URLAS at work
+12
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
žēl, ka viņu daudz ātrāk neatsita.

vispār, kaut man tāds kādreiz trāpītos tas daunis ar zilo jaciņu, atsmērēšu ne pa jokam.
-2
0
LOL
+1
tas ivas video galīgi nav smieklīgs.
0
Par laimi man maz jāgaida līdz pneimatiskajai. Tad sāksies svētās medības...
0
aizvien vairāk jādomā par hitleriskām metodēm.
+1
Par urlātu laps :)
0
Sen jau redzēts. Tas džekiņš kuru pieturā slānīja sākotnēji nemaz rokas no kabatām neizvilka, vāks. Pēc konteksta var saprast, ka urlas iedomājušies skaldam nigērus, mozg.net
+3
tādu man nebūtu žēl nošaut
+5
nez kāpēc filmētājs tik pēkšņi nolēma izbeigt filmēt? :)
bet, jā. būtu tam patrāpījies uzreiz kāds normāls purns, nevis džekiņš, kurš nepacentās rokas izvilkt no kabatām, tas niekkalbis būtu vienā setā dabūjis pa snuķi. izskatījās pēc maza pidriķa, kurš kauties māk tik, cik no "krutajām filmām par reālajmiem pacaniem" saskatījies :)
+3
+1
bļa tie krievi tač nav normāli
www.youtube.com/watch?v=dsAk4dCeoK4...
+2
+9
www.youtube.com/watch?v=Fe45DtaCaiI...
:))))))))))))))))):))))):)...
0
:D
+2
šito varu skatīties un skatīties :)))))))))
0
Kādu laiciņu atpakaļ, kad čekoju failblog videos, tad no leišiem bija veseli 3 gabali, šis viens no tiem.
+6
"Tas džekiņš kuru pieturā slānīja sākotnēji nemaz rokas no kabatām neizvilka, vāks. Pēc konteksta var saprast, ka urlas iedomājušies skaldam nigērus, mozg.net"

^Paklau, kad tu kā normāls pilsonis stāvi pie pieturas, gaidi autobusu un tev austiņās skan tava iemīļotā mūziciņa, un tev pēkšņi kaut kas nāk virsū ar dūrēm - tad ir, kā ir. Ne katru dienu tā gadās. Ne visi tam ir fiziski un, pats galvenais, morāli gatavi.
+2
zik zinu gopņiki par nigeriem sauc visus, kas nav gopņiki (it sevišķi cittautībniekus)
+3
Pirmais ir epic - noteikti tie džeki, kas pieskrēji klāt kautkur tālāk bija gājuši un piefisksējuši, kā šis čirkaino dauza un jau operatīvi pieszlēdzās, zinot kas ir kas. Bet otrais ar nebija zemē metams. Cik varēja saprast, arī viens pats būtu urlu atskaldījis. Filmētājs gan jau ar purnā dabūja un džeku droši vien šim mobiļņiku atņēma :D
+3
noteikti jau tie, kas atņēma mobiļņku arī ielika netā video. ne jau nu pats urlāts, kas dabūja bietē
+5
Zini, esmu dzirdējis, ka daži labi urlāti ar to, ka dabūjuši bietē no tā un šitā, lepojas gandrīz kā kara veterāni ar smagā kaujā gūtiem ievainojumiem :D
+3
Ja man būtu cam, kas filmē tumsas režīmā, es te 5,6dienu vakaros Ķengaragā pa logu varētu uzņemt dok.filmu pa urlām ^
0
"zik zinu gopņiki par nigeriem sauc visus, kas nav gopņiki (it sevišķi cittautībniekus)"

Arī par afroamerikāņiem?
+7
Krievi saukā latviešus pa nacistiem, lai gan pašā Krievijā ar to toleranci pret cittautībniekiem ir tā kā ir....
+7
+3
A tas tik filmē ...
+1
oh no..es to negribēju redzēt
+1
kas, viņam zarnas pārsprāga?
+1
vins vienk apdirsas
+1
:D :D :D klasno apdirsās
0
+3
Hahahaha :DDD Es sprauslāju un izmisīgi cenšos skaļi nezviegt, lai nepamodinātu guļošos.
Kā vispār pie šitāda bērnu svara var kaut ko tādu dabūt gatavu? Laikam semuškas un Žiguļevskoe alus nav tā labākā spēka barība :D
+4
Man pat ir diezgan nopietnas aizdomas, ka tas ir feiks.
0
protams ka "feiks" teaatris iestudeets kkads
0
Sūc kaukāc.
+1
Vārda tiešākajā nozīmē :)
-1
+12
0
Slinkums skatīties, bet vienā laikam bomzis atspārda urlātu, bet otrā čalis iemauc urlam taisno žōglī - tas smuki parubās ?
+2
:D Pēdējā video paņēmienu labprāt iemācītos :D Konkrēti taisnajā pa seju norāvās !
0
BOD, jā, tie paši.
+1
Tas par to " eto tvoj rajon, TVOJ rajon, bļe?" ir tāāāda klasika :D
+5
+2
Šito var griezt uz riņķi vēl un vēl :D

Bet tas lohs to čiksu laikam nemaz nepamanīja, cigu gribēja paprasīt vai ko ...
+4
Blāā, tie werwolf abi tik laaabi... tas rajona vecis labs, bet nu tas puika arī labi to zaļo adidasu nocēla. Bled, bet grūti saprast, viņš ar elkoni viņu laikam. Tas arī gudrinieks, nu ibio, tak pēc tā džeka stājas un visa var manīt, ka tur tā vienkārši ar "gailīti" neiziesi. Vispābā, tie "gailīši" ir pateicīgi, viņi iepleš rokas, atsedz visu ķermeni un vēl kaklu izliec uz priekšu, tā, ka pilnīgi prasās pa žokli ievilkt. Un priekš kam tas viss?
+6
+6
Šis arī ir bīstams vīrs:

www.youtube.com/watch?v=_Q9QRGjO6V8...
+1
Muahaahaha, bail pat iedomāties ar kādiem iedomu pretiniekiem viņš tur ņemās. Bet labs , sasmējos =]]
+1
Faun, ar elkoni gan, jā. No tāda krāviena izslēdzies krītot pret zemi, bez problēmām var arī auksts palikt.
Īstenībā zaļajam tiešām laicīgi vajadzēja noprast, ka šajā gadījumā nebūs aršana, bet nopietnas auzas, tā kā dabūja, ko pelnījis.
+1
^ man gan izskatās, ka nav ar elkoni. Sūdīgi saprast no tā rakursa, bet tomēr laikam ar kulaku.
+1
^ es arī domāju, ka ar dūri, vislabākais veids, kā kādu izslēgt - sitiens ar dūri zem zoda, vai no sāniem zem žokļa.
0
^^^ es vairāk nosliecos uz elkoni - jo iespējams ka čalim ir pieredze "muai-tai", jo kautkā pārāk profesionāli tas izskatījās.
+5
bleaa, bīstamais vīrs ir bīstams! Tas laikam ir drunk-fu
+2
^Pareizi werwolf saka, tas ir taisnais sitiens ar dūri. Parasts bokss, nekas dižs.

Es jau pat esmu aizmirsis, cik tas ir forši - kādam uz ielas pa muti sadot, viņš tev pienāk klāt ar atplestām rokām un vēl prasa pa muti. Treniņos neviens ar atsegtu seju virsū nenāk :))
0
Vispār... nav ko te ņemties gar urlām. Rekur profesionāli cīkstoņi kaujās:

www.sherdog.com/ - statistika un ziņas

www.worldofcombat.net/ - pilns ar viģikiem (jūtūbē ir autortiesību problēmas)

Rekur klasika, 97kg vecis gāž 147 kg veci :) ----->>>

www.worldofcombat.net/upload-videos/media/467/Bo...
0
^ Bob Sapp vs. Rameau Sokoudjou
0
Saps, tas ir pilnīgs auts :)
Būtu savā "futbolā" palicius. Bet no otras puses viņa parādīšanās K1 bija tikai pozitīva un uzjautrinoša!
0
Btw, to čalīti, kas nolika zaļā jakā tērpto urlu gar zemi, pēc tam nāvīgi sadūra ar nazi.
0
^^^ kā tu to zini?
0
^^^^Es ar tikko gribēju jautāt. :)
+3
varbūt maldos, bet tas izklausās pēc Urban Legend. the rise of green urļaks vai kaut kā tā
0
Nu ir Saps diezgan liels klauns, tur nevar nepiekrist :)
+1
Nē, nu es neesmu eksperts, bet priekš sulīga taisnā biš distance bija par tuvu. Tādā tuvumā džeks ar pilnu atdevi nevarēja viņam ievilkt, bet var jau būt arī nemaz nevajadzēja. Te jāprasa mūsu ninjam, tas ir elkonīšus un celīšus gājis.
0
komentāros ir rakstīts :)
0
Rakursa dēļ izskatās, ka tuvu, vispār jau apmēram soļa attālums ir.
0
Ar dūri, ar dūri, pat nevajag kačāt viģiku, var redzēt ka ar pussaliektu roku mauc, vienkārši attālums par mazu lai pilnībā iztaisnotu. Bet ka džeku nomočīja ar kautkādos komentos lasīju, sen tik tas bija. Bet tas mahačš nav tas ko domāju. Manis domātais ar te kautktur laikam bija, pārī ar ''tvoj rajon?''. Hui tik atradīsi.

A kā sīkais Sapu nolika, tas bija epic. 2.30 garo korejieti ar smuki nokāva, tāpat kā sumoistu. Bwet tas bija pašā sākumā. Saps, ja nemaldos, sumoistu nomauca. Pēc tam šim visai labi aizgāji. Kat tāds kuilis mauc, grūti tikt augšā.

P.S. Kautkā pēdējā laikā basim / hoķim esmu uzlkicis līko - amīšu futene rullē m/
0
0
darkfirelv, vakar, plkst. 23:02

komentāros ir rakstīts :)

^ Komentāros ir rakstīts sekojošais:

"Справедливо поднят вопрос: не превысил ли мужик пределы самообороны против гопника? Судить каждому самому. Только помните, что юный гопник предлагал ему пойти во двор, где мужика подло со спины запинали бы до полусмерти дружки гопника , и пырнули бы несколько раз ножичком."

Lasīt māki? :)
0
www.worldofcombat.net/upload-videos/media...

ar šito nigeru man sakašķēties nepavisam negribētos.
+1
Afromērkaķis.
+2
^Viņš īsti nav nigērs, bet gan brazīlis. Turklāt, tev ar viņu saškelties ir maz iespēju, tāpat kā ar visu to lielo baru. Andersons vidēji 6 dienas nedēļā pavada treniņos. Tāda ir čempoinu realitāte - viņi neko citu nedara :) Viņiem nav dzīves, ir tikai treniņi.

Viens izņēmums ir Shane Carwin. Kā viņš pamanījās dabūt 11:0 ar pilnu darbu inžinierzinātņu sfērā, es nesaprotu, bet nu labi :))

www.youtube.com/watch?v=GLPgjdSbAjg...
0
a tie čaļi vispār ir slimi. nezinu. kā var gribēt tādu dzīvi? tas taču nav interesanti.
0
Vienkārši. Dažiem cilvēkiem cīņas gars 'ir iekšā' un turklāt, elitārajiem keksiem par vienu cīņu globālajā organizācijā maksā ne-maz. Un, treškārt, kurš gan negrib būt čempions?

Pēc apmēram 40 gadu vecuma, kad viņi vairs nevar cīnīties, viņi top par ļoti pieprasītiem treneriem. Tad arī sākas dzīve. Ja tā padomā, tad karjera ir diezgan neslikta.
+4
Jebkursh ielu kautinsh ir maza zalja nulliite, saliidzinaajumaa ar sho:

www.youtube.com/watch?v=SncapPrTusA...
0
Jā... Viela pārdomām. Bet paskatīties reāli interesanti.
+1
Ar šito vaņku es arī negribētu kašķēties:

www.youtube.com/watch?v=D4CobVNTwL0...
0
Škam uzskatitīt, ar ko mēs negribētu kašķēties? :D Nu es no savas puses kā nevēlamu kašķa pretinieku varu pieminēt Fjodoru Jemeļjaņenko...
+1
Ā, par Anderson Silva runājot, šite gan čalim bišku nepavaicās:

www.youtube.com/watch?v=267i7rKeECA...
+2
Fragments no manas mīļākās "pasaku" filmas. Kaujas trennētas un taisītās gandrīz 3 gadus.

www.youtube.com/watch?v=ImSDVhW6Aho...
-2

werwolf
, šodien, plkst. 11:10
[Link]
[Profils]
[–]
[+]
0

darkfirelv, vakar, plkst. 23:02

komentāros ir rakstīts :)

^ Komentāros ir rakstīts sekojošais:

"Справедливо поднят вопрос: не превысил ли мужик пределы самообороны против гопника? Судить каждому самому. Только помните, что юный гопник предлагал ему пойти во двор, где мужика подло со спины запинали бы до полусмерти дружки гопника , и пырнули бы несколько раз ножичком."

Lasīt māki? :)

Nebrauc augumā!!! Paskaties pirmos komentārus, nevis iekopē kaut kādu pēdējo ne po temai.
0
^ izlasiiju visus komentaarus. Taa vien izskataas, ka darkfirelv meegjina piekopt iebiedeeshanas taktiku... Nav tev taisniiba, ja veelies pieraadiit preteejo, tad iekopee citaatu.
+3
Mazliet par britāniju. Te urlu problēma ir traki aktuāla.

1) Pat ir Anti-urlu organizācija izveidojusies:

www.youtube.com/watch?v=EHhWFVRflVM...

2) Urlas tagad tiek izmantotas/ti mārketingam (reklāmās):

www.youtube.com/watch?v=nrkUMjoXWdY...

3) Kāpēc Britu urlas pārspēj jebkuras citas nācijas urlas:

www.youtube.com/watch?v=qE8f0IBMQQk...

4) Pirmais, ko britu urlas dara, kad viņus mēģina apcietināt ir bļauj: "Mammu, glāb mani!" :

www.youtube.com/watch?v=6ScmLo9bPqk...

+2
He, bet viņi tur pat izskatās praktiski tādi paši kā šeit. Zelta jaunatne...
Tie gadījumā arī nav krievi? Es nesen lasīju, ka Londonā un arī citās pilsētās viņu esot daudz.
Гаад сеив зе квин!
+2
павер ту дестрой!
+2
Bet tai pēdējā video tak tas džeks ir kaut ko nelāgu ieēdis. Ne velti uzreiz abi viņam tur piesējās, i lāga valdīt nevarēja.
0
Nav tie krievi. Vietējie. Viņu tur ir miljoniem.

Trešajā viģikā, starp citu, tās abas meitenes bija beigtas uz vietas.
0
tas 3. video ir pilnīgas briesmas.
+1
jā, lai cik daudz nebūtu visādas huiņas skatītas, tomēr 3. video lika nodrebēt. pizģets ir kko šitādu izdarīt.
+1
bet tas 3. video ir rēcīgs (ja izlaižam sekas)
+1
mazais2 - kur tu rauj ka kāds gāja bojā? Uploaderis tak saka ka tas ir BS.

Runājot par Londonu, diez kas jau nav. Iepriekš dzīvoju rajonā ko sauc par Forestgate. Tā uz aci likās ka baltie ir ap 10% no visiem. Pārējie ir pakistānieši, indieši, afro, turki utt. Baltie pa lielam A-eiropieši.

Asins peļķes uz ielām pa vakariem normāla parādība.
+2
^ ja kādreiz vēl pirms tam šo to no vecajiem hip-hoperiem vēl paklausījos pa reizei, tad tagad man "tumšādaino kultūra" ir ni-ni :D

Toties kāds prieks tagad dzīvot pirmajā zonā :)
+3
+4
Fukkin buzzin, just fukkin tryin pills you know... look eyes in me
+5
Pff, 6dien bija urlas dzīvajā, aizbraucu pie draugiem(pārīša) uz Mežciemu ievērtēt jauno, pēc viņu pašu vārdiem, ''foršo dzīvesvietu klusā un mierīgā vietā'', bet kad no pieturas gājām uz māju, aizmugurē dzirdējām, kā kkas bļauj ''āāā, vizevaite policiju!'', un otrs kkas bļauj ''dengi atdaj, zaraza!'', atskatījāmies, metrus 100 no mums uz mūsu pusi skrien 2 urlas viens otram pakaļ, abi nonstopā bļaudami.''Bēgošais'' panāca mūs un prasīja lai iedodam tel. ātri pazvanīt policijai, tikmēr jau klāt bija pieskrējis otrs un prasīja cigareti, čalis ar ko kopā bijām pateica "otvalite'', un tad tikai sākās, ''ti sto ahujel, ja sigaretu prosil, a ti nahuj pasilajesh'', sāka grūstīt, otrs arī klāt, kko uz rinķi lēkāja imitēdams karatē spārdīšanos vai kaut ko tamlīdzīgu. Beidzās viss ar vnk pagrūstīšanos, tad abi atšuvās, sašutuši bubinot "pidaras blje, ne za shto nahuj pasilaet'' utt. Ēnd.
+3
^ he, he - tipiski :) jauki būtu abus labi kārtīgi noslānīt.
+7
Nebūtu atstājusi mājās savu betmena tērpu, noteikti to būtu izdarījusi =]
+2
>:D +1
0
Bet tas sidriņš, ko tie urlāti strēbj tīri labs - 7% litrs laikam Ls2 maksāja (visus Lucky Dogus un tamlīdzīgus sūdus konkrēti pārspēj).
0
ir Prizmā pa 1.99 ls kaut kāds vermuts. 1 l. osom.
+2
^ nežēlīgi smalks padzēriens noteikti. :D
0
bet nebija tik negaršīgs nemaz, tīri normāls. bet piparmētru liķieris anyway ze best.
0
Agdams.
0
Absints, tas ir pareizais dzēriens.

P.S. Salīdzināji ar, kautkādu ungāru vermutu ar angļu sidru ..
+2
0
Starp citu, itin labā fiziskā formā.
0
šitais ir vnk vāks! Kur tik stulbam jābūt, lai kautko tādu vispār domātu!!!
Iesaku noskatīties par mūsdienu jaunās paaudzes ģenialitāti...

limon-online.ru/news/ehto_ehtalon_g...
0
ahaahaahaaaaa taada dura ....
diemzheel taadu cilveeku netruukst
+1
Iesaku šo noskatīties un pārējās 3 daļas. Intelektuāls meitietis. :D

www.youtube.com/watch?v=fBFO6zfTAJE...
+7
0
āpši..
0
Beidzās ar to, ka babulis pienāca un redeli izdauzīja? :D
0
..ar to drossvien peec tam viss tikai saakaas.. :D
+5
+3
Urlu baušļi.

1. Tev nebūs paiet garām kādam sīkajam uz ielas un nepaprasīt viņam cigareti, pazvanīt, vai arī pajautāt: kapeiki estj?
2. Tev nebūs dzert dārgāku alu par Žiguļevskoje, jo galu galā: Mēs par savējiem!
3. Tev būs zināt visus rajona lombardus un to darba laikus no galvas.
4. Brokastīs, pusdienās, un vakariņās nedrīkst būt nekas treknāks par saulespuķu sēklām.
5. Tu būsi kruts un valkāsi tikai brendus, tādus kā: NaiC, Abibas, Puna, Arnami, un daudzus citus.
6. No rīta neaizmirsti uzvilkt treniņtērpu un lakādas kurpes, tas tev liks izskatīties kā īstam džentlmenim.
7. Atceries, ka smagi jātrenējas katru dienu — divas 1,5kg hantelītes būs tieši tas, kas tev vajadzīgs lielai draudošai būdai.
8. Tev būs zināt visus maķ pere maķ, job tvaju maķ, un visus jaukos vārdus, kas nāk no mātes Krievijas.
9. Ķēdīte, neaizmirsti arī to no rīta uzvilkt, jo tajā slēpjas viss tavs spēks un gudrība.
10. Kad tev paliks 18, atceries, ka mašīna, kura tev jāpērk, ir balts bumers, vienalga, kādā stāvoklī, galvenais, ka braucams, fakts vien, ka esi bumerā, liks justies tev kā kādam no Brigadas aktieriem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas