es to izdariju !!!!!!
+7
es pametu world of warcraft !!!
izdzeeesu visus charus un uninstall to indi
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Kādēļ nepārdevi? Vai arī spēlēji ļevajos serveros?
+8
Vecīt! Apsveicu! WoW ir tikpat briesmīga lieta kā heroīns!

Welcome back to life!
+1
offaa bija ravenholdt eu ... main chars bija diezgan labos epikos utt ... atdevu visu daudz maz veertiigo pirmajam latvietim kas bija online
+10
a kas ir world of warcraft?
labāks par tetri?
+3
Malacis, tagad droši iestājies rehabilitācijas centrā, lai būtu garantija, ka neatsāksi...
+9
foto.krabjiem.lv/files/posts/11474/r...
es gan kaut kur citur šito biju likusi :)
0
starp citu, iva, varbūt nevajadzēja pamest tieši šobrīd, valstī tomēr krīze...
0
Ā, kompjūterspēles. Tādas sen neesmu spēlējis. :D
+4
iva tagad oficiāli ir VECIS!
0
Kompjūterspēles taču bērni spēlē. :p
+1
Man šitā ar Oblivion bija
izmet nah ārā un tad kad uzliku lai tiešām paspēlētu tikai mazliet, visi seivi bija saglbājušies un jā.... >.<
0
Pie kājas, ar gāmēm neaizraujos.
+2
Un tagad saproti, cik daudz brīvā laika. Hmmm, ko varētu iesākt... Ev, davaj novilkšu CS :D
+3
ir lietas kuras es neesmu darījis un es ar to daļēji lepojos! to skaitā ir dažādu WoWu un CS spēlēšana, kā arī ieturēšanās Ventspils hesburgerā!
+1
kad man ir laiks es gan pageimoju, taka esmu diezgan liels divana kartupelis, tadas aktivitates ir patikamas.
+2
Nav jau grēks ik pa laikam kaut ko uzspēlēt, taču kļūt piesaistītam pie vienas spēles ir tas pats, kas hroniska slimība.
+1
Grēks jau nav. Labi, es kaut kad nesen izgāju Enclave, bet tas nebija ar manu kompi, gāju pie kaimiņa ciemos :D
Nu un kas tad ir- izgāju, un man tai spēlei virsū negribējās vairs skatīties.
+1
Debesīs neuzņems, tā jau nekas.
+2
iva - apsveicu! Paceļu Jagermeistera kausu par tavu izdošanos! Bet, iespējams, ka tā inde gribēs tevi ievilkt atpakaļ savos nagos, uzmanies! :>
+2
Ir uz spēlītēm sēdēts - Painkiller, Gothic, Unreal Tournament, Drakan, Shadowman, Serious Sam, MOHA, COD, Max Payne, NOLF, HL un vēl dažas (vienu var mierīgi uzminēt)... Bet ne ilgāk kā kādu mēnesi (izņēmums UT - zolītes vietā ko pakapāt). Šogad laikam nevienu neesmu izgājis. Laikam būs jālabojas.
+1
Painkiller \m/>.<\m/
-1
Man bi jūsu probzas :)
0
Interesanti ka Painkillerā Nightmare režīms izrādījās vieglāks par iepriekšējo. Nedaudz netipiski. Kautgan Serious Sam ar bij līdzīgi.
0
savā laikā Gta, Diablo, Hitman un NFSU2 uz riņķi vien... un vēl kaut kādi Elder Scrolls, āāāāāāāā. Elle visīstākā.
+1
UT! UT! E, BoD, sarīkojam truemetal.lv UT turnīru? :D Atceros, kā kādreiz ar savējiem tādus rīkojām - vislabākais bija "Ziemassvētku kaujas", kurš parasti notika kaut kad decembrī... Eh, vecie laiki...
0
atklaaju taadu briinumu kas tiko iznaacis uz pc Star Wars fore unleashed ... atshkjiriibaa no citiem geimiem pa SW teemu nepiespiezh but labinjajam ...

www.youtube.com/watch?v=asvKQOJZXcs...
+1
Oh bla, Star Wars: Jedi Knight bija labais gaļinieks, sevišķi ja pareizos čītus iemauca - lai zobins no paša sākuma un ķermeņus var šķelt gabalos m/
+1
orgjinalais jk2 nu galiigi nebija speeleejams imo ...
jk2academy gan bija laba ... tad protams kotor un kotor 2
+1
BoD
www.kalme.de/painkiller/index.ph...
Uz Trauma gan varēja pasvīst.
0
Ā, tfu, pareizi Trauma bija idejiski smagākais. Man gan viņš likās vieglāks par Nightmare, jo nebija vairs kārtis jākrāj. Vienu vai divas gan noblēdīju, jo vai nu crjakainā gļuka, vai kā cita dēļ Venēcijas līmenī visus sīkretus nespēju atrast. A viens sīkvels vispšr bija pilnīgs žopņiks - seivi tik bieži kārās, ka baigās noriebās iet no sākuma līomeni entās reizes, ka pēdējā bosa līmeni neizgāju. Bet labais spēļuks. Insomnia, Nightmare un
Trauma iziet pēc kārtas bija patīkami. Insomnia gan bija nedaudz pa vieglu, bet Nightmare nedaudz par grūtu.

P.S. Njā, JK: Academy domāju ...
+1
Ev, beidziet šitos topikus, man atkal gribas Heroes of Might and Magic III iedarbināt!
+1
skatos ka shuteri daudziem iet pie sirds, man labak patik bidit pa karti izometriskos 2d tancinjus un karavirus, blitzkrieg un sudden attack rulee!
+2
online spēlītes nespēlēju, bet "parastās" gan ik pa laikam uzrauju - tagad pat pa vakariem gaiņāju Dragon Age Origins dragonage.bioware.com/

Un gaidu Diablo 3, StarCraft 2 un Disciples 3
+2
man šitā bija ar C.S 1.6 - vienkārši pusgadu no vietad diendienā pirku pistoles, bāzu galvu ārā un head shot .. super... tāda spēle vienkārši :D

tomēr visvairāk esmu uzjautrinājies par POSTAL - kaķus spraust uz automātiskā pisķika, dedzināt cilvēkus,čurāt uz viņiem, ar lāpstu cirst galvas katrā spēlē tomēr nav ļauts! Izej spēli, beigu zastafkā vēl sieva Tevi novāc! haha! :D
+1
Tās beigu zastafkas jau bija vairākas.Bet košakiem tur bija pareizs pielitojums :) Teorētiski spēli varēja iziet kā Džizuskraists - nevienu nenovācot. Nez vai kāds to spēja :)
0
no visa tagad iznākušā - visiem kam velk kompis (vai ir uz xbox 360/PS3), iesaku Call Of Duty : Modern Warfare 2... tas ir tāds kinematogrāfisks psc spēks ar sižētu, viens no kvalitatīvākajiem geimiem ever. Pats kapāju uz x360 un vienk dažās vietās godīgi sakot hujeju no izstrādātāju darba.
-1
ja kādu interesē 'bābas' viedoklis- ārstēties visiem tiem spēlētājiem vajag!
-2
šīs bābas viedoklim pievienojas viens pacans!
+2
Oh, COD būs jāiečeko. Cerams varēs kautkur novilkt.
+1
cik sapratu ka jaunais cod tik uz konsoleem iznaacis .. pc versija aizkaveeta
+3
ir jau pieejams ar visu krekozauru
0
opaa .... velkam nost :)
0
^ Pizģec, pēc kāda gada, diviem varēs atkal veidot topiku iz sērijas:

"
Es pametu Call Of Duty !!!
Izdzēsu visus čarus un uninstall to indi
"
+2
da aaaaa ..... cod neizraisa atkariibu :) izej un aizmirsti uz kaadu gadu ... a wows ievelk iekshaa ... ne normaali izguleeties var neko . bija visu laiku jaadomaa panjems mani tani raidaa vai ne .. paspeeshu laikaa utt utt .... nafig tas vajadziigs

sakurinaashu daarzaa ugunskuru un sadedzinaashu tos wowa diskus
+1
ja tev originalie wow diski labak pardod kadam !
un lidzi uzdavini The prodigy CD ar dziesmu Poison!
0
Pats savulaik aktīvi spēlēju vienu MMORPG un jāatzīst, tāda kā atkarība bija arī. Laiku izķēzīju jau neslikti.
Par laimi veidotāji sāka aktīvi veidot arvien jaunākus apdeitus, kas to spēli padarīja nebaudāmu. Un tas man palīdzēja :D
+2
Man reiz uzdāvināja WOW, bet es to uzreiz pārdevu. :] Baigi laiku noēd visas tās spēlītes, a man tā tāpat trūkst.
+1
nav jau no wow diskiem lielas jēgas, visa jēga no cdkejiem un paša akkounta kā tāda. es akkountu toč būtu mēģinājis nostumt kaut vai pa 20ls, vismaz būtu labs iemesls iedzert un par ko :D
+1
Mēģināt jau vari, bet nav garantijas, ka pasākums neievelkas...bet tad jau atkal uznāks vēlme.
+1
now he has a real life!!!
+4
Gamer don't need a life, he have LOTS of lives!
0
O, uzrakāt Painkiller. Tas i spēks. :)
0
Painkiller 1maa un 2aa dalla baudama_pārējās liekas susla! Poļiem idejas laikam aptrūkās!
0
Būs jāievelk.
0
Rēķinies, ka visai gļukaina. Kārtīgos seivus reiz pa reizei jāmauc.
0
Nav jau pirmo reiz ar pīpi uz jumta. :) Tik kādus gadus nav spēlēts.
0
Njā ... lielākā atkarība man laikam būs Lineage II (mmorpg). Ar pauzēm un pa privātajiem serveriem, bet nu vairākus gadus dragāju tā ka maz neliekas.
Dragon Age es ar tagad vakaros padzenāju. Tad vēl ar čaļiem tīklā griežam supreme commander: forged alliance. Būs kādudien arī mw2 jāpaskata. Bet nu tā savādāk es spēlēju daudz un kad vien var :D
+1
ShIzzz Need for Seed - Shit
(need 4 speed - shift)
izgāji? :D
0
... nu jaa Fear 2 ar tu pa fikso izgāji, kamēr es spēlēju kaut kādu sūdainu PSP! yes! Nekas cerams sanāks drīz nomainīt darbu, būšu atkal zirgā un tad kā es geimošu_KĀ es geimošu! uff!
+1
hehe Shi(f)tu neesmu izgājis. Šad un tad pa aplim izrauju, bet nu tā ne pārāk aktīvi. Njā Fear 2 bija veiklais pasākums :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas