Latvijai!
+9
Šī tēma ir atvērta, lai katrs, kurš to vēlas veltītu labus vārdus Latvijai, apsveiktu dzimšanas dienā vai pateiktu savas pārdomas par Latviju un laiku šodien. Un lūdzu iztiksim bez šādiem tekstiem no sērijas - "kādi tur svētki, man nav ko ēst". Kas bija 11.novembra svētkos un redzēja Vilcenes, tie zina, ko vilcene Inese Krūmiņa uz to atbildēja. Iztiksim bez negācijām. ;)

Sveicu savu mīļo Latviju 91.dzimšanas dienā! Kad eju pa savu zemīti, jūtu cik daudz dažādus laikus tā ir pārdzīvojusi. Kad stāvu kalna malā un lūkojos Daugavā, mani pārņēm tik brīnišķīgas sajūtas. Jūtu dziļas, spēcīgas saknes un zinu, ka kaut vai tāpēc, ka esmu latviete, mani neviens nesalauzīs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Dod, Pērkon, mums spēku!
0
sanāk apmēram tā - mīlu šo zemi, bet neciešu valsti.
+4
Varbūt tomēr valdību ?
0
nu apmēram.
+2
+1
www.youtube.com/watch?v=Xn4DW1uvsAE...

mana cerība uz gaišo nākotni
+5
Latviju es mīlu. Tēvzeme, senču sargātā un zaudētā, un atkal atgūtā. Un Latvijas dabu, un valodu.
Bet to, kas šobrīd ir iekšpus mūsu robežām var saukt par marasmu. Diemžēl. Es ceru, ka nāks reāla Latvijas renesanse... Ceru, eh.
0
vienīgais, ko redzu nākotnē ir Ušakovs ministru prezidenta krēslā :( diemžēl.
+5
^ Ja paši necīnīsimies, tad tā arī būs! :(
0
būs vēlēšanas un puse no latviešiem atkal neies vēlēt.
+5
Paarlieciibu par sevi, saticiibu un godiigumu. Tas ir tas, kas mums vajadziigs.
+5
"Katrai tautai ir tiesības pastāvēt un brīvi attīstīties, kurā tautā kāds dzimis, pie tās tam jāturas." (E. Veidenbaums)

Kaut kā būtu jāsaglabā tas, ko priekšteči izcīnījuši caur 700 apspiestības gadiem. Citādi sanāk baigi smieklīgi...
+3
Dievs, svētī Latviju!
-3
a ir par ko veeleet?
-3
Esmu lepns, ka neesmu tīrasiņu latvietis.
+2
^^^ nedirs, visi mēs esam Izraēļa tautas bērni!
+4
Šalom, Yoske ! Bije man aizdome, ka tave nike iekš Ivrite rakstīte ...
0
Patriotisma virsotnes cilvēki parasti pārdzīvo kopā ar pubertāti. Pēc tam jau sāk domāt un šo to saprast.
-1
Sveicieni latvju puikiem Afganistānas misijā :D
www.youtube.com/watch?v=gYG9JR81qPc...
+3
Bļīņ tā pirmā video filmas scenārijs ir vienkārši lol

45tajā gadā nacīši aizlaiž uz mēnesi, lai 2018 atgreiztos un iedotu visiem ribās. Ineteresanti vai Ādijam būs gaismas zobens un nacionālsociālistisks R2-D2 robots
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas