mekle bundzinieku.
+3
Black metal grupa (riga) mekle prasmigu bundzinieku! nepiecieshama laba prasme parvaldit kardanu un speet tureet lidzenu tempu, brivi speleet blastu, kapajienu utt. grupai savs materials par cik darbojamies jau labu laiku.
interesentiem rakstit uz: svartjotun@gmail.com
atbildeshu uz visiem jautajumiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+13
Man liekas te vieglāk ir samaklēt pūci ar ziedošu asti nekā bundzinieku

bet nu jebkurā gadijumā - lai veicas ar meklēšanu
0
es varu ieteikt tikai nokačāt ezdrummer + drumkit from hell :D bundzinieku latvijā piemērotu, būs tikpat cik daudz godīgu deputātu lol.
0
:D man ar saak rasties tadas aizdomas.
bet nu, kas neriske tas nevine! moz kads atsauksies.
0
pa cik latvija ir liela kopiena.. un visi labie bungieri spelee kaa minimums divas grupas vai ir aizbraukusi arpus LV ...
tad atrast labu bungieri LV ir very much FAIL

+1
var meegjinaat saveejo izaudzeet :D kazi, peec 2 gadiem mochiis kaa vells ja tik buus interese.
0
+ daudz naudas ... sakarigam bungu ekipejumam-dubultpedalis, sķivi, drobene, trigeri, bungu vāles u.c. ekstras! njam
0
visizdevīgāk ir būt vokalam! :D
noperc bezvadu miķi pa 250 ls un akumulātorbatereju komplektu ar lādētāju par 10 ls...tas arī viss! esi laimīgs!
+1
trigeris ir tāds veidojums kā "padošanās jau pašā plāna sākumā" >:)
0
nē tas ir skaņas izlīdzināšana un skaistāka masa :)

njemot veraa latvijas koncertu skaņotāju profisiālismu trigers daudz ko maina- laba manta!
0
cukura aizvietotājs arī daudz ko maina, bet vai tā ir manta par ko stāvēt un krist ?

tikpat labi ģitāras arī var nemācītie spēlēt, pavadīt pāris stundas netā pameklēt sampļus, ko samest virsū sampļiem un zajebis, bet tās tik manas domas. Trigeris tomēr bungu dzīvīgumu nozog.
0
nu gaumes lieta jaa ja tev patik koncii, kad taa bassbočka piemeram skan kaa kartupeļi tad ok.. lloti dziva skaņa!
ta jau kapec tu spelee giccu ar savu giccas procesoru?
spelee bez.. bus dzivaka skanna :)

0
Un kāpēc Tu dziedi ar urkšķi ? Tīrā balss būtu saprotamāka ? :D:D
0
un starp daudz un dikti trigerētām bungām tas kartupeļu maiss liekas kā svētība :):)

smagucīti diemžēl bez draiva nu nav iespējams spēlēt. Un procim jau ar tik iet draivs un noizgeits, lai nepīkst ausī. efekti ? nu retu reizi, kad vaig uz kādu soulo vai kad nav ko darīt ;)
0
es nemaku dziedat! :D nekas cits neatlika kaa urkekeet!

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas