Es teju vai apmīzos!
0
www.youtube.com/watch?v=1XE4Cv5tBlg...

Un pasakiet, ka tā vēl nav XD
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
1) kāds šito vēl nebija redzējis?
2) lai kas nu to būtu teicis;
3) tā jau gluži vis nav. Pēc viņa domām, sātanistiem būtu visu laiku jāstaigā korpspeintā ar pārgrieztiem ģīmjiem, spaikiem utt.?
+8
anyway izklausās pēc ārprātīgi iedomīga pimpja
+2
pff vecais kvieplis.. vinam vel tālu līdz DIO daiļradei
+2
Nu ir jau, ir vecajam kraķim taisnība - ir tāda black metal grupu kategorija, kuras parstāvji uztver šo mūziku kā tās pašas Kūpera aizsāktās šokroka skolas turpinājumu. Par to jau arī Fenriz, Samoth, Ihsahn u.c. to pašu, ko Kūpers ir runājuši.
Un ikkatrā žurnālā joprojām nākas redzēt šādas te bildes: ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm7.jpg... Un tas, protams, ir labi, jo ar mūziku tur uzreiz viss labi top skaidrs.
0
naglai uz galvas :D
Bet redzēts gan dahuja.
0
Atradis ar ko salīdzināt...
Bet ir ļoti daudz black metal grupu bildes par kurām tiešām var norēkties, kā Kūpers skaidroja...
0
depresīvi
+4
tad Kūperam laikam jāstaigā vis;aik ar savu nocirsto galvu padusē :)
0
lai tas lunatrons dara ko grib.
-1
viens tāds Koopers ir kudī trvāks un krutāks par visiem blakkeriem kopā.
+1
Nepiekriitu. Tas ir 100x paarspiileeti. Njem veeraa - es esmu riktiigs Kuupera fans, bet vienalga nepiekriitu.
+7
Pilnīgi pie dirsas ko tie dauņi dedzina vai zieķē uz sejas. Galvenais, lai labu, spēcīg melnmūzik tais
-1
btw, lai ko cilvēki nedirstu uz Mensonu, man Mensons vienalga liekas 100x krutāks nekā Kūpers, viņš nav vainīgs pie tā, ka tik liels skaits pokemonu sāka viņu dēvēt par savu elku, džekam ir savs points visā, kvalitatīva mūzika un klipi.
0
Savā ziņā cepuri nost Mensonam par to, ka viņš nevis spēlē kaut ko jau dzirdētu , bet kaut ko jaunu,savu sāka šancēt..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas