Kādēļ tāds niks?
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Skandināvu senās dievības!
0
Nenozīmē neko.
0
To Beldegir. Kāda tieši?
0
nedaudz kariķēts iekšējās būtības attainojums (vilku kucīte).
0
Mazliet atvasinaac no vaarda un uzvaarda (ko gan nemineeshu) un ataino manu iedabu nokaitinaashanas gadiijumaa. Peedeejaa laikaa taads esmu biezhi...
0
Burzum dziesma, kas man shausmigi patik - dunkelheit
0
Īstais vārds, jo ļepnumns un drosme nav savienojami ar glābšanos aiz iedomāta vārda.
0
Īstais vārds, jo ļepnumns un drosme nav savienojami ar glābšanos aiz iedomāta vārda.
0
Īstais vārds, jo ļepnumns un drosme nav savienojami ar glābšanos aiz iedomāta vārda.
0
Irēnai ir ļepnums :P
0
kompis tas sliktais :D
0
tapat, te vairak vai mazak zin kursh ir kursh :)
0
vareetu ieviest sajukumu un visi nomainiit nikus ;)
0
mja.. tads haoss tad butu ka nu! ;DDD
0
haoss...mjaaa...mjaa..
0
to Wulfy:
Nu tad tā - Beldegir, plašāk minēts kā Balder ir skandināvu dievu Odina un Frigas dēls. Viņš ir prieka, gaismas, līksmības dievs, ļoti mīlēts, uzskatīts par labāko no dieviem. Greizsirdības dēļ viņu nogalina dēmons Loki. Lai atgrieztu zaudēto dēlu, Odins sūtīja savu otru dēlu Hermodu pie nāves dievietes Hēlas pazemē, bet Hēla noteica vienu noteikumu, lai Beldegirs atgrieztos uz virszemē, visam dzīvajam un mirušajam ir jāraud par Beldegiru. Bet tā kā Loki neraudāja, Beldegiram bija jāpaliek pazemē. Pēc Ragnaroka (pasaules gala) Beldegiram paredzēta atdzimšana
0
Augstu mērķēts.Bet lai veicas atdzimšanu,mīlētais!
0
Irēna: Tad jau indiāņiem, kas mūža laikā mainīja savus vārdus vairākkārt, galīgi švaki bijis ar drosmi un ļepnumu.
0
Juods: jap jap, pēc analoģijas senlatvju virsaišiem ar' būtu vajadzējis vārdus mainīt :)
0
Nu man ir taads niks taapec, ka tas ir vienkaarsh un unikaals, un labi skan un veel tas ir labs jo tas ir mans. Es neizveelos labaako - labaakais izveelas mani. =)

Isteniiba jau es esu Bekons, taapeec, ka esu cuuka jau kopsh kaukaadas 5.klases. Taatad esu Bekons jau 10 gadus.

P.S. Man ir liels prieks, ka ireenai ir ļepnums - tas ir forshi.
0
pedeejaa laikaa pavelk smuki internacionaali gari vaardi,kuru saknes ir aarishu lexikonaa,nevis semiitu-haiitu
0
garshiiga kuucinja
0
Pallidus (un nevis "fallidus" vai "papildus"!) - latīņu val. - bāls, neglīts.
0
to Wulfy:
Cenšos jau kā māku, bet patiesībā kā nemīl, tā nemīl:). Tas tā, pa jokam! Un zemāk tēmēt nav vērts, vai ne?!
0
Vienkaarshi ienaaca praataa papildinaat savus iniciaaljus ar kaut ko, kas atspoguljo manus pesimistiskos uzskatus.
0
My Dying Bride!!!
0
Pati izdomaaju sho vaardu.
0
manejais ideali atspoguljo manu buutiibu :P bet varbut es vienkarshi sleepjos...
0
LTV 1 superstaars, Melnais Runcis Renars, kursh driizumaa plaano savu atgrieshanos uz lielajiem ekraaniem kopaa ar Peliiti Piiku 0_o

taa kaa varat saakt gaidiit, jo es esmu varens (* @ *)
0
un man arī ir izteikts ļepnums
0
Tā jābūt!!!
0
runci im yor fan kopsj zilites un ezja laika.
Mana masa - depresija, jo vienkarsi taa ir, tris gadus ta mani mil, reizem palaiz no sevis talaak, tad atkal stipri apkampj.
FUCK vinjai
0
gribeja ka Dunkelheit, kaut ko no muzikas ka Anathema vai My dying soul vai Haiducci(apvemu savu klaviaturu), bet tad pardomaju
0
ATTILA bija Hunnu vadonis kas iesaaka lielo tautu staigaasanu un uzsaaka Romas impeerijas sabrukumu!!!
0
Mani taa sauc un man ir taada dziive.
0
Drusku pārveidots uzvārds,jo noko citu nevarēju izdomāt!
0
Starp citu, ja kādu tas interesē (kaut gan noteikti ka ne:)), esmu nomainījis niku uz "Stonerosis"... Tas labāk atbilst manam statusam, nekā tā iepriekšējā palieka no laikiem, kad biju dikti aizrāvies ar black... Tas tā, lai viss būtu godīgi°un kāds zinātu, kuru lamat, ja kas :)
0
man arii taads wienkaarshs niks.. aatri uzraxtaams.. elementaars.. es zinu ka esmu kkas newis neesmu nekas =]
0
HERE down this very way,
Here only yesterday
King Faun went leaping.
He sang, with careless shout
Hurling his name about;
He sang, with oaken stock
His steps from rock to rock
In safety keeping,
“Here Faun is free,
Here Faun is free!”

Today against yon pine,
Forlorn yet still divine,
King Faun leant weeping.
“They drank my holy brook,
My strawberries they took,
My private path they trod.”
Loud wept the desolate God,
Scorn on scorn heaping,
“Faun, what is he?
Faun, what is he?”

0
>:)
0
"runci im yor fan kopsj zilites un ezja laika." jūtos pagodināts ^_^ ja gribi, vari dabuut autograafu
0
bet nu ta jau ir Runci, bet tu jau neesi laikam tas iistais, istais jau ir miris sen pagatne kopa ar ziiliti un ezi(asaras tek un nevaru rakstiit).
0
Tamdēļ, ka LATVIEŠI IR PAGĀNI! Par to ļepnumu, īstais vārds uzvārds - Kārlis Ulmanis. Ticiet, gribiet, neticiet, ticiet dievam...
0
skaists daudznoziimiigs simbols
0
tapec ka man intereseja vampirisma teema un patik meitenju kakli! :) istais vard ir peteris un man vinjsh patiik, jo it dots par godu vecvectetinjam(izradas esot bijis nedaudz lidzigs man, dzives uztveree)!
0
nu redz, abols no abeles talu nekrit. man vecfaterim ar bija veseliga domashana, tik nu vinjam par godu par laimi mani nenosauca.. butu nevis Agnese, bet Margonis/e.. ;)
0
:) izradas vecais petka bija baigais pretinieks krieviem un vacieshiem! sho apspieda abu pushu valdiibas! tapec mana mamma taa ari neredzeja savu vectetinju dziivee(zheel) toties kadas lietas es uzzinaaju no vecmanijas :)
0
mani gan man pasham par godi nosauca... neticu ka lidz ar vardu parmanto ipashiibas. lai gan...runaa ka parmanto ari likteni! tadelj varbut nevaig shai idejai piekjerties jo...jus gribas lidzigi dzivot ka vecvecaaki??? nu ne jau tapat bet galvenaas liktens ieziimees?
0
es jau tikai saskatu liidziibu! shtelle ir taa ka katra cilveka vards ietekmee vinju! piemeram es zinu ka ir divi peteru veidi loti nopietni un apziniigi(mans vecvecteevs) un nenopietni(es) bet parejais esot diezgan lidziigs, vismaz vecmaminjsh ta teica
0
uu uber izgliitotie man po kaac manc niks kaukaac jau bija vajadziigs
0
Zeme - taads niks saistiibaa ar to, ko studeeju, straadaaju, nodarbojos, un par to, kas man ruup. Man liekas, ka loti vienkaarsh un skaists niks...:)
0
Būtības simbols- vienpatīgs, pašpietiekams un patstāvīgs dzīvnieks.
0
Are you nutz? Un Mr. piedod efektu par gadiem, kaut pasee raxtiic mazaak. Plus veel labaak skan.
0
īstā nicka saīsinājums
0
ieksheejais aicinaajums atriebt :P
0
galja - taads niks saistiibaa ar to, ko studeeju, straadaaju, nodarbojos, un par to, kas man ruup. Man liekas, ka loti vienkaarsh un skaists niks...:)
manaa leduskapii beidzaas galja, dereetu takaa kautko svaigu, piemeeram kaadas vecenes kreiso pupu vai labo cisku
0
to galja:
Bezgala aspraatiigs/tiiga
0
ne tava,ne mana,ne sava-neviena:)neviena nemanita,neviena neieverota,neviena ... >:)
0
tapeec ka nemieri
man patiiik un es arii tipa esmu nemiernieks LAikam

0
:D
0
galjas ieguushanai veiksmiigs variants ir ledusskapis ar interneta pisleegumu
0
Bet mani par Oskaru nosauca, taču tik un ta visu dzīvi par Osi vien visi saukājuši... Bet stoners es biju jau tad, kad par to vēl nemaz nezināju :)
0
esmu vienmeer badaaa!!!un arii izslaapusi peec aluzzz....
0
uuu stonerosi - kaa tas ir biji stoners bet pats to nezinaaji? :DDD
0
Tāpēc ka arī dzīvē mani daudzi zin zem nosaukuma Melnā, bet īsto vārdu pat nenojauš. Un fonā ir draudzene, kuru sauc tieši tāpat kā mani vārdā, tā kā lai nava pārpratumu,kas i kas, tad iztiekam ar iesaukām:))
0
Tāpēc ka arī dzīvē mani daudzi zin zem nosaukuma Melnā, bet īsto vārdu pat nenojauš. Un fonā ir draudzene, kuru sauc tieši tāpat kā mani vārdā, tā kā lai nava pārpratumu,kas i kas, tad iztiekam ar iesaukām:))
0
Gļuki, gļuki....:anger:
0
shis i mans nick iex net
citur tautaas - bezprigjels
0
Kaapee tads niks, vienkaarshi, dzeru ALU :D
0
no kautkaadas 3-4 klases mani taa sauc visi(skolaa)
0
Tev laikam tolaik bija zobu stīpiņa vai kā viņu tur sauca. Vismaz atceros, ka agrāk par dzelzsgriezējiem nolamājām cilvīšus ar bleķi mutē.
0
man tads niks ir taapeec ka es taada arii esmu dziivee mezoniiga un ar raksturu!!!!!!!!!!!!!bet kuru tas interese!!!
0
Deadfall - veejgaaze, veejsh ir mana stihija.
0
Napaleonam: eh , laikam taa arii bija, siikie ir nezheeliigi....eh es nabadzins....:D
0
Mans niks ir superiigs, bet juutos apraiziits. Man pashas beigas nogrieza.. :/ Eh zheel... Tagad visi domaas, ka esmu matemaatikas robezhas paarstaavis.. :)) he hee.. ku jauki ne?
0
Drīzāk jau krievu nenormatīvās leksikas teritorija :D
0
Paskaidrošu tuvāk Tēvzemes teritorija (Territory Of Motherland). Lai cilvēki saprot, kas tev nogriezts he he.
0
:))) nu ja.. padomaas, ka sazin kas man tur nogriests. :) Viss ir savās vietās. Tik niks saīsināts.
Pagān paldies...
0
BlackShaman-melnais šamanis, izvēlējos tādu niku tāpēc ka tas asociējas ar maģiju un rituāliem kas mani nedaudz interesē... :P
0
1. Labi skan
2. Atbilst man
0
Šis niks radās, kad biju stāvoklī. Tā nu staigāju - es un vēl kāds... Meitai drīz būs 5 gadi, bet niks gan palicis tas pats.
0
tapeec, ka taa ir grupa, kas man patiik.
0
vienkaarsi biju zem cita nika, kas atbilda taa briizha pashsajuutai, bet tagad Mairita, jo tas ir mans bijushais shefs, vienkaarshi patiik
0
darbs taads...
0
Nu ko lai saka?
0
nesaki neko, uzvaari teeju labaak
0
Tad labāk kautko teikt
0
Saki ka tas ir tavs īstais vārds un ka tas bildē arī esi tu. :))
0
Kādā vēl pamatskolas pieliešanās pasākumā viens no toreiz vēl jaunajiem alkāniem sniedzas pēc savas tikko atvērtās alus pudeles, bet, aptaustot galdu, konstatē, ka tā vairs neguļ tur, kur bija to darījusi pāris sekunžu atpakaļ. Atskan panisks kliedziens: "Bļē! Kurš pidars paņēma alu?", taču no lielā šoka un izbīļa mēle viņam mazliet samežģās un vārdi "kurš" un "pidars" saplūst kopā, veidojot negantu māvienu: "Bļē! Kudars paņēma alu?" Tā arī kopš tā laika mani iesauca - par Kudaru. Nu, apmēram šitā tad skan viena no populārākajām mana nika vēstures versijām, bet ir arī citas. Ļoti parocīgi ir arī tas, ka tas nav īpaši izplatīts kā ,piemēram dažādi Hellhammer, Deathperado, vai Death Angel tāpēc ir ērtāk reģistrēt kaut vai e-pastu, jo nav jāliek nika beigās kaut kāds 666 vai citas huiņas, lai nebūtu jau aizņemts.
0
skanīgi..pilna ar skābekli ;)
0
skolaa uz jumta zaali piipeeju
0
latvieshu industriaalaas grupas Monkmort dziesma. pati dziesma ne paaraak bet grupa un pats shis vaards man ljoti patiikas :)
0
par šito kudara iesauku normāli ierēcu... nu kurš te ir pidars!! visi aiz manis pāros pa divi...
0
:DD kudars rindas priekshaa
0
to Stonerosis (ex Pallidus).. nezinu, kāds ir teicis, vai pats zini- ir tāds mikrobs Treponema pallidum. Tas ierosina tādu cūcību kā sifiliss...
viņš tā arī saucās- bālā treponēma. tā ka laikus nomainīji niku, he, he/

p.s. ko visi to nabaga Kudaru aiztiek...? vot atraduši te vienu grēkāzi, ko apdirst. jāsecina- vēl skolnieku prātiņā esat apdirsēji... Viņš ko, jums ēst prasa ? bļin.
0
man ir aidomas ka Kudara sheit apdirsh visos iespejamos veidos
0
kurš nu to būtu teicis... bet Kudars sāk man iegriezt...:))
0
eee, attieciba uz mani! vinjsh saka pirmais! un es esmu ljaunatminigs
0
Man gruuti izskaidrot saveejo. Manupraat, es taadu izveeleejos, jo labi izklausaas. Ideja gan ir njemta no Zvaigzhnju Kariem.. =]
Bet vispaar man daudz kur internetaa ir taads niks... Un jau sen.. ::)
0
hmmm... laikam profils nozīmee [Profils]
0
STAR WARS m/
0
STAR WARS m/ dark jedai
0
STAR WARS m/ dark jedai
0
STAR WARS m/ dark jedai
tev nav divas copes :P
0
"Basta, Basteta, ēģiptiešu mitoloģijā prieka un līksmības dieviete. Bastetas svētais dzīvnieks bija kaķis. (..)Bastetu attēloja kā sievieti ar kaķa galvu.(..)"

Man vienkārši patīk kaķi.
0
Es laikam iešu mājās...tagad
0
Folklora, kristietība, ēģiptiešu mitoloģija... Kā tas viss iet kopā?

P.S. Es nekašķējos, man vienkārši interesē, kā tu vari to visu savienot.
0
Elles cuuka ruk ruk kviii!!!
0
Te nu gan tu alojies. "Fauns" ir romiešu lauku, kalnu, mežu dievs, ganāmpulka aizstāvis, nevis elles cūka.
0
Tas tik Tu tā domā...
0
o kudars ienāca 19.22 šodien
0
Tēmā Frīzing Mūn izskanēja viedoklis, ka mans vārds apzīmē gadu, kad šo briesmoti sarežģīto dziesmiņu sāku mācīties... Ne-e! Pāris gadus atpakaļ man dikti iepatikās, kā šie 4 cipari izskatās, uzrakstīti ar fontu Georgia, lūk, ko tassss nozīmē, dārgumiņ, tā gan! Tagad pilnīgi nekādu emociju, vnk ieradums... Tas tā, ja kādam ir interese.
0
1976.gads kad es nepiedzinu neko... tagad varu piedzīt, jo 1996.gads jau pāri, nepāri...
0
melnaas atraitnes ir zirneklji... maatiites savus partnerus peec paaroshanaas vienkaarshi apeed...
0
man nika izvēlē pie vainas grieķu mitoloģija, kur kirke - burve ar nebūt ne to vieglāko raksturu.
0
Ir daži tie saucamie "partneri", kuri mātītei pēc pārošanās pielabinās ar kādu varen gardu mušu un, kamēr šamējā kaifu ķer, tikmēr satin to savā tīmeklī, lai tā nevarētu viņus "vienkārši apēst"...ne visi ir tik perfekti, vai ne??
0
personiigas dabas jautaajums - sory no comments:)
0
Melnās atraitnes apēd savu partneri pēc pārošanās?
nezināju. Bet ir tādi palieli kukaiņi -dievlūdzēji, kuru mātītes tēviņus notiesā pārošanās (!!!) laikā . Pie tam sāk tiesāt no galvas. Un akts turpinās vēl tēviņam esot bez galvas. Tā lūk. Tas ir fakts.
Nu a melnās atraitnes ir paši indīgākie zirnekļi, kuru kodums cilvēkam principā ir nāvējošs. To es zinu toč par viņiem.
0
Radars ir taisīts pēc tāda principa - palaiž skaņas signālu un pēc tam vienkārši uztver atbalsis no priekšmetiem...viamaz man tā liekās, jo sikspārņi izmanto to kā navigācijas sistēmu - palaiž pīkstienus un aizsedz uztverošo ierīci(ausis), lai pēcāk saņemtu tikai atbalsis...bija tādi eksperimenti viduslaikos - nu izdūra acis, bet lidoja un tādā garā...
0
forši.
0
Luusi apskaties bastetas bildee. Un starp citu, es nepacietiigi gaidu, kad beidzot buus turpinaajums tavam neraatnajam fotoseriaalam.
0
faun ko alojies...Es gan domāju, ka Basteta ir kāda tur tā Dieviete(whatever), nevis elles cūka...
0
Zoodārzs! :D
0
Bluudij, kas ir ar tevi? Neturi spriedzi? Es nevienaa vietaa neesmu pateicis, ka basteta ir elles cuuka. Saproti mazais, es apguustu jaunaakas tehnikas.
0
nenoliedzami faun, nenoliedzami...āa sapratu elles cūkas retušējums/ pixeļu ienaidniece...ja? rīt?
0
The noise was so very great that it was unbelievable. That night we slept in a shed with a metal roof and the sounds of shell fragments hitting the roof were also very frightening. It was our own anti-aircraft being fired "at any sign or sound".
0
>Fauns:
A bet nu lūdzu, neviens tev nevar aizliegt gaidīt.
0
ak shii nosleepumainiiba, nu es gaidiishu ar divkaarshu degsmi!
0
Faun, tev paģiru murgi, ej izgulies.
0
walhalens - matainais no dextera labaratorijas :D
0
ko te visaadus nikus izdomaat...
mans vardinsh un viss....
0
taapeec ka taads nav citiem, neviena grupa nav ar taadu nosaukumu (taa raada metal-archives), taads vaards nav vaardniicaa, luuk taa!
0
Man vecā māte teic`, lai krogū neejot,
Un stipros dzērienus lai mutē neņemot.
Lai esot alus tas, vai arī saldais vīns,
Jo, lūk, neesot tiem klāt a-b-c vitamīns.

Omamma, tā lieta nav vis tā,
Omamma, man patīk jautrība,
Omamma, kad skan harmonika,
Tad nav prātā vitamīns,
Bet gan skūpsti, saldais vīns,
Tādēļ, mīļā omamma, lai skan harmonika!

Man vecā māte teic`, lai labāk precoties,
Tad būšot sieviņa, ar ko man darboties.
Un manā ģimenē, lūk, varot notikt tā,
Ka piedzimst piecīši kā kādreiz Kanādā.

Omamma, tā lieta neiet tā,
Omamma, man patīk brīvība.
Omamma, kad skan harmonika,
Tad, lūk, gribas brīvam būt,
Sirdij neliegt laimi gūt,
Tādēļ, mīļā omamma, lai paliek laulība!

Man vecā māte teic`, ja viņu klausīšot,
Tad bagātību tā man savu atstāšot.
Par priekšlikumu šo sen vērts bij padomāt,
Kā tikt jau priekšlaikā pie viņas maka klāt.

Omamma, es būšu paklausīgs,
Omamma, un ne vairs izšķērdīgs.
Omamma, vai tādēļ varu lūgt,
Šodien mazu avansiņ`,
Vienam ducim alutiņ`?
Tādēļ, mīļā omamma, lai valda līksmība!
0
Tad nu tā; starp citu. Izdomāju. Mainu niku uz "infestus". Līdzšinējais man šķiet pārāk provokatīvs šim forumam, un laiki mainās, attieksme - arī. Lūdzu administrāciju atvainot.
0
Provokatīvs? mh mh.. :)) cik zobu tik nav lidojuši dēļ šī segvārda, ui ui.. Mēs jau te ar džekiem tevi aizstāvam kā mākam, bet saniknotie provokācijas upuri tikai nāk un nāk. Viegli nav.. viena beisbolene, gāzene un dvielis... ilgi nenoturēsimies. ...prijom...
0
Aizvakar atkal noskatījos M.Rurka "Barfly".. bā, nu kas par citātiem...

X: "Who are you?"
Y: "Ahh.. The eternal question... And the eternal answer: I don't know"
0
daudzi nemaz nezin ka tas ir= kaija. izklausās senlatviski un pielipis kā āda. varones vārds no manas grām bet pavisam nav līdzīgs.
bet grūti paskaidrot

(patīk Fauns jau kā te ielīdu :D)
0
man tāds niks, jo mani sauc andis. un es labprāt pie tā vien arī paliktu, taču 'andis' vienmēr jau aizņemts:( tāpec talkā nāk tie cipari- vnk dz.d. datums, un tagad jūs visi zināt..
0
Heh... Liega laikam radās kādā astotajā klasē, kad bija raidījums "Savādi gan" un tur Krauze tēloja telefonoperātori Liegu un kkā viena draudzene mani sāka tā saukt, es nezinu kādā sakarā un tā lēnām iegājās. pirms mēneša, ka mainīju pasi, bija lielā dilemma - varbūt rakstīt klāt Liegu arī (bet pasi vajadzēja ātri un nebija laika skraidīt pa kantoriem), jo mani tā sauc lielākā daļa draugu, deju biedri, bijušie skolotāji un pat daļa esošo pasniedzēju. Un liegām vārdadiena ir tieši nedēļu agrāk pirms manas īstās vārdadienas, kaut gan uz liegām ir lielāks grautiņš un savu īsto vārdadienu īpaši nesvinu, pareizāk sakot - to neviens neiedomājas... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas