Tele2
-1
Man vienīgam nestrādā? :E
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man strādā.
+6
Govs3
+2
Kumeļš4
+11
pimpis, bļa...
0
Cykacģebīli, kādu stundu toč ne1 nevarēj piezvanīt :E
+5
Man bitīte dūc cauru dienu , bez nekādām problēmam.. :D
+14
Baigi man piš, ka tev tur kaut kas dūc
+7
un vispār - cik mēs visi esam mīļi un pūkaini!
+3
usi susi un buži buži.
+6
truemetals vienmer ir bijis atsaucigs un visadi citadi. ne nopietni!
+4
tikai katrs to izpauz sava"true" izpausme XD
+2
ar Tele2 viss kārtībā, tev noteikti vajag jaunu telefonu :D
+1
Mans telefons ir ūber labs, mārketingisti atslābst ar savu ipipefōnu
+5
Bet vispābā es pagāšnakt nosēdēju 12h neatejot (nū tur līdz tualetei, vabūt) no tm.lv kodēšanas. Būs pāris minimāli dizainiskie gļuki savesti kārtībā (lapa arī būs vieglākā, šur un tur table aizstāti ar div un citām modīgām lietām), smagi pamainīta komentāru arhitektūra (tobiš, nekas ārēji nebūs redzams, bet iekšā, iekšā būs dahūja vieglāk administrēt un kodēt klāt pribambasus).
+7
Man vislabāk patika šitā vieta:

"..bet iekšā, iekšā būs.."
0
Vismaz kāds uzķēra :)~~(:
0
mSPW

ev kā bitē ar tarifiem? un viņi maksā parādus ja pie viņiem pāriet?
+3
man jau skiet nekas nav labaks par LMT ... panem to suda pieslegumu vienadais 7 vai 12 ... un zvani uz visiem tikliem pa 3 santimi minutee... Tele2 pazzizni kaut kadas problemas zuud zona..
parejie visi mesli!
+2
kā ta, vel paķer pa 9 Ls smuku nokiju vai sonī ēriksonu :>)
+1
tikko paķēru >:)
+1
tiessi taa kas var but labaks par smuku nokia?

NEKAS m/! :)
0
Jā, bled, es tādus smukais 7 vai 12 no LMT puses gaidīju, gaidīju, gaidīju, gaidīju, zajebala gaidīt, aizgāju uz Tele2 (nez, kādu pusgadu apakaļ, laikam, mož agrāk). Rēķins +/- 3x mazāks runājot +/- to pašu apjomu. Protams, gļuks nereālākais, bet vismaz rēķins 3x mazāks - var pieciest. Nu dažreiz nevar, bet palīdz izādīties par to debīlo "client-support-pupport-ph...

Nu tad, protams, LMT arī ieviesa to pašu :E Laikam tomēr būs jāiet apakaļiņās.
0
Kas ibļa atkal ar tiem m/
0
ninja69, ko Tu dari, ka viena roka tik rādās?
+3
otra strādā pa apakšu, laikam ...
0
Bigij šitā der? - /m/
:D

+1
o.
+1
/W
+1
Eu, a kāpēc viens slešs ir šķībāks par otru ? Vingrotāju sazvērestība ?
0
Blade, gatavo kasti alus. Es atradu fotogrāfiju ar to V-pils ļeņinekli.
0
Kur mēs to kasti izgatavinās? :)~
+2
jebkurā gadījumā tik laba zona kā LMT nav nevienam citam operātoram, cik reizes neesmu smaidījis ar savu pilno tīkla emblēmiņu kamēr citi bizo apkārt un cilā telefonu dažādos augstumos (par ķermeņa pozām nemaz nerunājot) >:)
0
man LG!
0
viss.. pargaju no atjaunosanas kartes uz pieslegumu, redzes kads bus rekins! it kaa jau sarunas uz pusi letakas :)

norchall2, vakar, plkst. 13:22
man LG!

NU un?
+1
njā, vienīgais, kas mani aptur nomaīnīt okarti uz pieslēgumu ir tas, ka man ļoti ļoti ļoti riebjas rēķini. Neviešu! Dažus sutinu 3 mēnešus, lai arī nauda it kā būtu.
0
*neviešu - neciešu
0
njaa Fauna kungs man ar rekini netiik, bet ir viens bet- kad pastijos ka okartei viena sarunu minute maksaa 6.9 santimi, bet pieslegumam 3.5 santimi tad ir kaa ir + man ar 10 ls okarti pa isu!

Da vispar kapec jasuuta rekini? sodien aizgaju uz banku-nokartoju štelli, ka man LMT no konta vilks nost pikki un miers-nekas nevienam nav jasuta jaiet jastav pastaa kaa loham rindaa blablala!

Šovakar saķemēšu matus un sākšu studet to pasākumu i-banka! izsaktas tiri sakarigs pasakums!
+1
nu pag, rēķinus tak visus caur interneta banku var samaksāt, nau jau nekur jāiet
+1
Vēl labāk - automātiskais rēķins (ar limitu, protams) un rēķins PDF uz epastu - chekingam. Pat nav jālogojas nekur, viss notiek automātiski. Tad jau grūtāk ir pirkt atjaunošanas kartes.
+7
man patīk kodus kasīt nost tomēr.
0
Automātiskais rēķins man kremt - noņem naudiņu bez prasīšanas. Es varbūt nemaz negribēju to rēķinu maksāt.
+1
Jā, laba ideja, nafig tos rēķinus...
0
Nezināju, ka Latvijas Gāze tagad uz mobīlajiem pārmetušies...
0
atjaunošanas karti jau arī i-bankā var papildināt. Tikai atšķirība tā, ka iemet to naudiš kad viņa ir, nevis tad, kad tev paprasa. Un tik slinkam zvanītājam, kā man, tie pāris santīmi nesatrauc. Hvz... mēnesī aptuveni kādi 6 lati norunāju. Ja tur tas lmt vienādais pa 7Ls piedāva runāt vairāk, tad jau arī nebūtu nekāda baigā atšķirība uz naudām un varētu arī lēnāk un bezjēdzīgāk murmulēt. Bet tā kā haltūru laiks uz brīdi ir iesaldējies, tad nav jau tās štelles ko bīdīt.
0

ninja69

Te visi par saviem aparātiem un es arī palielos!

peace for ....
0


BigUgga, vakar, plkst. 19:27

LG labāk nepiemini!!!!
0
Kam labāk?
0
truba paliek truba - galvenais, ka zvana.
0
BigUgga

visiem lietotājiem !!!!!!!!
0
Big Ugga - ekstra visiem lietotājiem!
+1
Ko tas norchall2 pīpē trīs nedēļu garumā? :O
+2
norchall2 , man nav ne jausmas par parādiem.. Bet pirms diviem gadiem , senči uz savu firmu ar BITEs starpniecību paņēma man tolaik N72 pa kapeikām un mēneša maksa nebija liela , un kā jau zini starp BITE 0.00ls minūtē..Zona ir visur un vienmēr , tikai ne manā istabā...
0
mSPW

nezinu mož pameiģināt???!!!!BITI......
0
norchall2, nezinu ko tu lieto, bet ieteiktu beigt.
+1
vells viņ` zin`...
LMT bija tā ķipa bonusa fīča, ja es klients entos gadus , un tad varbūt galu galā izdevīgāk ir LMT...
+1
Esmu Tele2 klients jau 2 gadus. Riktīgi ir nokaitinājusi tā sliktā sakaru kvalitāte. Pat Rīgā mēdz raustīties skaņas un čerkstēt, kur nu vēl te manā galā Latgalē.
Līgums beigsies un back to LMT. Btw, Tele2 pieslēgums nav nemaz izdevīgāks par LMT pastāvīgo pieslēgumu. Vienīgi Zelta Zivei gan tie bonusi ir ievērojami :)
-2
un tad jau arī varēsi lmt reklāmās piedalīties.
+2
Šķiet, ka es ar kādu dienu saņemšos un iešu bekk uz LMT. LMT jau arī taga ir tas vienotais vai kā viņu... Zejebala - regulāri SMSiņi nepienāk :E, ārpus Rīdziņas zoniņa arī pakaļiņā.
+2
es esmu LMT kaut kādus gadus 8, ti, kopš man ir mobilais, un vienmēr ir lekuši laukā tie izdevīgākie piedāvājumi, tikai kaut kā vienmēr sanāk, ka visi tie, kas man saka - nu cik tu ilgi vari sēdēt uz tā sava lmt, beigās ablomās savos ultra izdevīgajos piedāvājumos. arī lmt dažādi piedāvājumi ir normāli, īsziņa man maksā vienu santīmu, un vismaz stabils pieslēgums, kuram Latvijā pārsvarā ir zona.
+1
un attiecīgi lmt bonusi nāk klāt laika gaitā par to, ka esi uzticīgs klients, nevis tur kaut kādi mistiskie bifri un viss šitais, bez maz vai - zvani par brīvu.
+1
Tā LMT reklāma ar kruto džekiņu liek pasmaidīt :) Bet taisnība vien ir.
0
Kā ir katru nedēļju pa tornim vai (cik)trijiem jau neatceros vairāk...:)))
-3
BigUgga, aizvakar, plkst. 15:07
chrislMl, aizvakar, plkst. 23:09

Ērgļi....!!!!Power of metal....!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas