Labais:D
-24
Izlasīju tvnetā, bet aizmirsu kur tas bija.
Nu tad, koroč tur vienam rakstam komentāri un es vnk tā pārēcos....:D
Viens saka, ka visiem latviešiem jābrauc uz ārzemēm un kurš tad maksātu nodokļus.
Nākamais komentārs.
otrs teica lai lidostā pēdējais letiņš izdzēšs gaismu:D :d
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Nu dikti orģināli komentāri, nav ko teikt.
+2
ha ha ha dikti smieklīgi, bļa.
+2
smieklīgāk ir tas, ka minimālo algu no 180 uz 140 samazināja, un neapliekamo minimumu no 90 uz 45. smejos līdz asarām.
+2
Jā, E. - riktīgi smieklīgi, smieklīgās algas uztaisīja vēl smieklīgākas.
0
tas vnk ir totāls psc...
+1
Nu ar minimālo algu skaidrs - it kā, lai būtu iespēja strādāt, kaut vai par grašiem, nevis pārtikt no bezdarbnieku pabalsta (no kur jau tāpat diez cik ilgi nepārtikt), ja darba devējs vairāk negrib/nevar maksāt. Bet no otras puses, tas atstāj arī negatīvu iespaidu uz nodokļu ieņēmumiem - jo aplokšņu algu procents, kas tāpat nebija mazs, tagad atkal pieaug - tāpēc arī parādījās vajadzība samazināt neapliekamo minimumu....
0
Man liekas, ka tie idioti nesaprot, ka palielinot nodokļus viņi tikai stimulē ēnu ekonomiku.
0
^ lol, labrīt
+2
Es cerēju vismaz uz kautkādām veselā saprāta paliekām valdības taukmūļu tukšajos pauros...
0
Viss aizgājis offtopikā, ignorējot ļoti intelektuālo sendijas tekstu.
+12
Mūsu intelekta līmenis ir pārāk zems, lai mēs spētu izprast Sendijas tekstus.
0
Nu bļac, kas notiek? :D
0
vai es vienīgais saredzu līdzību sendijā un vēl kādā šai forumā labi pazīstama tēlā?
+8
nē, tu esi izredzētais, pārējiem nav šādu superspēju.
+1
Paldies chris:D
+8
Dažreiz tiešām mēdz gadīties, ka kāds cilveks to vai šo prikolu ir redz pirmo reizi un izsaka sajūsmu, bet truemetālā to ir riskanti darī - te visi visu ir redzējuši un visi visu zina :D
-4
:)
+3
izskatās, ka dažam labam uzradusies konkurence... :D
0
Njā, daži prikoli te pa 3x tiek maukti. Ar search jau grūti atrast.
0
Tumssas zizli...ko nozimē vārds search? :D

nu re - konkurence goes on and on...
+2
Meklēšanos, Japošku laizīšanas piekritēj ;)
+6
haa! nebūtu japoškas Tev nebūtu datora un truemetaala! :D
0
^ so trve
0
-19, liekas, ka mazāk nav redzēts.

Beidz taisīt tēmas ar stulbiem nosaukumiem!
0
nea, ir -35 topikā lieciet man plusiņus, vai kaut kā tā...
0
^ nu jau -41 :D
0
LOL
0
Jauns pasaules rekords mīnusiņos? Taisam auksā viltus profilus un liekam vēl?
+2
nē, vnk Uggam jāuzkodē, ka bobija akauntam katrs lietotājs var likt tik mīnusiņus, cik grib, bez ierobežojumiem. tā būtu vienkāršāk. tā mēs drīz tūkstošos iebrauktu :D
+4
Lai modernizētu trūmetālu un pielāgotu to vispārējam standartam, jāizveido papildus opcijas 5 mīnusiem, 20 mīnusiem u.t.t., par ko jānosūta viena īsziņa 35 sant. apmērā. Par 1000 mīnusu triecienīsziņu paredzēt 95 sant. maksu.
+4
triecienmīnuss - vot tā būtu manta.
0
ja neskaita citus bobija zemu novērtētos postus, otro vietu ieņem sendija ar 21 mīnusu šajā pašā topikā.
0
Bet meitēnam gan jau kādi 14 gadiņi vien ir, gan paaugsies. Izaudzināsim...
+10
teica trūmetāla omīte un izkasīja savas apmācāmās Aldonas mugurā kārtējo caurumu
+2
LŪDZU PALĪDZIET! SVARĪGI! (OBLIGĀTI IZPLATIET DRAUGIEM!)
>
>
> Lūdzu palīdziet mūsu ģimenei! Ekonomiskās krīzēs iespaidos esam nonākuši
kritiskā situācijā. Pagaidāmi tā nav neglābjama, bet bez Jūsu palīdzības
drīz būsim nonākuši bezizejā, un uz ielas. Es, atšķirībā no citiem
palīdzības lūdzējiem, negrasos Jums melot, bet būšu, iespēju robežās, godīgs.
Krīzes dēļ es zaudēju savu darbu. Sieva visu laiku bijusi mājsaimniece, jo mums ir trīs bērni. Bezdarbnieka pabalstu drīz vairs nesaņemšu. Lai gan bijām izveidojuši iekrājumus, tie jau sen ir izputējuši. Ja mēs drīzumā netiksim pie naudas, mūsu māju atsavinās un mūs visus izliks uz ielas.Mani. Sievu. Un mūsu trīs bērnus. Uz IELAS! Mums nebūs, kur palikt, un valsts
mums ATSAKĀS palīdzēt. Uz sociāliem pabalstiem varam necerēt - tā mums skaidri pateica.

Citi šādā situācijā varbūt sāktu stāstīt pasaciņas par to, ka bērni slimo ar diabētu, ka paši ir invalīdi, bet es neesmu tāds. Es jau no sākta gala teicu, ka taisos, iespēju robežās, būt pilnīgi GODĪGS!

Krīzes dēļ bijām spiesti bērnu izglītības fondu notērēt (aizbraucām uz Lasvegasu, jo mēs vēlējāmies naudu divkāršot, lai būtu papildus rezerves, bet krīze skārusi arī tās pilsētas ruletes galdus), tāpēc mans pilnīgi veselais sešpadsmitgadīgais puisis nevarēs braukt mācīties Hārvardas Universitātē, kā bija plānots. Meita, savukārt, nevarēs apprecēt viņas sociālai situācijai atbilstošu (princi, miljonāru) vīrieti, jo nebūs nauda Dolce&Gabanna apģērbiem. Mums arī nav nauda, lai balinātu zobus, un mums nekāda gaiša nākotne (it īpaši meitai un sievai) nevar būt bez žilbinošiem smaidiem, kuri, bez tam, vairs nav tik žilbinoši, jo nevaram vairs atļauties tieši to zobpastu, kuru vajag, tādēļ JAU DIVAS DIENAS esam iztikuši ar parasto Colgate!

Jā, un trešais bērns! Tā ir tik bēdīga situācija, ka pat par to negribu runāt. Kā lai četrgadīgs puika izaug gudrs un spēcīgs, ja brokastīs nevar ēst Belugas kaivāru; ja pusdienās nepietieks naudiņa omāriem; ja vakariņās nebūs ierastais Kobe steiks?

Neierosiniet pārdot nieri, jo to ceļu jau esmu mēģinājis. Pircējs teica, ka manas nieres esot pārāk nodzertas! Varbūt jau tā arī ir, bet Jums ir jāsaprot, ka lai nezaudētu savu sociālo dzīvi, es bieži vien esmu spiests pie rīta kafijas dzert (un viesiem piedāvāt) Hennessey XO, bet pusdienās bieži vien nākas malkot smalkus franču vīnus, un ja es vakarā necienāšu sievu ar šampanieti, tā mani pametīs un ģimene izjuks! UN TĀ BŪTU KATASTROFA!
Jā - runājot par sievu, viņai arī neiet viegli. Aiz milzīgajām raizēm par mūsu ģimenes nākotni viņas pupi ir sākuši nošļukt, un kaut kas lietas labā ir jādara - ja nekas netiks darīts baidos, ka nabadzīte DARĪS SEV GALU!
Es ļoti ceru uz Jūsu ATBALSTU un PALĪDZĪBU!
Patiesā cieņā,
Ainārs Šlesers ar ģimeni

Ziedojumus lūdzu pārskaitīt uz Satiksmes ministrijas kontu:
PVN reģ. Nr. LV90000088687
Adrese: Gogoļa iela 3. Rīga. LV-1743
Valsts kase, Bankas kods: TRELLV22
konts LV85TREL2170010030000

NEAIZMIRSTIET NORĀDĪT "IZGLĀBT ŠLESERU" KĀ PĀRSKAITĪJUMA MĒRĶI!

P.S. IZPLATIET ŠO ZIŅU VISIEM DRAUGIEM UN PAZIŅĀM!!!
P.S.2. Palīdziet man un manai ģimenei - tāpat, kā es palīdzēju Jums! Bez manis nebūtu RyanAir Rīgā, un daudzi tūkstoši latviešu šobrīd nedzīvotu cepuri kuldami (kartupeļus vākdami) Īrijā! Tā ir tikai viena no daudzām, teju neskaitāmi daudzām, lietām, ko esmu darījis savas tautas labā. Esmu
arī gādājis par to, ka dažādi augsta līmeņa nozaru profesionāli atraduši savai kvalifikācijai atbilstošus amatus, un es esmu ļoti labs cilvēks. Tādēļ palīdziet man!

P.S.3. Laikraksts "Diena" ir vainīgs pie ekonomiskās krīzes.
+4
Šlesers jau gan it kā nedzerot.

Bet šis man atgādināja vienu nesen dzirdētu aņuku:

Krīze mūs ir smagi ķērusi - ēdam puvušu sieru, dzeram vecu vīnu un braucam automašīnā bez jumta...
+2
Un guļam rokoko laika gultā ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas