Tieši tas, ko vajag!
+1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jo tālak jo trakāk :D
+1
0
krc drīz pat par dzīvokli vairs nevarēs samaksāt
+1
jess.../iet pārskatīt savus rīsu, griķu un makaronu krājumus nebaltām dienām/
+1
pff man jau mājās stāv konservu/rīsmakarongrīķ krājumi, bet jūtu, ka vajag krietni vairāk.
+7
paikas krājējiem - es domāju, ka varētu likt maksāt nodokļus par uzkrātajiem pārtikas krājumiem, tā kā... :D
+1
^ Gan jau līdz tam vēl nonāksim. :)
+4
Jā, jā, nelegāli pārtikas krājumi mājās, nebūtu brīnums, ja sabāztu nodokļus arī par to :D ehh..ko vēl varētu..kamēr vēl spēju apmaksāt dzīvokli, ar steigu jāiekārto tomātu un gurķu dobītes..un vannasistabā jātur govs :)
+2
^ Par to Tu arī dabūsi maksāt! :)
+5
Kam kredīts, tam 13 kredīta maksājums. Pārējie lāpa budžetu, jo *tie* dauņi strādāt nejēdz.

Bet nu man vairāk patīk šitie: būs, bet neko nezinam. Bija, bet ir noņemts no dienas kārtības. Varbūt liksim atpakaļ. Varbūt celsim tik, a varbūt vairāk, a varbūt mazāk. Uzliek tādu virsrakstu, itkā viss būtu zināms.

Dauņi grjjjobanie. #@$^%
+5
moš varētu no valsts kaut kā iesūkt 14 000 000 SIA "Peteņu Malējs" eksporta iespēju paplašināšanai
+4
Ka tik valdība neievieš bārdas nēsāšanas nodokli,...
+5
..vai bārdas skūšanas, nagu griešanas/graušanas nodokli, mazgāšanās nodokli, nokārtošanās iekš wc nodokli, dzimtās valodas apguves nodokli un visus tālāk sekojošos nodokļus =O
+2
latviešu valodas lietošanai drīz būs lielumlielais nodoklis, bet to kompensēt varēs vismaz 8 stundas no vietas dienā vāroties krieviski.
+2
Vēl vajag (obligāti) nodokli par seksu, ēšanu, masturbāciju, dibena slaucīšanu elpošanu utt.
+4
visforsak ir tas ka citur jau atkopjas no krizes
pie mums nevis vajadzes atkopties, bet drizak piekopties,
jo ielaas bus par daudz sapuvussu miesu!
+3
Es jau sen teicu - visiem pie mutes skaitītājus un lai maksā par kubikmetriem. Laukos, kur tīrāks gaiss, arī piemērot paaugstināto tarifu.
+2
Pie visiem sūdiem starptautiskā krīze ir daudz mazāk vainīga nekā mūsu zagļu mūļi no Jēkaba ielas, Brīvības bulvāra u.c. vietām. Nevar gandrīz 20 gadus nepārtraukti apzagt un iztirgot valsti un cerēt, ka tas paliks bez sekām.
+4
^^^
kā man kāds ārzemju viesis teica, .."es apbrīnoju jūsu tautu - redzot to, kā viss te jums grimst " kapitālos sūdos", tauta tikmēr spēj to visu paciest un svētā mierā raudzīties no malas..."
+1
Mēs varam būt jauns ārzemju viesu apskates objekts ^
+1
hm
+1
Ganjau arī mūsu ''tie tur'' paši brīnās
+2
werwolf, Tu aizmirsi pieminēt dzimto Jūrmaliņu:

"Aptuveni 440 000 latu – tik lielu naudas summu pilsētas dome atvēlējusi darbinieku piemaksām un pabalstiem, un teju visa šī nauda pirmā pusgada laikā jau ir iztērēta."

www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...
+3
kamēr nebūs kriminālatbildība par "politiskajiem" lēmumiem tikmēr te miers nebūs... un arī tad būs pārdesmit lietas, kuras izskatīs tos pašus pārdesmit gadus, kamēr neiestāsies lietas noilgums
+2
+2
Un latvietis tikai turpina stāvēt ar nolaistām biksēm, gaida kurš nu nākamais pisīs, taču piš katrs otrais garāmgājējs, kurma nav slinkums.
+3
+1
Bigij, Jūrmalā pie šprices ir vieni no lielākajiem zagļiem.
+6
Komentārs no apollo ^^
JĀS DURAKI NESAPROTAT, KA VISU,KO JŪS DARAT TAS TIKAI KRĀJAS,NEKAS NETIEK AIZMIRSTS UN NEVIENAM NETIEK PIEDOTS! VIS TIEK DOKUMENTĒTS UN PAR VISU JŪS ZAGĻI ATBILDĒSIET LĪDZ PĒDĒJAM SANTĪMAM MANASMĀTES UN TĒVA PRIEKŠĀ! PEDERASTI
+1
Big Brothers stilā....
0
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas