Žurnāli
+5
Kāds nevēlas man nopārdot vecos(ieskaitot pagājšmēneša) Ilustrētās zinātnes un Ilustrētās vēstures žurnālus? Noderēs..
worthy@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-10
es nez priekskam tie zurnali ja ir majas TV un skaties visu dienu Discovery sience...daudz interesantak :)

vai arii lasi Wikapēdijā da jeb ko par jeb ko! :)
-11
vajag macet sērfot world wide webā ibio! :D
+1
Man kā reiz ir brāļa vecie žurnāli (kādi 6 gabali), taču tos pagaidām ir jāizlasa. Pēcāk varbūt varēšu iepriecināt (ja vien vēl būs aktuāli).
+4
ninja, grāmatām/žurnāliem ir sava burvība. Protams, ja tev vajag konkrētu informāciju, tad netā var sameklēt gan, taču ja tev ir vēlme vakarā ko palasīt, tad nu tik nemēģini teikt, ka darīt to pie kompja ir ļoti izklaidējoši.
+11
Vēl jau ir tas moments, ka šitāds žurčiks pasviež tev tēmu, par ko interesēties. Ja tev nav ne TV, ne žurčiku, kas tev pastāsta, cik interesanti ir, teiksim, tādu un tādu sikspārņu riesta rituāli, kā tad tev ienāks prātā meklēt internetā ko tādu? Tālāk par ikdienas efukt netiksi :D
+3
Starp citu, man ir kāda kaudzīte ar IZ un IV, nav gan tur īpaši pēc kārtas, bet nu moš noder.
+2
Piekrītu Intara pirmajam komentāriem par visiem 100%. Piemērs gan tāds savdabīgs :D
0
Un vēl žurnāls ir iespēja mazliet atrauties no dienišķā kompja, pie kura vairums no mums sēž krietnu dienas daļu.

Sorry par 2 dubultpostiem.
+5
Man a kautkāda kaudzīte ar šitiem žurīšiem ir.
Senāk bija liela čupa ar pusaudža gados sapirktajām "Žirafēm" un "Princesēm", tie gan ir izmesti, mož vajadzēja atstāt, tagad varbūt kādam noderētu. :)
+3
ar tādām nedaudz paburzītām un izplūdušām bildēm? :)
+9
Nē, salipušām lapām. :D
+3
to ninja:- es tai pulciņā, kuriem mājās naf tv ;) un žurnāls aizstāj discovery channel :P
0
blje zhel ka likvideeju ento gadu "nauka i zhizhnj" kraajumus
0
Kāds te minēja televīziju - kurš to sūdu skatās, ja visu iekāroto var novilkt?
+2
Manuprāt, TV ir sakarīgāk skatīties nekā to pašu kompī (ja vien atskaita reklāmas, kas atsevišķos kanālos ir diezgan lielā pārsvarā). Pa reizei jau arī neskādē ieslēgt un paskatīties ko nebūt - ja tieši nezini, ko. Mēdz gadīties šis tas labs.

0
Heresy, es skatos TV - Discovery, Viasat History/Explorer, National Geograpfic. :)
+7
^ yuppp tie riktīgi forši kanāli, tā vietā, lai brokastu laikā lūrētu uz deformēto dombrovska lūpu un klausītos kārtējo želeju, feināk ieslēgt tieši zinātniskos un dabas kanālus - garīgais jau nu toč būs labāks >:)
+4
Būtu man TV un kabeļ- vai satelīttelevīzija, es gan tikai God TV cauru dienu skatītos.
0
meklētu sevī ko šķīstu ? >:)
+3
vislabākais kanāls, ko man nācies redzēt saucas "Green World", to rāda pa "SKY network" - lielākais pasaulē musulmaņu kanāls. Jūs pat iedomāties nevarat, kāds viņiem ir analogs raidījums "TV Shop'am" - tas ir vnk pilnīgs auts!
+2
^ Šahīda jostu ar atlaidi var nopirkt? :)
0
werwolf, Intar- You have eletronic mail :)
0
should have..:I
-2
pasēŗfo pa internetu...tur nekā nav?!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas