Galvaskauss ar visu apakšžokli.
0
Aļo garaž!
Karatos vaļā no vairs nevajadzīgām mantām. Varbūt kādam viesistabas vai kamīnzāles izdaiļošanai vajaga īstu cilvēka galvaskausu ? Baigi senais. Izskatās ar ko ievaskots vai kas tāds. Tāds dikti rokās turēt patīkams, nesmird un ir ar izteiktiem vaibstiem :) Ja nu kas tar rakstat uz graveman@inbox.lv Gribu 30 Ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja galvaskausa pamatne nav sadragāta, tad to noteikti nopirktu kāds medicīnas students :)
0
Man tie medicīnas studenti dakanaļi. Zvanīt nemāk, tikai sms sūta un beigās pazūd :) Kautkādi viņi nekonkrēti ļaudis.
0
Čerepam viens vaiga kauls salauzts.
+3
Nofočē un iemet bildi.
0
Reku links. Bričas kā dāvana komplektā. foto.inbox.lv/graveman/ChEREPS...
+3
Albums kategorijā puišu portreti :D:D:D
+2
tulīt sāksies septembris un līdz ar to mācības iekš RSU mediķiem. 1.kursam priekš anatomijas taustāms galvasskauss ir svēta lieta. Tad aizbrauc uz RSU un piekar lapeli pie stenda ar sludinājumu. Un pa 20 nevis 30 ls. Tas ir par dārgu. Tad arī pārdosi. Tā nav fakin Turība vai kkāda tur hvz Ekonomikas vai Banku augstskola, kur naudīgie novākušies.
+1
Kur ir iestādes ēka ? Paldies!
+1
Oi da labi. Tak iegooglēju. Atradu.
+2
Izskatās, ka jauns puisis bija :)
+1
Spēcīgs piedāvājums :D
+4
kamīnzāles izdaiļošanai !?

ok, saprotu medicīnas studentus, kas šī CILVĒKA atliekas izmanto sakarīgiem mērķiem... bet cik debīlam bomzim jābūt, lai andelētos ar cilvēka mirstīgajām paliekām..
+3
mjā...ja manus kaulus tirgos no rokas rokā, tad kad no manis pāri būs palikuši tikai kauli......visu mūžu spokošos, bu!
0
blje aiznes uz anatomijas muzeju or smthng ...
to4 kraameeties ar kuliem nav diez ko labi
+10
Da bļe te dažiem sūkajamās bonbonkas jāpiedāvā vai cukura vate :)
Es pats savā laikā nopirku, nopirku jo par velti neatradu, izglītošanās mērķiem. Zīmēju es to trupaku. No kapa jau nav izzagts, agrāk čereps stāvējis pie kāda veca restauratora. Kauli, kauli. Nav l;abi, nav labi. Tas hujevs brieža čereps ar ragiem kas droši, ka ne viena vien dzīvoklī vai mājā pie sienas pieskrūvēts pa naktīm lāstus baisus nedveš laukā ? Un apetīti ēdot kotletes nebojā ?
+1
Starp citu vēl varu piedāvāt lapsas un kaķa čerepus. Ir arī āža ar visiem ragiem, bet tas man laukos sienu dekorē :) Neatdošu.
0
Čupačupss pārdots. Tēma slēdzama vai kaut velnam pakaļā bāžama.
+3
Āža galvaskauss ar ragiem uz pentagrammas fona pamatnes.... mmm... (sapņaini piever acis)
+1
ja neesmu izmetis, kautkur varētu būt nobāzts viens āzītis...
+5
Bled, vēl viens iemesls, kāpēc vēlos, lai mani pēc nāves kremētu, nevēlos, lai pēc gadiem visādi matainie lopi manu čaiņiku andelētu. :)
+4
wervolf - a žēl. Vismaz pēc nāves no Tevis būtu kāds labums :D:D:D:D
+1
^ Хуй вам! :)
0
Es arī esmu par kremēšanu.
+2
A man dziļi po, kas ar manu gaļasgabalu notiks, kad nosprāgšu.
+2
^ man tāpat. Neatkarīgi o tā, vai ārpusķermeniska dvēsele pastāv vai nē, tas līķis man tāpat vairs nebūs vajadzīgs.
0
Nekromanceri (kristieši), tic, ka būs gan vajadzīgs :) Pat pielūdz un čamda svēto puvekļus :)~
+8
Savukārt man ir baisa vēlme. Gribu lai pēc nāves nogaida 7 dienas noturot mani siltumā un uzspridzina pie Saeimas nama durvīm :D
+1
ah, manējo varētu paturēt siltā un mitrā telpā kādu pusotru nedēļu, un met no lidmašīnas virs kremļa, kur tuvojoties tam, tas uzsprāgst. vispār, visa krievija aiziet ellē, na... ah, fantāzijas.
+1
Nevar sevi nodot suņu, kaķu paikas kombinātam ? :)
+2
mwaha. un foršu etiķeti uzbliezt. gardums Runcim Renāram. >:)
0
BigUgga, šodien, plkst. 13:07

"Nekromanceri (kristieši), tic, ka būs gan vajadzīgs :)"

Varētu domāt, ka šādai vajadzībai tic tie, kas miroņus balzamē. Vienīgi - cik gan lietojams varētu būt ķermenis bez smadzenēm un iekšējiem orgāniem?
+1
Fukk all holes i can cut in :P
0
+2
Kremēt un izkaisīt astmas slimnieku nodaļā !!
0
Ko ta tā, veselu čiriku nometi? :)
0
Nemetu. Domāju, ka tas kāds no vecajiem sludekļiem piemetiers a tagad saprotu, ka nē nav viss. Es prikola pēc - ja neņem tad atjaunojot sludekli lieku cenu uz augšu :)
0
Viltnieks, hehe.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas