dzeltenie pastnieki.
+1
kādam ir kaut kas digitālā formātā? pēdējā laikā baigi uz viņiem uzsēdies. ļoti priecātos, ja kaut ko varētu vēl digitāli iegūt, hm.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
zinu, ka nav metālmūzika... bet ir awesome.
0
Iekš DC++ Latvijas hubiem vēl nesen bija diezgan labi dabūjami.
+1
hm, dc... laikam būs jāsaved kārtībā. kaut kas man viņam nojājās, izdzēsu. laikam jāinstelē pa jaunu.
+2
man ir kompī "Man ļoti patīk jaunais vilnis" albums. varu aizskaipot, ja vajag.

+2
Ja ir vēlme satikt īstu un dzīvu Baušķenieku, tad aizkāto kādu vakaru uz Gauju, jo tur šamam bieži labpatīkas atrasties.
+2
Jā, tajā rajonā viņu bieži var redzēt, tikai es visu laiku domāju, ka tas ir Lapčenoks.
+3
Ņihuja veči, tas ir Žoržs Siksna m/
+1
Pie viena, varbūt kādam ir aizķēries "Grindmaster Dead" dēmucis ar nosaukumu "Through The Vaults Of Sadness".
+1
Žoržs Siksna sēž ministros Zalāna izskatā.

Un no GD man ir tikai "Stronger Than Love", kas gan laikam nekāds dižais retums neskaitās.
+1
aizmet meilu skaju menedžerim, gan jau ar Peķku sarunās kādu kopiju :)
+3
Vai tik viņam pašam nevienas nav palicis ....
0
Quorthon - būtu super. Skaips... jā... konti. hm. savu esmu aizmirsis, lai iet caur šito - mazais_princis.
0
Man kompī mētājas "Kaķis", taču pašreiz notiek pārvākšanās process uz jaunu dzīvesvietu un kompis izķidāts stāv vēl uz plaukta. Thunder, ja pēc mēneša uzmetīsi ziņu (ja vien jau nebūsi dabūjis šo albumu), tad nosūtīšu.
0
+371 28287707 Ingu Baušķenieks,
pajautā viņam pašam, varbūt dabūsi klāt vēl neizdotos vai b-sides.
+2
nez cik ļoti ingus baušķenieks priecāsies, ka viņa numurs tiek ielikts visiem pieejamā forumā...? :)
0
uzmetīšu ziņu, droši vien, lash.
Baušķeniekam... mja. skatīšos. ja galu galā kaut ko ļoti gribēšu un nevarēšu dabūt..
+3
pieļauju,ka viņš būs priecīgs,ka tu viņam pajautāsi par viņa muzonu un pateiksi,ka labāk iedosi viņam pāris LVL,nevis nokačāsi.

varētu padomāt,ka kāds no te esošajiem zvanīs un uzbāzīsies viņam ar anālo sexu vai elsos klausulē?
vai dziedās DZP dziesmiņas apkodies?
(izmanto iespēju)

iemest Kalvīša numuru?

-->nez cik ļoti ingus baušķenieks priecāsies, ka viņa numurs tiek ielikts visiem pieejamā forumā...? :)
+2
Nu labi, iemet ar to Kalvīša numuru. Knapi pierunāji, zin.
0
Sagribējās, lai elso un rukšķ ausī?
+1
-->Intars
sorre,mainīts,ruksim numurs.
ja pārādīsies jaunais,noteikt iedošu.
(ja neaizmirsīšu, satiekot To,Kas Zin,Kur Tu Dzīvo, pajautāšu)
+1
Krietns bariņš zin, kur es dzīvoju - par kuru no viņiem ir runa?
+1
par Māri Zanderu.

Krietns bariņš zin, kur es dzīvoju - par kuru no viņiem ir runa?
+2
Jopķe, tam nu gan ir varens spiegu tīkls.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
nerve
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas