A taste of extreme divinity.
0
Jaunais Hypocrisy drīz nāks ārā. Uhhh! Pēc šitik gadiem jauns albūms beidzot.

Pēdējais bija Virus [2005], ja nemaldos, pēc tam jau viņi pārrakstīja Catch 22 [2008.gadā].

Ceru, ka jums patiks tikpat, cik man :)

www.youtube.com/watch?v=TO1cpXmmmq8...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Njamm njamm njamm!
0
gaidam gaidam!
0
Jau nolīčots, šā iečekošu :)
Ltc upgrade ftw, albūms minūtes laikā novelkas \m/
0
kr4 da nu, jāklausās mazliet pie lielākas saprašanas.
0
Man no ifolder 35s :P Baška jau kratās m/
0
Atļaušos prognozēt - "sāpe", tik bišķi smagāka. Jeb "vīruss pt.2" - drusku vieglāk pieņemams. Vai es jau minēju, ka Catch 22 ir tik kolosāls, ka vēl šogad iznāks divas jaunas TĀ versijas? Klipā mani ne atpazīt.

Nu ja, fak it īvil n stff - es pat nezin, vai rādio aparāti šito izturēs, nah - noouu hipocrisaaaayeeeh. aliens in yte house.
0
Jā - gandrīz piemirsu: keč44.
0
ze ekspendabls būtu labāk gaidījuši.
0
bļa, runcisfokkinrenārsieperin...
0
šito, ka kirilicā rakstītam ātri ra
0
beidz dzert :D
0
jāiet mudīgi zagt
0
tikko uzliku klausīties un jau pirmajā dziesmā Valley Of The Damned tā melodija, kas sākas ar 0:37 norauj jumtu. jūtu, ka būs kārtīgs spridzinātājs
0
ē, a jūs varat ieiet Hypocrisy mājas lapā www.hypocrisy.tv/?

Man Firefoksis parāda Brīdinājums- šīs web vietnes apmeklēšana var kaitēt tavam datoram!

0
Man Avasts bļauj - Virus/Worm
+1
Warning: main(/home/.carlin/hypocri... [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/hypocris/hypocrisy.t... on line 57

Warning: main(/home/.carlin/hypocri... [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/hypocris/hypocrisy.t... on line 57

Warning: main() [function.include]: Failed opening '/home/.carlin/hypocris/hy... for inclusion (include_path='.:/usr/loca... in /home/hypocris/hypocrisy.t... on line 57

OMG, lame!
0
Tā lapa tak ir paņemta priekšā:

<form method="post" action="?" style="overflow: auto; width: 9pt; height: 6pt;position: absolute;display:none">

audition big brother pinoy teen <a href="croinmail.com/teen/a... inclusive family vacations teens</a> breast picture small teen
brazil nude teen <a href="croinmail.com/teen/b... teen</a> ass hole teen toy

utt utt
0
breast picture small teen :D
0
Droša pārlūkošana
Diagnostikas lapa, kas paredzēta hypocrisy.tv

Kāds ir pašreizējais hypocrisy.tv uzskaitījuma statuss?

Vietne tiek uzskaitīta par aizdomīgu — šīs tīmekļa vietnes apmeklēšana var kaitēt jūsu datoram.

Šīs vietnes daļā tika uzskaitīta aizdomīga darbība 1 reizi(es) pēdējo 90 dienu laikā.

Kas notika, kad Google apmeklēja šo vietni?

No visām 2 lapām, ko pēdējo 90 dienu laikā pārbaudījām šajā vietnē, ļaunprātīgo programmatūru lejupielādēšanu un instalēšanu bez lietotāja piekrišanas izraisīja 2 lapa(s). Pēdējo reizi Google apmeklēja šo vietni 2009-09-17, un pēdējo reizi aizdomīgs saturs tika konstatēts 2009-09-17.

Malicious software includes 2 trojan(s). Successful infection resulted in an average of 2 new process(es) on the target machine.

Ļaunprātīgā programmatūra tiek mitināta 2 domēnā(os), tajā skaitā arī 213.163.89.0/, yahoo-analytics.net/.

Tika konstatēts, ka 1 domēns(i) darbojas kā starpnieks(i), kas izplata ļaunprātīgu programmatūru šīs vietnes apmeklētāju starpā, tajā skaitā arī yahoo-analytics.net/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS26347 (DREAMHOST).

Vai šī vietne darbojās kā starpnieks turpmākā ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanā?

Pēdējo 90 dienu laikā vietne hypocrisy.tv nedarbojās kā starpnieks.

Vai šī vietne ir mitinājusi ļaunprātīgu programmatūru?

Nē, šajā vietnē pēdējo 90 dienu laikā netika mitināta ļaunprātīga programmatūra.

Kā tas notika?

Dažos gadījumos trešā puse likumīgi atļautām vietnēm var pievienot ļaunprātīgu kodu, kas izraisa brīdinājuma ziņojuma parādīšanos.

Nākamās darbības:

* Atgriezties iepriekšējā lapā.
0
Mjā, Hypocrisy lapai vajag jaunu adminu :D
0
Hypo man ir viena no vismīļākajām bandām. Dēļ "The 4th Dimension", "Abducted", "The Final Chapter".

Vienreiz noklausījos jauno. Nebija slikts, bet radās tāda sajūta itkā no vecā Lego auto konstruktora būtu uztaisīts kuģītis.
0
Viena no pirmajām Death Meatl bandām (kopā ar EOS), kura reāli patika. ''TFC'' vietā gan liktu ''Hypocrisy'' un vēl pievienotu ''Osculum Obscenum''
0
Diemžēl jāpiekrīt recenzijai no metalarea.org:
Хорошая болезнь — склероз. Особенно когда дело касается очередного релиза Питера Т. Казалось бы, вот ведь глыба, вот ведь матерый человечище; он успел подергать струны то там, то здесь, вокалирует, аранжирует, продюсирует, ни минуты покоя. Достойно восхищения (было бы), если бы не одно но: на выходе все равно получается буро-зеленая биомасса. Оная эктоплазма кому-то приходится по вкусу, кому-то нет, и дело, наверное, все же в наличии пресловутого склероза, иначе как можно объяснить то, что людей-человек
0
людей-человек
0
Nesanāk ielikt. Kam interesē: metalarea.org/forum/index.php?sho... - Post #53 Defunct
0
man ar Hypocrisy ir viena no mīļākajām bandām. Topa albumi Osculum Obscenum, The 4th Dimension, Abducted, The Final Chapter un Hypocrisy. Jaunais albums man ļoti patīk - vislabākais viņu veikums kopš 1999. Hypocrisy albuma.
0
p.s. nikni rifi, ļoti zvērīgs vokāls, smukas melodijas utt.
0
Penetralia esat ievērtējuši ? monstrāls albūms, kārtīgs oldskūlnieks, vienīgi abducted tam līdzi stāv, pārējie līdz galam neaizķer, lai cik mēģinātu (priekš manis) :)
0
Nezinu, vai ir diži liela jēga salīdzināt penetralia un Osculum Obscenum ar vēlāko daiļradi, tomēr diezgan atšķirīgas mantas.

Šis jaunais pēc vienas reizes izklausījās labāk, nekā gaidīju, kaut gan tiesa tas, ka nekā svaiga te laikam nav.
0
Penetralia man gan neliekas tāds klasiskais oldskūlnieks, viņš tomēr tāds brutālāks, ar Floridas piesitienu.
+1
Floridas piesitiens vai tad nav klasiskais oldskūlnieks? Kur tad nu vēl klasiskāk.
0
man klasiskais vairāk asociējas ar zviedriem - Dismember, Entombed utt. bet nu jā, ir divi veidi klasiskie - skandināvu un floridnieku
0
Tik vienkārši jau ar nav - vēl jau ir britu (Carcass, Bolt Thrower Benediction) un Ņujorkas (Immolation, Suffocation, Incantation). Skandināvu arī varētu iedalīt sīkāk .
0
nu Carcass jau graindinieks bij sākumā līdz Necroticismam, tā kā viņus pie oldskūldeath taka nevarētu pieskaitīt. Tad jau Napalmu ar jāliek klāt.
0
Bolt Thrower arī sākumā bija diezgan grindīgs, un tad? Ap 1991. jau abi spēlēja desu diezgan tīrā veidā.
0
Ir tak vēl svadabīgā Holandes desa un skandināviski neskandināviskie Somi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas