Anthrax "Melnajā piektdienā" 25.07
+4
Ja nemelo Anthrax mājas lapa, tad:
July 26 – Black Friday Club, Riga, Latvia!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
25 – Sonisphere, Pori, Finland
26 – Black Friday Club, Riga, Latvia
28 – Stodola, Warsaw, Poland

Bļaaaa. Izskatās ticami m/ m/ m/ Pēc šitiem atliks redzēt Slayer, Nuclear Assault, Heathen un var mirt nost.
+2
mani interesē tas, kā organizētāji plāno paviklt tādu pasākumu? imho, Anthrax ir ļoti dārgi...
+2
kā saka poļi - zajebiste!
+2
BladeOfDarkness, Slayer jau redzēti Tallinā, izstrīpoti no "'Jāredz pirms mirsti" blociņa :)
+2
Ne jau dārgāki par Kreator.
0
Hmmm...
0
Anthrax WoA 2004 redzēti, bet nu iepēra viņi toreiz kā nākās. No TRUE skatuves viņi man toreiz visvairāk piedūra.
+1
Būs gan arī šogad WOA, bet klubs ir klubs...
0
domāju, ka noteikti dārgāki nekā Kreator
+3
Nedomāju, ka banda kura pēdējo albi uzražoja pirms 6 gadiem un pa vasaru Eiropā 33 končus rukā būs akūni dārga. Turklāt pie mums sanāk pa ceļam iebraukt, nevis speciāli kulties. Anthrax labāk MP noskatīties, kautgan varēs arī WOA uzmest aci un salīdzināt, ja grafiks ļaus.

P.S. Kāds bija Tallinā, kāds nebija ...
0
O blin, tas nu gan nebija cerēts, lieliski!!!
0
Nu ja jau piebrauc klāt, aizies vēlreiz aplūrēt. 04 gada WOA man ar tīri labi patika, bet nu nekad sevišķi liels Anthrax cienītājs neesmu bijis.

Domāju, ka tā ir, kā Blade saka - koncis tūres ietvaros varētu arī nebūt tik lopiski dārgs. Igaunijā šie jau nupat bija, tā kā, iespējams, arī pašiem ir interesantāk uzspēlēt zemē, kur vēl nav pabijuši.
0
Obligāti, obligāti!
0
zis iz intresting
0
nez kā ar naudām būs, par Anthrax īsti nefanoju, bet redzēt , tākā gribētos
0
uz shito iisteniibaa vareetu arii atvilkties...
0
Teemas nosaukumaa rakstiits 25.07., bet peec tam - 26.07. (?)
-1
Dārgāk par Kreator jau nebūs, bet nez vai labāk... ;)
Un ir vērts tik labu grupu vērot klubā ar tik sūdīgu skaņu?
0
Būs, būs. Šodien FBI apstiprināja:
www.diena.lv/lat/izklaide/muzika...
0
Mājaslapā ir 26.

MP ja pareizi sakruķī, tad skaņai nav ne vainas.
+2
tik cik reizes ir bijis pareizi sakruķīts, parasti ausis un attieksmi var pēc konča nolikt plauktā
0
Nav, nav tik traki. Laikam būsi tos neskanīgākos koncertus vien apmeklējis.
0
Man sūdīgi skanošie ir mazākumā attiecībā pret labi skanošajiem (ļoti labi var tik operā skanēt, vai tamlīdzīgā speciālā koncertzālē).
+1
uff uz sso bus jaiet! m/

nedomaju ka bus dargak par Black Dalijas konci.. kadi 10 ls.. ja jau dzeki turee tad ir civilakas cenas :)
0
Uz šito obligāti jāietk...
Ko var čīkstēt par MP slikto skaņu ? Parasti šitādām blicēm ir savs skaņu vecis , kurš zina, ko pielikt, ko atņemt, lai skaņa būtu vēlamā...
+1
28. jūnijā redzēju Anthrax Graspop Metal Meeting. Viņi spēlēja uz 3. skatuves (paralēli gāja 1. un 4., 2. un 3.) kā priekšpēdējā grupa. Visnotaļ augstas kvalitātes uzstāšanās - disku arī viņi plāno izlaist 2009. gada rudenō
-3
cerams, ka viņi mūs nemēģinās aplipināt ar homoseksuālismu :>

(beztēma)
0
dabūju biļetes par 15 Ls, bet tās ir tikai pirmās 100. Pārējās tiks pārdotas par 20 Ls.
0
Jārikšo pirkt.
0
Atsauksme par Anthrax uzstāšanos Rocklahoma Metal Night kaut kad nupatās:

"Anthrax - Crap. "Jump up and down with Anthrax!!!!!". I have no desire to see them again. Even the old songs didn't sound very good. They slowed them down a little."
0
^ Nu jā, tas vairs nav vecais Anthrax, bet drīzāk gan cover band Anthrax...
0
Nu hzhz, bet vispār tad ir jāsāk domāt vai viņi ir to 20ls vērti.
0
I'm there, dude...
0
Feģa, ņiblatuj!
0
jabrauc pirkt bileti jo ta var bur vieniga iespeja redzet ANTHRAX dzivajaa un negribas to palaist garam.
+1
Schnizzel=Abruptum?
+1
nu ko jūs te, viens kaut kāds amerikāņu pajolis, kam mīļākā grupa Nightwish iekomentējis kaut ko stulbu un tamdēļ neapmeklēt šo konci?
0
p.s. sorry, ja aizvainoju kādu Nightwish fanu :D
0
Neesmu gan manījis, ka tas tips būtu īpašs Nightwish fans. Tajā forumā vispār tādu maz, tur lielākā daļa fano par Mannila Road, Slough Feg utml. :P
0
es jau nemaz nezinu, kurā forumā tas ir bijis :D nedaudz nepareizi uzrakstīju, biju domājis "mīļākā grupa iespējams ir Nightwish"
0
re ku jūtūbā video no Rocklahoma 2009. nekāds jump up and down - klasisks Anthrax. par ātrumu gan jāpiekrīt, Indians skan lēnāk nekā ierakstā, bet nesadzirdu tur neko sliktu. un jaunajam vokālim ir laba balss. Tā kā viss štokos.

www.youtube.com/watch?v=YKjUZwlmytE...
+1
Bet nu 20ls ir sālīti...
+1
nu ir gan nedaudz par sālītu priekš maza kluba koncerta
+1
pūlis gan nešpetni ārdās
0
Sonnenmensch - yes. It bilde
0
Anthrax atcēluši pirmos trīs Eirotūtes koncertus vokālista slimības dēļ. Latvija gan vēl pagaidām spēkā.
www.anthrax.com/
0
bļe nu zvaniet tač Belladonnam vai Bušam
0
mSPW, 11. jūlijā,
mSPW Bet nu 20ls ir sālīti...

Ko? 20 ls ...? nu paldies nee! paarak grezna cena prieks manis :(

Tapat skaņa MP būs tada pati kā vienmēr-puslīdz sakarīgi nekāda! :)
(mierinu sevi)

+ vēl ņemot vērā tagadējos apstākļus LV cik tautieši uz to konci aizies? 100? 98? man tāda aizdoma, ka būs pašķidri ar publiku...
0
Chaos, jā kāds no tiem vēl gribētu ar viņiem runāt, tad jau tāds Nelsonms nebūtu vajadzīgs.
-1
ahahaha 20 ls ahahaha
good luck!
0
pēctam vel 30ls būs :d

lab ka es pa 15 paķēru
0
Jaunais vokilers dzied labi. No šā profila;

Most "Spinal Tap" Moment: Dickinson coming backstage to congratulate me in Irvine (šie tur iesildīja IM), and I’m taking a shit. :D
0
Iespēja tikties ar "Anthrax" - Diena.lv konkursā tiek izspēlētas 4 Meet&Greet kartes:

www.diena.lv/lat/izklaide/_konku...
0
Rītdienas Oslo koncerts arī esot atcelts.
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
+1
Izskatās, ka FBI neiet... būtu stulbi, ja sanāktu tāpat, kā ar DM.
0
UPDATE #2: ANTHRAX's July 29, 2009 concert at the Retro Music Hall in Prague, Czech Republic has now also been canceled.

Un Rīgā būs?
+1
Es uz to nederētu. Ka tik tiešām Antraksim nebūs atkal jāmeklē jauns vokālists...
0
Man, savukārt, cita neskaidrība: gadījumā, ja vinnē "Dienas" konkursā to Meet&Greet karti, tas nozīmē, ka arī uz koncertu var tikt bez ieejas biļetes?

0
Gan jau ka pa otrām durvīm vienkārši ievedīs paspiest roku iesvīdušajiem džekiem ... ;)

Atliek cerēt ka džeks atlabs un nenospēlēto augusta sākumā atrukās.
0
tiešām slims?

Tomorrow night's (Wednesday, July 22) ANTHRAX headlining show in Oslo, Norway, has officially been cancelled. Concert promoter Ottar Stangeland has told the blog of "Pyro", a weekly rock and metal program which airs on Norway's national radio station NRK P3, that the gig, which was supposed to be held at Gamlebyen Skate Forening, a skate bowl in the old part of Oslo, was called off. "I spoke to ANTHRAX's European booking agent, Dan DeVita at TKO [The Kirby Organization], and he confirmed that the tour is canceled. There appears to internal strife within the group, and [singer] Dan Nelson is apparently out of the band," Stangeland is quoted as saying.
-1
lol
-1
melnās piektdienas lapā drīz jau divi no trim redzamajiem pasākumiem būs zem 'pasākums atcelts'

nez kā būs ar Daath un Čimairu :>
-1
'Man, savukārt, cita neskaidrība: gadījumā, ja vinnē "Dienas" konkursā to Meet&Greet karti, tas nozīmē, ka arī uz koncertu var tikt bez ieejas biļetes?'

gan jau, ka nē, vienkārši tev šaj.gad. obligāti būs jāpērk biļete, lai būtu pie ~ pārliecības, ka tev pēc ~ koncerta iedos paspiest roku kādam no grupas >:)
0
Ja tā, tad nu īstais laiks kašķi meklēt ... Grupai kura pēdējo albumu izdeva pirmas 6 gadiem tūres ir galvenais iztikas avots.
0
^ nemaz nerunājot par to, ka tūlīt kaut kad jānāk ārā jaunajam albumam :D
+2
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

CANCELLED! FAKKK!

Varbūt tā ar labāk, līdz nākamai reizei varbūt jēdzīgāku vokālistu atradīs. Uz Beladonnu jau diez vai ko cerēt, Bušu re ka pierunājuši tomēr uz vienu koncertu.
0
ble, nokavēju kādu pusminūti :D

Ja jau nevar ne ar vienu vokālistu kopīgu valodu atrast, tad vai nu laiks mest mieru, vai kādam no pāsiem sākt maurot.

Nez, cik ta Bušam piesolīja par šito vienu superspešal šovu, ņemot vērā, cik mīļi viņu palūdz pastāvēt pie ratiem, kad vajadzēja cash-grab reunion tūri ar Belladonnu taisīt.
0
Žēl, ka atcēla šito bodi. Jo padomājiet - 20 Ls tagad ne katrs var atļauties. Es pieļauju, ka MP uz šito pasācienu atvilktos 100-150 cilvēku. Ko vēl vajag? Tas jau ir gandrīz kā nopirkt VIP biļeti masu pasācienā. Tautas būs maz. Būtu 100 ls biļete, vispār varētu viens iet skatīties :D :D
+1
ho-ho

***UPDATE: According to ANTHRAX's management, the band's new album, "Worship Music", which was previously due in Europe on October 23 via Nuclear Blast Records, will now be "pushed back to a later date." It is not presently clear if Dan Nelson's tracks will be erased from the CD, which was recently mixed at a New Orleans studio by Dave Fortman (a former member of UGLY KID JOE who has also worked with artists such as MUDVAYNE, EVANESCENCE).***
0
haha you die! :D
0
Worship Music=Chinese Democracy :D
+1
Interesanti, ko WOA iespraudīs Anthrax vietā
0
Mambo Kurt uz lielās skatuves :D
0
Anthrax ziepenes turpinājums Nelsona runā www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
+1
Viss kā parasti ... Sākumā pateikt ka džeks ir slinms, tad ka šis vairs nespēlēs grupā ...
0
Te info tiem, kuri jau paguva nopirkt biļetes:
www.diena.lv/lat/izklaide/muzika...
+3
"Uzklausot jurista padomus, līdz šim es nekomentēju "Anthrax" iepriekšējās dienās izplatītās ziņas"

Kaut kāds bērnudārzs un debīls īblis. Metāls vēl skaitoties. Nedapists pozeris - fukking mirsti! Jurists viņam, bļa, un 20Ls pa ieeju, kur tādi cirvji vispār iet smago gasīt :E
0
Nu kā, džeks tak grib savu pīrāga gabalu dabūt. Pārējie jau ne mazāks bērnudārzs - aizmuguriski kaut kādu tuftu presei dzen.
-1
vismaz attieksme kādam līdzvērtīga mūzikai
0
Bļa, a huļi man uz kongresu namu jādzenās ... Pēc Aria atcelšanas varēja visās kasēs nodot :(
+2
^ Par to vajadzēja domāt, kad pirki :P
0
BoD - naudiņas atgūšanai derot arī šis te:
www.bilesuserviss.lv/iakts.doc
0
"Anthrax" menedžeris Aizvors Zivkovics....
bļe, nu jau ar uzvārdu viss ir pateikts!
0
AI JOOPTVAJUMATJ!
-1
^ izskatās, ka ir drukas kļūda. Gan jau, ka tas nav nekāds Aizvors, bet gan Aivars :)
0
"ANTHRAX's manager, Izvor Zivkovic of Split Media"
+2
Izvars tātad. Un ko tad viņš tādu ir izvarējis?
-4
ka izradas anthrax riga nebus
notikumi.delfi.lv/news/music/article....
+2
njaa, es saprotu par ko minusi, es laikam nedaudz aizgulejos ar so info? XD sorry.
+1
Informācijas operativitāte pirmajā vietā, vai ne? :D :D :D
+1
ta izskatas :D
0
Antraksim laiks kārt savus injun ieročus vadzī.

(bet ja nu reiz atkal ko šie izdomā, tad Bušs ir labākais vokālists, no visiem ( nu ok, par Nelsonu man nav viedokļa))
0
Armored Saint - Loose Cannon
jauns gabals.
www.myspace.com/armoredsaint1...
0
es esmu vienīgais, kuram patīk, kā tagad izskatās MP lapa?

www.melnapiektdiena.lv/sub/
mjau, ku cmuki :)
0
viņiem esot vokālists aizgājis.
+2
Ko, MP arī? nu trakas lietas, zin.
+3
Vēl vajadzētu Chimaira atcelt, tad lapa izskatītos vēl labāk.
0
Dear metalheads, as already discussed at the bulletin board, ANTHRAX decided to break up with their singer Dan Nelson. As a consequence of this they had to cancel almost all upcoming dates. However, it is not clear if the ANTHRAX show at W:O:A will be cancelled, too. Currently we are negotiating and going after a cooperation between their former singer John Bush and the band. But at the moment we do not have any news. We hope this negotiations are in your interest! Your W:O:A team

Ja tā notiks, tad jau teiciens: Nav ļaunuma bez labuma sevi pilnībā būs attaisnojis
+4
:(( Tas no organizētāju puses bija ļoti "jauki" ap 22. jūliju mierīgi izsniegt netā nopirkto biļeti, neko nesakot, ka koncerts 26. ir atcelts, ko, tā kā preses studēšanai daudz laika neveltu, uzzināju pie MP 26. vakarā :@
Atdeva jau $$$, bet nu nepieklājīgi tik un tā. Pēc DM un Anthrax man tāds diezgan stingrs lēmums uz FBI pasākumiem biļeti vairs nepirkt, ja nepiedāvā vismaz Metallicu, Rammstein vai Nightwish.
-4
ja nav Nightwish, tad chist biljeti labaak nepirkt
0
ja butu nightwishi tad atnaktu onkulji pakoljit mazaas meitenites
un nAKTSvelme aniivej nebuus....
XD
bljaaaaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas