Solaris pirmā dziesma no gaidāmā albūma
0
Pirmā dziesma no gaidāmā Solaris albuma pieejama noklausīties www.myspace.com/solaristic...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
+2
nežēlīgs spēks. veči, jūs plēšat, un es ceru, ka radošā darbība kādu dienu atsāksies! m/
0
kādēļ notiek iesaldēšanās process, ja drīkst zināt?
0
gan jau dell taa ka vasara :)
0
Iespaidīgi un spēcīgi! To "runājamo" daļu gan varēj labāk aizpildīt ar koncertos(cik nu redzēts) ierasto niknāko ķērcošo vokālu, bet ar visu to, pa pirmo.
+1
ņamma
+1
bļa ku labi
+1
nu īsti mincīši jūs solārijpuikas esiet :*
0
Iesaldēšanās process notiek tāpēc, ka divi grupas dalībnieki pamet Latviju, taču, cerams, ne uz ļoti ilgu laiku. Šobrīd gan nav zināms, kad viņi atgriezīsies.
To Fatuude: "Ierastais niknākais ķērcošais vokāls" ir, taču ne šajā dziesmā. Iespējams, ka pirms albuma iznākšanas ievietosim internetā vēl kādu citu dziesmu, kur arī tas būs dzirdams.
+1
ak, jā, un vēl šeit var noskatīties visu Solaris uzstāšanos Fonofestā: eugovs.lv/live/
Tur ir arī citu grupu video, kā arī, vēl citas interesantas lietas.
-3
da labi, tas ir joks? tā mūzika taču ir neklausāma.
0
Kad uznāk vēlme ko šādu paklausīties, tad es labāk paskandinu North. Šitais man nepārāk.
0
Gaumes jautājums - klausāms/neklausāms !
Gabals tiktiešām ir spēcīgs. Neklausos es tādu mūziku , bet tur ir jūtams potenciāls... Tik turpiniet !
0
tasturneko-kas tavaa skatijumaa ir klausams?
katam sava gaumes lieta un skats uz dzivi-tapec arii ir daudz un dažādi muzikas žanri gluži tapat kā viedokļi :)
0
ShIzzz kurš Tev parādīja North>? ^_^
0
Viņš laikam domāja - Nortt..
0
nee nee NORTH taa saucas blice-divi instrumentāli albumi viņiem ir...
+ vel man no šitās šlakas iet iekša tāds Caspian ;)
0
Cepums grupai par oriģinālo nosaukumu!
0
jā, šie čaļi mauc labi un arī izceļas uz līdzīgo grupu fona. Dzīvajā gan daudzreiz spēcīgāk.
+1
taa jau ar šitā tipa blicēm ir-dzīve daudz spēcīgāk,

atceros, kad klausījos Tesas ierakstu likas nu tā nekas ipaš, bet koncī gan nonesa :)
0
dANKE markusha
ceru no jums ar visiem aftograafiem sanjemt personogi plati!
+1
Man principā nav nekas pret šitādu mūziku, Solaris ieskaitot, attiecīgā noskaņā labi dakstiņus plēš, bet šitas kaut kā tā... likās, ka beidzās nesācies.
+3
Tur jau seja šļūc lejā... Sagribējās kaut ko gõrīgu.
0
Par sejas šļūkšanu/dakstiņu plēšanu runājot - šobrīd (un vispār) baigi to visu veicina gabals "Denial of Salvation" iz Aeternus 2001. gada albuma "Ascension of Terror". Vispār viņi, kad pārgāja uz pilnasinīgu death, lielākoties pārāk interesanti neskan vairs, bet retumis tur šitādi gabši patrāpās. Nu ūžas, ku laps - episki drūma desa, mazliet atgādinoša šo to no amīšu lēnuļiem, bet ar kaut kādu bleķīša piedūrienu kaut kur saknē tam visam.
0
ninja69, vakar, plkst. 16:04
ShIzzz kurš Tev parādīja North>? ^_^

hmmm .... Bomārs :D:D:D
Tu man tos Caspian sūtīji - tie gan tā vairāk uz prog vilka.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas