Audio Kasetes meklē pienācīgu melomānu:D:D:D:D
+1
Sakarā ar drīzu pārvākšanos uz jaunu dzīvesvietu, kur diemžēl neatradīsies vieta manām kasetēm, kā arī ar to, ka diemžēl daļa kasešu satura nepatīk manai draudzenei, būšu spiests tās atdot kādam fanātam (interesentam), ja baigi vajadzēs līdzi varēšu iedot arī kasešu atskaņotāju.
Pašu sarakstu kādas kasetes vēl krājumā ir ielikšu vēlāk, ir gan orģināli, gan paša rakstītas. Sev laikam atstāšu vienu vai divas no retāk zināmām grupām.:D:D:D:D
Savākšana vai nu ķekavā, vai pie BOtāniskā dārza Iļģuciemā..:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Yeah, esmu gatavs vācējs. Pie Botāniskā dārza.
0
Kādas ir tās oriģinālās?
+1
Nu tad tā:
Cro Mags - Alpha Omega
Machine Head - Year of the Dragon
Destruction - Release from Agony
Grip Inc. - Nemesis
Cradle of Filth Cruelty and the Beast
Death - Live in L.A.
Korrozija Metalla (nelasu krieviski) - Ugar v Poljarnom (laikam)
therion - Crowning of Atlantis
Primal Fear - Nuclear Fire
Annihilator - King of the Kill
God Dethroned - Ravenous
Darkthrone - Plaguewielder
Overkill - Bloodletting
Overkill - Coverkill
Sodom - Ten Black Years best of 1,2 MC
Merauder - Master Killer
Metallica - Bay area Thrashers
Demons and Wizards - Demons and Wizards
Enslaved - Frost
Immortal - Battles in the North

0
turp.
Europe - 1982 - 1992
King Diamond - House of God
Enslaved - Eld
Rammstein - Sehnsucht
Voivod - Lives

0
Tā tie bij orģinālie, pirkti Randomā, kad vēl pagrabiņš vaļā bij:D:D:D

Un tad kaste ar pāsrakstītajām kasetēm, gan no kasetēm pārkopēts - Testament, Cannibal Corpse, Heaven Grey, Monro, Sepultura, Morbid Angels, Manowar utt...!:D
+2
Pats laikam paturēšu latviešu tautas grupu kasetes, Vilkus, Skandeniekus:D:D:D:D
0
Pameklēšu bij jābūt vēl orģinālajām, bet kaut kur sīkie bļin izstaipījuši:D
+5
nu nav jau tev tik nejēgā daudz viņas, būtu labāk kādā kurpju kastē zem gultas paslēpis, mošk vēlāk uznāk kāre paklausīties kasešnieku (kad draudzene izgājusi :D )
0
Esmu ļoti ieinteresēts uzlikt ķetnas uz Overkill, Sodom, Destruction, Machine Head, Merauder un Rammstein kasetēm!!
0
He he sitaas ir taas kasetes, kuras var vismaz kaadam atdot nejuutot paarmetumus no savas puses un draudzene prieciiga, za to heavys paliek pasa riiciibaa tiesaam ja uznaak kaare peec lentas skanas, kad draudzene izgaajusi vai apnikusi:D:D:D:D:D

Okei, atlieku Overkirilam vina intereseejosaas kasetes:D
0
mani intereseetu primal fear
0
Ehhh, ir jau forši, bet nav vairs uz kā kasetes klausīties...
0
Paldies, graver, es varēšu savākt kaut kad jaunnedēļ, tu tikai pasaki dienu, kad pie Botāniskā Dārza stāvēt!
+7
Ja ja, sakara ar parvaksanos sakara ar draudzenes nepatiku.. ta ta lieta aiziet, velak paprasis: milais ludzu nogriez matinjus, milais ludzu noperc botinjas, milais ludzu nedzer tik daudz, milais ludzu... XD
+7
Skats istabā ar kasetēm:

draudzene: "Man nepatīk šīs kasetes"
graver: "ok, tajā papes kastē, par kuru es tev stāstīju, tāpat nepietiks vietas"
+1
+1 decapitated un Faunam, tieši naglai pa galvu:D:D:D:D Tā viņš ir un tā tam būs būt:D:D:D Mati jau nogriezti (pēc paša iniciatīvas), dzeru daudz vairāk gan, un Zvērā atlūzu tieši pie Skyforger:D:D Varbūt taisnība būtu ja teiktu, ka esmu kaut kā vairāk pieķēries torrentiem un mūzikas glabāšanai uz PC.:D - Vecums jau laikam klāt:D
0
eu a var to vien kaseti sarunaat?
+16
"Ja ja, sakara ar parvaksanos sakara ar draudzenes nepatiku.. ta ta lieta aiziet, velak paprasis: milais ludzu nogriez matinjus, milais ludzu noperc botinjas, milais ludzu nedzer tik daudz, milais ludzu... XD"

un beigās: "tu esi tā mainījies... tu vairs neesi tas cilvēks ar kuru es iepazinos viņreiz. Domāju, mēs varētu kādu laiciņu padzīvot atsevišķi"
+3
:D
+1
+1
jaja Overkiril, stāvi, stāvi, manai mājai deviņi stāvi!
+1
- ehh, auksts alus galīgi pa skādi nenāktu.
- Pag, tu vēl aizvien neesi TĀS KASETES izmetis?!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas