Radio Friendly Song
+14
Dažos vārdos par rādio :D

Stupid mudafukking lame cocksucking cookie cutter radio friendly piece of shiiiiit:

www.youtube.com/watch?v=A0Gs4xGw1Eg...

(arī swhkokk gadās tā)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
0
Lieliski :D
0
Zajebis !

Es jau biju sagatavojies kautkam tādam:

www.youtube.com/watch?v=t-diCM69_rA...
0
ir ok, bet šis jamajam vislabākais sanācis:

www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM...
0
^ klasika. Par Džeksonu ar labs: /forum/116853/#comment117241
0
Nē, show me you bla bla ir tupuma kalngals. Totāls.
+2
Šitais arī par šito tēmu:

www.youtube.com/watch?v=pehHOqx7JXg...
+1
i don`t wanna put my penis in your college degree :D
patiess čalis. tāds normāls everyday čalis
www.youtube.com/watch?v=GmG4X9PGOXs...
0
Vēl viens song no viņa par to pašu tēmu:

www.youtube.com/watch?v=qjELN1EFnYM...
-1
+2
^ nu bļā, tas nu gan ir galīgi garām...
+1
Nu šitas jau kā porņuks LV valodā:D Nezkapē lv viss skan daudz banālāk kā eng, kaut gan teksta nozīme tā pati
+2
Tapēc, ka tas teksts ir stulbs. Var jau paņirgt un pajokot par šito tēmu, bet tā masveida sajūsmināšanās par to John Lajoey ir zināms dumības rādītājs. Nu es to domāju par tiem n-tajiem, kas šito bāž savās draugiem.lv galerijās un dienasgrāmatās.

Bet es ceru, ka nav tik slikti, un man vienkārši nepiemīt "stilīgā" humora izjūta.
+3
tie, kas saka, ka slikts klips, vienkārši nerubī fišku. tur jau tas points - iztulkot latviski visu to ārprātu, kas tiek dziedāts angliski. un latvietis jau tēlo ļoti pārliecinoši un atbilstoši, pilnīgi jābrīnās, kā arī uzfilmēts profesionāli. cepuri nost!

tas pat nemaz nav smejamgabals. kā arī, attiecībā par Hellgar tekstu, mēs nemaz nezinam, vai Džons pats to visu domā kā baigo joku. Man drīzāk šķiet, ka viņš pat ņirgājas par saviem faniem.
+3
irony
vakar, plkst. 20:43

"Nu šitas jau kā porņuks LV valodā:D Nezkapē lv viss skan daudz banālāk kā eng, kaut gan teksta nozīme tā pati"

Skan tieši tik banāli cik tas arī ir, angliski vai vienalga kā, bet atšķirība ir tajā, ka latviešu ir tava dzimtā valoda un Tu to uztver tiešāk, bez iekšēja tulkojuma starpniecības.
Ja cilvēki vairāk patulkotu piem. krievu lamuvārdus, tad varbūt arī mazliet mazāk viņus lietotu.
+3
Tas pats kas rādīt kautkādu ''Cieto Riekstu'' 21:00 - skan visādi ''fuck'', ''mother fucker'', ''cunt'' - baigi OK, kamēr tulko ''liec mani mierā'', ''idiots'', ''kuce''. Ja sāk laist ''pisies dirst'', ''sūkā pimpi'', ''peža'' - tad nu pēkšņi panesās: ai ai ai, kā tad tā var.

P.S. Interesanti, kā pie mums ''Deadwood'' iztulkotu priekš TV ...
+1
:D
kad tev būs bērni, tad tu nebūs vis sajūsmā, kad no TV ik pa brīdim skanēs ''pisies dirst'', ''sūkā pimpi'', ''peža'' un tml. :)
+3
Bet tie angļu vārdi jau tieši to pašu nozīmē ... A sīči savā istabā muļķikus lai skatās vai plastilīnu degunā stūķē ;)
+1
"Džons pats to visu domā kā baigo joku. Man drīzāk šķiet, ka viņš pat ņirgājas par saviem faniem."

protams, ka ņirgājas, tā taču ir Kanāda un kanādieši.

+1
13 g. vecumā izlasīju ''Sātana izdzinēju''lat. valodā 3 x pēc kārtas, jo tai vecumā biju lielā sajūsmā par to, ka grāmatā TĀDI teksti sarakstīti(nekautrējotie... pimpis, krucifikss pežā utt.) Tagad - šeim on mī par to, ka maza, duma būdama, par kko tādu sajūsminājos, tagad šermuļi skrien pāri, ja šāds runasveids dzirdams no civlēkiem, it īpaši no pieaugušām mātītēm, ugh, kaut vai ru, no difference, vnk pa seju gribas sadot, ja vēl iepriekšminētajām mātītēm sīcis padusē iespiests, kas nav retums.grr
+1
Nu, tieši tā.
mazs būdams, var priecātos - oo, kādi kruti bļeģi un čuri sarakstīti, ooo, cik kruta! Mammai kauns tādu lasīt! A es šai iedošu, tā arī šai vajag, stulbene tāda! Lai sarkst, jo vienreiz man bē'ndārzā uzbrauca, ka es sakot: "mīzt"!

Vēlāk tas pāriet.

Un btw, varētu kaut ko gudru paļerkstēt par tradicionālo lamu stipruma un ietekmes pakāpi dažādās valodās - piem., angliski tas slieksnis ir krietni zemāks, kamēr latviski un arī krieviski nav īsti pieņemts tos bārstīt virtenēm, un tipi, kas tā tomēr dara tiek uztverti kā, neslēpsim, urlas. Latviski gan paštruntīgāk, bet krieviski visus fakus var pārtulkot bez mata tā, ka stiprums ir aptuveni līdzvērtīgs, un nemaz nevajag nahujus etc.
Bet šād un tad attiecīgās situācijās kādu spēcīgāku vārdu par 'velns!' un johaidī gan vajag :)

BTW, pieminētajā Die Hārdā TV3 tulkojumā ir gan sūdi, gan dirsieni, un tml. vārdi. Es zinu :)
+2
Johoho, dirsien! Now I have a machinegun! :)
0
dažus gadus atpakaļ kādā vesterna bojevikā, ko rādīja naktī pa LNT dzirdēju vārdu "peža"!
+1
Skatoties seriālu "Roma", es dzirdēju tādu frāzi kā "izjātie pakaļas caurumi". lol
+3
kaut kad pa LNT gāja SouthPark garā filma un tur bija latviešu subtitri, piemēram, "ļodzīgais ēzeļa pimpis" :)
0
"izjātie pakaļas caurumi" ? :)
Saistībā ar tavu nicku - labi izklausās :D

Johoho, dirsien! konkrētajā vietā gan nebija. Jo oriģinālā tur, ja nemaldos, ir vienkārši ho-ho-ho, now I have a machine gun!

Vienā humorseriālā, kuru visumā varētu skatīties arī jaunāka publika (ne gluži pirmsskolas vecums) vārds dickhead bija iztulkots burtiski: pimpjagalva. Godīgi sakot, tas bija pilnīgi garām.

Bet labākais, ko esmu dzirdējis, ir kaut kāds Mikimausa, Donalda Daka un Pluto 3-musketieru stila piedzīvojums - garā multene VHS versijā ar latvisko tulkojumu (voiceover jeb "uzrunājumu"), ko uzliku knapi 3-gadīgam puišelim. Tikai vēlāk sieva aizrādīja, ka viens no personāžiem latviskajā versijā saka:
"Mēs esam visu sadirsuši!"

Par laimi, puišel's nepiefiksēja.
+1
Southparkā gan bija vietā, IMHO. Tur meitene izlika visu savu žargona krājumu tulkojumā :) Un dusmojās, ka redaktore negrib ļaut likt vārdu "besīties" vai "besīt ārā", jo, lūk, esot rusicisms.
Par pežām un tml. iebildumu, redz, neesot. Normāli :D
+1
sorry, es biju domājis Southpark īsās multenes, ko krietni pasen rādīja TV3, nevis to Uncut filmu, ko rādīja LNT.
0
Njā, par to stipruma slieksni WrongTale precīzi pateica.

www.youtube.com/watch?v=rS6SfJy1b-k...

+3
Njā, par to, ka bērnībā jēlības likās baigi kruta, bet vēlāk (vairumam) pāriet, arī tiesa. Piemēram, bija tāds Rīgas kinostudijas krimiķis "Aveņu vīns", un no tā es atceros tikai epizodi ar alni beigās, un to, ka vienā brīdī izmeklētājs sacīja: "Klausies, Juri, beidz te dirsties!" :D Šķiet, tā varēja būt pirmā reize, kad manīju filmās necenzētu vārdu latviski.
+3
Mmmm, aveņu vīns... Padomjlaiku tussiņš... Volga... mmmmm :)

Bet par lamāšanos. Nu nedrīkst to sīčiem rādīt, ja tas tiek pasniegts kā krutums (kas 99% gadījumā pa TV tā arī ir). Tāpat visie tie dokumentālie galvas-griež-nost un pimpjus-cērt-pušū variantus. Vispirms saved kārtībā galvu, tad var tādus arī paskatīties, varbūt pat ierēkt, bet tikai pie nosacījuma, ka tu saproti, ko tu dari...
+1
Galvenais, ka tas reidiofrendlī songs pats 5 nenormāli pielīp pēc 5 reizes. Kā sūds pie pazoles.
+1
^ o, kādam ar vienu/divām reizēm nepietika :)

tikko uz ielas izgāju uzpīpot pēc kolēģa vārdenes svinēšanas (bļa šņabis tik daudz pusstundas laikā), un pienāk džeks, lai iedodu piepīpēt. Kā ta, nav tak žēl, pretī šamais iedeva 2 ielūgumus uz jebkuru Skonto spēli. Un vel pastaštīja, ka viņam 8 bērni, jo sievu dikti mīl :D:D:D:D un reiz bijis komā, jo dzērumā ar 5 promilēm mašīna notriekusi, ibāl...

Kādam ir personīgo promiļu rekordi piefiksēti ?
+1
Man tik reizi mērīts. Kautkāda 0.4 bija pusstundu pēc pāris brenguļiem. Pēc KŽ vai cita festa trešajā dienā rezultāti gan jau būtu iespaidīgāki.
+2
10.klases 1. septembrī jaukās policistes pusotru no manis izspieda... pirmā un vienīgā reizīte.
0
tam Jon Lajoie starp citu arī albums ir iznācis:D Pēc last.fm datiem 1. vietā megahits Show Me Your Genitals.
+3
Jauns hīts! Rēcu bļe līdz asarām ;)

www.youtube.com/watch?v=AE4zF36dPxE...

0
^ wtf? kur palika http priekšā?
0
mm vis kartībā :)
0
uj -
Angļu humors -
www.youtube.com/watch?v=4_pS46YRMIQ...

šitas kroplītis klipā - labs!
www.youtube.com/watch?v=wc3f4xU_FfQ...

vienkārši čerņa -
www.youtube.com/watch?v=ty62YzGryU4...

tiem kuri saprot krievu valodu -
www.youtube.com/watch?v=vb6DBSVXJsw...
+1
Jauns un spēcīgs gabals:

www.youtube.com/watch?v=eHnGwDy2y6s...
0
Ja būtu 2x īsāks, tad būtu zajebis.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas