www.meitenem.lv
+8
Fantastisks resurss, īpaši sadaļa meitenem.lv/forums/attiecibas-u... :D
Zīmīgi, ka forumā aktīvi darbojas mūsu pašu bobijs, tur pazīstams kā trejastis: meitenem.lv/trejastis starp citu visai aktīvi: meitenem.lv/users/trejastis/tra...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Pārāk episki :D

Vispar ja te kada grib iepazities liekat savos profilos labas bildes un epasta adresi ka ari varbut savu vecumu :)))
+7
Bobis koļī mazgadīgās:

"Ko tiesi tu secinaji ?

Klausisi si portala liekuligajam cibam kuras uzskata ka sex zem 16 tas ir greks parakaja pakape un ka visas kas velas izmeginat so baudu ir bezprauta mazas maukelites ?"

Bobis propogandē amorālu dzīvesveidu:

"Milesanas ir tas kaut kas ar jutam.
Gribas tacu reizem tadu dzivniecisku bohemisku sexu ar alko un ta.

Tapec piekritu peaceofme ka jadziens ir isti vieta.

Ta tik turpinat lai dzivo sex un alkohols." :D
+17
Ak, cik patīkami būtu kādreiz ziņās izlasīt: Par nepilngadīgu meiteņu pavedināšanu aizturēts kāds vīrietis, interneta forumos pazīstams ar segvārdu "bobijsxxx".
+5
Lasu jau stundu...

+5
joprojām lasu... bļe tur tak var pārzviegties!
+3
izstās, ka tajā lapā ir vairāk džeku, nekā meiteņu.
+2
rekur ir pērle:

"Man tie vienas nakts sakari ir parak bistami.

Tapec ka tiesi es tieku visticamak sapinats jo vienkarsi tai meitenei parak piekeros gribas ar vien vairak laika pavadit kopa iepazit no citiem aspektiem."
+1
zajebala ::( jāiet gulēt...
+2
Žēl to meiteņu, kas viņam Skype niku iedeva. Ja viņas būtu zinājušas...
+2
Nez kāpēc tas viss mani nepārsteidz.
+6
niks Trejastis spārda :D kā kaut ko tik debīlu var izdomāt? :D
+2
Pirmā doma bija - Bobijs kaut kādā bīnumainā kārtā tomēr apguvis programmēšanu. Godīgi sakot, esmu vīlies. Pat admins šis tur nav...
+17
Ej tu dirst nah rofl
" trejastis
Cik raksta autorei ir gadu?
Vel jau jauka ir abpuseja masturbacija ja ir interese varu sniegt praktiskus un teoretiskus privatkursus raksti man uz trejastis@gmail.com :)))"
+4
bobijpower blj
+3
+5
hmm rodas jautājums vai bobinators kādreiz arī guļ, ka paspēj tik daudz idiotismus sabērt visur, kur vien nav slinkums..
+12
Bobiks tak ir reāls pedofīls.
-42
Ko lai saka werwolf tev tas kadreiz pamatigi atspelesies tavas nekrietnibas ui ka atspelesies.
Vai pa muti dabusi no kada tevaina vai ka savadak tikai sodu tu dabusi par to ka lien tur kur nevajag.
+17
Man ir čujs, ka drīzāk būs otrādāk.
+12
^ Aizver muti! :D
+9
^^ Tas bobsonam bija domāts. :))
+13
^^^To nu gan nav grūti izštukot :D
+6
Vispār jau sāku kravāt somas un taisos mukt uz Dienvidamēriku, slēpšos tur džungļos no bobija dusmām kopā ar tēvoci Ādiju. :))
+5
Šitā tēma savā ziņā diezgan atsit robu halfordu, ķipa:

"Robs halfords iznāk no dušas ar 2 pārmocītiem džekiem. Šamie skatās- manowar džeki viens otru ņem priekšā. 'jusu gejiskie izgajieni jums kadu dienu smagi atmaksasies.' teica robs"
-28
Uz prieksu Juri varesi celt hotentotu ekonomiku ar savu produktivo spamu kas tev vienkarsi jaukis sanak.
Ta citadi no tevis te lv maza labuma tu tikai muldi bezjega un cel temas par kuram nevajag runat.
-23
Sodien lidz 4.00 neguleju tapec liels paldies par apvaicasanos jauka dama irony :)))
Ka tu pati sonakt guleji ?
+16
- ierunājās produktīvais bobis, potenciālais fīrers, kurš glābs latviešu demogrāfisko situāciju, apaugļojot mazgadīgas meitenes. :))
+7
Vēlu veiksmi bobik, mazgadīgo pavedināšanā, tikai uzmanies, ka tevi kādas 12gadīgās fāters aiz sēkliniekiem nepaņem, tad gan izies čābīgi.
+4
Vienu olu pie gultas kāju, otrai akmeni klāt ...
+3
un atlikumu - pie lampas
+15
"sodu tu dabusi par to ka lien tur kur nevajag."

Interneta forumi ir tik publiski, cik ir, un rakstot tajos jārēķinās, ka katrs, kas gribēs varēs to izlasīt.

"cel temas par kuram nevajag runat."

Kā tā - nevajag runāt? Pats tak tu par tām runā?
+3
Viedi vārdi, Intar.
+7
lai dzivo alkohols! vai tad kaut kad nefigurēja teksti - es alkoholu nelietoju?
melis-kartupelis!
+12
Bobis arī nav konsekvents - nerklamēja meitēniem metālscēnu.
+8
Q: Vai meitenei ir kaitīgi, ja zēns beidz viņai mutē?
A: Speciāli šādiem gadījumiem, lieliskais uzņēmums Privatec, sadarbībā ar Šveices farmaceitikas gigantu Fruķis, ir izstrādājuši zobupastu Bļeģ-A-Med Afterblow, kura momentā atjauno kislotnapčolačnij balans rēķinoties ar sievietes php līmeni. Privatec profesionāles to ir testējušas industriālos apstākļos un priekšroku deva pastai ar ananāsu garšu.

P.S. Apsteidzot trejasta jautājumu – izstrādes stadijā ir līnija vīriešiem - Bļeģ-A-Med BlueLabel. Drīz būs pieejama ar šokolādes garšu.
+7
Atjauno PHP4 vai PHP5 līmeni?
+2
^ ROFL
+17
Lai darbojas džeks, vienreiz uzrausies par mazgadīgās pavedināšanu, iesēdīsies, varēs tad iepazīties ar kameras biedru Vasiliju, kurš sēž par "dzimumtieksmes apmierināšanu ar liellopiem sevišķi neķītrā veidā".
+19
Runājot par beigšanu mutē - tur tai forumā kaut kur bija viena, kas uzskatīja, ka norijot spermu, var palikt stāvoklī. Uz ko kāda cita atbildēja, ka nevarot vis, jo kuņģa sula spermatozoīdus iznīcina... (facepalm)
+9
Muca brenguļa no manis tam, kas sterilizēs Bobiju...
+1
^ aha, tas bija baisais spārdeklis. :D
+12
Tēma: analais sex

":D:D skaties ka nedarat to mashinā man vienreiz draudzenei gadiijas anaalaa laikaa bisku bruunos izlaist aaraa mashiinaa uz aadas seedekljiem :D dzeks iipashi prieciigs vairs neesot bijis jo autinjaa visu laiku esot bijusi suudu smaka :D:D"

LMAO
+3
aha - un pim*is arī brūnajā. :D
+6
ja ādas salons tad vēl tā, bet ja pavecs auduma ar apbrīnojamu uzsūktspēju...
+2
āda toties maksā neslikti :(
+5
nu bet āda neuzsūc sūdus! izslauki un miers, tirpini ziepēt pakaļu!
+4
Nu, piemēram, Marilyn Manson pēc imidža 2 vienā: vecis & sieviete.
Iespējams, ka tas bobijsxxx arī 2 vienā, tāpēc piereģistrējies kaut kādā tur meiteņu portālā.
Tik nesaprotu, kālab bobijsxxx tik pikts uz werwolfu, līdz šim domāju, ka bobijsxxx ir priecīgs par jebkāda veida publicitāti iekš www.truemetal.lv

+5
Laikam aizskāru trejasta vāro stīgu. :)
+4
Cik atminos no senajiem laikiem, kad Svētā Ķekša vēl nebija, bobijs jau pats visai nadzīgi citus apspriedelēja. Konkrēti savas bijušās draudzenes.
+3
plosīt pajola dvēseles stringus! vet nelietis... :D
+3
*vot nelietis! :D:D
+12
Kā tad - trejastis tak nesen te solījās publiskot kādas savas bijušās draudzenes intīmo sarksti un bildes. Varbūt no saviem "abpusējās masturbācijas privātkursiem"? :D
+3
OMGWTFROFLLOOOL :D:D:D:D:D

bobijs ir savu leveli ir pacēlis jaunās virsotnēs :D
+2
Vot lauzu galvu - kā izskaidrot to viņa niku - trejastis? :D
+17
Septiņi spārni, pieci locekļi, kas tas tāds ir?
Septiņspārnainais piecloceklis.
Varbūt domāts kaut kas no šis tēmas? :P
+1
^ :D
+4
Trejastains bobijloceklis?
+3
Ja nopietni, tad neapskaužu to kundzi, kurai bobijsxxx būs znots. Izņēmums iespējams 2 gadījumos:
1) ja trejastis paliks vecpuisis;
2) ja trejastim izdosies atrast sev sievu bez sievasmātes.

+5
Na uglu stojali troja - on, ona i u nego.
+4
Trejasta sievastēvs viņu nogalinās.
+2
Trīs reizes pēc kārtas
+2
cērt vienu asti - trīs astes vietā. nu ta laikam kaut kad bobim tā viena "aste" arī nocirsta(nekas gan vietā nav audzis) , un šis tagad mums tāds sanācis... :D
+3
Ar tādām tejastēm vajag cīnīties kā Hēraklam ar Hidru savulaik - nocērt un dedzini cirtuma vietu, lai neataug. Ja Hēraklam vajadzēja zobenu un lāpu, tad mūsdienās gan jau mačate un kāds imrovizēts ugunsmetējs būs gana labi :D
+2
^ Lodlampa :)
+3
ar prikurku - cssss...
+4
eu taisam portālu dzekiem.lv un apspriežam to kā meitenes nevēlās dot zēniem anālo seksu un kā vislabāk viņas pierunāt uz to?
+3
Tur jau portālu nevajaga- vnk paprasi bobijam ;)
+4
Kā pierunāt? Ar āmuru pa pieri - un kamēr silta. :D
+3
O, ir mums sava neta kulta personība, bļe!
Mums pat nevajag tādus resursus kā www.somethingawful.com un www.fmylife.com.

Visu mums gluži kā RSS vienuviet kompilē trejastis savās n-tajās inkarnācijās.
+7
Kaut kā pa tēmu šitas... es te aprēcos... :D

zinas.nra.lv/latvija/kriminalzin...

Par krāpšanu lielā apjomā, atkārtotu dokumentu viltošanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu apsūdzēto Leonīdu Minetu prokuratūra Rīgas apgabaltiesai lūdz sodīt ar naudassodu 100 minimālo mēnešalgu apmērā.

Mineta lieta šodien tika izskatīta pēc būtības, notika tiesas debates, bet rīt, 24.novembrī, plkst.9.30 plānots pasludināt spriedumu.

Leonīds Minets...
+9
Fākk...izradās Bobijs ir pedofils! Uz mazām meitenēm, kam pupi vēl neizspraukušies šim izvirtulim cīsiņš stīvs.
Tu, Bobij, ahujel? a uz maziem puikām ar tev slienas tek?

Karoče Werwolf: Tākā tu pieķēri (atklāji) Bobiju perversijās. Tad Truemetal vārdā tev lūgums:
*a)Noķert Bobiju.
*b)Uzspraust uz mieta
*c)Nosiet izvirtulim sēkliniekus
+7
Ķīmiskā kastrācija - sērskābes injekcija sēkliniekos.
+4
nežēlīgs tu Desper...:-]
+2
www.youtube.com/watch?v=LCdKIjFdOto...

Uz savu skuķi mēģināšu uzreiz trešo variantu...
+2
nea, nevis injekcija sēkliniekos, bet uzlikt viņa maisiņu uz celma un ar kirbuli uzmest virsū, lai omlete...
+4
Starpcitu, "Trejastis" ir viens no velniem Raiņa lugā "Spēlēju, dancoju".
+1
Karoč - balls to the wall! :))
0
Vispār jau pirmais bobika pedofīliju iekš meitenem.lv Intars atklāja, es tikai turpināju izmeklēšanu. :)
+6
P.S.
Intar, piedod, es saprotu, ka Tev tagad nāksies izmantot liecinieku aizsardzības programmu un visu atlikušo mūžu slēpt savu patieso identitāti. :D
+19
Vispār sanāk biš muļķīga situācija. Mūsu visu acu priekšā notiek nepilngadīgo, pat mazgadīgo (dies pas) pavedināšana uz netiklām darbībām un kas tur vēl, kas ir krimināli sodāma rīcība utt., bet mēs neko nedaram.. hmm.. mēs gadījumā par neziņošanu arī nekļūstam par līdzvainīgiem? Bled, viendien, būs garāka pīppauze, ka nepaķeras klausule rokā. Tīri papētīt, kādi mums dienesti, kā darbojās, kā sadarbojās, kā tur kas kur ko un kā... Draudēs viņš te.
+3
Bet nav skaidrs, kāda kriminālatbildība seko, ja tā persona ir piekritusi šādām darbībām.
Man arī bija jautr ar šito pasākumu (nē, es necērtu kanti mazgadīgām meitenēm :D ), kad man bija 18 un meitenei 17 un pa vidu bija ūbersātaniska māte, kura gribēja ietupināt mani par "mazgadīgās pavedināšanu". Protams, ka nekas tur nebūtu sanācis, jo meitene neliecinātu pret

2007 šito jautājumu kustināja, lai vairs nestrādātu tikai pliks izvarošanas fakts un pietesa arī pavedināšanu netā un pa mobilo telefonu, tikai nezinu vai viņu pieņēma, vai nē

www.delfi.lv/news/national/polit...
+2
pilniba piekritu Faunam...
un principa vinjsh izteica ari sleptus draudus werewolf ar to teevainju piesaukshanu...
+4
roof, man liekas, ka ja skuķim vēl nav 16 (tb - mazgadīga), sūdi var sanākt neatkarīgi no tā vai viņa piekrīt seksam vai nē.
+4
VO, rekur - meitenem.lv/forums/attiecibas-u...

komentārs pašā apakšā, par šito var viņu ietupināt pa taisno!
+4
Masturbācijas eksperts trejastis.
+6
Nu kā ta, viņa jau vēl neskaitās "fišku rubījoša". Tāpēc jau arī tiem gadiem ir nozīme, ne jau prikola pēc cilvēki sadalīti mazgadīgos, nepilngadīgos un pilngadīgos. Nerubis, mazrubis un rubis. Un kad rubis rubī nerubi, tad ir rubi dubi dabadu.
+5
bams iekšā uz pāris gadiem atpakaļ pie grāmatām.
+3
This starts to get serious..
BladeOfDarkness
, šodien, plkst. 13:46
Cik atminos no senajiem laikiem, kad Svētā Ķekša vēl nebija, bobijs jau pats visai nadzīgi citus apspriedelēja. Konkrēti savas bijušās draudzenes.

100 punkti arī kāda no šīm apspriedelētajām meičām, kas arī ganjau 99% ir nepilngadīgas, pieteiktos pateikt kādu ''labu'' vārdu pret bobinatora jaunskungu ;)
0
trejastim popadopulus :D
+3
par to abpusējo masturbēšanu - nevar jau zināt kas bobim aizsūta pieteikumu par kopīgo masturbēšanu..
+3
Kurš grib cirst dūrē bobika kompānijā? :D:D:D
+5
Bobis ta bobis, tur vairs nav par ko brīnīties. Un tā vien šķiet ka bobja biena skaitītas.

Bet tas portāls taču ir kaut kas šausmīgs!!! Kā līdz kam tādam var aizdomāties??? Tādi stulbi mazgadīgo portāli būtu ar likumu jāaizliedz. Bērni dod padomus citiem bērniem kā nepalikt stāvoklī???? nu pizdec...
0
sorry kļūda ielavījās, domāts, bobja dienas skaitītas..
+3
atceros avize diena uzrava sita kadus 3 tevainjus draugos.lv,principa pec visa ko esmu izlasijis,ja ir tm vortalam moderators vai aadmkins,vinjh varetu veesaa mieraa ar visam IP adresem uz duuzeni doties...
+2
Da labi - ko tam pamuļķim sūdus taisīt, nav jau viņš neko tik briesmīgu pastrādājis.
+6
lielā zive labsirdīga bīīja, tikai drusku pabaidīīja ;) buļ buļ
+2
Es esmu visai labsirdīgs. :) Tas gan nenozīmē, ka nevarētu trejastim kādreiz pa aubīti uzšaut. :)
+4
roof, šodien, plkst. 19:16

''Bet nav skaidrs, kāda kriminālatbildība seko, ja tā persona ir piekritusi šādām darbībām.
Man arī bija jautr ar šito pasākumu (nē, es necērtu kanti mazgadīgām meitenēm :D ), kad man bija 18 un meitenei 17 un pa vidu bija ūbersātaniska māte, kura gribēja ietupināt mani par "mazgadīgās pavedināšanu". Protams, ka nekas tur nebūtu sanācis, jo meitene neliecinātu pret''

Rekā, ne es vienīgais esmu šitā maldinājies, laikam amīšu filmu iespaidā, vai kā, jo, kā mani nesen apgaismoja, atbilstoši LV likumdošanai, nepilngadīgais ir 16.gadus nesasniegusi persona. Mazgadīgais - 14.gadus nesasniegusi persona ( www.likumi.lv/doc.php?id=88966... - 161.pankts ). Tā ka tu arī 16-gadīgo varēju ņurcīt uz nebēdu. A vot ja 16-gadīgais ar 15-gadīgo salaiž, tad gan ir # ...
+5
"Da labi - ko tam pamuļķim sūdus taisīt, nav jau viņš neko tik briesmīgu pastrādājis. "

Nē, nu skaidrs, ka neies un nezvanīs nekur, tikai savādi, ka cilvēkam ne tikai pašam nepaliek kauns, bet viņš vēl agresīvi reaģē uz ablabludabla... nevar vairs neko uzrakstīt. Karoče, suns ar trijām kājām.
+1
Tur nu gan es piekrītu. :)
+2
paskat paskat kaada teema sanaaca par godu bobikam XD
+2
Bod
Danke, bus skaidrība he
Man laikam arī fakinie jeņķi visu matemātiku sapisa :D
+3
Vecie perveļi, 16gadīgas vāveres sagribējuši. :D
+4
a ko?! :D
+4
Neko - garšīgi jau ir, man domāt. :D
+8
:D bobijs visur cieņā :D
meitenem.lv/forums/attiecibas-u...

trejastis 23.11.2009 11:01

Cik raksta autorei ir gadu?
Vel jau jauka ir abpuseja masturbacija ja ir interese varu sniegt praktiskus un teoretiskus privatkursus raksti man uz trejastis@gmail.com :)))

Blondinka 23.11.2009 18:11

tu esi mulkis, te nav nekads iepazisanas klubs vai vervetaju pulcins

Lashara 23.11.2009 22:47

Trejasti tu esi IDIOTS!!!
+4
He, he, mūsu Kazanova
www.draugiem.lv/friend/?31385...
Ja nu kāds nav redzējis. :D
+4
Uz kuru ministriju vajadzēt urakstīt sakarā ar šo problēmu? maloļetku portāls + visvisādi pedobobiji... vajag tak skandālu nelielu sacelt, tā lai TvNet, Delfi, KasJauns ir par ko parakstīt....
nu ķip atvērts tur tāds un tāds portāls, kur pulcējās mazgadīgas meitenes un stāsta par savu intīmo dzīvi, kamēr bobijs lasa to visu un rauj ķepā...
+2
Jānoziņo ir.

Ja kas, veči - a kurš no Jums gribētu, lai to meiteņu vietā būtu, piemēram, jūsu jaunākā māšele vai meita?

Ņemot vērā viņa nestabilo derētu negaidīt, līdz viņš kādu mazgadīgo izvaros.
+5
Nu tad ziņo
0
mani pārsteidz tomēr fakts, ka jūs visi- pieauguši, normāli cilvēki, veltiet tik daudz laika šim subjektam un viņa apspriešanai. neņemiet ļaunā, bet ko tas liecina par jums pašiem?
+4
^ kautkādas izklaides jau vajag šajos grūtajos laikos. :)
+6
Bļa, bet man tiešām ir 15 gadus veca māšele. Un es zinu gan, ko es gribētu izdarīt ar šito seksa gigantu, ja tāds sataisītos ar šo dalīties pieredzē.
Šitādam atraut dirsu bez vārda runas, kolīdz kur uz ielas pamana, lai biedz sēdēt internetā un sāk veidoties par cilvēku. To linku uz Kazanovas profilu arī derētu tai forumā ievietot un ierāmēt, lai katra mazule senčiem šā noģīmi atrāda. Tad gan reiz sajustu atšķirību starp virtuālo un reālo dzīvi, netārps nolāpītais.
+6
Neesmu psihoterapeits, bet mana diagnoze ir sekojoša, Bobijs ir potenciāls pedofīls. Un ir reāla varbūtība, ka tas neaprobežosies tikai ar pusaugu meitenēm.
+2
Mūsdienu Romas sauklis - maizi, vīnu un Bobiju!!!
+2
un uz arēnas kopā ar Bobiju - plēsīgus zvērus lūdzu :D
+2
Kautkā nevelk tur reģistrēties, lai liktu linku uz bobika drauģeļu profilu. :)
Eķ, bet nu baigais mačo. :D
i5.ifrype.com/profile/031/385/v1/...
+2
infestus, cik noprotu, Tu negribi būt bobika švāģeris? :D
+2
Tur vajag tādu īstu un pamatīgu sievasmāti - tā ātri vien saliks visu pa plauktiem un sakārtos bobija dzīves prioritātes.
+9
Varbūt vīramāti? Viņam jau tur bija kaut-kādi tēvaiņi... :P
-28
heresy es sito neaizmirsisu.
Nodevibu nepiedod tas ir liels fakts un reals.
Par to portalu nedaudz ir nacies parakt un vinu vada apmeram 25 - 35 gadus veca tante loti iespejams zverinata kosmopolite kas dzivo ja nekludos niderlande.
Taja saita ir pa pilnam svetuligi liekuligu cacu kuram ir problemas pienemt preteju viedokli vai ari specigi paargumentet savejo.
Iesaku dzest so ierakstu preteja gadijuma uzpeldes ari info par to ka mp tika izireta innerfade pasakumam kur notika mazgadigo striptizs padomajiet pasi vai sada reklama ir vajadziga.
Ir ari lietiskie pieradijumi un iespejams sagadat liecibas no apmekletajiem un iesaistitajiem.
Tagad visi lielie minusi liceji un muldonas padomajiet vai ir verts so lietu kustinat.
Beidziet vienreiz liekulot.
Lielakajai dalai 12 - 16 gadigo meitenu dzeki ir krietni virs 18 gadiem ieks metala scenas.
-26
zizii interesanti ko var par tevi pateikt.
Laikam jau neko atskaitot ka esi homofobe ar lielam ambicijam.
-28
Tas nav uzbrauciens tas ir tikai secinajums.
Vienigais tava vecuma veljoprojam fanot par neonacismu vajag tak pieaugt un saprast ka ja veido gimeni par to ir jarupejas un ar savam skinheadu darbibam tu sis rupes nesimule.
Es pietiekosi daudz zinu par katru no jums lai sagadatu lielas nepatiksanas ja sadomasit ko darit.
Tas nav drauds vienkarsi info jo drosibas policijai vienmer vajag grekazus lai paraditu ka sistema strada.
Bigugga silti iesaku dzest temu.
Jo pie pozitiva rezultata tas nenovedis neakada gadijuma.
+10
He, he - trejastis atkal draud.
+12
Puis, netais tak to cirk! Tas ir vienkārši smieklīgi - sākumā tu kā traks dzenies pēc publicitātes un to iegūsti. Tak vajadzētu priecāties, jo savu esi panācis - visi tevi zina un pazīst. Bet tad atkal kaut kas nav labi - pēkšņi gribi kļūt mazs un neredzams.

Katram darbam sava alga. Savulaik truemetālā pamanījies stipri daudziem sakrist uz nerviem. Tagad plūc nu augļus. Tauta te nav sklerotiķi - savus varoņus tā atceras.
+6
Ziniet ko - visvairāk mani tie draudi uzjautrina, nu jau vairs nedraud ar tēvaiņiem, bet ar DP. :D Vispār man tajā iestādē bija šādas tādas pazīšanās, varbūt varētu patirināt bobiku? :))
-27
Es nekad neesmu nekur izteicies ka alkstu pec popularitates.
Ja te kads to sadomajis interpretet tas ir vina problemas ne manejas jo es vienkarsi dzivoju lielakoties nejaucos jusu dzives apmekleju metala pasaukumus un festus nesaprotu kur te problema par ko butu jacepas tik uz prieksu.
Tas ka te dazi mani pasniedz tas biju vecais Es.
Jo no politikas es tagad esmu diezgan ara.
Saites ar neonacistiem ir sarautas un nekontakteju nezinu ari kapec dazi te muld ka man ir sakars kads ar skiniem.
Drizak sakars ir zizii kas neoficiali ir viena no lv skinheadu vadonem tikai jus par to te nerunajat diezgan daudz ja kas.
Jau drusku mazak ka divus gadus es vairs nenonemos ne ar rasu teoriju ne ari neonacisma popularizesanu jo ta ir pagatne man nav kauns par to ka es meginaju pasauli padarit labaku un jaukaku mums visiem man tas nesanaca un es aplauzos.
Tad pie ta ari paliksu lai iet un cinas citi varbut viniem izdosies.
Esmu lojals savai valstij un tautai.
Ka ari valdosajai varai lidz ar to nezinu kapec ir jacep sadi mesli un izdomati fantastiski apvainojumi.
Rodas sajuta ka cilveki kas te posto ir ar mani runajusi pirms paris gadiem jo lielaka dala no jums nezin ne manu tagadejo viedokli par lietam un uzskatiem.
Tikai kultive vecas manas idejas un sauc par liekuli.
Alkoholu lietoju jau kadus 2 gadus tusinos normala daudzuma tikai te dazi to nav pamanijusi.
Pipeju udenspipi un nodarbojos ar sexu tas tiem ka uzskata ka man nav bijusas meitenes.
Detalas neiegrimsu bet sexa partneru skaits ir bijis pietiekams un ne jau visas butu nepilngadigas.
Tapec iesaku beigt cepties un apmelot mani ja es kadreiz saksu preti iet tas nebus jauki jo tad man vajadzes izrekinaties ar veselu baru metalistu no sejienes.
Padomajiet vai jums ir vajadzigs ienaidnieks un tad dodiet atbildi un izbeidziet vienreiz savu berniskigo uzskau pozicionesanu ja es neesmu nekads kauslis tikai man ir zinami daudzi cilveki kas naks man paliga.
-28
Werwelf bet ludzu tad busi vainojams pie ta ka iesedinas daudzus.
Jo ja mani nems pie dziesmas es neklusesu.
Varesi pec si izgajiena drosi emigret jo dzives tev te vairs nebus es tev to garanteju.
+8
Tas jau vairs pat nav smieklīgi. Nez ko tad te kāds ir izdarījis, lai draudētu ar DP? Aprakstījis kādu sienu? Dzēris parkā?

Lai gan...BigUgga uztur pastāvošo varu piesmejošu forumu, werwolf slavina musinošas filmas u.t.t. Tā ka dārgie draugi, esam dziļā tintē.
+5
^ :D
+9
"iesedinas daudzus" - nu tas jau sāk kļūt īblīgi. Cienītais draudētāj, tad vismaz pastāsti, par ko tad iesēdinās tos daudzus (vārdus vari neminēt, es jau zinu, cik tu cēls un žēlsirdīgs).
+6
tā, tā, jāpadomā, kur man ir pazīšanās... sāksim ar tikumības policiju pilnā sastāvā:D cik nu kuram tas krāniņš garš...
patiesībā, man arī šī tēma liekas maigi izsakoties diezgan sekla, bet ja cilvēks ne pie kā nav vainīgs un tikai komunicē šajā saitā, tad kamdēļ tāda agresija un draudi? ko tev mp ir izdarījuši un kāda tev daļa gar citu ģimenēm?
+8
un tie skukji kuriem dzeki ir virs 18 gad ir bobijsxxx...tatad bobijam ir personibas dalishanaas....
reku www.gvva.gov.lv
vinji tev paliidzees
a par to tavu dirshanu par to ka lielaka dalja metal-skukju vechi ir vecaki par vinjam,mazak dirst
-1kart,ja duuda klausaas evanescence un sliipos nenoziimee ka vinja automatiski ir ieklaujama metaalistu rindaas...it iipshi ja ir no 12-15 ka mineeji
-2 man traukos ir aptuveni 400 +/- kontaktu,90% metaljori,un cik man zinaams nevienam no vinjiem bernu shtekereet ne visaij...
-3 kad tu vienreiz sapratisi ka esi totaali INFANTIILS?!
tevi NEVIENS no metal subkulturas NECIENA!tev ir kautkadas mazohistiskas noslieces?par visu ko tu raksti(SPAMO)cilveki ienirdz,pasakumos par tevi iereec un apnirdz...kamoon u don't get it?

ka sacija viens draugs,aizej un nomirsti,izdari pakalpojumu pasaulei,radi vismaz sanjems Darvina preemiju...
+4
u, domāju, kad trejastis kardināli mainīs savu uzvedību, neviens viņu šeit neaiztiks. Bet sorry - kad šamais sāk savas draudu kampaņas, tas, maigi izsakoties, iekrīt nervā. ;)
+18
Hahaha. Eju pēc popkorna.
+11
Sīrupu un Aveni arī neaizmirsti. :)
+5
muahahahahahahahaha :D Tādi slima suņa murgi :D

Eu tu 3astainas pedobobijsxxx (3x laikam saīsinājums no 3astēm) - aizej ka pie psiholōga un galvu sakārto! Tad vēl arī viens nozīmīgs aspekts - cilvēki, kam arī ir pieminētās iespējas un/vai "aizmugures", ir prātīgi un ar tādām lietām pa pagastu neplātās. Tātad secinājums - šitā ir tukša drišana. Draudēji te baisi pumpēties, mūs pa vienam pārmācīt un vai tik nebija kautkas arī par gāzeni runāts. Kā jau iepriekš minēju - bobis ir sasniedzis jaunu LvLup un tagad mums izrāda savu fake serious spam/fraud skillu :D
+16
Kuram vēl, izņemot pašu Bobiju, rodas sajūta, ka Bobis ir ahūnā pagrīdies kriminālā autoritāte?
Vīrs ārpus likuma - stingrs, bet taisnīgs.

hahahahaha :D
+1
tu tā kā bērns- bobis mainīs kardināli savu uzvedību...
vienkārši veidot veselu tēmu cilvēka apdiršanai ir zemiski. viņš ir tāds kāds ir un ņirgājoties par viņu, viņš savādāks nepaliks. man arī krīt uz nerviem murgi, bet es laikam sevi cienu mazliet vairāk, lai to vnk neņemtu galvā.
+2
^ Tēma patiesībā bija vairāk domāta par to meitenem.lv, bet tā kā bobis tur arī izrādās ganās, tad nu pieminēju arī šamo.
+3
jurčik, varētu vienu nažu asināšanas pasākumu un pa pjaņi izplūkties- kā tu tā sliktais dari pāri tiem, kas jau tā apdalīti, bet es esmu enģelis, kas nekad nevienu neapdirš:D
+2
Ullīt, a nažu asināšanas pasākums derētu. :) Sen neesam iežūpojuši kopā. :)
+3
un šitas pat sanāktu ar lomu spēlēm- sliktais puisis un labā meitene:D bet es esmu iemācījusies pati nažus asināt:(
+2
^ Atsmērējies? Negribi mani satikt? :D
+2
atļauj taču palauzties;) neaizmirsti, ka es esmu labā meitene!
+4
izskataas, ka bobis iebrauca lielaas auzaas.
+2
Nu labi. :) Tad kad nažus asināsim? :)
+7
Gaidam betona blokus pie Sievenes :D
+5
Gan jau trejastis mūs ar savu gāzes kauluzāģi krūmos gaidīs. :D
+1
tad jau mums ar jurčiku līdz sievenei labi daudz naži jāuzasina;D
+7
Bobi, bļin, tu tādos paradoksos sāc braukt... Aizmugure Tev, sakari, būdīgie matainie/apsargi/supermeni... kas visiem dos pa galvu, ja tevi apdirsīs. Izbeidz vienreiz fantazēt un get a life. Un life neskaitās siekalošanās pie mazo meitenīšu portāliem, arī wow ne. Psc...
0
Ullīt, ķeramies klāt! ;)
+3
liriska atkāpe- Pedofīlija nav perversija. Perversijas ir tikai divas - hokejs ar bumbiņu un ledus balets. /biju jau gan dzirdējusi, bet šodien tīmeklī atkal ieraudzīju un atcerējos šeit risināto bobijproblēmu/
0
man šodien mamma brauc ciemos:( /bet visas sastāvdaļas man mājās ir, galoda un naži arī/
0
tad jau būs jāorganizējas. :)
+6
Reku, Bobij, tava nākotne:
www.partylife.lv/index.php?subaction...
+2
Попался, голубок! :D:D:D
+3
Ble, pizģec tās fočenes čalītim. :D:D:D
+2
Njā - smagi nepilns rublis.
+1
un tu nevari beigt tīksmināties...
+3
^ Es kad tos mazā pedofīla video paskatījos, traks gribulis uznāca šim pa nierēm un aknām ar zābakiem tā labi kārtīgi nostaigāt.
+2
kad biju tikusi teikumam līdz tām nierēm gandrīz sirdstrieku saķēru:D:D un ja nu es nepaspētu izlasīt līdz galam? tu par mani nemaz nepadomā:@ par manu veselību!!!
0
^ :p :))
+3
SexyPlayboy :D Almoust tikpat anāls niks kā Trejastis
0
gribēju padzert sidriņu un sevi izklaidēt lasot meitenem.lv, bet tā izskatās, ka portāls ir noštopēts.
0
jej, man arī never vaļā
+3
Spokos arī bija iekšā citāti o tā portāla - gan jau ir vēl kaut kur, un tagad vienkārši gāž viņu apkārt.
+3
tagad varēs saņemt padomus privātpraksē pie trejasta? :s
+5
^ Vari viņa masturbācijas kursos pieteikties.
+3
Švakks servers, ja vietējais trafiks to var apgāzt
0
Nez' tikko apskatījos - viss darbojas. :))
+6
Hahahahaaa, pēdējā pērle:

Varbūt šis jautājums jums meitenēm šķītīs dīvains, bet kas būtu vislabākais, ko varētu ēst dienu pirms seksa vai tajā pašā dienā, lai nerastos burbuļi un gāzes? Es saprotu, ka nevajadzētu nekādus zirņus, pupas u.tt bet kas visbiežāk izraisa ko tādu?

Negribu justies neerti darot To,kad nāk gāzes..

Paldies jau iepriekš. :))
+1
njāā...:D aj, kas ta tur, pjornutj vdavolj :D
+6
^:D A vot šitā vienam manam paziņam reiz sanāca - šamais, hmmm, kā lai pieklājīgāk dāmu klātbūtnē izsakās :D sniedz meitenei orālo seksu un šamā ņem un palaiž sesku. :D:D:D
+3
Tev gan atklāti paziņas :D
+2
oi, mēs atkal darba kolektīvā puišus ar zemenēm barojām. tā teikt veicām zinātnisko eksperinemtu:))
+5
šausmīgi uzrakstīju:D jūs tikai neviens nepadomājiet, ka es strādāju kaut kādā mauku mājā vai arī ka mēs mūsu puišiem sūk...
+3
^ pēc tam pašas neķērāt pēc gāzmaskām? :P
+11
Skaidrs, u - sūkajat un čaļi bezdē. :D
+6
Nu, u jaunkundze jau augstāk paziņoja, ka ir labi pazīstama ar gandrīz visu tikumības policijas sastāvu ... Uzmini nu, kāda ir viņas nodarbošanās ... :D
+12
"Jo no politikas es tagad esmu diezgan ara." - Tu pat politikā nekad neesi bijis :D
+12
par to pēdējo Bobito pērli, ko Werwolfs augstāk min^
fāk nu pzdc vnk...!!
Bobij: ja tie jautājumi/aicinājumi, ko tu uzdod tām tīņu meitenēm nav prikols (99%, ka nav arī), bet pilnā nopietnībā, tad jāsecina, ka tev tiešām nav riktīgi ar galvu. Es nesaku, ka tu esi oligofrēns, šizofrēniķis vai vells zin kāds tur vēl maniakāli- depresīvs tips, bet īsti kārtībā nav.
Es domāju, ka mums visiem pārējiem vajadzētu iecietīgāk attiekties pret bobiju, jo personības traucējumi ir tam čalim, kam pamatā uzmanības deficīts, dziļi kompleksi, seksuāla rakstura problēmas u.c. Ja jau tas tips ir tāds, kāds viņš ir, tad nav šis vainīgs pie tā. Tur jāskatās dziļāk- kādā vidē audzis, kādi vecāki, kā audzināts, ar ko slimojis u.t.t. vārdu sakot viss, kas veidojis viņa personību.
Šādi `apbižotie` starpcitu, ir potenciālie manjaki. Nav teikts, ka bobis tāds būs/ir, bet jāpieļauj, ka riska grupā viņš ir. Tām meitenēm būtu jāuzmanās.
+3
Schnizzel, bobis aizgāja no politikas un tagad pievērsās biznesam. :D
+4
Tad jau jāgaida kad atgriezīsies, lai strādātu...
+2
Bļe es sāku vārīties, jo iedomājos kā tas ķēm varētu līst manai meitenei klāt, ja viņu vienu atstātu MP. >=[ Da viņš vispār kādreiz ir norāvies??? Kāpēc neviens viņu nedauza?
+1
Es, protams, neesmu speciālists šādos jautājumos, un arī bobi personīgi nepazīstu, taču ja tā paanalizē viņa tekstus šeit, iekš meitenem.lv, atceras lasītu populārzinātnisku literatūru, tad gandrīz vai Bokam jāpiekrīt.
+6
Mammīt mīļā... Es tak jau reiz teicu, ka bobis par visiem visu zin labāk...

Un beidzot es arī par savu dzīvi uzzinu patiesību. Pat orākulu nevaig...

+2
Sāku domāt, ka drīz ne viens vien varēs piedzīt kompensāciju no bobja par goda un cieņa aizskaršanu.
+2
Es atceros, ka bobijs kaut kad baltijas saulē norāvās no vienas dāmītes...
0
Ko ta' šams nodarīja? Ar kājām ar' spārdīja?
+3
Drošvien pateica savu profilu tm.lv?
+1
heh,viens pazistams krabis esot samejo dzenajis pa perimetru(laikam tas bija pie MP ieejas,nu sorii roof,slikti tevii klausos:D)
un gandriz shtangaa iedevis bija :D
+21
Bokam ir pilnīga taisnība. Par šito arī domāju. Un manjaks tur var sanākt visvisāds. Viņš vienu dienu var apvainoties uz visiem un iziet uz ielas randomizēti durstīt cilvēkus. Mazas meitenes jau rullē vairāk, jo taisnība ir arī Juodam ar diagnozi - agresīvs mīslis. Kur tad lai viņš to agresiju sadedzina? Krāj tikai kulē un pēc tam špricē uz malaļetkām. Visticamāk sekss ar sava vecuma, vai vecākām sievietēm/meitenēm viņam vai nu nesagādā baudu, vai arī no tā ir bail. To savu agresiju varētu mēģināt vērst pats pret sevi un sadedzināt veselīgāk. Sports, mūzika, vizuālā māksla, dažādi amati utt.. utt.. Cilvēkam ir nepieciešama palīdzība, bet ir arī problēma, ka pašam ir jāatzīst problēma. Ir jāpasaka: "Jā, man ir grūtības atrasties sabiedrībā. Nevaru atrast savu vietu. Jā, par mani visur ņirgājas, nepieņem utt.." To arī te visi mēģina viņam iebļaut ausī, bet nu ka nerubī, ta nerubī. Kuram gribās te auklēties ar svešu bērnu. Ja labprātīgi negrib ārstēties, tad vienu dienu ārstēsies piespiedu kārtā, pēc krimināla. Normāli cilvēki to saprot visai ātri. Kur vienu labu rakstu lasīju, bija intervija ar nepilnīgo bērnu skolas direktoru, un vel ar to saistītiem džekiem, kas runāja par to skolu reformām un apvienošanu ar ko tur utt.. Šie arī teica, ka ja tādu skolu likvidē, tad visi tie sīči automātā kļūst par kriminālās pasaules sastāvdaļu. Meitenes prostitūcijā, džeki kā jau džeki. Šiem arī nebija nekāds noslēpums, ka ~80% procenti kriminālās pasaules ir galvā nepilnīgi cilvēki. Ar komunicēšanas problēmām, un citām nespējām.
+1
zii, no viņa neko piedzīt nevarēs, jo viņam ir pierādījumi pret VISIEM, beigās vēl arī atradīs pie kā mūsu mazbērniem piesieties :) (īstenībā, ar truemetal forumu vien pietiks, lai arī dp par viņu pasmietos)
+4
Fauns kārtējo reizi labi runājis. Auklēties. Te vēl dažs šo pat aizstāvēt mēģina, itkā necilvēki nabadziņu tīšām dubļos mīdītu. Ņirgāšanās - šo jau īstenībā tikai draudzīgi pavelk uz zoba. Un varētu domāt, ka kāds cits šā vietā par šitādiem izgājieniem saņemtu tikai uzslavas.

Bērnudārzā pie sienas ir redzēts uzraksts: "Tas, ka tu neesi tāds kā visi, vēl nenozīmē, ka esi pelnījis īpašu attieksmi!"
+2
No vienas puses paliek stulbi, ka puse portāla te ņemas ap sūdu ar divām acīm.
Mošk vēl viņam ūber jūser friendly iterface uztaisīt speciāli, ar lieliem burtiem, uzmundirinošām krāsām un malaļetku apenīšu ikonām pirms sadaļām?
Lielais ienaidnieks ibio. Končos ir visas izdevības pienākt un nomētāt rokiju.
Sen jau teicu, ka vajag palīdzību cilvēkam, bet ne jau šeit.
-3
Bok un Faun, tas viss ir ļoti skaisti, bet paliksim tomēr pie totalitārām vērtībām..?
+5
^ infestus. ja ar to dažu, kas mēģina bobi aizstāvet Tu domā mani, tad varu paskaidrot, ka ne jau man bobi žel vai jūs visi necilvēki. vnk man arī nav ne mazāko šaubu par to, ka viņam ir problēmas, bet apdiršot viņu mēs- pirmkārt nelietderīgi tērējam savu laiku un spriežot pēc citu 'uzvilkšanās' arī nervus, -otrkārt barojam viņa uzmanības deficītu, treškārt (pats ļaunākais)- vēlvairāk provacējam viņa nelīdzsvarotību, kas, ja šādu izpausmju vēl nav, var, pateicoties regulārai pilināšanai uz viņa vājo nervu sistēmu, vienā jaukā brīdī iznākt uz āru agresīvā veidā. ar vārdiem cilvēku (pat veselu) var novest ļoti tālu un mēs nevaram prognozēt kādā virzienā, un nedod dies' tiešām sāks aiztikt mazus bērnus.
0
p.s. atkāpē paskaidrojums par tām zemenēm, ne jau smaku viņas ietekmē, bet gan garšas īpašības;)
+3
A es domāja ka to tik annanās sopēj ...
+1
to atkal es nezināju. redzi cik lietderīga diskusija beigās sanāca, gandrīz pat var teikt pieredzes apmaiņa:)
+5
"Meitenes prostitūcijā, džeki kā jau džeki."

Vareeja arii teikt - "Dzheki bandiitismaa, meitenes kaa jau meitenes."

Bet ka tikai viss nebeidzas ar to, ka pats Bobis veel straadas tajaa DP kaadudien...
Tur jau vajag taadus lozhnjaataajus un draudeetaajus un propagandas izplatiitaajus.
+1
un atkal man fantāzija par vēstules beigām bija ātrāka nekā lasītprasme:D ^"Bet ka tikai viss nebeidzas ar to, ka pats Bobis veel straadas tajaa ... (atsaucoties uz iepriekšējo tekstu) prostitūcijā:D
+1
Persiku sula vai tik arī pie garšas uzlabojuma nepiestrādāja ;)

Izskatās, ka nākamais temats būs bobijārstēšana :D Kautgan čalim jau pašam vajadzētu būt pietiekami apzinīgam, lai palīdzību pie zinošiem cilvēkiem meklēt. Protams, ir vieglāk sēdēt pie kompja un vienā vai otrā portālā izpausties, bet ja jau viņš tāds, kam patīk par lietām informēties, tad jau tīri intereses pēc būtu aizgājis pie ārstiem.
+2
Persiku sula... mmmmm m m (daudznoziimiigi smiini visos virzienos)
+1
uz nākošo sieveni- augļu bāru lūdzu! :D
+1
hehe ... izskatās, ka briest augļu tests. :D
0
vitamīnus taču vajag, lai to nif nif naf naf nedabūtu:D
+3
U, izskatās, ka šo episko tēmu neesi lasījusi? :D /forum/51605/
+1
ja augļus, tad augļus - nākošajā sievenē lietosim šnabs un uzkodīs ar to citron :)
+1
"Schnizzel, šodien, plkst. 11:37 "Bok un Faun, tas viss ir ļoti skaisti, bet paliksim tomēr pie totalitārām vērtībām..?""

Kas ir totalitāras vērtības? Tu varbūt domā režīmam raksturīgas metodes?
+1
njā ... tā bij episka tēma :D

Bibo: Šnabs jau atkal to garšu sagandē cik esmu dzirdējis :D
+4
man ar īsti nav skaidrs, kas domāts ar tām totalitārajām vērtībām. Nu cerams, ka pašam autoram ir skaidrs..? :)
Ja tas ir domāts, kā to ir sapratis Fauns, tad problēmbērna Bobija gadījumā tas nederēs. Tā ir utopija, būsim taču reālisti :)
Un par to vai viņš apzinās, vai neapzinās savu patoloģisko fišku ir skaidrs viens- neapzinās. Citādi kontrolētu sevi, nebūtu tas, kas viņš ir un būtu konsultējies ar speciālistu. Viņš pilnībā tic un uzskata to, kā viņš komunicē par pilnīgi normu esam, bez jebkādas novirzes.
Nenodarbosimies šeit ar hiperdiagnostiku, bet es nebrīnītos, ja tur atklātos kkādi šizofrēnijas aizmetņi. Savukārt to var noteikt tikai speciālists pie sīkas izmeklēšanas un ne mums par to spriest :)
+14
Vajadzīgs ārsts, kas dzimis, audzis un nācis no PSRS!
+2
^^^ - oi, tas jau būtu radikāli :)
0
"Kas ir totalitāras vērtības? Tu varbūt domā režīmam raksturīgas metodes? "

Tieši tā... Kropļi nav jālabo, kropļi ir jāiznīcina... :) Un es tiešām gribētu zināt cik daudzi no jums uzskata ka bobucis ir glābjams eksemplārs...
+2
Jā, kāda puse līdz trim ceturtadāļām zemeslodes iedzīvotāju būtu jāiznīcina. Beidz dzīvot fantāzijās, šnicel.
+2
U,
es tikai gribēju teikt, ka Tava (un ne tikai) humānistiskā pieeja šim tik un tā kā pīlei ūdens, un šis tikai izmanto izdevību pieķerties katram vārdiņam, kas neglauda pa spalvai, lai lieku reizi padirstos.
Līdz šim man pašam pret švāgeri galīgi nekas nebij, kā pret panaivu flūdotāju, kurš vienkārši izkakā internetā katru muļķību, kas iešaujas prātā, tomēr pamanīdamies reizēm uzjautrināt sabiedrību. Bet kad jau tas viss sāk pāraugt šitādā lieluma mānijā - nu tad jāsaka, ja jau jūties tā, ka visi apkārt tikai niecības, tad pizžuj atpakaļ mežā, un dzīvo tur cēlā vientulībā, sabiedrības sīkumainības netraucēts.
+3
^tev ir kaut kāda mānija būt rupjam īpaši tur, kur tas nav vajadzīgs. Pie kam pret meitenēm.
+4
Bobijs, jau, ir meitene?
Bet vispār - "ja matom ņe rugajusj, ja matom razgovarivaju". Atvainojos.
0
Hm, un tomēr Tu kaut ko no tiektā esi pārpratis.
0
Visu laiku veidojās kaut kāda sistēma, kas lēnām veido to NWO un iznīcina visus hujovos pa ceļam... bija reliģija, bija politiskās ideoloģijas, tagad ekonomika, vēl masu mediju uzpūstais H1N1... Tā utopiskā ideja būs vienmēr kādam un to ir iespējams realizēt, tikai līdz šim tas nevienam nav izdevies... but just you wait... ;)
+4
Nu tad, kad mēs visi būsim fiziski saslēgti tīklā, kādā humanetā, teiksim, tad arī "world domination" būs reāla fīča. Pagaidām centralizētu varu pasaulē vēl ir pagrūti realizēt.
0
Jā, ja, un tad, kad kaut kas tāds sāksies, Šnicel, droši vien uzradīsies kāds varaskārs daunis, kurš sagribēs valdīt pār pasauli. Domā ne?
+5
Dažāda kalibra un izsmalcinātības pakāpes varaskāru dauņu, kas grib valdīt pār pasauli ir pilns. Jautājums tikai kādi līdzekļi nonāk viņu rokās.
0
Ne viss vienmēr notiek fiziski...
0
PARENTAL ADVISORY: Fuckin' Explicit content. Vomit guaranteed !!!

www.youtube.com/watch?v=0-qQdw7Xpv4...

P.S. No klipa komentāriem:

theoneiloveful (3 minutes ago)

do you peopes think i should ask this really hot guy out that goes to my church cuz i thinkhe likes me cuz he always stares at me and i always stare at him
but i dont know how to ask him out
what do you peoples think i should do?
pleeze comment with advice or something pleeze i need advice cuz this is my 3rd crush i dont know how to handle this crush cuz i almost started crying cuz i miss the guy at my church
pleeze help
i really really really need advice!
Thnx

theyankeefan100 (32 seconds ago)

he stares at u bc maybe u got something in ur teeth
+17
Reku, Bobij, daži ieteikumi, aiz kam būtu labāk izvēlēties dāmu, kas 10 gadus vecāka par tevi, nevis jaunāka:

Vecāka sieviete nekad nemodinās tevi nakts vidū, lai uzdotu muļķīgu jautājumu: "Par ko tu pašlaik domā, mīļais?"

Vecāka sieviete allaž glabā prezervatīvu savā makā. Jauniņās allaž cer, ka par to parūpēsies tu.

Vecāka sieviete izmaksās tev lētāk. Jauniņa izmksās tev 12 Martini glāzes labā bārā, bet vecāka sieviete liksies ar tevi gultā pēc tam, kad būsit izbaudījuši tasīti zāļu tējas viņas virtuvē.

Vecāka sieviete var gaišā dienas laikā izmantot spilgti sarkanu lūpkrāsu un neizskatīties tā, itkā tikko būtu līdusi ievārījuma burkā.

Vecākas sievietes ātrāk pārvietojas, jo allaž nēsā ērtus apavus.

Vecāka sieviete ir godīgāka. Viņa nosauks tevi par idiotu tikai tad, ja atbilstoši izturēsies pret viņu. Jauniņa nekad tevi tā nenosauks, baidoties tevi pazaudēt.
Profilakse, Bobij!

Vecāka sieviete nekad nenonāks stāvoklī, lai pēkšņi izlemtu, ka vienam no jums steidzami jāapprecas. Ja vecāka sieviete nonāks stāvoklī, tu būsi pēdējais, kurš par to uzzinās.

Vecākai sievietei allaž ir darbavieta, kurā pienākas medicīniskā apdrošināšana, kurā ietilpst dentista pakalpojumi. Jauniņa ne ar ko nespēs tev palīdzēt, kad tev izdauzīs zobus.

Vecāka sieviete nekad neturēs tevi aizdomās par to, ka "tu viņu izmanto". Viņa vienkārši izmanto tevi.

Vecāka sieviete tev piezvanīs un pajautās, kad tev ir izdevīgāk satikties, ja tu to vēlies. Jauniņa visu laiku pārmetīs tev, ka nezvani šai pietiekoši bieži.

Vecāka sieviete prot gatavot. Jauniņa zina, kā pasūtīt picu.

Vecāka sieviete iepazīstinās tevi ar savām draudzenēm. Jauniņa tevi slēps no viņām, lai tev galvā neiešautos doma par...

...un vecākai sievietei ir daudz draudzeņu, vairums no kurām gribēs ar tevi pārgulēt.

Vecākai sievietei allaž ir izsmalcinātas veļas kolekcija, kura palkusi pāri no iepriekšējiem mīļākajiem. Jauniņās vispār reti nēsā veļu, jo nepieļauj striptīza iespējamību.

Vecāka sieviete ir vērīga un attapīga. Tev nekad nenāksies šai atzīties par sānsoli, jo, vells zina kā, šī allaž pati jau par to zina.

Vecākai sievietei piemīt pašcieņa, tādēļ šī nekad nerīkos histērijas publiskās vietās.

Vecāka sieviete ir pieredzējusi un zina, ka gultā tev ne vienmēr var viss sanākt pēc 12. alus kausa. Jaunai var vajadzēt ilgu laiku, lai šo faktu apjēgtu.

Vecāka sieviete nekad nepārmetīs tev, ka esi nozadzis viņas labākos gadus. Jo tos viņai kāds ir nozadzis jau pirms tevis.
+3
"12. alus kausa."

6 litri 8grādīgā Waltera
0
Ņihuja veci, man arī ir jauniņa un svaigiņa... (nu... he he he, bija.. līdz iepazinās ar mani...) un man IR bijis striptīzs! Viņai nepatīk ka bāros šņaga maksā dārgāk nekā veikalos, MĀK taisīt ēst un ir pat bijuši tādi gadījumi, ka man viena meitene pateica: "Es seksa laikā ar savu puisi, domāšu par tavu meiteni... ;) "

Bet par pārējo piekrītu...
+1
labi, ka tu par to raksti forumā
+1
Labi, ka tas nav bļe nopietni! dooh!
+6
Es, iedams ciemos pie savas vecmaaminjas, domaashu par tavu vecteetinju...
+1
-4
nenopietnais ir smieklīgs nopietnais
-10
es seksa laikā ar savu kazu domāšu par tavu lielo dogu
+3
eu, nu fū!
+9
kāds šeit izmisīgi cenšas būt kruts:D
+1
Ja mincīts tomēr ir lox un nesprot, tad lūk tew kaut kas... wecie onkuļi sapratīus... alkohols! bļe!

www.youtube.com/watch?v=JBfjU3_XOaA...

-3
un no šī sūda metāls ķip radās ... bet kāds sakara tam visam ar to? :D
-5
ejiet dirst es atkal dzeru... piedodiet... lol
-6
nahuj...
+4
Pāris atziņas no tā "vecāk par tevi sieviešu" raksta-saraksta ir pilnīgs, pilnīgs bullšits, bet tur netrūkst arī patiesības. Ir laikam vairāk vai mazāk universālas fīčas, un ir fīčas, kas ir visai individuālas.
-4
nahuj!
+3
Infestus - MILF cienītājs? :)
0
Ja nu kāds nezin, kas tas ir:
en.wikipedia.org/wiki/MILF_%28slang%...
?
+3
Nu un, kas var būt labāks par normālu Milf'u :)

www.motifake.com/image/demotivationa...
+5
Simpsonos Mārdžu nosauca par Mother I'd Like to Fight. :D

Bet vispār, tikko izlasīju šito mega tēmu un baigi forši iekrita acīs bobija teksts "Pipeju udenspipi un nodarbojos ar sexu tas tiem ka uzskata ka man nav bijusas meitenes."
AR KURU ĶERMEŅA DAĻU BOBIJS ĪSTI TO ŪDENSPĪPI PĪPĒ, A?

Un man po***, vai viņš ir atpalicis, vai nav - es par viņu tāpat smiešos, jo viņš to pats provocē ar savu (kā viņam šķiet) ļoti dziļo un nobriedušo domāšanu. Kad man bija 10 gadu, es arī domāju, ka esmu riktīgi gudrs :D

p.s. hunter forša profila bilde, tikai žēl, ka Mille izskatās nodzēries :D
0
o, danke! Mille pieķerts pēc koncerta tāpēc izskatās nodzēries (īstenībā sadguris) :D
+3
Overkiril, anālā ūdenspīpe? :D
+1
Sonnenmensch, ģīmis šamai nepārāk, a viss cits gan tīri garšīgi izskatās.
+3
nu bet priekš kam avīze ir izdomāta?
+4
vai doggy-style :D Bet ģīmis tai pornozvaigznei toč baigi zirdzisks.
0
Doggy style \m/ \m/
+2
Ble - pašam a pohu stojaks piemeties. :))
+1
Kas i, podā nevar strūklu trāpīt? :D
+2
^ Pi*ties drausmīgi gribās. :D
+1
Un kur ir problēma? Tak pi*ies vesels!!! :D
0
^ Nav iespēju patreiz. :D
+3
pašreiz. (šo pašu reizi)
+7
^ pohuj. ej dirst.
+3
Nu tad, re ku tev salvetes un meitenem.lv
+2
slabo?
0
^ mierīgi.
-1
biju jau šodien :(
+22
Tikai negribās raustīt uz to pašu lapu uz kuru bobijs rausta. :)
+8
ha ha, labsss
0
Negribu būt ar bobiju brālis iekš kristus, tfu, dūres. :))
0
^ Nu, bildes ar smukām sievietēm, piemēram, iekš www.oho.lv lielā daudzumā var atrast.
Vai arī īpašiem gadījumiem iegādājies augstākās raudzes žurnālu ar sieviešu bildēm.
+3
Žurnāli jau kļūst par tādu kā elites padarīšanu! Tiešām īpašiem un svinīgiem gadījumiem :)
Kaut gan angļu lordi jau arī pēc 50 gadiem droši vien labāk izvēlēsies avīzi palasīt un pie žurnāla pasiekaloties nevis internetā ielīst.
+2
^ Īpašs gadījums - tas tika domāts, piemēram, kad mājās nav elektrības, tomēr ir dienasgaisma & nastrojs uz "kabatas biljardu".
+1
Reku jums klipons par milfu :D

Fountains of Wayne - Stacy' s Mom

www.youtube.com/watch?v=sodH89k9kKM...
+3
Cērtama tā Steisijas māmiņa. :)
+2
Tik nedaudz vecāka par tevi ;)
+2
Tur jau tā lieta. :)
+2
...ka tikai nedaudz. :)
+1
FIWTF >:Q
+1
+2
'Esmu ieplanojusi, savu dzeku parsteigt uz ziemassvetkiem, varētu ieteikt kko? Nu tadu neiazmirstamu, un mierīgu preksh pirmās. Man 16. '
+7
Šitādu mēs trejastim varētu iedāvināt:
fishki.net/comment.php?id=6186...
0
bļā, pilnīgs vāks. :D
+5
^^ reklāmas seja arī īstā piemeklēta, tāda roža :D
+2
kā lai uzraksta to elsienu ar pareizo intonāciju? nu to eahhhhhhhjjjj
+2
^^ tas jau rusoturisto, nevis reklāmas seja ;)
+4
Vīriem varētu patikt arīdzan portāliņš atceries.lv, tur jau mazliet pieaugušākas meičas runā par dažādām tēmām, bet nu tur dažādi, skatiet paši. Kam anālais interesē, kam vīriešu locekļi, un kam pežuku laizīšana un apmatojuma problēmas utt.
www.atceries.lv/lv/diskusijos.zinut...
+3
Nu šis ir vienkārši ekselents :D:D:D

"Gribam ar draugu anālo, bet nevienā diskusijā neatradu meklēto- lab, es sapratu,ka var iztikt bez klizmas, bet kā ir ar smaku???Jo tāpat jau iebāžot pirkstu var saost nepatīkamu smaku, vai tas moš tikai man kas kaiš???"
+2
"labdien man ir 15 gadi esmu stāvoklī[jā jā zinu ka tas ir šausmīgi]

vai jūs nezināt pie kādas ginekoloģes varētu aiziet un pārbaudīt savu grūtniecibu lai viņa neziņotu uzreiz policijai mātei un visiem kuriem vien var

nav bijis nekādas izvarošanas vai pedofīlijas.

ceru ka neviena meitene nemeiģinās man lasīt morāli...un vsp paldies jau iepriekš par atbildi

---> p.s abortu es taisīt netaisos. <---"
+1
uhh, Latvijā laikam 15gadīgās māmiņas ir modē

meitenem.lv/forums/berni-un-gim...
+4
Vot tā sanāk kad vāvri lieto smadzenes nepieslēdzot. Un galu bāž kur un kā pagadās.
0
*vāveri
+3
0
lolo, kā reiz gribēju to pašu linku likt
+8
"Gribam ar draugu anālo, bet nevienā diskusijā neatradu meklēto- lab, es sapratu,ka var iztikt bez klizmas, bet kā ir ar smaku???Jo tāpat jau iebāžot pirkstu var saost nepatīkamu smaku, vai tas moš tikai man kas kaiš???"

''Kittygirl

...un ap 30 gadiem varēsiet brīnīties, kāpēc ir visādas veselības problēmas.
Būtībā jau tas ir process, kurā vīrietis sievieti (atsevišķos gadījumos arī vīrietis vīrieti) "izņem" zarnā. Par to iedomājoties vien parauj uz augšu.
Kur nu vēl prāts "tur" iekšā mazgāt ar dušas želeju vai zieķēt visādus lubrikantus.
P.S. Autorei - protams, ka tas ir normāli, ka tavas zarnas smird. Varbūt pamēģini vēl iebāzt pirkstu kuņģī un pabrīnies, kāpēc nesmaržo pēc maijpuķītēm.''

:D :D :D
+5
Liegai ordenis pienākas. Šite var veselīgāk norēkties un pa kādam saprāta graudam ar pavīd.

P.S. Loceklis mezglā :D :D :D
+1
Pievienojos - ordeni Liegai! :))
+3
Āhahahaha, par to šokolādi :D
+1
Jā, pastāsts par šokolādi bija spēcīgs. :D
+1
Pie jocīgajiem atgadījumiem ? Tik kādus 10 pirmos izlasīju un sagribējās pēc alus aizbraukt.
0
^ Jā, tur.
+1
+1
genital grinder! :D
+2
Peteņu Malējs nr.2?
+2
suminu Petenju Maleeju dienaa, kad pats tika izmalts no petenes aaraa, suminaats!
+2
mjau >:)
0
:*
+2
Sveiciens mazajām miklajām meitenēm (un arī Bibo) ;)

www.youtube.com/watch?v=Tb2NcU9n_iI...

Justin Bieber - One Time
+3
Pašol dirst!
0
A Bibo pričom? :)
0
Lasīt nemāki ? :)
+2
sūc kaukāc
+1
pļa :))
0
:)
+2
Tie jautājumi tik pa riņķi iet ...

indīgā sperma - meitenem.lv/forums/attiecibas-u...

sex ar brālēnu - meitenem.lv/forums/attiecibas-u...
+1
^ vietām sajauci :)
+2
Ržu ņimagu:

liesmiņa_ 20.05.2010 21:51
paldies dievam,man nav alerģijas..
+3
^ var balto gardu muti tiesāt. :D
+2
^ žēl, ka nebija komentāra iz sērijas: "žēl , ka man ir alerģija". :D
+1
Tēma aex ar brālēnu apstiprina teicienu "Пяная баба своей пизде не хозайка." :))
0
*sex, sorry :)
+2
^ to jau gan var arī uz puisiešiem attiecināt. Ja nu vienīgi pusatrubījušamies puisietim tīri tehniski var gadīties problemātikia ar akta veikšanu.
+2
^ zīmulis jāsien klāt.
+3
par to jau šitā tēma - meitenem.lv/forums/attiecibas-u...

sveikas!

esmu mazliet nesaprašanā...

ar puisi esam nonākuši līdz gultas priekiem.

un nonākot līdz "īstajam" seksam radās problēma - mēģinājam šā vai tā - grūti ar to ieiešanu. beigās tikām, bet bauda abiem , tā teikt, ne īpaši :(( līdz galam novedu viņu ar rociņu, mēlītes palīdzību.

teica, ka man sanāk lieliski utt :))

un tad man bija mr, kad atkal viņš tika palutināts ar orālo;)

bet vairāk pat nav bijuši mēģinājumi uz "īsto" seksu, tikai rociņa un orālais..

un man tāds jautājums, varbūt viņam nemaz neprasās seksa, ja labi ir ar rociņu? vai arī negribas atkal mocīties, mēģinot pa "īstam"?
+5
šai tēmai bija jādus vēstures mēslainē :D pārāk smieklīgi priekš iereibuša rīta.
0
Izrakt puspuvušus līķus ir svēta Trūmetāla tradīcija \m/

www.youtube.com/watch?v=JUQwqAEEuVI...
0
^^^ hahahahaaaa, "pa sauso" laikam provēja. :D
0
Pie šīs tēmas padoms iespārda:

"Tu gan viņu izlutini. Parasti jau sāk ar normālo seksiņu un tad dod kādu bonusiņu, piemēram, orālo, anālo.. " :D:D:D
0
A kur ta vizuālais - kad pasauc pāris draudzenes un sāk acupriekšā ņemties ?
0
īstenībā ir skumji, ka pieaugušiem tēviņiem, kā jūs, ir laikam tik pliekana sexuālā dzīve, ka vajag šito tēmu izcelt atkal saulītē:( žēl man jūs.
0
^ Eu, beidz moralizēt! ;) Var tak paņirgāties mazliet. :)
0
U es bez vainas, es bez vainas :D:D:D:D
0
Skatos, Robežnieka kungs onlainā. Kas viņam būtu bilstams šajā sakarā?
+6
smagajās anekdotēs likt īsti necēlās:

kopēts no draugiem.lv domubiedru grupas "Sātana armija"

Mārtiņš Svilpe

''Pusstundu atpakaļ ieklīdu delfu sieviešu sadaļā. Tur bija burvīga vēstule no kādas sievietes ekspertam. Viņai esot mīļš vīrs un visādi citādi labi. Masturbējot ir saniegusi orgasmus, bet nekādi ne kopā ar vīru. Nevar arī jamam to teikt, jo redz esot līdz šim bijusi kārtīga sieva un apzinīgi imitējusi orgasmus. Bet tagad kaut kāda huja pēc viņai par visām varēm vajagot piedzīvot orgasmu no tā, ka vīrs viņu dragā kefīratverē, droši vien, domājot par kādu citu. Bļeķ! Padomāju es. Kucei nepietiek, ka viņa var sasniegt orgasmu pati. Tagad viņai vajag sasniegt to ar vīru, ar kuru kopā jau ir dzīvoti 10 gadi un pat viņa mutes dobuma smaka jau riebjas. Bet esot mīlestība (viņš labi pelna, mīl bērnus). Es arī moš gribu orgasmu kopā ar Ferrari un visu Šūmaheru, bet kaut kā iztieku. Vai kuce zin, ka tikai 30% pasaules sieviešu izjutušas vaginālo orgasmu? Es nezinu, kāds vēl sievietēm var būt orgasms: astrāli-fetišistiskais, vai? mentāli-anālais? Bet nu orgasmu nav jutušas vairāk par 40%. Un es šī procenta paaugstināšanā esmu devis minimālu ieguldījumu. Tā kā mani, kungi, nevainojiet pie sieviešu izlutināšanas. Vainojiet masturbēšanu. Nebūtu sieviete masturbējusi, nebūtu zinājusi, ka nemaz nav frigida, un būtu dzīvojusi laimīgi bez orgasma, kā es bez Ferrari un Danjas Šepovalova ēzelīša Fedjas. Ko gan mūsdienu izlutinātās sievietes darītu akmens laikmetā, kad vienīgā priekšspēle bija neliela pakaļdzīšanās un apdullinošs uzsitiens pa pakausi. Arī dzimumakts tolaik bija nevis 30 sekundes garš, kā tagad, bet gan 5, lai nepamanītu plēsīgi dzīvnieki un piseklīgi jenoti. Tagad, bļin, televizorā saskatījušās uz Holivudas muskuļu kalniem ar gejiski maigo izturēšanoas, gaida kaut kādus Džedajus uz tetovētiem ponijiem. Agrāk, nah, laukos Ilzīte tik vien zināja, kā kaimiņmājas bezzobaino Juri, ar kāri pēc sīvā. Nu un, protams, vēl vīrišķības iemiesojumu - Sarkanarmieti Ruslanu, kurš okupantu karaspēkam 41. atkāpjoties, atstāja Ilzīti ar zilu aci un tatāriska izskata bastarda iedīgli. Pie mūsdienu izlutinātības sievietēm pilnai laimei vajag pārkāpt vienlaicīgi vairākus tabu un vēl pieaicināt uz dzimumaktu 2 klaunus, ugunsrijēju, žonglētāju uz vienriteņa un 8 ponijus. Man, savukārt, pietiek ar to, ka ik pa laikam pamainu savā iztēlē diapozitīvus un atkal jau sēkla šļācās līdz griestiem. Nē, nu svings ar kādu liliputu pāri, protams, ir labāk, bet varu iztikt. Tā kā nakuj, kungi, mocamies! Saspraužam mūsu otru pusīšu visos caurumos vibratoru un stimulatoru varzu un ejam uz virtuvi palasīt avīzi vai uz balkona uzpīpēt. Tikai neaizmirstam ierasties uz kādu no orgasmiem, lai sieviete būtu laimīga, ka ir sasniegusi orgasmu ar TEVI - RADĪBAS KRONI, SKAISTUMA ETALONU, PAŠPIŠANAS ĢĒNIJU.''
+2
man liekas, ka autors ienīst sievietes? kāpēc? varbūt viņam ir laiks audzēt ūsas? :(
+7
man gan nez kapec pec ta teksta likas, ka autors ienist ponijus un baidas no pisekligiem jenotiem, bet sievietes vinam ir tikai iemesls, lai uzrakstitu par dzivniekiem. :-D
+4
Morālpeina gars nemirst :)
0
Es jums papīpēšu uz balkona... :E
+2
^ pārāk ātri no tiem Ozolniekiem aizvācies.
0
Ozolnieki? Kāds pieminēja Ozolniekus? Iesila sirds un alus uzputoja.
0
ponijus bieži min ... lai ponijs ar viņu :)
+1
Geez, es tikai vēlu vakarā ziņas palasīju un sapratu joku par Ozolniekiem. Forši būt losim.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas