Tērauds!!!
+4
īsteni letiņu garā! Taisni uz valsts dzimšanas dienu!

Nopērciet. Līgsmojiet par tekstu. Tas ir neizturami fantastisks.

www.platforma.lv/player/music/teraud...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Labi garšoja vakar, ja? :D
+7
Mums tak ir ķipa Saeimas aizsardzības birojs, ne ? Kur šie, bļeģ, skatās ? Šitā ir totāla zaimošana un necieņa pret Latvijas valsti. Tik tizli dziedāt un spēlēt ir tas pats, kas karogu ar kājām mīcīt.
-11
Daini Tu domā ko tu runā. Tā mūzika nav tik krimināla, lai šādi izteiktos.
+10
Kaut kad iemanījus šamoņus un likās tāds vājs mēģinājums dabūt kaut ko līdzīgu Skyforger "Strēlniekiem" biš vieglākā variantā, bet nu kaut kā pārāk sasteigti, pārāk steigšus apmuļļāts, vai arī ne steigšus, bet ļoti nemākulīgi. Ne šāds, ne tāds temps, neskanīgi teksti, nepārliecinošs izpildījums, karoče, jūs jau zināt kā to vienā vārdā sauc. Un katrs var izteikties kā viņam tīk, Viesuli. Man tādus džekus klausoties arī paliek kauns viņu vietā.
0
tad jaubi ka vien man negaaja straumeejums kad gribeju paskatiites :D
+1
Šitie draugos ari ir, ar visu "straumējumu" :D
+9
hujņa.
+6
Par šo apvienību jau ierēcu Sutas Balsī. Četros no rīta ilgi, ilgi spēlēt vienu un to pašu ar liriskām variācijām par tēmu "Lettisch weise patrioten propaganden".
+6
"Lettisch weise patrioten propaganden" nav nekādas vainas! Viss ir atkarīgs no tā, kā to pasniedz.
+6
Es vakar RnRā redzēju gan Tēraudu, gan Pūķa garu.

Pūķa gars izcēlās totāli, izpildot Līvu "Dzelzsgriezēju" - vokālists tekstu no lapas lasīja, ko turēja sev priekšā. Pārējais bija... wtf...

Tā vairāk paklausījos Tēraudu un sapratu, ka šie totāli kopē Skyforger. Viena no dziesmām bija skaidri un gaiši dzirdama "Kāvu" kopija, pārējās kaut cik bija mēģinājuši nomaskēt :D Dzirdēju arī samērā samocītu "Tīreļa purva" kaveri... to solo instumentālā daļā lika man šausmās saķert galvu....

Bet jebkurā gadījumā - Tērauds izklausījās labāk par Pūķa garu.
0
Fauns būtībā pateica apmēram to pašu, kas man bija uz mēles.
+2
Viesulis cepas tik tapec ka samejaa sirdspukiite basu Teeraudaa speelee :P
:D:D
0
manuprāt, pilnīgi saprotami. :)
+4
Nu jā, varēja būt arī ļaunāk... Viesuli, priecājies, ka viņa nespēlē iekš Lazarus :D Un ja tā padomā, tad salīdzinot ar Lazarus, PG un Tērauds ir ļoti labas grupas, kas spēlē interesantu un kvalitatīvu mūziku.
0
lol. :D
+2
^ Tu gan pats reiz par Tēraudu atzinīgi izteicies. :D Tiesa, to laikam var norakstīt uz faktu, ka pirmoreiz viņus esot dzirdējis pārmērīgā alkochola reibmā. :D
+1
iepriekšējais koments Desperam domāts. :)
+2
Nu jā, vakar es vairāk vai mazāk biju pie pilnas sajēgas un skaņas uztvere darbojās krietni labāk :D
+5
Pāķi, par to sirdpuķīti Tu no manis vēl dabūsi ar pērnajiem dadžiem!
+1
Muahahahahahaaaaa :D:D:D
+1
Ka te tik neatklājas...
+2
Vokāls Groduma un burunduka krustojums. :)
www.draugiem.lv/terauds
+2
Burundukus neapvaino, ja?
0
Nu labi, labi. :) Grodums jau arī "ņe pri ģelah". :)
+2
AAAAAARRRGGGGHHHH!!! Attaisu es Lazarus sadaļu draugos un ko es ieraugu? Liega ir Lazarus "ķirbjgalva"! This iiiiiis siiiiiiiiick!

Mana līdzjūtba tuviniekiem un piederīgajiem, ka arī Viesulim...
+2
Un vēl domā, ka ļaunāk vairs jau nevar būt...
+2
Kas tas par instrumentu - "ķirbjgalva" - bundziniece vai? :o
+2
Nope, basiste, vismaz tā ir aprakstā sadrukāts.
+2
Nu, kaut kas līdzīgs, ar ritmu vien saistīts ;)
+1
Tūlīt Desperu nospārdīs vai vismaz nopērs ar pērnajiem dadžiem. :D
+4
Tas nemainīs faktu, ka Lazarus ir pats drausmīgākais, ko es esmu jebkad dzirdējis metāla koncertos.
0
Arī tiesa.
+2
Ar ko pērnie dadži ir krutāki par šīgada vai divu gadu veciem?
+2
^ Nezinu, bet Liega šajā pašā tēmā draudēja NorvēģuPāķim izpildīt miesassodu ar pērnajiem dadžiem. :)
+1
Vai Lazarus nebija tā grupa ar nebūtībā pazudušiem personāžiem "iautoloch" un "jazzcock"?
0
Nav ne jausmas. Bio vari teiten izlasīt:
www.draugiem.lv/lazarus
+2
Nu kas tad jums atkal nepatīk? :D Ķirbjagalvu es pati esmu izdomājusi, dēļ savas "ģeniālās" atmiņas, visi jau nevar būt kruti. Ko padarīsi, savu blondumu jau grūti noslēpt, tad vismaz par to jāierēc.
Bet manus piederīgos labāk nepārcilājiet, tas nav ētiski.
+1
^ Tak neviens jau nepārcilā. ;)
+2
Ojā, es redzu arī to, ka mans sexīgais profiliņš draugos ir kļuvis popsīgs. Es jūtos slavena tagad, beidzot arī basistu pamana, es tam nespēju noticēt!!!
+1
^ Bet protams, jāzin par ko šeit runājam. :) Jūsu padevīgais kalps arī atļāvās palūrēt. :)
+2
Liega,es ta ko sliktu teicu?:D:D
+3
Liega, izmetiet nah to Anitru, dabonat normālu vokālu un cilvēkiem vairs nebūs jāglābjas bumbu patvertnēs jūsu uzstāšanās laikā.
+2
Lazarus ne reizi neesmu dzīvajā vērojis. Draugos gan tā pabriesmīgi izklausījās, bet ar piestrādāšanu kautkas varētu sanākt. iautoloch tagad uz Ķirbjagalvām pārvāciez. Par to koku gan nezinu :D

P.S. Jāatceras mājās Liegas profiliņu ievērtēt :D
+3
Lazarus jau tāpēc tagad ir pajucis,jo Mazā mellā aizgāja no grupas, viņa menedžēja mēģus un mani ar bunģieri dzenāja rokā. Tā tā pauze ir ievilkusies... Un vispār Tērauds arī meklē vokālu
+2
Desper, vari pieteikties! :))
+3
Uz Tērauda vokillera vietu????? Par ko tu mani tā ienīsti???
+3
Varēsi arī dziesmas rakstīt :p
0
Desper, es tikai piedāvāju. ;)
+3
Nu paldies paldies... Es labāk palikšu pie karaoke pagaidām... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas