divām mašīnām.
+1
Varētu pietiekties uz divām biļetēm, tik nav ar ko tur tikt :)
+1
Uzmeilo man vai Dainim :)
+1
Aizrakstīju.
+1
Izskatās, ka biļešu pārdošana vēl ir aktuāla - nav te to NIN fanu, nav :) Taču, ja kāds vēl apsver iespēju, ir parādījušies bonusi - ja piesakās vismaz divi braucēji, varam nodrošināt ar transportu un arī atrisināt viesnīcas jautājumu :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas