Reliģiometrs
+1
Šeku reku links, lai aptuveni nojaustu sev tuvāko reliģiju, diemžēl krievu valodā. Varbūt kāds jau ir pildījis, bet man tas bija svaigumiņš manā putras katlā

uath.org/religiometer/index....

Diezgan daudz jautājumu, bet finālā izmet procentus, cik katra reliģija atbilst. Sanāca tādi cipari, jāsaka gan, ne īpaši pārsteidzoši:
Иудаизм: 58%
Буддизм: 57%
Агностицизм: 61%
Атеизм: 65%
Христианство: 38%
Сатанизм: 71%
Ислам: 53%
Язычество: 79%
Индуизм: 56%

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
biju jau pildījis - nekas nav mainījies
# Иудаизм: 66%
# Буддизм: 70%
# Агностицизм: 100%
# Атеизм: 65%
# Христианство: 44%
# Сатанизм: 38%
# Ислам: 58%
# Язычество: 71%
# Индуизм: 72%
+1
# Иудаизм: 45%
# Буддизм: 60%
# Агностицизм: 71%
# Атеизм: 85%
# Христианство: 22%
# Сатанизм: 88%
# Ислам: 42%
# Язычество: 75%
# Индуизм: 34%

Ваши убеждения наиболее точно соответствуют убеждениям сатанистов. Прежде, чем ужаснуться и закричать от ужаса, исследуйте, что же представляет собой сатанизм. Большинство сатанистов не убивают кошек и не разрушают могил, к тому же, они на самом деле не верят в существование Сатаны как личности. Философия сатанизма обычно концентрирует... на саморазвитии человека, а не на посвящении себя служению какому-то богу или богам. Сатанисты не признают внешние моральные законы, якобы данные нам свыше.

Hmm, necerēti jēdzīgs reuzltāts.
0
Иудаизм: 44%
Буддизм: 48%
Агностицизм: 64%
Атеизм: 98%
Христианство: 27%
Сатанизм: 71%
Ислам: 36%
Язычество: 71%
Индуизм: 25%
Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом. В атеизме существуют два основных направления - "позитивный атеизм", представители которого уверены, что бога не существует, и "слабый атеизм", представители которого, хотя и не верят в существования бога, не отрицают, что он может на самом деле существовать. Последние полагают, что поскольку доказательств существования бога нет, следую принципам "бритвы Оккама" удобней считать, что бога нет, пока не доказано обратно. Таких атеистов часто называют агностиками.
+2
es tak zināju, ka esu žīds ar musulmaņa nosliecēm!!

# Иудаизм: 69%
# Буддизм: 60%
# Агностицизм: 50%
# Атеизм: 57%
# Христианство: 38%
# Сатанизм: 67%
# Ислам: 63%
# Язычество: 54%
# Индуизм: 56%

Иудаизм был первой религией Авраама, он в каком-то смысле является прародителем христианства и ислама.
+2
^ sataņizms jau ar tev tur otrajā vietā. Kārtīgs tuvo austrumu blekeris :D
0
Иудаизм: 48%
Буддизм: 43%
Агностицизм: 64%
Атеизм: 85%
Христианство: 28%
Сатанизм: 67%
Ислам: 47%
Язычество: 64%
Индуизм: 22%

Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом. В атеизме существуют два основных направления - "позитивный атеизм", представители которого уверены, что бога не существует, и "слабый атеизм", представители которого, хотя и не верят в существования бога, не отрицают, что он может на самом деле существовать. Последние полагают, что поскольку доказательств существования бога нет, следую принципам "бритвы Оккама" удобней считать, что бога нет, пока не доказано обратно. Таких атеистов часто называют агностиками.
0
Saatanisms jau peec definiicijas ir cieshi saistiits ar ateismu. Es godiigi sakot nebriinos.
0
Иудаизм: 48%
Буддизм: 43%
Агностицизм: 75%
Атеизм: 88%
Христианство: 28%
Сатанизм: 58%
Ислам: 53%
Язычество: 64%
Индуизм: 19%

Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом.

Tas pats kas mazajam
0
Idejiski gan to visu vajadzēja nedaudz citādāk taisīt, jo daudzi jautājumi kļūst lieki vai grūti atbildāmi piem. ''Иисус - пророк, его следует уважать. Тем не менее, поскольку он - человек, ему не следует поклоняться.'' ja atbilstoši atbldēts uz ''Иисус: историческая личность, он не является ни Богом, ни пророком.''

''Все живые организмы, живущие сейчас, были созданы в результате случайных процессов'' - nu es gan neteiktu, ka taksītis vai persietis pats no sevis radās ...
+1
Aha, tie jautājumu par Džīzez man nepatika, jo es domāju, ka viņš vispār nav eksistējis.
0
"Saatanisms jau peec definiicijas ir cieshi saistiits ar ateismu. Es godiigi sakot nebriinos."

Kaa nu kursh saatanisms. Izlasi sho un pabriinies:
www.angelfire.com/extreme/slayermagaz...
0
La Veija sātanisms īstenībā ir tāds ļoti smuki iepakots egoistisks humānisms.
0
Tas jautājums vispār ir debīli uzstādīts: "radīti nejaušu procesu rezultātā" - pats jautājums jau ietver apgalvojumu, ka radīti.

Tāpat varētu teikt, ka nemaz jau tik nejaušs tas rašanās process nav nevienam dzīvam organismam - vairošanās instinkts principā visiem strādā, tātad var sacīt, ka jaunas dzīvas būtnes rašanās ir predestinēta, ne vien nav nejauša.

Un, runājot par suņu/kaķu/miežu utt. šķirnēm - tās ir selekcionētas šķirnes, kas tomēr ietilpst attiecīgajā sugā un šķirnes cita no citas ģenētiski atšķiras ļoti maz. Cita lieta ir tā, ka nu vairs, šķiet, ilgi nebūs jāgaida, kad cilvēki iemācīsies radīt dzīvību no nedzīvām vielām; RNS jau ir sintezēta, DNS tad gan jau arī drīz būs.
+2
Deathperado, par to Džīzasa eksistenci arī jautājums slidens. Parasti jau leģendām ir kāds prototips, kaut arī ar leģendā aprakstīto tipu tam maz līdzības. Ļoti ticams, ka arī Jēzum šāds prototips ir bijis, iespējams gan, ka viņš nepavisam nav bijis no Nācaretes, nepavisam nav bijis Jēzus vārdā, un principā nekas diži vairāk par nesaprastu gudri dirsēju nav bijis. Kā tad sanāk - Jēzus eksistēja vai tomēr ne, ja vispār kaut kāds čuvaks bija, bet par Džizasu dieva dēlu viņš tapa pataisīts jau pēc savas nāves?
0
Vairumam šejieniešu uzreiz jāpilda šitas - uath.org/nev/index.php...

Тест определил, что вам близки сразу несколько типажей, а именно:

Апатеист (равнодушный атеист): 67%
Ммммм.... Да какая разница? Апатеисты предпочитают не верить, поскольку верить сложнее, чем не верить. Зачем вводить лишние сущности, знаете ли. Это люди, которые, скорее всего, не будут спорить о религии, даже если поп будет махать кадилом прямо перед их носом, поскольку спор на тему религии - это нелепые телодвижения, которые того не стоят. Лучше мануал почитать какой-то, что ли.

Духовный атеист: 67%
Самые классные люди во Вселенной - это духовные атеисты. Большинство из них не были воспитаны в религиозных семьях или сообществах. Они концентрируют... на том, чтобы сделать мир лучше. Они понимают, что смерть - это просто одна из составляющих жизни. Что будет после смерти - будет после нее. Поживем-увиди
0
Озлобленный атеист: 67%
Вы ненавидите религию, попов, ненавидите церковные колокола и иконы. С верующим вы готовы спорить и не остановитесь перед прямым оскорблением. Задумайтесь, эффективно ли это.

Остальные типажи:

Воинствующий атеист: 25%
Теист: 17%
Агностик: 42%
Научный атеист: 58%
+2
Un pilnai atejista laimei - uath.org/jozh/

Jau pirmais jautājums spārda :D

1. На латыни Ёжик называется...
Lacitis kepainitis
Erinaceus europaeus
Canis lupus
Jozeg familiaris
Felis silvestris catus

Ваш результат:
75%,
Вы - Ёжезнатог
Вы отлично ориентируетес... в ежачьей теме
+2
Bļa, psc labs :D

Ваш результат:
75%,
Вы - Ёжезнатог
Вы отлично ориентируетес... в ежачьей теме
0
Jesus, save me :D

# Иудаизм: 47%
# Буддизм: 45%
# Агностицизм: 54%
# Атеизм: 83%
# Христианство: 13%
# Сатанизм: 96%
# Ислам: 38%
# Язычество: 46%
# Индуизм: 19%
+1
10. Есть ли у Ёжика естественные враги?

Да, Ёжика ненавидит Ктулху

tas ir vnk auts!!!!
0
KTULŪŪŪ !! m/
0
Тест определил, что наиболее близким для вас типажом является:

Духовный атеист: 67%
Самые классные люди во Вселенной - это духовные атеисты. Большинство из них не были воспитаны в религиозных семьях или сообществах. Они концентрируют... на том, чтобы сделать мир лучше. Они понимают, что смерть - это просто одна из составляющих жизни. Что будет после смерти - будет после нее. Поживем-увиди
0
Воинствующий атеист: 25%
Теист: 25%
Агностик: 50%
Апатеист (равнодушный атеист): 58%
Научный атеист: 33%
Озлобленный атеист: 42%
0
# Иудаизм: 56%
# Буддизм: 50%
# Агностицизм: 71%
# Атеизм: 65%
# Христианство: 33%
# Сатанизм: 58%
# Ислам: 50%
# Язычество: 89%
# Индуизм: 59%
0
# Иудаизм: 47%
# Буддизм: 55%
# Агностицизм: 89%
# Атеизм: 70%
# Христианство: 31%
# Сатанизм: 54%
# Ислам: 49%
# Язычество: 75%
# Индуизм: 44%
0
A par ezi man sanāca 80%. Tā versija, ka ezi ienīst Ktulhu - vienkārši izcila!
0
Manuprāt ir nepareizi, ka sātanisms korelē ar ateismu. Ja kāds pielūdz sātanu, tad grūti noliegt, ka Dievs arī eksistē. Ja kas, man uzrādījās 89% kristietība, un ja kas, tas man nav nekādā pretrunā ar metāla mūziku un šo portālu. Kristieši, kas lamā metālu - tas būtu tāpat kā lamāt aktieri, kas filmā spēlē Jūdu.
0
wow.

# Иудаизм: 48%
# Буддизм: 65%
# Агностицизм: 64%
# Атеизм: 75%
# Христианство: 19%
# Сатанизм: 96%
0
Mordred - tam ko sauc par Sātanismu ir visai maz sakara ar Sātanu. Galvenais sakars - Sātans ir pirmais revolucionāri progresīvais demokrāts, kurš sacēlās pret Dieva patvaļu, despotismu utt. utjp. Palasi aprakstu trešajā postā no augšas (Intara) - /forum/121776/#comment145729
0
Jauks skatījums uz dažiem reliģijas aspektiem :D

www.atheistcartoons.com/wordpress/wp-conten...
+2
# Иудаизм: 39%
# Буддизм: 60%
# Агностицизм: 57%
# Атеизм: 90%
# Христианство: 17%
# Сатанизм: 88%
# Ислам: 33%
# Язычество: 54%
# Индуизм: 50%
Turpmāk likšu iekš CV =]
+2
^ Žīdi Tevi darbā neņems, parh maz prhocente. :)
0
Žīdi nenhems, bet normāli cilvēki pieņems :P
0
^ A tad Tu nevarhese sanemt kompensacije parh holokauste, parh tō, ka brhesmige latvese fasiste nōsāve 6 000 000 zīde.
0
Sātanisni joba***...
kas te normālu cilvēku nav?
+3
^ Tō, kas Jahve pēlūdze?
0
irony, kā tu tos visus žīdismus ar atvasinājumiem tik zemu dabūji ? Nevienam tik maz to drazu nesanāk (skatot visas 3)... m/
0
^Šodien laikam vienkārši veiksmīga diena. Pagaidām. =]
+1
Irony šeit vienīgā, kārtīgā āriete.
0
^ Tō, kas Jahve pēlūdze?

^^^
GOT+ MIT UNS!!!
0
Šeku reku iekš apollo statistika par reliģiju pasaulē:
www.apollo.lv/portal/life/1664/ar...
0
To Islamu jau viegli saskaitīt - dzīvo Sūda Arābijā - tātad muslims. Ar rietumu kultūras valstīm sarežģitāk - piem. Farncijā ķipa 51% ir katoļi, 31% ateisti, pārēji citādticīgie, bet uz jautājumu ''Vai jūs ticat dievam?'' 33% atbild ka nē, 27% - ka kautkas tur ārā laikam tomēr ir un tikai 34% tic Dievam ...
0
Иудаизм: 38%
Буддизм: 60%
Агностицизм: 36%
Атеизм: 25%
Христианство: 61%
Сатанизм: 42%
Ислам: 53%
Язычество: 64%
Индуизм: 63%

Ваши убеждения лучше всего соответствуют языческом мировоззрению...

Kas tas tāds? ha ha..

Bet vispār jau tur tā, zin tā, nu tā... Piem., vai Jēzus ir eksistējis un vai es viņu uzskatu par Dievu. Nu bet, ja es uzskatu, ka Dievs ir viss, un visā ir Dievs. Arī da jebkāda kreisā džeka izdomājumi ir Dieva radījums, tad es saku jā. Un Jēzum nav obligāti jāeksistē fiziski, citā laikā. Viņš var eksistēt citā laukā, un ļoti ilgā laika posmā, pateicoties tiem, kas viņu vēljoprojām "baro". Bet tādā testā jau vairāk, droši vien, domāts, vai es "ticu" Jēzum, bez jebkāda taustāma pierādījuma par to, ka džeks te kaut kur ir staigājis un cēlies un ar visām naglām pierāvies un akmeņus vēlis, karoče reāli iekačājis. Da bled, kā es to varu zināt? Utt utt utt....
0
Tā nu ir ar tiem jautājumiem. Bet ja tu tici ka Dievs ir viss, un visā ir Dievs, tad Pagāns ir tavs tuvākais apzīmējums.
0
āā, reku atradu, kk:(

rs16.rapidshare.com/files/126158214/Car...

rapidšērā var iesērčot un visas dabūt.
0
karoč, čeko meilu, aizmetu visas
0
# Иудаизм: 41%
# Буддизм: 57%
# Агностицизм: 61%
# Атеизм: 88%
# Христианство: 23%
# Сатанизм: 88%
# Ислам: 51%
# Язычество: 61%
# Индуизм: 53%

O joba! Sātanists/Ateists izrādas. A man kaut kā vienmēr budisma atziņas tās tuvākās bijušas.
0
# Иудаизм: 56%
# Буддизм: 75%
# Агностицизм: 64%
# Атеизм: 73%
# Христианство: 25%
# Сатанизм: 92%
# Ислам: 53%
# Язычество: 71%
# Индуизм: 63%

A man pat apmierina rezultāti. Neiedziļinos cik tie ir objektīvi un patiesi , bet vienalga smaids ir izlasot šo statistiku, kas lielā mērā atbild man.
0
nu tak, Lucis taču tevi mīl!
0
paliela dirshana tas tests, cereeju ka zhiidisma buus vairaak :D

Иудаизм: 45%
Буддизм: 50%
Агностицизм: 71%
Атеизм: 88%
Христианство: 17%
Сатанизм: 100%
Ислам: 46%
Язычество: 54%
Индуизм: 28%

un par jozheku ar

Ваш результат:
60%,
Вы - Ёжеиндифферен...
К ежам вы относитесь равнодушно. Вам просто необходимо усыновить Ёжика, чтобы изменить такое отношение!
0
Labais skats - ar pentegrammām un pareiziem krustiem apkāries sātanists izved pie saitītes ezīti pastaigā ...

P.S. A kā var būt 100% sātanists ? Laikam tas pats kas egoists vien sanāk ...
0
nu tam es taa kaa vareetu piekristu. tests liiks, tad jau pēc noklusējuma katrs egoists=satanists,
vot taga iedomājos, man dazhs labs radagabals ir zajadlijs kristietis, bet taa dziivee tipisks vidusmēra egoists... ta jau sanāk... visakārt mums ir vidusmēra sātanistu bari? jebāaaal....
+1
Akurāt egoists moš arī nesanāk. Kā es to saprotu, sātanisma - ar to domājot moderno, tipa laVeja sātanismu, pamatā ir uzskats, ka vienīgais dievs esi tu pats, un tikai uz sevi tu vari paļauties, un nev ko gaidīt brīnumus, rokas klēpī salikušam.
0
ķeceri, bļa!
-7
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
-7
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
-7
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
-7
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
-7
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
-8
kas tas par murgu

HUJJJJINJA!
+5
^
to metal m par sevi. :D
+3
Kāds ir pārskaities, ka jūdaisma, islāma un kristietības rādītājos pārāk nepieklājīgi zemi procenti, ne?

Citkārt var paprovēt padomāt, vai šādu komentāru publicēt mēģināt tiešām ir TIK svarīgi. Kaut gan, ko nu es te par domāšanas tēmu izplūstu...
+5
Banned.
+4
assraped
+1
totly :P
0
mazā caurēja :D
0
Man ir tā
# Иудаизм: 59%
# Буддизм: 53%
# Агностицизм: 50%
# Атеизм: 63%
# Христианство: 44%
# Сатанизм: 46%
# Ислам: 53%
# Язычество: 54%
# Индуизм: 72%
0

# Иудаизм: 48%
# Буддизм: 57%
# Агностицизм: 86%
# Атеизм: 93%
# Христианство: 16%
# Сатанизм: 92%
# Ислам: 42%
# Язычество: 96%
Ваши убеждения лучше всего соответствуют языческом мировоззрению...
+1
Eu, bet te kautkas nogājis galīgi greizi - kā var būt 93% ateists un vienlaicīgi 96% pagāns ...
+1
Šodien esmu pagāns, rīt ateists
+2
Tad jau tu esi divkosis ...
0
Иудаизм: 45%
Буддизм: 48%
Агностицизм: 21%
Атеизм: 30%
Христианство: 83%
Сатанизм: 25%
Ислам: 47%
Язычество: 25%
Индуизм: 19%

LOL
+1
A kā nākas, ka kristietim Budisms un Islams ir vairāk par Jūdaismu ???
+3
^pie dirsas. tas tests tāpat ir stulbs, atbildes ir prognozējamas. atliek vairāk atbildēt ar labu dabai, un tu esi pagāns, kaut gan precīzi cilvēks tad būtu panteists. Atliek salikt ķeksīšus pie kristīgās dogmatikas, un tu esi kristietis. pateiksi, ka gribi darīt visu, kas ienāk prātā, automātiski būsi sātanists. ar šādiem testiem nemūžam neparādīs galveno - attieksmi pret to, ko tu uztver kā savu pamatpārliecību, vienalga, kas tā būtu.
0
nu, protams, šis tests neatklāj kaut ko šokējošu, ko par sevi nevarēji iedomāties. Es biju gatava tam, ka no kristietības procentu būs maz. Es teiktu tas bija for fun, lai liktu sev pasmaidīt un teikt : Ak, es malacīte/tis pagāniņš! Nost ar Jēzu un dogmām! :D
0
"A kā nākas, ka kristietim Budisms un Islams ir vairāk par Jūdaismu ???"

Par budismu nezinu, bet islaama klaatbuutne droshi vien noraada uz fundamentaalismu / ekstreemismu / die-hard pieeju kristietiibai. :D

(labi labi, tas nav domaats nopietni)

Veel jau var uzdot citu interesantu jautaajumu - kaa var buut ka kristietim saatanisms ir vairaak nekaa agnosticisms?
Bet, protams, ka tas tests ir par seklu lai buutu kaut cik nopietns.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas