Izmisuma solis
+7
Un tā- sakarīga darba meklējumi, šķiet, vainagojušies ar neveiksmi.
Tādēļ- ja nu kādam ir kāda jēdzīga vakancīte zināma, padodiet ziņu.

P.S. Seksu nepiedāvāt, pati varu dabūt. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
nu tad dabon! :D
-1
Dabonu regulāri. :P
+7
Nu, es jau tev seksu nepiedāvāšu. To Tu man labāk piedāvā :D
+2
Eu, bet Tu tak nemaz neaprakstīji savas prasmes (Ok, zinu, ka Tu māki rakt kā kurmītis) ...
+2
^ nu, rakstīt viņa māk.
+6
^ Un seksu dabūt. Vai arī melot :D
+4
Rakstīt māku, lasīt māku.
Runāt arī- latviešu, krievu, angļu.
Datorprasmes- ikdienas lietotāja līmenī (Ne tikai Windows, pati lietoju Linux)
Intelekts gana augsts + ātri apgūst jaunas iemaņas + laba atmiņa.
Neesmu slimīga švakuce- deru arī fiziskiem darbeļiem.

Ar darba pieredzi pašvaki, tas laikam man galvenais trūkums. Protams, pieklajīgs arheoloģisko izrakumu skaits (nu jau kopā 4), bet kur nu šobrīd ar to.. Vēl pāris mēnešus nolauzu antikvariātā, pirms trim gadiem strādāju AirBaltic par ieņemumu uzskaites grāmatvedi. Viss...

Kā jau virsrakstā minēts- šitas ir izmisuma solis. Secināju, ka lapojot i-neta sludinājumus un sūtot n-tos CV nekur netieku. Tādēļ nolēmu pamēģināt caur cilvēkresursiem.
0
Intars
, šodien, plkst. 12:56
^ Un seksu dabūt. Vai arī melot :D

Gan, gan. :P
+3
Ā, nu jā- izglītība augstākā. LU Vēstures un filozofijas fakultāte, vēstures bakalaurs.
+3
Vēsturiska persona, tā sacīt.
-3
Vot tas ir izmisuma punkts, TRUE METĀLĀ meklēt šanci...
+3
Nu un, Schnizzel? Mazums- kāds zina kādu vakanci, ja skaļi nepaziņošu, ka meklēju darbu, tas kāds tak to nezinās!
+1
Lūsi, ar plika CV sūtīšanu parasti nekādā jēgā nav. Pats savulaik tiku meklējis darbu. Sākotnēji pasūtīju CV uz vienu vai otru vietu, bet ātri vien sapratu, ka neviens laikam viņus nelasa, lai gan sludinājumu ielikuši bija. Piezvanīju, apjautājos par sava CV likteni - tad acīmredzot mans nelaimīgais Cv tika izvilkts nez no kādas pažobeles un tiku/netiku aicināts uz pārrunām.

Tāpēc ieteikums - labāk piezvani viņiem un, ja izrādīs interesi, sūti CV. Vai arī izdomā, aptuveni kur vēlies strādāt, un tad aizej uz turieni un pamēģini atrast kādu personu, ar ko parunāt (priekšniecība, kadru daļa u.tml.).

+1
Jap, piekrītu lash- vajag zvanīt, pliku cv visticamāk noignorēs. Un piem., kad agrāk vidusskolā mācījos un meklēju darbu uz vasaru, nagla staigāju no kafejnīcas uz kafejnīcu un prašņājos, vai neatrastos darbavieta. No vienas puses jau ar augstāko izglītību stradāt par pārdevēju...no goods at all, bet ņemot vērā pašreizējos apstākļus...pati jau mēnesi uz slimības lapas sēžu un ceru, ka mani savāks atpakaļ darbā :D
+1
^Pēdējais teikums patiess. Ja reiz esi tur uzpeldējis, tev ir kādas cerības atstāt positīvu iespaidu, nevis tikt vienkārši ignorētam, kā netiešas saziņas gadījumā.

Protams, var jau gan būt variants, kad īstu preferenču nav un priecīgs par katru šepti, kas nav no sērijas, kad bezmaz pašam jāpiemaksā par to, ka tevi drāž.
0
Nu nez, kad sāku meklēt darbu, mēģināju arī zvanīt- ne reizi neatbildēja, daudzos gadījumos telefons izslēgts utml.
-10
mincīšiem švaki ar darbu.
vai tad mežā nav gana ko medīt?
-9
sūti CV ļaunajam meža valdes loceklim vilkam, ja viš tev pāri dara, saki, ka tev bakalaurs, lai viņš te nediršās.
-5
ohoho, man mīnusi gan ātri liekās :D nav gadījumā kāds ShIzZz kaut ko uzprogrammējis? :D
+7
Pirms nonācu pēdējā darbvietā, biju tuvu izmisumam. Vajadzēja mēneša laikā dabūt darbu bez variantiem... Pa to menesi es tā biju uzkacājis skillu runāt pa telefonu, ka vienā ļoti labi pazīstamā kantorī novedu meiteni līdz balss raustīšanai. Vienmēr, kad atceros, rēka rauj. Es izspiedu pa klausuli no viņas pilnīgi visu sev interesējošo infu, lai arī viņa galvojās, ka nedrīkstot pa tel. tādu dot. A man telefonā pēdejais lats, kopumā -200LS, pilnīga pakaļa. Es taču nevareju teikt: "ziniet, man pēdejais latiņš, tāpēc arī prasu, jo nevaru atļauties pat nokļūt līdz jums, neveiksmes gadījumā". Notēloju tik svarīgu dzeku, ka psc, pašam respekts pat iedvesās pret sevi. Asi un auksti, bet nu, protams, ar dazādām niansēm noklāreju, ka man absolūti nav laika čakarēties un liku manīt, ka mani paņems da jebkur divu dienu laikā, un ES esmu tas, kurš noskaidros, kurš mani ir pelnījis, nevis sēdēšu un gaidīšu atbildes pēc mēneša utt.. Visu noskaitīja man klausulē, cik maksās, cik ko kas... Dabūju vietu pie konkurentiem un šamie pat pēc ta mēneša tiešām zvanīja un teicās esam atbrīvojuši vietu. Ble. Bet nu tagad biš citi laiki, tagad iespejams savādākas nianses un uzspiedieni vajadzīgi. Bet nu viens rezumē: ir jāmāk "iet virsū". Un, jā, CV tiešām ir tikai pielikums.
0
laba pamācība, faun.
+2
Zin, Fauna pamācība der tad, ja esi spečuks kādā konkrētā jomā. Jā. Manā jomā darbu šobrīd dabūt nav iespējams- muzejiem un citām ar vēstures zinātni saistītām vietām budžets ir apgriezts, apgriezts, apgriezts...
0
Sakarīgu darbu( un vispār dajebkādu) Latvijā atrast faktiski ir problemātiski. Jau gadus 2 gandrīz vai dzīvojos uz koferiem - Latvija - Vācija... Arī Vācijā jau ir problēmas, tomēr vismaz sociālā sfēra tur ir sakārtota. Paši vācieši jau laižās uz Skandināvijas valstīm, jo tās vācieši uzskata par labām esam...
Savā laikā (kādus gadus 9 atpakaļ), kad vēl tikai sākās tā masu psihoze braukt uz Īriju, man piedāvaja tur strādāt par būvgaldnieku(kas ir viena no manām pamatprofesijām). Situācija iegrozījās tā, ka tolaik studēju augstskolā un bija sesijas laiks, tālab atteicos, kaut gan vēlēšanās braukt man bija. Toreiz vēl Īrijā bija tie saucamie "zelta laiki" un ne krīze, ne bezdarbs tur neskāra, arī čunguru varēja kārtīgu pa pāris mēnešiem sapelnīt... Tagad šķiet, ne uz Angliju, ne uz Īriju gan es nebrauktu...

+4
un ko darīt tiem, kam nav pat pati primitīvākā augstākā izglītība...
-3
Manuprāt, augstākā izglītība tikai traucē, lielākas izredzes ir tiem, kuru ceļš zinību kalnā bijis tāds lēzens...
+5
manuprāt, mūsu laikos svarīgi ir nevis, cik daudz augstkolas esi beidzis, bet ko tu vispār proti...ja nu tiešām neesi beidzis kādu Hārvardas universitāti, tad pašmāju diplomi kaut kur ārvalstīs( un dažreiz arī tepat:) ) īsti nekotējas...
0
Bet "melnā" arheoloģija? :D
+5

Valdis
, šodien, plkst. 16:09

Bet "melnā" arheoloģija? :D

Aiz riekstiem pie laternas pakārt to melnos "arheologus".
0
:D :D :D neko citu negaidīju, labāk lai muzeja cilvēki pārdod izrakteņus privātkolekcionāriem :)))

0
Nezinu gan, cik daudz tas saistīts ar arheoloģiju un cik daudz tas ir atļauts, taču zinu dažus, kas cītīgi rakājas Kurzemē pa 2 Pasaules kara cīņu vietām un velk ārā gan dzelzs krustus, gan citus vērtīgus apbalvojumus. Vēl nesen Ventspils tirgū viens tāds tipāžs sēdēja un to visu pārdeva... Laikam ir, kas to pērk...
+3
Augstākā izglītība, ja tā nav nopirkta, pati par sevi garantē tikai to, ka esi spējīgs daudzmaz efektīvi apgūt ko jaunu, vazāties pa kabinetiem un daudzmaz jēdzīgi socializēties. Kas būtībā arī ir viens no sekmīgas karjeras galvenajiem faktoriem, vismaz mūsdienās.
+1
Pēc Latvijas likumdošanas 20.gs. slāņi nav uzskatāmi par arheoloģisku pieminekli un līdz ar to nav aizsargājami= var rakņāt, kas grib, ar atrasto var darīt, ko grib.

Ar arheoloģiju tam tik pat maz sakara kā dzelzs laikmeta zemgaļu kapulauku rakņāšana.
Arheoloģija nenozīmē tikai izrakt mantiņas, arheoloģija nozīmē katra slāņa un atradumu fiksēšanu un vēlāku analīzi, no kā izriet zinātniski secinājumi.
+2
Es kaut kā neuztvēru, ka augstākā izglītība ir tikai karjeras labad iegūstama. Paplašina domāšanu, kaut ko pat uzzini - tas jau arī labi. Es savus diplomus kā pēc izlaidumiem ieliku atviltnē, tā arā neesmu ņēmis. Bet, ka mācījos, nenožēloju ne mirklīti. Pat ne vienu.
0
^^^
augstskola jau pati par sevi negarantē, ka tu to beidzot būsi tagad nezin kāds specs... Visvērtīgākais posms augstskolas procesā manuprāt ir bijis tieši diplomdarba aizstāvēšana, kur tev ir jāmak aizstāvēt savs viedoklis un pierādīt "stulbajai komisijai" pretējo:)...
-4
Man augstākās nav, bet darbs gan :)
Savā lauciņā īsti nesaskatu vajadzību pēc augstākās. Kautkad jau mēģinās vismaz to bakalauru dabūt, bet noteikti ne Lv, kur izglītības līmenis tādā papīra līmenī vien ir.
+1
mhm..esmu bijusi uz dāāāāudz dažādām darba pārrunām, bet tikai 1 x man ir pajautāts par izglītību, kas arī palika tikai mutiski, neko uzrādīt neprasīja. Galvenais ir tas, kā Tu sevi pasniedz un spēja pārliecināt, ka veiksi darbu kvalitatīvi un atbilstoši prasībām.
+3
Butiba ja ir kadam vel interese par darbu atmetiet man meilu uz trejastis@gmail.com priekskroka tiks dota si foruma pastavigiem lietotajiem ka ari skaistam metalistem :D
0
psc, nu laiki pienākuši... Sonne var iet pie bobija par miessasargu
0
Neiebraucu!?
+3
sabliezu mīnusus tam jobnutajam runcim
0
runcim?? tam lielajam??
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas