P3LICAN distro - ja dižķibele iecērt zobus mūzikas kolek
+3
Pilnīgi nopietni, ja kādam klusiņām/skaļi ir besis par to, ka nevar atļauties papildināt mūzikas kolekciju, jo apkārt ir p..., cenas veikalos liekas uhh un dodoties uz pasākumiem nauda ir tikai tik līdzi cik priekš alus, tad var pamēģināt paskatīt vai neiekārdina kaut kas no P3LICANdistro. Noteikti lētak kā veikalā - sākot no 2 Ls līdz 7 Ls. Turklāt ir arī tādi brīnumi, kurus iespējams veikalā nemaz neatradīsiet. + par adekvētu piemaksu varam kaut pa pastu aizsūtīt. Cenas ir drusku "pastiepjamas", jo vairāk kāds vienā reizē ņems, jo vairāk varam atlaist. Plašāku info par visu šo štelli var iegūt aizrakstot uz p3licanmosh@gmail.com.

Baltijas gals:
* ANDAJA „Iš atminties” (2006) CD [LT] Baltic pagan black metal Ls 5,00
* BRUTE CHANT „Killer Each of You” (2002) CD [LV] death metal Ls 3,00
* COLLIDE „All That Oppress” (2008) CD [LV] thrash metal / hardcore Ls 5,00
* FRAILTY „Lost Lifeless Lights” (2008) digitpack CD [LV] doom/death metal Ls 6,00
* FRAILTY „Lost Lifeless Lights” (2008) CD+pro-DVDr limited edition [LV] doom/death metal Ls 8,00
* FRAILTY EP (2009) CD [LV] doom/death metal Ls 5,00
* NEGLECTED FIELDS „Synthinity” (1998) CD [LV] technical / progressive death metal Ls 3,00
* PRETERNATURAL „Statical” (2007) CD [LV] technical / melodic death metal Ls 5,00
* SHADOWDANCES „Misery Loves My Company” (2008) CD [LT] experimental atmospheric metal Ls 6,00
* STROPS „Likuma burts” (2007) digitpack CD [LV] barricade industrial Ls 5,00
* TESA „Tagad” (2006) digitpack CD [LV] punk / experimentel / progressive Ls 4,00
* TESA „Nekad” (2007) digitpack CD [LV] punk / experimentel / progressive Ls 4,00
* TESA „HeartBeatsFromTheSky” (2008) digitpack CD [LV] punk / experimentel / progressive Ls 4,00
* TRAUMA MORALIS „Titties Nightmare” (2008) CD [LV] grindcore / freestyle Ls 5,00

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Pārējie (laba tiesa no Solitude Productions):
* ALLEY „The Weed” (2008) CD [RU] progressive death metal Ls 5,00
* AUTUMNIA „O’Funeralia” (2009) CD [UA] funeral doom death Ls 5,00
* CATACOMBS „Echoes Through The Catacombs” (2007) re-release CD [US] funeral doom Ls 5,00
* DARKTRANCE „Ghosts In The Shells” (2008) CD [UA] dark metal / depressive black Ls 5,00
* EA „Ea Taesse” (2006) CD epic funeral doom Ls 5,00
* EA „Ea II” (2009) CD epic funeral doom Ls 5,00
* EKKLESIAST ”…Когда Мертвые Ветви Воспрянут От Снов” („...When The
Dead Boughs Will Awake From The Dreams”) (2008) CD [RU] melodic doom death Ls 5,00
* FLOODSTAIN „Dreams Make Monsters” (2007) CD [NL] stoner rock / sludge Ls 5,00
* GLOOMY SUNDAY „Beyond Good And Evil” (2007) CD [SE] stoner / sludge doom / experimental Ls 5,00
* GOSPEL OF THE FUTURE „Gospel of The Future” (2007) CD [CZ] sludge / hardcore Ls 5,00
* HEAVY LORD „The Holy Grail” (2004) re - release CD 2009 [NL] sludge doom / hard rock Ls 5,00
* HIEROPHANT „The Tome” (2007) re - release CD [US] cult funeral doom Ls 5,00
* INTAGLIO „Инталия” (“Intaglio”) (2005) CD [RU] funeral doom death Ls 5,00
* KAUAN „Lumikuuro” (2007) CD [RU] atmospheric dark metal Ls 5,00
* KAUAN „Tietajan Laulu” (2008) CD [RU] atmospheric dark metal Ls 5,00
* LETARGY DREAM „2” (2008) CD [RU] doom death / dark meta Ls 5,00
* THE MORNINGSIDE „The Wind, The Trees And The Shadows Of The Past”
(2007) CD [RU] atmospheric black doom Ls 5,00
* MOURNFUL GUST „The Frankness” (2008)CD [UA] dark gothic doom Ls 5,00
* MOSE „Halfway To Nowhere” (2008) CD [BE] sludge doom Ls 5,00
* OPAQUE LUCIDITY „Opaque Lucidity” (2008) CD [RU] esoteric ambient / funeral doom Ls 5,00
* RAVENTALE „Давно Ушедших Дней” („Long Passed Days”) (2008) CD [UA] depressive black / black doom Ls 5,00
* ОТКРОВЕНИЯ ДОЖДЯ (REVELATIONS OF RAIN) „Мраморные Тона Отчаяния” („Marble Shades Of Despair”) (2007) CD [RU] melodic doom death Ls 5,00
* ОТКРОВЕНИЯ ДОЖДЯ (REVELATIONS OF RAIN) „Откровения Дождя”(„Revelatio... Of Rain”) (2009) CD [RU] melodic doom death Ls 5,00
* SANCTUS INFERNUM „Sanctus Infernum” (2008) CD [US] extreme doom/death) Ls 5,00
* S.C.A.L.P. "Чужая воина" („Chuzhaya Voina”) (2009) CD [RU] melodic metal Ls 5,00
* S.C.A.L.P. „Through Eternity”(1997) remastered re-release CD 2009 [RU] melodic death doom Ls 5,00
* SILENCE KIT „Pionear” (2004) CD [RU] post-rock / ambient / indie Ls 7,00
* THE SLOW DEATH „The Slow Death” (2008) CD [AU] epic doom / death metal Ls 7,00
* SOMNALENT „Monochromes Philosophy” (2008) CD [UA] funeral death doom Ls 5,00
* THEMA ELEVEN „The Great Misanthrope” (2007) CD [CZ] hardcore / punk / experimental Ls 5,00
* VINTERRIKET„Zeit-Los:Lau... CD in MiniLP Sleeve [CH] dark ambient Ls 5,00
* VINTERRIKET „Kaelte, Schnee Und Eis…”(2007) DigibookCD [CH] acoustic / ambient Ls 6,00
* VINTERRIKET „Kaelte, Schnee Und Eis…(2007) CD [CH] acoustic / ambient Ls 5,00
* WINE FROM Tears „Through The Eyes Of A Mad” (2009) CD [RU] melodic death doom Ls 5,00
+5
Gandrīz visu to pašu (un vēl reizes 20 vairāk), gandrīz par tādām pašām cenām var iegādāties arī te:

www.evildist.com/index.php?itm=cd...

:) :) :) :) :)
+2
Jā, zinām, un neprotestējam. P3LICAN un Evil Distro nav konkurejošas, bet gan koleģiālas attiecības. Ta kā droši čekojiet arī viņu piedāvājumu.
0
waf?
+2
padles pelikan ka atlaavi! :D
+5
Evil Dist zin par jūsu koleģiālajām attiecībām ? :D:D:D:D
0
GAN JAU ka tik pat draudzigas un koleeggiskas attiecibas kaa ar trepenation squad! :D

nooot!
FAIL!!!!
+1
zin, zin - tas ta, lai izbeigtu spekulacijas par tematu :D
0
:D man sak likties ka man uzspiez pirkt diskus! :D
+1
^^^ un tikai paprovē arī nenopirkt!
0
zini man pasam ir tik daudz to CD ka nezinu, ko iesakt..
nesen izrevideju skapi.. kaut kadi 40cd + kadi 3 dvd sanaca lieki..
sagatavossu sarakstinu iemetisu truemetalaa par smiekligu cenu moss kads arii kaut ko panems..visi cd originali-NE krievijaa parsstanceetie ar sliktaku skannas kvalitati! :D

jaatiek valaa vel no tiem Obscene extreme DVD Rotten sound vel man ir ar autografiem.. to ar negribu...vairs savaa ipasumaa...
0
...nemaz... :D:D
+2
... pilnīgi ... konkrēti... bļe! - NEPĀRDOŠU!
0
Ninja - kad izdomāsi ko pārdot - uzreiz atsūti man sarakstiņu uz mailu!!!!
0
ninja, kas tas par rotten sound dvd tev ir? ir interese
+1
^^^ es jau pirmais rindā iestājos :)
+3
heh, nu re, vismaz domu vētra panesās. diskus neviens nespiež pirkt. piespiestu, ja ejot naktī uz māju kāds izlektu no krūmiem un ar bakstīkli pie rīkes pavēlētu "pērc disku vai nāvi". vnk izsakām piedāvajumu un p3lican tikai apsveeic, tos kuri aizdomajas, kas notiek viņu mūzikas skapī un ka moš vajag patīrīt.distro diemžel LV ir vēl bērnu autiņos (sorr, ja kāds apvainojas), tāpēc, godīgi sakot, priecajos par katru, kurš mēģina šo visur citur pat kaimiņvalstīs tīri labi ejošo štelli attīstīt šeit, kur tas viss aizkavējies par pāris gadiem. ja kāds ir tik pacietīgs, lai iedziļinātos, pamanīs, ka nav tā, ka viss ko piedāvā 100% sakrīt, līdz ar to kaut kāda deķa raustīsana ir kārtējais provinciālisms un infantīlisms. turklāt vērīgakie pamanīs, ka p3lican nenodarbojas tikai ar distro. distro ir tikai blakus lieta.
+1
^^^ karogs rokā... bet kā jau esmu teicis n-tās reizes, distro biznessss Latvijā nekad nav bijis un arī nebūs... Nu nav mums tā "lokālā tirgus" uz kā balstās viss šis pasākums plašajā pasaulē...
0
ok Sonnenmensch!
es takaa šodien braucu uz to Zveraa..1dien Tev uz mailu aizsūtīšu sarakstu kas man ir pārdodams!

Pats esmu kolekcionārs-takā pret diskiem izturos ar milestību un saudzību, visi cd pat ir politilēna plēvēs iefasēti, gluži kā Randomā :)
0
to Mazais2

aam tas Rotten sound DVD ir tīri sakarīgs, kur viņiem ir 2i konči + man liekas pat klipi ar bija klāt, no tā albuma kurš bija pirms EXIT, ar to Slaveno Jazz bundzinieku-KAI, kurš izrādījās arī ātrakais bungieris savā krastā :)
0
ņam....! Pirms 'Exit' bija 'From crust till grind' [2003] un tad vēl bija 'Murderworks' [2002]. Pa cik pārdod? To mantu derētu ievērtēt.
0
aa jaa wowowo! no Murderworks!
karoc tajaa DVD vel ir vinu autografi.. nu nez pa cik jaizdomaa ..
kadi 7ls vairak nee :)
0
a tu takaa uz grindcore tendets?

man vel ir tada grupa Splitter cd to ar tirgoju nost..

japaskatas... sis tas no rotten sound veidigajam bandam man vel bija ... no corigajiem riktigi iefanoju par Leng tche 1 un 2o albi un vel NASUM (shift) :)
0
extreme doom - kā tas ir iespējams ?
+2
Pajautā uvārdbrālim O'Malley'jam
0
Roof vairak gan izklausaaas pec CAFEE OLEE! MAFUU! :D
0
'Pajautā uvārdbrālim O'Malley'jam '

ahahahahahah lololoLOLO :D
0
Peteņu O'Malleys
0
te jau vel prasas pec atvasinajuma...visi zin basketbolistu šakīlu O`Nilu no NBA?

Pteteņīls O`Malleys
+1
ak Dievs :D:D:D
nez, pipuks arī pastiepsies ?
0
^^ neesmu pārāk uz grind'u tendēts, lai gan šo to klausos. Rotten sound man patīk, jo viņiem ir traki spēcīgs gičas draivs un viņi to ļoti meistarīgi izmanto.
0
skaties vel pipuks nomainis krasu no balts uz afro (long size) :D
0
kad jau iekšā, tad jau krāsai vairs nav nozīme >:)
0
nu jaa bet neaizmirsti faktoru, kad tas atrodas ārā! :D
var, piemēram, pludmalē diezgan negīti sanākt!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas