nirvana
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man nirvana nepatiik.
P.S. Kaada, kaapec tu laid taadas sviestainas teemas, kuras nav saistiitas ar metaalu?
0
Savā laikā viena no labākajām grupām! Revolucionāri!!!
0
Nirvana muuzhu muuzhos! ! !
0
Edenbeast tapec ka no daudziem esmu dzirdejusi ka visiem metalistiem respekts pret nirvanu,tapec ari nolemu parbaudit
0
esmu loti daudz negativas atsauksmes dzirdejusi par Nirvanu, da man viena alga tapat man ta grupa patik!!
0
man kadas paris dziesmas patik...
0
Nekad nevar saciit, ka kaut kas patiik pilniigi visiem. Tas ir nelogjiski, Kaada. :)
0
Edenbeast nu ne jau patik,bet nav ta ka butu loti lieli iebildumi...nu ja bet gaumes tiesam dazadas...
0
Vislabaakais no grunge ir un buus Alice in Chains!!! :)
+1
Man gan liekas ka Nirvana - forever. Daudziem nepatik Kobeina arejais izskats, daudziem muuzika, daudziem uzvesanas, bet es Nirvanu un Kobeinu cienu kaut vai par to ka vini ir ka Mayhem, ka Bathory, ka Metallica, ka legendaraa anglu Doom trijotne, ka pirmais kirurgs kurš izdarija operaciju uz sirdi, ka telefona izgudrotaju, ka pirmo suni kosmosaa, pirmatklaajeji, ceļa rāditaji parējai cilvēcei...kaut kā taaa
Edenbeast - My Dying Bride RULZZZ, sen to gribeeju uzrakstiit..
0
Mana masa - Depresija

Es Tevi cienu! :) MDB Forever! Forever sadness and depression!
No kurienes Tu esi? :)
0
Ko te lai saka... Mana pirmā mīlestība, hehe...
Jāsaka, pateicoties Nirvanai esmu iemācījies atšķirt īstu, izjustu, izsāpētu roku no uzpūsta pompoza sūda...
Tikai mani vienmēr ir tracinājusi tā jezga, kas sacelta ap Kobeinu. Un vispār - mana vismīļākā grupa tomēr ir Alice In Chains :)
0
TO eDeNbEaSt:
es no depresivakaa rigas rajona, mezciema kur ir daudz mezu un udeņu, super vietas kur klausities "doomu".
Ko tu saki par Anathemu muzicesanas sakumposmaa?
Kas vel patik no dooma, ko vari ieteikt(neesmu paraak informeets par labam grupaam)?
0
True and lazy self comforting sadness. Stay sad and anti-happy!!!!
0
To Mana masa -depresija

Anathema bija mana miiljaakaa grupa,it iipashi albuums The Silent Enigma.Tachu dzheki noposeejaas,un tagad man ir tikai MY DYING BRIDE. Labas doom grupas ir Morgion, The Prophecy, Evoken, Cathedral, Candlemass.vispaar ieveertee www.doom-metal.com
Tur ir VISS par DOOM

Stay silent in the Bleak Garden of Christ's tears... Forever falling, forever failing, forever weeping...
0
Patīk vai nepatīk- leģendas nemirst.
0
Shitais nu gan truemetal... :DDD
0
katru dienu kaad leggenda aiziet un naak jauna vietaa!!!
0
bet vecaas nakad neaizmirst, jaunaas tas papildina, tacu nedaudz
0
to edenbeast:bet isteniba Anathemu apvainot nav godigi, kaa to dara lielaaka dalja,dzeki evolucionee, aizgaja vokalists, tika atrastas jaunas idejas, protams, daudziem nepatiik, bet ko dariit, nekas sajaa pasaule nav patstaaviigs...
Dying wish, silent enigma ir graaveju, ari Serenades ir lieta, ko vel, vakar biju doom-metal.com isteniiba bija tur jau buuts, paklausijos samplus, nokachaju klipu(kurs negaaja). ta normaali.vieniigi zeel ka nevar dabuut doom bandu mp3(ja atskaita 2-3 popularakas grupas).es domaaju pa blatu, protams. a varbuut es nezinu kur.
ko veel....jautaajums:kas tev ir doom? vai dveeseles stavoklis, vai dzives neatliekama sastavdala vai vel kaut kaa savaadaak? isteniiba doominsh jau ir depresiiva muuzika(es izdariju laikam atklaajumu), es klausos to kad viss liekas pilnigs meesls...,bet ka tev ka notika shis paargajiens no iepriekseejaa muzikas stila uz doom,u, kops bernibas jau laikam to neklausijies...
0
To Mana Maasa Depresija

Doom ir manu dziives uzskatu pamataa. Jau no pashas beerniibas es mekleeju kaut ko skumiigu un skaistu reizee. Doom man ir skumjais skaistums. Man nav bijis nekaads ieprieksheejais muuzikas stils, ir bijushi tikai mekleejumi. Atradu Doom (viss saakaas ar Heaven Gray), un taa lieta aizgaaja. Kopsh taa laika es valkaaju melnas dreebiites, man ir naaviigi gari mati(taa kaa MDB gjitaaristam Andrew Chraighan(ja kas, tad arii taadaa pashaa kraasaa:)), rakstu druumu dzeju un speeleeju melanholisku un brutaalu gjitaaru :)
P.S. nejauc mani ar gotu pokemoniem, esmu pilniigs metal veteraans! Hail Metal, Hail Doom Metal, Hail My Dying Bride, Hail Depression!

Nirvanas faniem sorry, ka diskusija par Doom norisinaas sheit :)
0
NIRVANA-vecie,labie
0
Ē-ee... "lazy self comforting..." Vai tas par doom'u?... Noklausieties-ka šos:

WARHORSE - Doomsbride
www.southernlord.com/images/Doomsbride.m...

TEENS OF LIONS RULE DIVINE - The Smiler
www.southernlord.com/mp3/smiler.mp3...

KHANATE - Skin Coat
www.southernlord.com/images/khanate2.mp3...
www.stonerrock.com/jukebox/Khanate-Dea...

BLACK MANTA
www.geocities.com/blackmanta2001/musi...

COLD MOURNING
www.coldmourning.com/mp3/seductive.mp3...
www.coldmourning.com/mp3/frost_bit.mp3...

THE DOOMSDAY CULT
www.thedoomsdaycult.com/Audio/01%20-%20Like...

CHURCH OF MISERY
www.d7.dion.ne.jp/~church/retal.mp3...
www.d7.dion.ne.jp/~church/candy.mp3...

BURNING WITCH
www.southernlord.com/images/warning.mp3...

LAHAR
www.circlesix.com/downloads/Lahar%20-...(demo%20version).mp3

MALASANGRE
www.malasangredoom.com/dreammachine.mp3...

True fukkin Doom Metal!!

Sorry par daudzajiem linkiem... Bet labāk tā, nekā kad daudziem doom aprobežojas ar lazy and self comforting My Dying Bride...
0
bet peed laika labais doom man ir throes of dawn
0
Kur dabūji? :)
0
dc blusaa
caur eMule arii vari meeginaat labais tieshi rudens noskanjaas ar taadu nelielu gothic pieskanju varbuut ver meeginaat no mani blusaa nopumpeet
0
Stonerosis You are cool!
Par MDB nepaarproti, taa ir tikai mana miiljaakaa doom banda. :) Bet taas, ko esi piemineejis arii ir labas! Support DOOM!
P.S. kaadam DOOM dod priekshroku savaa izveelee: vai Classical Doom vai Death/Doom? Personiigi es izveelos Death/Doom.
0
nirvana= fenomenaala grupa
0
Edenbeast, arī Tu esi cool! :)
Man zvērīgi patīk tradicionālais/stoner dooms; nu, bet arī death-doom, funeral un arī epic doomam nav ne vainas... Īstenībā jau vienīgais, ko nevaru ciest, ir tā sauktais gothic doom ar tā pliekanajām melodijām un vispārējo puņķainību... :)
MDB ir viena no fenomenālākām grupām šai smagās mūzikas žanrā; vieni no tiem, kuru dēļ sāku klausīties šo mūziku. MDB forever!!
0
man gan labaak gothic doom death doom galiigi nevaru iebraukt tad pa niknu tad pa skumju ta pa vieglu bet doom vajag gan rudens tak naak jaanoliek iron maiden un helloween kaukur dzilji jo dzilji taa vasaras muuzika
0
Totally sad, eternal autumn devilish animal anal climax.
0
Faun, tas, par ko Tu runā, noteikti ir Visceral Evisceration!
0
Visiem doomeriem:
www.autumnia.narod.ru
Ukraiņu funeral doom!!
0
hmm, es personiigi to nesauktu par funeral doom. pie funeral driizaak iet skepticism vai disembowelment.

dotajam gabalam, kas atronams jamo lapaa, prasaas peec growla, ja ne visulaiku ta kautvai paceelumos
0
Varbūt... Tomēr man liekas, šī būs viena no labākajām grupām, ko esmu dzirdējis.
Būs labs saits:www.funeraldoom.nm.ru
0
to stereonosis
tu nevar to saitu skaidraak uzrakstiit?
0
Support Doom metal! Es esmu baigi prieciigs,ka beidzot ir atradushies iisti doomeri. Nu tad ziniet, ka Latvijaa beidzot ir viena iista DOOM banda Frailty,kuraa man tas gods speeleet gichu. Koncis it kaa buushot 3. novembrii(gan jau buus oficiaals info) mees esam arii BLACKMETAL.RU.LV bandu sarakstaa. Hail Doom!!!
0
Hail Edenbeast! Malacis, johaidi; uz to konci es - kaut rāpus; Latvijā dooms sen neredzēts...
Ē, kas tas par sviestu ar to saitu...
www.funeraldoom.nm.ru
0
hmm, tur piemineetais evoken arii dzirdeets - taads smagneejs, baisi laps
0
nu never man vinjsh neko valjaa no tiem taviem linkiem. Stay grim and calm! Nezinu cik ir lazy, cik ir mega un cik ultra, vienkaarshi pajokoties nedriikst? tak man vienalga cik viens druumaaks un nomaacoshaaks par otru, vai jestraaks vai skumjaaks. Nepakjer un viss, bet pajokot atljauj gan, ko?
0
Ja never, ej uz www.doom-metal.com! Vai www.stonerrock.com.
Bet dooms nepaķert, saki ko gribi, vienkārši nevar. Stilam ir 30 gadu - tik grupu, tik novirzienu... Katrs var atrast tajā ko savu, ja meklē...
Būtībā jau šī mūzika arī ir sava veida joks - par dzīvi, likteni, pašiem sevi...
0
To nu ielāgo reiz par visām reizēm - jebkura mūzika VAR nepaķert. Tā nu tas ir.
0
Hail Doom! Unite under the black sorrowful sun of DOOM metal!!! Hail Stonerosis!!!
0
KK,
nepaķert jau, protams, var, taču, ja mūzika ir tik daudzveidīga, kā doom visās savās variācijās (ielāgo - tas Tev nav nekāds SMDM)...
Paklausies un salīdzini vienu ar otru Candlemass, Burning Witch, Cathedral, Em Sinfonia, Shape Of despair... ?

Hail Edenbeast!
0
ha ha, un domaa maz taadu muuzikas stilu ar lielu daudzveidiibu? Ja stilam ir vairaak kaa 30 gadu un tas ietver sevii n-tos apakshnovirzienus noziimee, ka tas nevar pakjert? Interesanta teorija.
0
Tejau sākas tukša kasīšanās.
Gan jau Tu tiešām atrastu kaut ko, kas ietu pie sirds; taču, ja negribi meklēt - neviens jau Tevi nespiež!!
0
Katru reizi, kalusoties kādu jaunu Doom grupu, es atklāju pavisam jaunas, oriģinālas skaņas, ka varu teikt - bāc, Dooms var būt arī tāds! Patīk vai ne, bet tas ir pats oriģinālākais stils...
0
A Kobeinam ta 50 vakar būtu palicis. (1967.g. 20.feb.) www.youtube.com/watch?v=qv96yJYhk3M...
p.s. augstāk palasot Edenbeast un Stonerosis saraksti, varētu padomāt, ka būtu gatavi pārgulēt viens ar otru :D
+1
normals "popo-bumsen" varetu sanakt :D
0
^^Liekas, ka 2004. gads nemaz tik sen nebija, bet, ja padomā - 17 gadi tomēr ir daudz. No Amorphis tikko kā bija notinies Pasi Koskinen. Diez abiem biedriem Edenbeast un Stonerosis joprojām tā ceļās no dooma?
0
Ble, smadzenes putrā - 13 gadi - tad jau pavisam nesen :D
+3
Bet nu diskusija par rubli, protams :>
+3
Var manīt, ka tai laikā Edenbeast ar Hellhammeru gana daudz kontaktējies - hail this! stay that! smth else forever! :D
+2
galvenais, ka abi tā arī palikuši trve foreva :D
+1
Atsauks atmiņā sendienas un uzgrabinās hip-hop dūmu :)
+2
Ļoti laba Steve Albini vēstule Nirvanas trijniekam. Katrs vārds ir spēkā arī mūsdienās. Varbūt mūsdienās, ņemot vērā tehnikas progresu, vēl vairāk nekā toreiz. Vērts izlasīt visas trīs lapas.

imgur.com/a/p0tKn
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas