Tēvocis Ādijs aizmuka?
+2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Jaja, varbūt kāda Hitleriene bija pārtaisījusies par Hitleru
+11
Sen taču zināms, ka nacisti ar Ādiju priekšgalā iekš saviem NLO aizlaidās uz Mēnesi un nodibināja 4. reihu. Pfff.
+3
nu ja - tagad tur arī Džeksons tusē.
+4
Diezvai Ādijs tusē kopā ar Džeksonu.
+4
Uz kādu mēnesi, visi macisti tak Dienvidamerikā tusē. Tai skaitā tie, kam pāri 120 gadiem.
+1
ble, nacisti, ne macisti :D
+5
-5
Hitlers ir sadedzināts un viņa pelni izkaisīti vējā. Nekas tur nav palicis pāri.
+6
A kā tu zini? Tu stāvēji klāt, kad viņš dega? M?
+4
Tātad, pie Argentīnas tika kaut kādu laiku atpakaļ atrastas laikam kādas 3 Reiha zemūdenes, par kurām nav nekādu datu, ka tās būtu tur kādā kaujā iznīcinātas, tātad - apkalpe tās ir nogremdējusi pati.
Neatceros, kur es to lasīju, bet pēc Berlines ieņemšanas, pirmais ziņojums Staļinam esot bijis "Viņš aizgāja".
Dzeltenās preses cienīgi apgalvojumi? Varbūt. Bet patiesība dažreiz ir vēl trakāka par izdomājumiem, tāpēc arī tai ne pārāk grib ticēt...
+4
Kam tagad reāli piš (izņemot dzelteno presi), vai viš tur sadega vai aizmuka? Reāli pēc 45 viš neko redzamu vairs nav paveicis (un diezvai arī paveiks, ja arī vēl ir dzīvs) un 99% tāpat uzskata, ka viš i miris. Tātad - miris.
-2
a man pie dirsas.labāk jādzer.
+2
Deathpers nemānās.
www.dailygrail.com/node/684
+2
Neba nu Hitlers nodzīvojis līdz mūsdienām, pat, ja kaut kad kaut kur aizmuka...
+5
Es nesaku, ka fīrers ir dzīvs tagad, bet gan par to, ka tādā pašā garā, kā par viņa "nāvi" iz safabricētas vesela kaudze citu "vispārzināmo patiesību", kuras patlaban tiek stutētas ar kriminālkodeksa, nevis vēsturisku faktu palīdzību. Un ai kā tas sāp veselai čupai ļautiņu!
+4
Hitlers, Elviss, Džeksons - ja šamējie ir dzīvi, tad noteikti veido kādu slepenu organizāciju, lai sagrābtu varu pasaulē :D

-3
Mans fīrers nebija nemaz tik stulbs. Sen jau šito zināju, ka visi viņi aizlaidās vnk uz dienvidameriku...
-2
Mans fīrers nebija nemaz tik stulbs. Sen jau šito zināju, ka visi viņi aizlaidās vnk uz dienvidameriku...
0
paklau, Rūdi, Tu točna par nazi taisies? kmon.
-3
Pokemonisms. Ādolfiņš un La Vejs kā dižie varoņi, nu gan.
+2
Šnicel, stulbs viņš nebija, bet jucis gan. Ar to pietiek, lai droši varētu teikt "neko nevar zināt".
+1
Tēvocis Ādijs kopā ar saviem trve āriešiem dzīvo Antarktīdā, un ar lidojošo šķīvīšu palīdzību gatavojas pārņemt pasauli!
0
Hitlers dzivo man kaimiņos,
fano par grupu Anal cunt,
jo tā ir vienīgā grupa kura viņam veltījusi dziesmu!
Tagad visi kopā - Hitler was a sensative man! 8)
0
nedrīkst aizmirst arī šo!

Lyrics:

I kidnapped mr. peabody and his "way back machine"
when we got there i sold him to a chinese restaurant
[Chorus]
i went back in time and voted for hitler[x 4]

i punched every girl i saw in the face
on the way to the booth to vote for hitler

{Chorus]

repeat first verse

[chorus]

i just voted for adolf hitler[x 4]

www.youtube.com/watch?v=LC9RP2CSfpo...
+1
Jā, Henrik, bet nevaino mani pie tā, vai no sabiedrību un valsti. Nacionālsociālisms ir vienīgā politiskā ideoloģija, kas man patiešām liekās kaut cik sakarīga. Pārējās visas ir mēsls, nemaz nerunājot par kreisajām vai kaut kādu tur konservatīvismu un liberālismu....
+1
E.šodien, plkst. 08:49

Tēvocis Ādijs kopā ar saviem trve āriešiem dzīvo Antarktīdā, un ar lidojošo šķīvīšu palīdzību gatavojas pārņemt pasauli!

^^^
ja kas tad tavos vardos ir dalja patiesibas, bazes Antarktida tika taisitas, tikai ar ko tas viss beidzas - nav zinams.
0
Nē, es nevainoju, es vienkārši brīnos. Jo sākt teikumu ar vārdiem "Mans fīrers"... Pats taču ņirgājies par reliģijām, bet šitas jau reāli uz reliģiju velk.
btw - no offence, es vienkārši interesējos.
+1
^^^ žēl tikai, ka arī tā ideoloģija nobruka un iespēja, ka ta vēl kādreiz parādīsies ir kinda nonexistant. kautgan visādi brīnumi mēdz notikt, tāpēc nekad nesaki nekad, tikai tas 'mans fīrers' skan diezgan smieklīgi.
-1
...nu tev nesaprast vecīt, un reliģiju ar ko tādu nu toč nevar salīdzināt
-1
Nacionālsociālisms ir vienigā valsts iekārta, kas reāli nav sevi diskreditējusi. Tas, ko saka uzvarētāju vēsturnieki, nav par pilnu ņemams, jo savādāk jau viņi nemaz nedrīkstētu rakstīt. Nemaz nerunājot, ka nedrīkst attaisnot ns, jo tad arī pie reizes holokausta fufelis sabruks, aks galīgi nav izdevīgi veselai čupai bagātu maitasgabalu.
+2
"Nacionālsociālisms ir vienigā valsts iekārta, kas reāli nav sevi diskreditējusi."

Vinjai nedeva laiku to izdariit.
0
Piebiedrojos Šniceles un Despera viedoklim.
-1
Par to holokaustu... tāds reāli nav bijis. Un to nav līdz šim neviens pierādījis. Kā mēs zinām ciklons B bija atutošanas gāze un nav atrasts neviens dokuments, vai pilnvara ar Hitlera parakstu par žīdu nogalināšanu. Tas ir žīdu safabricēts mīts lai viņiem tagad ietu un visu atlikušo mūžu atvainotos par 'pāri nodarīto'.
+2
Tas, ka nav atrasta parakstīta pavēle, neko nenozīmē. Dokumenti labi deg.
+2
Nezinu par apjomiem, kas vajadzīgi, lai iznīcināšanu sauktu par holokaustu, bet esmu tērzējis ar aculieciniekiem (gojiem), kuri redzējuši savām acīm ebreju šaušanu Latvijā, Polijā. Kaut kas jau bija.
Protams, labi, ka tagad beidzot varēs pašam Hitleram uzjautāt. Bet ļoti iespējams, ka viņš tādu rakstisku pavēli tiešām nav devis, Nemaz nevajadzēja. Augšām - tīras rokas, apakšniekiem - tīra sirdsapziņa.
+2
Domājams, ka pavisam no nekā jau tas holokausts nav izrauts, bet stipri pārspīlēts gan.
+1
Neredzu būtisku starpību, vai apslaktēja 6 mlj, vai 1 mlj. Kā teica dārgais tautu vadonis J.V.Staļins: ''Viena cilvēka nāve ir traģēdija. Miljonu - statistika.''
+3
Aplami būtu apgalvot, ka Ādija režīms pret žīdiem nevērsās, taču attiecībā par holokaustu un tā apmēriem atļaušos atgādināt šo lielisko rakstu:
uzbrukums.lv/modules/altern8news...
0
Nav jau arī tā, ka gluži tāpat vien - bez iemesla - tos žīdus neieredzēja un šāva, nekādi jēriņi jau šie arī nebija.
0
Čingizhans ir Mongoļu tautas varonis
+1
^ Domāju, ka daudzi mongoļi tam piekritīs.
+1
Man neviens vācietis vai ebrejs neko nav nodarījis, neredzu iemeslu uz viņiem ļaunoties, par to, kas bijis 20.gs. pirmajā pusē neko drošu nezinu, bet kaut kā vairāk nākas sliekties uz nacistu vainošanu, un Hitlera sākto karu. Lai gan - kas vispār to var zināt, drošs ir tikai viens, tas viss ir veidojis mūsu vēsturi un sabiedrību, nesaprotu, ko tagad par to var cepties. Vai tur to dedzināja un indēja, vai arī tas darīja sliktu un tā tālāk.
+3
+2
+2
+3
Pēdējie jaunumi:

www.mango.lv/zinas/divainibas/pa...

Agrāk šitādu vājprātu tikai lētos amīšu komiksos varēja redzēt... un spēlē "Return to Castle Wolfenstein".

+1
Idioti, ble. :D Šito huiņu jau kautkur senāk biju lasījis. :D
+4
Sātanam ir asinis? Hmm :)

"Zinātniece Grēta Laibere" <- Hmm 2 :)
+4
books.google.lv/books?id=xOwDAAAAMB...

Luciferam stilīgs paraksts :D
+5
Nez cika daudz NSBM grupas tagad sacerēs jaunas dziesmas ar nosaukumu "The Unholy Document"?
+3
kārtējais TELE2 idiotisms.
+2
Aha, un tēvoča Ādija paraksts arī varen stilīgs un autentisks uz tā papīra. :D Varam salīdzināt ar īsto:
www.signaturehouse.net/webpages/articles/w...
+4
Moš Lucis šim lika parakstīties tā kā pasē.
+4
Bāhahahahahahahā, eitudirst :D

www.geekologie.com/2009/08/10/nazi-lol...
+1
Zaimotājs, ibio!
0
tb- nevis Intars, bet tas, kuram tas tetovējums.
+1
Sen tāda rēka nebija parāvusi :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas