lolokaust
0
neonacikiem patiks!

lolokaust.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pilnīgs LOL

Why don't Jews eat pork?
The Torah prohibits cannibalism.

Why did Hitler kill himself?
Because the Jews sent him the gas bill.

What is a Jews biggest dilemma?
Free pork.
-3
es itkā nēesmu neonaciks, itkā.
bet man patīk :D :D :D
-1
IT KĀ
0
Es esmu nacists.
-1
neonacists, tu gribēji teikt ;)
-1
neonacists, tu gribēji teikt ;)
-1
^ apolodžaiz, nejauši 2x nospiedās
+2
Nacionālsociālisma piekritējs. Kā arī rasists, antisemīts un homofobs.
+9
^modernai sabiedrībai galīgi nederīgs tips :D
-1
"Nacionālsociālisma piekritējs. Kā arī rasists, antisemīts un homofobs. "

Ienīsti arī latviešus?
0
^ Pilnīgi un galīgi. Nekādas tolerances. :))
0
mincīt, kāds sakars ar latviešiem?
-2
nekāds, tāpat pajautāju
0
Tāpat atbildu - nē.
+1
Naciemo tēma :D
+3
werwolf
Nacionālsociālisma piekritējs. Kā arī rasists, antisemīts un homofobs.

^^^ tu aizmirsi Fašists pierakstīt.
+1
^ jā, atvainojos. ;)
0
Un rusofobs tak ar esi, vai ta ne?
+1
^ Protams. ;)
+5
Homofobija šī vārda plašākā, nu jau par novecojušu uzskatītā nozīmē principā varētu norādīt arī uz nepatiku pret latviešiem - respektīvi, bailes/nepatiku pret visu, kas ir tāds pats kā tu. Vēl viena nozīme, kuru arī pediņi ir izspieduši no apgrozības, ir - bailes/nepatika pret sava dzimuma pārstāvjiem, t.i., homofobam nebūtu draugu vīriešu un nopietnas problēmas sagādāttu, piemēram, kopējas dušas vai atejas izmantošana.

Sanāk, ka tie, kas izkropļojuši šī vārda nozīmi, rīkojas līdzīgi kā tā saucamā izredzētā tauta - piemēram, genocīdā WWII laikā cietuši pamatā tikai viņi, antisemītiss - arī tikai pret viņiem vērsts noskaņojums (neņemot vērā, ka visniknākie antisemīti paši ir semīti).
0
Es ar vārdu homofobija šajā gadījumā biju domājis tā "tradicionālo" pielietojumu - nepatika pret homoseksuālistiem (tas tā - ja nu kāds nesaprata).
0
"Homofobija šī vārda plašākā, nu jau par novecojušu uzskatītā nozīmē principā varētu norādīt arī uz nepatiku pret latviešiem"

A Hitleram latvieši baigi patika?
-3
bet nu jā, savā jautājumā biju vairāk domājis par to, ka homofobam, kurš raksta latviski, arī droši vien nepatīk latvieši.
+3
mincīt, man ir tuvs nacionālsociālisms kā ideja, nevis tēvocis Ādijs ar viņa pieļautajām kļūdām un satrādātajiem sūdiem.
+3
Neizliecies nu ;)
-6
paldies par mīnusiņiem :*
+3
^^ Nu es neteiktu, ka mani sajūsminātu viss, ko Ādijs savā laikā ir sastrādājis. ;)
+2
Njā, Rietumeiropa ķešā, bet jāsperas vēl uz Austrumiem, lai uzkāptu uz vecā Krievu grābekļa ... būtu tak aktīvā tautu draudzība, randiņos bučotos kā Brežņevs ar Honekeru ....
+2
Nepareizi Ādijs kāpa uz tā krievu grābekļa. Būtu, piemēram, Baltijas valstīm kaut daļēju neatkarību atdevis, ukraiņiem, tiem pašiem krieviņiem kādu Reiha vasaļvalsti saveidojis,nebūtu tos vaņku karagūstekņus slaktējis. Domāju, ka tad Josifs būtu ka nemetās pa dirsu dabūjis, tagad Ādiju visi par atbrīvotāju daudzinātu. Bet nu tas tā - no sērijas, kas būtu, ja būtu.
-3
0
www.youtube.com/watch?v=IqpEMuM3eLE...

nu... manējs bija tikai zaldāts leģionā, bet šajā gadījumā pohuj...
-1
^ +
-1
0
-2
Kāds nezin kādu biogrāfisku filmu par Musolīņī onkuli?
-2
^ dokumentālu vai mākslas?
-2
Gan... gan...
0
Tēja ar Musolīni
Tāda filma bija, bet nav ne jausmas, par ko tur ir.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas