Viss ir atklāts
-15
Perspektīvi labām grupām vajag krutu resno, ne jau tizleni, bet gan tādu, kurš ir resns un kruts!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+12
Pis sevi dirsā
+9
atkal kaads dzeeris posto ?
0
Kerijs Kings skaitītos "resnais" no Slayer?
+5
Kerijs nemaz tāds tusnis nav.
Ja paskatās metalcore grupu video, tad tur ir 90% iespējamība, ka vismaz viens būs ar krāsainiem tetūžiem noklāts resnis šortos, Black Dahlia Murder krekliņā un relatīvi mazos skeitšūzos, kas smieklīgi kontrastē ar milzīgi tuklajām un īsajām kājelēm.
0
ņemot vērā vispārējo aptaukošanos - tur nekādu brīnumu nav
0
Random tēmai - random video. Da vispār vienīgo laiku populārs šitas tips bija ap 2003. gadu - varbūt daudzi nemaz nezin. Viņam bij arī Iron Maiden, Metallica un Slayer kaverēts. Un viskaukas cic ar. Nirvanas kaveris bezmaz par īsto labāks.

www.youtube.com/watch?v=Eb4D-TeREBs...
0
Hhhhhhuiņā ! Ievērtējat šo. Mok nav redzēts.
Šis nu ir lielākais pizģhec, ko es esmu redzējis līdz šim Piefiksējiet to ar ģitāri resno, basists laikam. Un tās karsējmetenes ! Ehhh kas pa pirti !

www.youtube.com/watch?v=QBgvQ360lnY...
0
Žēl, ka uz Rīgu nebija dejotājas līdzi paņēmuši. Vrangsinn (basists resnais) arī bija stipri notievējis, pat par Čortu tievāks bij... Nu vismaz Nattefrosts piemāvās līdz kārtīgam streipulim uz skatuves.
0
Šis džeks jau arī ir klasika :D

www.youtube.com/watch?v=T035G6Yk6Hg...
0
Crowbar savulaik bija divi resnie. double success?
www.last.fm/music/Crowbar/+imag...
0
OK, pilnai laimei šitā te tik trūkst:

www.youtube.com/watch?v=fYPnuv2IHLo...
+3
Ai, vakar pa pjaņu ''piss'' ar vienu ''s'' uzrakstīju. Me bad. Dziļi atvainojos visai Latviešu tautai.
-1
He, ne labi, uztaisīju stulbu tēmu, kad appīpējies ceļoju pa internetu.
Tomēr CF tas ieraksts ir ko vērts,johaidī.
0
^ Šitā labu mantu izniekot...
0
Oi,pat ja tu zinātu cik daudz man tās bija pirms 2 gadiem, labak internetā neplātīties.
+1
^ Tu to tikko izdarīji :P
-9
Šitais nav internets, šī ir tāda ka piestātuve, ne īsti šoseja, bet ne arī pilsēta.
0
Hatebreed un Madball, kas veel? Biohazard? visi resnie!
tapec jau saucu NY hardcore par resno metālu! :D
+3
cik noprotu, logika ir uzaudzējis mēmi lielu riepu un grib atrast sev kaut kādu pielietojumu ?
+2
bija jau laiki, kad mūsu pašu Flaying par resnajiem tā pozitīvi apsmaidot saukāja:)
+2
Es te neko nesaprotu, tos video vispār nesaprotu. Sviests kaut-kāds...
+2
Protams, izņemot CF, bet tas jau tāpat redzēts
-4
ah, žēl, ka man tādas krutās riepas īsti nav, jācenšas, pat ļoti. Vai ta Flaying bija resni? kaut gan es īsti tam parasti nepievēršu uzmanību īsti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas