METāLS PRET KRīZI
-23
lAIKS DOTIES prom no Latvijas vai varāk pārslēgties uz muzonu.?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
TU VĒL TE?
+2
Labāk pārslēdzies uz mūziku un netaisi idiotiskas tēmas.
+3
Brauksi močīt karametālu saulainajā Krētā! m/
0
Ja domā, ka te ir sūdīga ekonomiskā situācija, tad brauc vien prom, vismaz uzzināsi, ka citur var būt vēl sūdīgāka ekonomika + karstums + nigeri un muslimi. Galvenā problēma ir tā, ka Latvijā gaudošana ir pati skaļākā un rīcība pati mazākā.
+4
Stulbākais, ko var vēl pateikt ir līdz riebumam jēli nodrāztā frāze "kas pēdējais dodas prom, tas izslēdz lidostā gaismu". Nudien, izdzirdot šo sāk šķebināt.
+2
:D pilnigi debils topiks! ieliku minusu autoram!
-9
No vienas puses jau sanak debils topiks tam piekritu.
Tacu pat es senais un dizais latviesu patriots ar laiku saku saubities vai ir verts te mirt bada kamer citur vel ir darbs un izredzes uz dzivosanu.
Ja ok man ir darbs tacu pateicoties valdibas neizdaribai maniem senciem tas gan vairs nav kuri uzticigi stradaja musu valsts laba.
Lidz sim jau es biju diezgan tads uzticibas kreditu devejs valdibai tacu tagad tas ari sak izzust.
Jo vai tad nav ta ka si temata noliceji paslaik strada un pelna sakarigu naudu tepat lv.
Dzivot labi mazas cenas un var noligt tos maitas gabalus lv nodevejus kam vairs nav darba un ceribas uz izdzivosanu.
Sie sliktie cilveki kas atlaujas nolikt.
Ja nav maizes lai ed kukas.
Ka teica katrina 2. un sads viedoklis manuprat te ir lielai dalai no tiem kam ir darbs.
Vini nespej paraudzities talak par savu maku.
Ka ari padomat par lidzcilveku problemam.
-7
Ta vieta tak var paklausities frailty un tempjot alu pabesities.
Tacu nepadomat par citiem cilvekiem.
Ja ir velme par so parunat varat man draugos rakstit.
Ziniet vel kas man kaitina ka manai ex draudzenei piemeram ir jabrauc uz arzemem macities jo pateicoties musu dizajai valsts iekartai nav pienacigas bakalaura izglitibas kas vinai nodrosinatu nakotni.
Ta iemesla del mums izjuka attiecibas.
Ja situacija vel paliks sliktaka es emigresu uz kadiem daziem gadiem.
Un iesaku jums to pasu darit.
+6
Vispār jau Marija Antuanete bija tā, kas teica par tām kūkām.
+1
Labi piedosanu nedaudz saputrojos.
Tacu domu tas nemaina jo ka skiet tos kas doma ka izdzivot noliek tie kas dzivo cepuri kuldami.
Tada ir ta nepatikama realitate.
+1
visstulbākā rīcība šobrīd ir sēdēt un vaidēt..
slikti paliek no tādām tēmām..
0
Par Mariju Antuaneti un kūkām:
en.wikipedia.org/wiki/Marie_Antoinet...
"In popular culture, the phrase "Let them eat cake" is often attributed to Marie Antoinette. However, there is no evidence to support that she ever uttered this phrase, and it is now generally regarded as a "journalistic cliché"[1] which first appeared in The Confessions of Jean-Jacques Rousseau.[2]"

0
Katram sava sāpe. Vienam nav darba, otram maza alga, trešam nepatīk šis vai tas. Taču tāpēc nav jācep augšā tik idiotiskas tēmas.
0
pizģets, un vienam te vēl sirds sāp par katru debīlu tēmu. nabadziņš. :(
+7
gribu tur kur daudz nigeru, muslimu, japaņušku un daudz daudz mauku, +40 grādi, nav ūdens, ir AIDS. Ieteikumi?
+8
Vizit Riga spā, trai zis!
+5
Runci, ceļo uz Las Vegasu, tavām prasībām atbilst par 100%
+3
ja velies kur doties labak padoma 10reizes, es ta nedariju..
nekur nav tik labi ka majas.
0
Baigie patrioti te atradušies....!Par kūkām cilvēkam respect!

0
lash

kas tas par putnu ja nav noslēpums?
+3
truemetalxxx
0
man liekas, ka tagad vēl sliktāk kā pēc II. pasaules kara:(
+1
no kā toreiz pārtiki ?
0
no stāstiem par to...
0
norchall2, par putnu vairāk info iekš googles, ierakstot "pickelhaube".
0
tagad vēl sliktāk kā pēc 8. pasaules kara būs
lolo
0
Mēs visi mirsim! Pray the Lord ...
-1
Pēdējā laikā arvien mazāk sāku klausīties īstu metālu kautkā velk uz kautko vieglāku un mazāk depresņāku tekstu..."k čemu bi eto?"
0
KRīZE?
+2
dižfuckups
0
lai cik suudiigi buutu, vienmeer var buut sliktaak ;)
taa ka:

www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas