Vitauts Nenišķis un Staburags
0
Meklēju visus ierakstus ar Vitauta balsi, izņemot izlasi "Es nākšu caur dziesmu" Varbūt kāds var palidzēt??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas ir grind portālos jāmeklē
+4
Man ir 2 albumi (ieskaitot to pašu jau minēto) un vēl dažādas random dziesmas. Tiesa, agrāk par rītdienu nebūs.
Pagaidām iztieci ar šo vienu:
www.failiem.lv/list.php?i=xhbgms...

Ja neaizmirsīšu, atnesīšu rīt (kvalitāte dažiem ierakstiem nebūs visai spoža, jo tur ir arī lentu ieraksti).
+1
Liels paldies Lash, par kvalitāti neuztraucos( svarīgi lai pieejams) Ok!
0
Nu tad te viss ir (ap 240 MB):
www.failiem.lv/list.php?i=nosecu...
0
Vienreizēji,pateicos, būtu zinājis jau sen šeit būtu sludinājies, jo iepriekš meklēšana nedeva vēlamos rezultātus. Piesūtu Tavam krājumam ar Vitautu vēl 4 dziesmas kas acimredzot ir citā albumā, to novilku caur DC++, albums nebija pilns, izskatīju šīs dziesmas Tavā brangajā kolekcijā nebija :)
rapidshare.com/files/316095211/Vit...

Atkāpei,esmu liels A.Drēģera piekritējs( protams interesē tikai laiks sadarbībā ar Poļu Namu, Tavā iegulditajā darbā kā atlidzibu varu piespēlēt Latviešu Karaviru dziesmu 2,3 no tālā 89 gada, pilno 2-ar 13 dziesmām,(tā arī pati krutākā no K.D) un 3 ar 11 dziesmām (iztrūkst tikai pagaidām Šasautais strēlnieks. Vēl ir Veltījums Rīgai un Manas Dvēseles caureja. Pārējais jāvāc-1,4,5,6,7,8,11,12, programma. Ja vajag dod ziņu!! ( Baigi meklēju arī Andra Skujas oriģinālu, ar Strēlnieku dziesmām no 89 gada ja nemaldos.

0
Ok, pateicos, noderēs!

Man tā šķiet, ka man pašam ir šis tas no Drēģera mājās un Sašautais strēlnieks pilnīgi noteikti (iespējams, ripots no magnētiskās lentas).
Ja iemestu dziesmu sarakstu, es paskatītos, kas man ir un ko vajag (varbūt ko varu arī iedot).

Andra Skujas man nava.
0
Aldis- Karavīru dziesmas 2 (1989)
1.Aizjāja latvietis pasaulē tālu
2.Tur pie Baltijas Dzintara jūras
3.Pāri Stepēm
4.Zīlniece
5.Jel,cīnies draugs
6.Kaupēns
7.Dziesma par sevi
8.Grēcinieku dziesma
9.Carpe Diem
10.Tinīte
11.Vijolnieks
12.Tikai no Tevis nav vēstules
tomēr 12 dziesmas -2 daļā
Karavīru dziesmas 3 (1989)
1.Rigas enkurnieki
2.Pa taciņu
3.Šķiršanās
4.Divi bija
5.Kad par austrumiem
6.Sašautais strēlnieks (iztrūkst)
7.Kad ar uzvaru
8.Drosmiņs Riga
9.Aizvestie
10.Kurzemes leģionari
11.Latvju zēni
12.Variācijas par veco dzirnu tēmu

Ja godīgi man krājumos sarakstiti visas Alda programmas, klade tikai citā dzivokli atrodās, jāiet meklēt un pie reizes visu uzskatīt.
Ejam tālāk
Veltījums Rigai
1.Zem Rīgas ( dziesma atrodās citā diskā kas pagaidām nav pieejams
2.Krustā sistais
3.Tā kauja pedējā
4.Dziesma par kaķiem
5.Elēģija
6.Lepnai sievietei
7.Jauns pavasars
8.Veltījums Rīgai(oriģināls tajā pašā diskā pagaidām nav pieejams

Manas dvēseles caureja
1.Ievads
2.Pašpuikas dziesma
3.Dzērajdziesma (slikta kvalitāte-arī tajā pašā diskā
4.Dzejnieka dziesma
5.Savādā meitene
6.Pusnakts motīvs
7.Klaidoņa dziesma
8. Ielas sievietēm
9 Aiziet nakts
piemirsu kuras šis abas programmas bija pēc skaita, liekās 9 un 10

0
Ok, pa brīvdienām krājumus parevidēšu un tad 1dien došu ziņu, kas un kā.
0
Pateicoties Raimondam vēl šis tas no Nenišķa- ieraksts gan no kasetes, viņš dublēsies ar otru, jo tas pilnībā albums no tām 4 dziesmām kuras Tev piesūtīju, tikai labākā kvalitātē un pilnāks. Dziesma Māte arī beidzot pilna versija, savādāk visos ierakstos kas pieejammi norauts gals.

rapidshare.com/files/317224815/Vit...

no 1 -10 (5 kuras nav Tev un kā jau minēju Māte -pilna versija)

rapidshare.com/files/317221216/Vit...
0
Tā, man te tāds sarakstiņš par Drēģēri:

www.failiem.lv/list.php?i=ozbopj...

Manā muzikālajā kolekcijā gan ir neliels haoss, ko pašreiz lēnā garā kārtoju, tāpēc gan jau tur ir kādi dublikāti... Uzmet aci, varbūt kas derēs!
0
Jāsaka tā-daudz Alda pārstrādāto dziesmu ( Veltijums Rīgai un Manas dvēseles caureja un izlasēs kādās pa oriģinālai dzēraja dziesmai vai karavīra dziesmai)kas it kā būtu, atradu to sarakstu ko meklēju es, žēl ka neesmu līdz galam uzskaitījis programmas.

Aldis Drēgeris 88 Latviešu Karaviru Dziesmas- I
1.Iekšmeža bij viens nams
2.Baltā roze (ir oriģināls)
3.Mazs kukainīts
4.Šai drūmā dzertuvē
5.Paliec sveika baltā bērzu birze (ir orig.
6.Pulcējaties latvju dēli (ir orig.
7.Es vēlos mājās pārnākt -ir orig.
8.Es katru sestdien's vakaru -ir orig.
9.Paliec sveiks mans mazais draugs -ir orig.
10.Staburadze ir orig.
Ar šo programmu Aldis kļuva vairāk pazīstams

2,3 Tev uzskaitīju -abas ir pilnībā nokomplektētas un pieejamas

Aldis Drēģeris 89 Nerātnais Aldis IV
1.Dzert un dziedāt patik man
2.Rozā biksiņas
3.Pidriķis un Doroteja
4.Bundzinieki
5.Sieviete čūska
6.Melnā pantēra
7.Maziņš biju mīlulītis
8.Grēcinieku dziesma No2
9.Alusmiļi
10.Vai, vai , vai
11.Pie ...... man

Aldis Drēģeris 90-V Alda Biksiņas
1.Arvien, arvien
2.Alda biksiņas
3.Bērza miza
4.Es sēdēju uz Gaujas krasta
5.Dažu skaistu ziedu
6.Kā gribas dzīvot, kā gribas mīlēt
7.Hei, hei, hei
8.Jaunais Pēteris
9.Mazs kukainīts No2
10.Šai drūma dzertuvē No2
11.Rozamunde
12.Pa taciņu No2 ( albumu šo kā ēst vajag, bet nav)

Aldis Drēģeris 90-VI "Retro dziesmas"
1. Ak vai cik žēl
2.Vaidava
3.Pie ... man No2
4.Es dziļi glāze ieskatijos
5.Neskumsti meitenīt
6.Kuģis Neibāde
7.Lambada
8.Sirmā Daugava
9.Un Tu atkal atnākt nevarēji
10.Draugs Pajaco
11.Krizantēmas
12.Taurenīts
13. Gaujas vanagi

5 un 6 programmas ļoti labas, diemžēl oriģinālu nav..

Aldis Drēģeris 90 - VII Nosaukums nav piefiksēts
1.Valmieras krodziņā
2.Aiz kalniņa dūmi kūp
3.Asteres zieds
4.Zelts un sudrabs patīk man
5.Lācitis
6.Dārgā Kurzeme
7.Tur es dzēru, tur man tika
8.Laimes nauda
9.Sirmais kumeliņš
10.Dzimtene

Aldis Drēģeris 90 - VIII
1.Šeit ir Latvija
2.Jampadracis
3.Ķemermiestiņā
4.Īsa pamācība milēšanā
5.Es dzērājvīriņš
6.Bāleliņš
7.Vakardiena
8.Dzīvite, dzīvite
9.Dzer, dzer brāliti dzer
10.Pazudušais dēls

Abas programmas 7,8 ir pagaidām pieejamas kasetē, jādomā kā dabūt uz diska.

Un tālāk nav, varbūt ka vēl bija 2 programmas mazliet ar Čaka piesitienu un pēc viņām tad 11 un 12 bija pilnīgi Čakā "Veltījums Rīgai"un "Dvēseles caureja" un tad vēl kāda programma, viss minētais tādā sastāvā un izpildijumā mani tikai interesē, kā jau teicu sadarbība Aldim ar Poļu namu

0
Laikam ne īsti izpratu...tātad - vai ir vajadzība pēc kā, kas man sarakstā?
-1
Nē, paldies!
0
Hallo!Vai kāds var dabūt Alda Drēģera ierakstus?Interesē Karavīru dziesmas 1(1988)Karavīru dziesmas 2 un 3(1989)
0
mertenam it kā daudz kas ir, tikai viņš laikam te visai bieži neparādās.
Lai gan... jādomā, ka man ir šī cilvēka meils un es to varētu iedot. Uzmet meilu man (skat. profilu).
0
Es čupu ar šitāda satura kasetēm aizstiepu uz Intara dzimeni ar domu iesučīt wervolfam, bet šim kasešnieka nav ... pie Intara laikam vēl mētājas, moš ir arī kas no šiem.
0
Hei! Vai kādam ir kas no Eduarda Rozenštrauha paša autora izpildījumā?
Interesētu arī video.
0
Iečeko savu meilu.
0
rozenštrauham man ir plate kaut kur :D
0
man 2 gabali kompī mētājās, te tie būs:
www.failiem.lv/list.php?i=gakdui...
+1
ak jēziņ, ja trūmetalā tiek apspriests Rozenštrauhs, tas ir baigi, baigi.

Man ir trīs Turaidas Rozes koncerti (viens pat pirms Oldzītes) un kolekcija, tā, kas izdota tikai uz kasetes, viss labā kvalitātē.
Kā arī - izrādās, Pauls rakstījis samērā niknus (priekš viņa) gabalus. Hārona monologs un Lapsenes nāve, abi ir no tiesas smuki. CD nav izdoti.

Ir arī Menueta plate Dzeguzes balss, saciparota, protams. Dziesmas labi zināmas, taču aranžējums šur tur krietni atšķiras.

Pērkona koncerts no 1980s beigām
Jumprava neizdotās dziesmas - kāda pašizgatavota izlase "Citas dziesmas", kā arī kāds 1985. magnetofonalbums "No tēvu zemes"

Aivaea Gudrā, Turadas Rozes un Zodiaka ģitārista solo instrumentālais albums "Krāsas" - nedomāju, ka to var kaut kur dabūt.

Tas viss tāpēc, ka es nejauši Gūglē atradu linku uz kādu krievu foruma sadaļu "Latiškaja popuļarnaja muzika"...
0
jums visiem vajadzētu skatīties svētdienās pa LTV1 šlāgerparādi. :D
+1
Rōzenštrauhs ir visai trve, ik pa laikam te tiek pieminēts >:)
0
Pirms dažiem gadiem Aivara Gudrā albums iekš DC bija gluži labi dabūjams, bet tagad laikam būs reta manta. Anyway man ir ;)
Bet vajadzēs palūrēt savos krājumos, varbūt vajadzēs padiedelēt ko nebūt no jau minētā saraksta...
0
Dažreiz brīvdienās paskatos ar - uztveru to kā humora šovu, jo kādus šedevrus tur tik nevar dzirdēt...
Un man ir radusies saprašana, ka korekti laikam ir neteikt šlāgeris, bet gan kantrī. Jo puse šlāgeristu uzskata, ka viņu radītais ir kantrī...
0
klipi tur augstā līmenī :D
0
Tur viss ir augstā līmenī...
Ir jau, protams, grupiņas, kas apzinās savu līmeni un spēlē ballēs šlāgerīšus. Bet tak atrodas kaut kādi slikti spēlējoši avantūristi, kas bīda savu 'augsto mākslu'. Tad nu tie jau ir paši interesantākie :)

Brīvdienās jābrauc uz laukiem, būs jāpaskatās (mājā pašam televīzera agregāta naff).
+1
Vecās likteņdzirnāāās.... utt... <- totāls doom.
0
Rozenštrauha platē ir tikai viena dziesma autora izpildījumā.Interesē tikai autora izpildījumā.
0
WrongTale
vai varat atsūtīt man Turaidas rozi? man nekā no tā nav!
0
Eriks8124- uzraksti savu e pastu- atsūtīšu Drēģera pirmās trīs izlases ar Karaviru dziesmām.Klau vai kādam nav Andra Skujas pirmais albums ar Strēlnieku dziesmām no 89 gada( interesē oriģināls)
0
WrongTale, klau varbūt vari man iedot savu meilu (uzraksti uz manu profilā redzamo) un varam mēģināt saorganizēt kādu nebūt failu apmaiņu. Gan jau abiem atrastos kas tāds retāks...
0
likteņdzirnas samaļ manu ķermeni
0
dooooooooooooooooooooooooo...
0
m
+1
Apskatiet, kas te linku, draugi!
vsetutonline.com/forum/archive/index...

tur ir arī visādi leišu un igauņu death metal demuči no 1990s sākuma... ne tikai popsa. Pēdējo mēnešu linki strādā, par pirmajiem negalvoju, mēģiniet paši.
0
Tencinu, iemetīs aci noteikti!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas