Soveckij kinematograf
+8
Karoč esmu pilnīgā kosmosā. Padomju laika kino pērles - visas vienuviet, kvalitāte - zašibis, un var vilkt pa taisno no servera! Ja kāds nav redzējis Stalkeru un visādas balādes zaldātiem, tad šī ir laba iespēja laboties, o yā, mammīt, bitches, ahahahaha.
multiki.arjlover.net/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
krievu filmas mani skebina, laika vienu vai divas labas esmu redzejis un tas nebija cornij bumer..
+1
Zelta bedre! Jāķeras klāt Ņikuļina, Vicina un Morgunova pēc iespējas pilnīgākas filmogrāfijas apgūšanai.
+3
Tieshaam zelta bedre. Jaauzsien sarkanais kaklauts, he he...
0
kruta, paldies
0
Starp citu, tur var atrast arī Latvijas PSR gabalus zem to krieviskajiem nosaukumiem. Es gan nez, kādā valodā tās filmas tur ieskaņotas.

Es arī būtu ļoti priecīgs, ja cilvēki padalītos ar filmu nosaukumiem, kuras, viņuprāt, ir must-see vai vnk ļoti jaukas. Manas zināšanās soveckij lauciņā neko īpaši tālāk par Tarkovski un populārākajām kara drāmām neiet.
+1
Kin-Dza-Dza :D
0
Белое солнце пустыни - Īsterna klasika m/ (Zuļfija, pokaži glazki !)
0
Īsterns, lol. No šitā žanra vien jau bail metās. A kin-dza-dza jau vakar pusīti nozagu, atliek nozagt beigas šodien un aidā.
0
bāc labinieks :) visa klasika...un šķiet, ka savākts viss PSRS kino zelts. Arī latviešu kino klasika ir šeitan.., piemēram, "Долгая дорога в дюнах" (Ilgais ceļš kāpās) u.c.
Cik pārskatīju, tad mūsdienu kino šeit nav .., bet varbūt sūdīgi skatījos.
0
mhmmm, paldies 33, noderēs :)
+1
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 12:07
Bilde: BladeOfDarkness Белое солнце пустыни - Īsterna klasika m/ (Zuļfija, pokaži glazki !)

^ Gjuņčetaj, otkroi ļičiko! :)
+2
decapitated, šodien, plkst. 03:04

krievu filmas mani skebina, laika vienu vai divas labas esmu redzejis un tas nebija cornij bumer..

^ Var redzēt, ka neesi bērnību pavadījis Padomju Savienībā. :)
0
^ Un ari nealkstu. :D
+4
^^^ daudz ko esi zaudējis.
+2
^ Un arī daudz ko ieguvis.
+4
Nabags nav ne īstu kvasu, ne īstu alu, ne īstu tarhūnu/baikālu dzēris ...
+5
nemaz nerunājot par limonādi "Zvaniņš" :)
+1
"Zvaniņš" - tā bija štelle... Ehhh, aš nostaļģija parāva :)
0
''Pienenīte'' vairāk spārdīja.
+2
Katram LPSR un neatkarīgās Latvijas jaunēklim jāredz obligāti Tarkovskis: klab.lv/~disfigurator/tag/s...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas