Vargs par plekkmetālistiem
+38
Izņemts gan no konteksta, bet vienalga pasmēju:

"What I do is simply point at the obvious facts; some black metallers dress, walk, talk, look and act like stereotypical homosexuals. Both the black metallers in question and the stereotypical homosexuals obviously buy their clothes, their make-up and jewellery from the same "laces & leather" shops. They wear the same clothes, the same make-up and the same jewellery. So they do dress and look like the stereotypical homosexual. End of discussion. "

www.burzum.org/eng/library/a_burzu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol
+5
centos ielikt + , bet neļauj...
+5
Nu nez. Tāds bobijsecinājums vien ir.
+12
Daži homoseksuāļi izskata ziņā ir līdzīgi Vargam Vikernesam. Tās pašas drēbes, tāda pati frizūra, bārda. Arī iepērkās tajos pašos armijas veikalos ...
+1
Bet tas ir tas pats :)
+12
Vārdsakot - кругом одни пидарасы... :))
+3
Arī fakts.
Vajag vienreiz piegriezt skābekli tai gomosjatinai!
+5
Visai loģiski, ņemot vērā, ka ādas apģērbu kā metālistu aksesuāru plašākā mērogā popularizēja un pincipā attiecīgi arī ieviesa Robs Halfords.

So what?
+4
Bet tas jau tā kopš tēvicis Robs aizveda džekus uz savu iemīļoto ādeņu un pātadziņu veikalu. Un ne man tev, werwolf, stāstīt, kādā Berlīnes (laikam) bodē tavs cīņubiedrs savas ādenes pirka :D
+4
Eu, a Vargs to Eironīmu nenovāca tāpēc, ka viņš viņu krāpa ar citu ?
+1
^ Varga versiju var šeit izlasīt
www.burzum.org/eng/library/a_burzu...
0
Jā BOD, kad cīņubiedrs par ādas ūziņu pirkšanu stāstīja, es bij līks. :D
+3
Da zinu to viņa versiju. Tik stulba, ka velk uz patiesību ;)
0
Viņš laikam ir baigi pētījis homoseksuāļu uzvedību un stilu.
+4
Nu tak. Nupat tik atsēdēja. Var traktātu par ''brūno aci'' rakstīt ....
+2
Norvēģu ķurķī jau pat brīvdienas dod, var meitās aizšaut, nav tikai ar dūri un/vai "šokolādes aci" jāiztiek.
-1
Bet paskat kāds normāls tipiņš bijis! Nebiju lasījis viņa raksteļus.

Mārketinga specs ar pop draudzeni, kas saistas ar sātanismu tikai lai iesmietu par sabiedrību. Nu neko.
0
Kāpēc bijis? Šamais tak dzīvs vēljoprojām. :) A tos rakstus patiešām interesanti palasīt.
-1
Dzīvs jā, bet tos pigorus darīja pirms 20+ gadiem. Tagad būs zemnieks, taisīs savu intraverto muzonu.
+3
"Norvēģu ķurķī jau pat brīvdienas dod, var meitās aizšaut"

kā ta, šis tak pat bērnu uztaisīja, cietumā sēdēdams. Nu vismaz, ja reiz viņam ir pamats tā domāt, tad jau būs pie sievas ar bijis :)
+1
Nu labāk gan Vargs būtu klusējis. Tā vien šķiet , ka šamais uz doto brīdi sajuties kā baigais Tēvs un , ka viss , ko viņš teiks būs patiesība un nekas cits kā tikai patiesība.
Šādi jau var visus nosaukt kā vien tev tīk , tikai izdomā kaut ko par atskaites punktu.
0
Nu, Vargam vajadzēja iet tālāk un kādu vārdu iebilst arī par death metalleriem, viking metalleriem, thrash metalleriem u. t. t...:)
+2
Vai ta viņš jau sen nenosauca metālu par nēģeru mūziku?
+4
Nu kā tad! Blūzs ---> roks ---> metāls :D Loģiski tak.
+6
Tā jau bij - neļāva ķurķī giču rukāt -> da niggu muzjaka tā ir, es labāk true arian organ muzon a la Bah 'n' Wagner make will am I, yo. Kā no # laukā, tā nomainīja priekšādiņu ...
+4
Fakts tomēr - tagad arī geji, SM cienītāji, goti un blekmetālisti valkā to pat apģērbu. Un es dažu labi tādi zinu... Latentie, karoče.
+15
Cirkus izrāde.
Uzstājas vingrotāji.
Balss no zāles:
- Savairojušies pidari, apvilkušies sieviešu zeķubikses un rāpelējas tajās, nu pidari, vieni pidari visapkārt!
Konferansjē:
- Un tagad uzstāsies klauni!
Balss no zāles:
- Savairojušies pidari, lūpas sakrāsojuši un vazājas apkārt, nav kur glābties vairs no pidariem, vieni pidari apkārt!
Konferansjē:
- Bet tagad, izrādes nagla - leciens no cirka kupola augstākā punkta ar galvu pa priekšu lejup, ūdens spainī!
Balss no zāles:
- Pidari, kur jūs mani velkat, pidari!
+1
Bet vispār, Vargs tukšu nerunā, piļatt (vairs). Ja šitā jāizskatās heteroseksuālam vīrietim, tad es būšu ko palaidis garām 20. gs. vēsturē:
www.icedtears.com/musica/fotos/656.jp...
+8
Kas ? Tu acis nekrāso ?!
+6
Varbūt kājas un paduses ar neskuj ?!?!
+2
Par izskatu šis bija labs:
de.fishki.net/picsw/112009/20/pos...
:)
+7
ble labāk dizaineru apģērbi, nekā šitā.

img1.liveinternet.ru/images/attach/b/3/2...

tepper.neostrada.pl/carpathian_forest_0...

talin about gay

0
Žēl ka tā labā bilde man ir mājās ...
-1
Vanabī father of the great circle ov.... Stuff...
0
BOD, kāda bilde?
0
Vargs sāk izklausīties pēc Joey DeMaio :D
+2
A vai tad līdz 1994. gadam un arī vēlāk Burzums pēc ārējā tēla nebija parasts cilvēks, kurš nekrāso ģīmi u.tml.?

1.bp.blogspot.com/_WQWSq6OGr-Q/SiCPVm...

Un tas "no konteksta izņemtais teksts" ir vnk. kritika visāda veida pārmērībām un ārišķībām... Kaut kā tā.

-2
velkam paralēles ar Judas priest? :D
-4
wannabee blekmetaala teevs ierunaajaas, lol.
0
"Daži homoseksuāļi izskata ziņā ir līdzīgi Vargam Vikernesam. Tās pašas drēbes, tāda pati frizūra, bārda. Arī iepērkās tajos pašos armijas veikalos ..."

+ 1000
+2
Infestus, es arī nesimpatizēju tai modei, bet kāds tur sakars ar 20. gs vēsturi?
0
^ ļauj man atbildēt viņa vietā -> pilnīgi nekāds.
+4
Vargs sāk izklausīties pēc Joey DeMaio :D

^pats DeMaio izskatās pēc geja, tāpat kā viss Manowar.
+5
^ un Judas priest vokals neizskatās pēc geja? gan jau atkal ielikst grupas fani mīnusus tūlīt, jo nepatīk skarbā patiesiba lol :D

(lai piedod man Mārtiņš Rītiņš)
+4
^ kurš tad to nezin, ka Halfords ir gejs?? :D
+6
tie, kuri ielika man divus minusus :D
+1
^ šajā forumā jābūt lepnam par to, ka tev liek mīnusus ;)
+2
un vēlreiz lai precizētu - HALFORDS IR GEJS! ! ! !1
cerams, ka Werwolf neklausās Judas Priest.
-1
neonaciki gejus neatbalsta ^_^ (it kā)
+2
^ Šad un tad paklausās. A man pohuj ar ko Halfords pisās. :)
+9
Ko nozīmē atbalsta vai neatbalsta gejus? Tik pat labi var atbalstīt un neatbalstīt šizofrēniķus vai epileptiķus. Man ir dziļi pie kājas ko divi (vai vairāk) pieauguši veči savās mājās dara - dzer šņabi bai arī viens otram kakas stumda. Mana homofobija mostas tad, kad kāds pidars sāk virināt muti par kautkādām mistiskām geju "tiesībām", reklamēt to, ka pist otru veci pakaļā vai sūkāt krānu ir forši, tikai mazliet savādāk nekā gulēt ar sievieti utt.
+2
End of discussion. :))
+4
ninja, gan jau mīnusi tev tika par to, ka par Halforda ietekmi uz metaļoru modi jau tika sākumā sen izrunāts. Arī būsi no tās sugas, kas izlasa tikai pirmo komentu un pirž iekšā? :D

Starp citu, es klausos Judas Priest un diezgan daudz un bieži. :P
0
Kuriozākais ir tas, ka tie black metālisti, kuri attiecīgi gērbjas Kristiana Vikernesa aprakstītajos tērpos liela daļa ir viņa fani! Tiem, kas atceras, Vargs taču pats savulaik puskails, bet ādas biksēs pozēja - sniegā. Un vēl - maza nianse - nezinu k;ā tur tolaik tajā pagāniskajā vikingu Norvēģijā bija ar tiem pidrikiem, un laikam jau tikai kristietības parādīšanās akcentēja šāda fenomena esamību, bet Vikerness, kā sķiet, drīz sāks sadarboties ar kristīgo baznīcu geju jautājumā, jo neko vairāk par nosodījumu es šajā citātā nesaskatu. Varbūt tad labāk būtu vairāk pievērsies tieši cīņai pret kristīgo murgu, jo, sakāvis to, varētu netraucēti viens pats pasludināt visus ādas biksēs tērptos fanus par pediņiem, tādejādi izskaužot Roba Halforda stilu no metālistu modes skatlogiem, un aizstājot to - piemēram ar treniņbiksēm un t-kreklu (maita, vinš to savu urlas bildi no savas mājaslapas ir izdzēsis!).
+5
Stulbi jau nu gan ir celt brēku ģērbšanās stila dēļ, bet, kā jau šis pats tur minēja - nevienam nav spiesta lieta viņa vārsmojumus lasīt.
+1
Intar man atkal bieži iet pa apli AC/DC :P
P.s>
vispār jau lasu visus komentus, jo darbā nav ko darīt :D
+3
^ Zajebis darbs.
+2
nu ja... kvartāla beigas - nevienam neko nevajag... sēdi un chill! 8) te pat ap stūri kristiešu svētki + jaunais gads_ tāds normāls brīvlaiks sanaks
-3
sēdēšana darbā = trvemetal.
+18
Tikko uzpeldēja aņuks:
Zilie pērk prezi .Aptiekāre vaicā:"Elegantu kā JAGUAR,vai strauju kā FERARI?"
- "Nē. Mums džipveidīgo,tā lai riktīgi var pa sūdiem vālēt!"
+4
Intar, nu kā, kāds sakars ar vēsturi? Katra vakardiena tak jau ir vēsture, ne? T. sk. arī tā (homo)seksuālā revolūcija, kas bij pagājusi vaļā 90-to beigās, kad šie bij pasākuši viens pēc otra nākt laukā no skapja. Un, palūkojoties blakk skatuves virzienā, reizēm tiešām mēdz šķist, ka neesi pietiekoši cītīgi sekojis līdzi tendencēm, un heteroseksuāls imidžs vienā brīdī izšļucis ārpus bleka etiķetes ietvariem.

I.T. Warpath'am: slikti, ka Tu aizfantazējies tik tālu, nevīžojot ne pavērt vaļā pilnu rakstqa versiju:

"...Maybe I in fact think dressing and looking "gay" is okay, but perhaps not for black metallers, who think of themselves and try to present themselves as some sort of "dark warriors"? Who can tell? I surely never said anything about that in my article. So, when readers of my words react so strongly it is because they are homophobic: they obviously think that dressing and looking like homosexuals is a bad thing. Maybe they should take a look in the mirror and think for a minute before they start attacking me for being homophobic?"

Sanāk gluži kā anekdotē, vai zinies:

" Сидят два зэка в камеpе, и доходит до них по тюpемномy телегpафy
весточка, что сажают к ним в камеpy тpетьего, по кличке "Мама".
Тyт начались мечты - pаз Мама, значит пидоp, ох и пялить его бyдем, и так, и так, и так, ...
Мечтали-мечта
+4
Мечтали мечтали, вдpyг пpиводят к ним здоpовенного мyжика самого
мpачного вида. Зашел он в камеpy, огляделся и говоpит:
- Здpавствyйте, детки, я ваша мама. Сися y меня, пpавда, одна,
но ничего стpашного, сосать бyдете по очеpеди!
+6
Nu ar to heteroseksuālo imidžu ir tā kā ir, diezgan nosacīta padarīšana. Tas, kas skaitījās heteroseksuāli un stilīgi 17. gadsimtā, tagad ar tā jocīgi - cakaini šortiņi, getras ar bumbuļiem, parūkas... Skoti vēl tagad svārkos močī...
0
infestus:
Jā neatvēru! Bet viņš jau tur nekā cita nepasaka. Pie tam, mans teiciens bija vairāk domāts kā mazs paķēriens paša Kristiāna Vikernesa līdzšinējam gŗērbšanās stilam - "redz, puika nu ir izaudzis liels, ir cietumā pabijis, nu ir kļuvis par tik īstu vīru ka zina - kas ir kā" Bet, ja viņam nav konkrētas nostājas šajā jautājumā, tad kāda Lokes pēc viņš to vispār piemin? Dažus mēnešus pēc izlaišanas no cietuma viņam jau pakaļa niez, vai?
0
^ da viņa nostājas taču mainās ik pēc kāda laiciņa, turklāt vairāk kā redzams, ka viņš tagad ir 'krutais vēsais nobriedušais' tēls. diemžēl viņam nav paveicies ar laiku, kurā dzīvo >:(
+1
Nu jā, šitas
"I obviously live in a different world, where one can discuss ones perception of reality without any fear of harassment; a world of tolerance and respect, a world of intellectual debate and honesty."

- tas jau ož pēc šizofrēnijas, dzīvošana iedomātā pasaulē. Man jau gribētos lai, tas nebūtu jāsaka ar sarkasmu, bet realitāte ir tāda, kāda ir - a world of intellectual debate and honesty vairs eksistē tikai iedomās un dažu tuvu cilvēku savstarpējā bazarā.
+6
Nu, iespējams, es arī dzīvoju iedomu pasaulē, taču t.s. true black metal (un nevajag, lūdzu, tagad sākt ironizēt :)) man joprojām šķiet tieši šāds pēc uzskatiem tuvu cilvēku savstarpējs bazars. Tas, ka, žurnālistu pūliņu rezultātā, diezgan daudz neizprotošu cilvēku ar krasi atšķirīgiem uzskatiem tur mēdz bāzt savu degunu, vēl nevarētu kalpot par iemeslu tam jandāliņam, ko mēdz sacelt katra Varga publiski izteikta replika, kura parasti iekrīt kā kukurznis histērisku kucēnu barā.
Viens Varga teikums - un skat, kādi metriem gari runas plūdi internetā, un katrs tais jūtas nesalīdzināmi pārāks savā dziļi intelektuālajā nostājā par to prasto cietumnieku.

Klātesošajiem visu cieņu, jūsu komentāri ir tūkstoškārt pamatotāki par to, ko nākas redzēt citur, un katram šeit, šai tēmā, ir savā lielā mērā taisnība.

Bet - kā jau parasti, viss, ko saka cilvēks, kurš ieguvis atpazīstamību, tiek tūkstošiem reižu ķidāts, sofisticēts un sagrozīts, līdz viņa teikto vairs nebūtu spējīgs saprast ne viņš pats.

Nu jā, tas heteroseksuālais imidžs ir un paliek visai nosacīta padarīšana. Un, ja 80-to metāla ietekmē uzvilktas ādas ūzas var uzskatīt par atkāpi no tā, tad arī Vargs pret to šo imidžu ir grēkojis. Un - jā, savā fermā viņš mēdz vazāties apkārt trenūzenēs, ak jel... Bet, come on - kas tas viss ir pret tiem tīkliņkrekliem, mezģīnēm, sprādzītēm, cakiņām un izteikti gotiski sievišķīgo meikapu, kas mūsdienu bleku jau tuvina glemrokam?
Eu, nu izbeidziet - Vargs vienkārši skaļi pateica to, ko liela daļa cilvēku nodomā, ieraugot visu to balagānu. Un kam, ja ne viņam, ir uz to tiesības?
Kad pirms 20 gadiem maksimālistiskie norvēģu pusaudži izvēlējās saviem izteiksmes līdzekļiem apzīmējumu "black", šo apņemšanās pateikt fuck off divkājaino lopu baram bij patiešām visai nopietna. Tagad šis fuck off kļuvis par modīgu padarīšanu un pamazām pārvēršas savā pretstatā. Bet, par laimi, aiz Varga vēl stāv pulciņš karstgalvīgu sekotāju, kuri spīrājas šitam visam pretī.

Hau! Esmu murgojis.
+1
O ble - uz tik daudz plusiem nebiju cerējis. :D
+3
Vienā ziņā viņam taisnība - šīs rezonanses iemesls ir homofobija. Galu galā black metal estētika ir kaut kas līdzīgs šausmu filmu estētikai - ja noiet greizi, izskatās vai nu muļķīgi, vai kaut kā uzpucēti un salkani. Ļoti līdzīgi ir ar gotisko estētiku - pat atļaušos apgalvot, ka vietām šīs abas estētikas pārklājas.
+4
OI, esmu pilnā, tāpēc jau laikus lūdzu atvainot par kļūdām pareizrakstības un teikumu uzbūves jomā.

"Eu, nu izbeidziet - Vargs vienkārši skaļi pateica to, ko liela daļa cilvēku nodomā [..]"

Protams. A huļi viņam bij tik svarīgi to pateikt? Nebija jau gluži tā, ka šis ķurķī būtu tik dikti no apkārtējās pasaules izolēts, lai palaistu garām faktu, ka katram, kas vispār blackmetālistu modei pievērš uzmanību, viņa minētā būšana nav palikusi nepamanīta. Jā, bļe, es arī bieži atceros abreviatūru FFF (fags fuckin in the forest), bet to lieku reizi akcentēt? Nu ok, varbūt, jamais to tiešām ir palaidis garām.

"Bet - kā jau parasti, viss, ko saka cilvēks, kurš ieguvis atpazīstamību,[..]"

"Tas, ka, žurnālistu pūliņu rezultātā,[..]"

Nē, nu Kristiāns jau pēc preses uzmanības nemaz netiecās. Žurnālisti vienkārši atrada vienu tipu, kas močī kaut kādu muzonu, kas interesē kaut kādiem dažiem margināliem tipiem, un sāk hujārīt pa avīzēm. Nu ja, akurāt, izdomāja, ka šams tāds glītāks nekā visi tie pārejie no tā bara, no kura šis pats vairāk tā kā vairījies. Tā arī radās sensacionāli avīžraksti un dučiem "dokumentālu" filmu. Reku, vēl tagad process notiek, kaut kad drīz vien ir jāiet tautā tam "Until Light Tkes Us" - kas, pēc treilera spriežot, izskatās pēc Varga un Fenriza benefices.

Un, ka jau reiz tā, tad - vīrs un vārds - svilināt un galināt. Lai visi zin, kā ir ar īstiem ziemeļu pacaniem!

0
Heresy - es kaut kā nesaprotu, kāds sakars tavā komentarā ir pirmajam teikumam ar visu pārējo.
0
Pilnīgi nekāds :) Es gan šaubos vai Black Metal un šausmeņu sakarā iederas termins ''estētika'' kas ir ''a branch of philosophy dealing with the nature of beauty, art, and taste, and with the creation and appreciation of beauty''. Ideja drīzāk ir radīt ko neestētisku. Un no šada viedokļa kakas bīdīšana sava dzimuma pārstāvim ir ''pure Black Art''.
+2
Bļe, loģiski, ka iederas un kā vēl.
"beauty, art, and taste, and with the creation and appreciation of beauty" Ja es būtu koprofīls, man burtiski sajūsminātu sūdi, bet vai tamdēļ mana izpratne par estētiku būtu neesoša? Tieši tā - fucking skaistuma izpratnes un gaumes jautājums.

Pamēģini man tikai pateikt, ka Jacob's Ladder (1990), Silent Hill (2006), Ringu (1998), Sairen (2006), The Mist (2007), The Shining (1980), Janghwa, Hongryeon (2003), Psycho (1960), Session 9 (2001), Hellraiser sākuma daļas, kā arī Box (2004), Imprint (2006), Ôdishon (1999) un citas Takashi Miike filmas ir pizģec aglī filmas. Neizdosies neko šādu man iestāstīt EVER.

Tas pats attiecas arī (subjektīvi) uz tādām bleķa bandām kā Aborym, Anaal Nathrakh, The Axis Of Perdition, Blut Aus Nord, Darkspace, Diabolical Masquerade, Dødheimsgard, Eclectica, Endless Dismal Moan, The Eternal Blade, Luna Field, Mirrorthrone, Mïsogi, Nokturnal Mortum, Magane, Quest For Blood, Pimentola, Sigh, Tristwood, Tulus, Unholy Matrimony, u.c.

Citiem vārdiem - attiecīgo figņu nepatikšana iekš kāda subjekta neiznīcina neapšaubāmo estētiku, kas šajos darbos ir ietverta.
0
Tikpat labi es varētu teikt, ka iekš treša nav nekādas estētikas un skaistuma vērtības un man būtu taisnība, jo man nepatīk. Bet Tavā pusē tās būtu absolūtās muļķības un taisnība būtu arī Tev.
-3
"Nē, nu Kristiāns jau pēc preses uzmanības nemaz netiecās. Žurnālisti vienkārši atrada vienu tipu, kas močī kaut kādu muzonu, kas interesē kaut kādiem dažiem margināliem tipiem, un sāk hujārīt pa avīzēm. Nu ja, akurāt, izdomāja, ka šams tāds glītāks nekā visi tie pārejie no tā bara, no kura šis pats vairāk tā kā vairījies. Tā arī radās sensacionāli avīžraksti un dučiem "dokumentālu" filmu. Reku, vēl tagad process notiek, kaut kad drīz vien ir jāiet tautā tam "Until Light Tkes Us" - kas, pēc treilera spriežot, izskatās pēc Varga un Fenriza benefices.

Un, ka jau reiz tā, tad - vīrs un vārds - svilināt un galināt. Lai visi zin, kā ir ar īstiem ziemeļu pacaniem!"

hahaha

man šķiet, ka trve Varga fani joprojām piekrīt viņa murgiem, jo ir tieši tādi paši followeri kā, piem., 50 cent fanu pulks, kuri sev pērk ķēdes un meklē seksīgas kuces. psihie un ne-tik-psihie tīņi pievēršas Burzumam un tiek tajā ierauti tik ļoti, ka viņiem atslēdzs jebkāda kritiskā / analitīskā domāšana, ka viņi ir gatavi aizstāvēt savu Vargu lai arī kādus buļļa sūdus viņš tik nemelstu un lai arī cik bieži viena vai pāris rakstu ietvaros viņš nenonāktu pretrunās pats ar sevi. lol.
-7
yo bļa a es ezmu ziemeļnieks. kuces nepišu, ķēdes nevalkāju, repu nekad neklausos. a baznīcas gan dedzinu, cilvēkus gan galinu ja bļa? melnie ņihuj nemaz nerādieties tuvumā. un bļa GEEEEJI, ja atklāšu, ka kāds gejs, tad pimpi nost un gāzes kamerā. vēl es ienīstu visus ticīgos. EIET NAHUJ AR SAVU TICĪBU! ES ESMU NETICĪGAIS! ā. vēl es ienīstu visus arābus, nēģerus (jau teicu par melnajiem), niggas, wiigerus, žīdus (ATDZĪVINĀT HITLERU!!!1), čigānus un visus pārējos šitādus. rispekt baltajiem, jūs esat normāli pacani. ar jums var tusēt un spēlēt bleķi bļa.

ja kas es ezmu nopietns un nobriedis yo.
+1
^ ja Werfolfam bija + 36, tad šitam, piem., varētu dabūt uz - 36
+8
A man pilnīgi pie dirsas, kas tu esi.

BURZUM - Hvis Lyset Tar Oss ir mans viens no TOP albūmiem ever, un klausos to no 1994. gada un, - klausīšos vēl 15 vai 25 gadus.
+1
- a ma pilnīgi pie dirsas, kas tu esi.

Ha ha , labi teikts +10 ! :D
+2
Ziemeļu pacani jau ir sasvilinājuši vairāk nekā pietiekami, lai tie, kam vajag, šos sadzirdētu un noprastu, ka gluži tukšvārdīgi savos apgalvojumos šie tomēr nav. Un ir jau labi, ka tapusi tā Varga un Fenriza benefice - šiem vismaz būs iespēja paust savu viedokli par notikušo un, iespējams, arī paraudzīties uz notikušo šīsdienas acīm. Jo tā publicitāte, cik noprotams, arī varētu būt sanākuse ne gluži tāda, kā cerēts.

"A huļi viņam bij tik svarīgi to pateikt?"
Iespējams tāpēc, ka šis nupat izdod jaunu albumu, un šo nesilda doma par būšanu vienā maisā ar tiem tur.
Bet iespējams arī, ka tādēļ, ka viņu pārāk stipri nekrata tas, ko ļautiņi Trūmetālā melš.
+2
A moška krata cik CD tiks pārdoti ?
-2
nu ja, ka krata, cik cd pārdoti. tāpēc jau arī viss bazars.

'A man pilnīgi pie dirsas, kas tu esi.'

labi, ka ne pie olnīcas :>
0
""A huļi viņam bij tik svarīgi to pateikt?"
Iespējams tāpēc, ka šis nupat izdod jaunu albumu, un šo nesilda doma par būšanu vienā maisā ar tiem tur."

Tieši tā, viņu silda tas, ka būs naudeņa, mōte naudeņa :>
Kad naudeņa ira, tad i tas sirdsmīrs, i malku krāsneņai i pa kū nūpirkt. Da da da. Votcibena.
+2
Ej īdzer buldurjuoņus, syvāna šārve.
+1
kū nagribu tū nagribu
+3
"A moška krata cik CD tiks pārdoti ?"

Financiāli noteikti nekrata, jo "he owes the city of Oslo 23 million after the burning of Holmenkollen chapel". Diez vai tik daudz pārdos, lai samaksātu šitiem un vel pāri paliktu.
+1
būs jāiet strādāt! :D
+2
Fani jau varēja samest šamam tos 23 citronus Norvēģijas kronu. :))
+1
nu ja! kur tad tagad visi trū vargisti?
+1
mazais velns jau drošvien uz banku aizjoza. :))
-2
nu ko - Vargam varbūt vajadzēs aiziet pastrādāt, nevis tikai nodarboties ar publisko onānismu. diezin vai vēsais džeks gan parakstītos uz kādu 'ordinary no-connection-with-black-m... darbu.
+1
Ja viņš ir parādā tos ļimonus, no kā viņš vispār pārtiek ? Ķip, atstāj iztikas minumumu un pārējos ienākumus Oslo Domei pārskaita ?
+3
^ droši vien kādai augstāk stāvošai personai domē (joprojām nesaprotu, kāpēc Rīgas dome jāraksta ar lielo burtu, lol) patīk trve plekmetāls

pelēkais metāls lol
+2
pļekmetāls
+3
^^ ''Rīgas dome'' nav jāraksta ar lielo burtu. ''Oslo dome'' arī, me bad, pārrakstījos. Domju ir pilna dirsa. Rīga tikai viena (amīšu viltojumi neskaitās).
-1
Rīgas dome ir jāraksta kā Rīgas Dome, ofica zinu, viņi paši to ir izdomājuši, bet tas jau ir oficiāli ;)
0
Nedirs. Tas ir pretrunā ar Latviešu valodas pareizrakstību. Vienīgais tāds izņēmums ir Valsts Prezidents. Ministru Prezidents arī būtībā ir pret Latviešu valodas normām, bet lai nu šim tiek. Kur šeit ''dome'' ir ar lielo burtu - www.riga.lv/lv/Systems/Official... ??? Rīga ir viena, domju ir daudz, kā jau teicu.
+5
-2
"Problēmas sagādā arī ieteiktās normas interpretācija, ka ar lielo sākumburtu ir rakstāms vienīgais sugasvārds aiz vietvārda (vai tā savienojuma ar nomenklatūras vārdu), ja šim sugasvārdam ir īpašvārda nozīme un tā rakstība ar mazo burtu var radīt pārpratumus. Te laikam visspilgtākais piemērs būtu Rīgas Dome. Latviešu valodas ekspertu komisijas pieņemtajos noteikumos ir norāde, ka šajā vārdkopā abi vārdi rakstāmi ar lielo burtu (sk. 2, 15), bet pati iestāde savā dokumentācijā vārdu dome raksta ar mazo burtu. "

Rīgas Dome (jeb dome) vienkārši domā, ka ir svarīgāka nekā, piemēram, Liepājas dome.

"Vienīgais tāds izņēmums ir Valsts Prezidents."

Ko nozīmē - vienīgais izņēmums? Ir daudzi savienojumi, kurus raksta / jāraksta ar abiem / vēl vairāk lielajiem burtiem, nu, piem., Latvijas Pasts, Latvijas Universitāte, Tēvzemes Balva, Latvijas Republikas Saeima, uc.
0
Latvijas Pasts tak ir uzņēmuma nosuakums, un kā tāds liekams pēdiņās.
0
Pilniba piekritu saulesviram
tieshi ta,pajebak ko vargs ir teicis,ko darijis...
klausishos ka klausijies filosofem
blje
+1
Vargam tak sava ferma Norvēģijas laukos. Gan jau izaudzē kaut ko kunģī bāžamu.
+2
Burkānus jau diez vai tiesu izpildītāji nāk konfiscēt.
0
-1
^ pats nepis to, ko nezini, joptvai.

tiem, kuri nejaudā izlasīt manis rakstīto, pirms bliež ārā savus pašpārliecinātos viedokļus, kopēšu vēlreiz:

"Te laikam visspilgtākais piemērs būtu Rīgas Dome. Latviešu valodas ekspertu komisijas pieņemtajos noteikumos ir norāde, ka šajā vārdkopā abi vārdi rakstāmi ar lielo burtu (sk. 2, 15), bet pati iestāde savā dokumentācijā vārdu dome raksta ar mazo burtu. "

tātad es jau minēju to, ka viņi paši raksta savu nosaukumu nepareizi (saskaņā ar oficiālajiem noteikumiem).
-1
un es šo jomu pārzinu pietiekami, zinu arī visas jaunākās izmaiņas.

"Latvijas Pasts tak ir uzņēmuma nosuakums, un kā tāds liekams pēdiņās. "

es to ļoti labi zinu. nevar jau saprast to bod postu, vienīgais, ko it kā no viņa var saprast ir tas, ka visos nosaukumos ar lielo burtu raksta tikai pirmo vārdu, un vienīgais izņēmums esot Valsts Prezidents, lol.
0
Man domāt, ka valstī spēkā esošie normatīvie akti ir gan svarīgāki, gan visādi citādi krutāki par sūdstumtiem valodniekiem, kuri jēdz tik savas galvenes beidzēt starpenēs.

likumi.lv/doc.php?id=201800...
0
Par nosaukumiem pēdiņās jau negāja runa. Pats vispirms pasaki, ka pati dome to izdomāja, pēc tam ka valodnieki ... Būtībā viņi pieļauj tādu iespēju, bet neuzspiež:

content5-foto.inbox.lv/albums117158834/bla...
-1
"Man domāt, ka valstī spēkā esošie normatīvie akti ir gan svarīgāki, gan visādi citādi krutāki par sūdstumtiem valodniekiem, kuri jēdz tik savas galvenes beidzēt starpenēs.

likumi.lv/doc.php?id=20180...

tev nepareizi domāt
-1
"Rīgas dome ir jāraksta kā Rīgas Dome, ofica zinu, viņi paši to ir izdomājuši, bet tas jau ir oficiāli ;) "

no 'viņi paši to ir izdomājuši' ar viņiem es biju domājis valodniekus, kuri viskautko izdomā un pieņem. nejau domes darbiniekus es domāju, lol.

bet nu ok, es vienkārši to pateicu viegli pārprotami, my bad.
-1
"Būtībā viņi pieļauj tādu iespēju, bet neuzspiež:"

piespiest kādu rakstīt pareizi tik tiešām nav īsti izdarāms (sevišķi jau nu krievvalodīgos, lol), bet oficiālā versija ir tā, par kuru es runāju.

ok, man apnika :>
0
Bļe, rakstīšana ar lielo burti ir tikai ar nosacījumu, JA RAKSTĪŠANA AR MAZO VAR RADĪT PĀRPRATUMUS. Rīgas dome, man, piemēram, nozīmē to pašu, ko Rīgas Dome.
Tā ka - pieturēšos pie normatīvo aktu redakcijas un to juridiskā un saistošā spēka, maķ tvaju.
+3
Kārtējo reizi valodnieki izcēlušies, šoreiz ar neveiksmīgu piemēru. Neviens nepacentās paskatīties, kā sevi sauc pati Rīgas pašvaldība. Noteikums attiecas piem. uz Vidzemes Augstkolu, lai saprastu, ka iet rune nevis par kautkādu augstkolu Vidzemē, bet tieši par iestādi ar tādu nosaukumu.

Tad, kad šķirstīju to pareizrakstības grāmatu, sanāca arī kādu citu normatīvo līdzekli palapot, kur pie oficiālajām ES valodām figurēja Nīderlandiešu, kautgan vislaik to sauca par Holandiešu, jo Latviešu valodā nav tādas ''Nīderlandiešu tautas''. Sadomā te visādas Īslandes, Ragbijus ... pidarasi gavnasosi, bļa.

P.S. Varētu arī kādu tēmai tuvāku oftopiku izveidot, piem. vai trū blekeri drāz āžus :D
-4
es pilnīgi piekrītu par to, ka viņi ir lunahoti, kuriem nav ko darīt, bet es jau vienkārši painformēju par to, ko viņi ir sadarījuši un dabūnu par to mīnusus.
+4
A tur baigais juceklis. Nīderlande ir valsts, kuras pamatiedzīvotāji ir holandieši, kas runā tai pašā valodā, ko Beļģijā sauc par flāmu valodu... flāmi savukārt dzīvo Flandrijā....

Starp citu, BoD, tautību un valodu nosaukumus latviski neraksta ar lielo burtu - tu šajā ziņā vienmēr grēko.
0
^ ā, aizmirsu, ka ir tāds šnicels, kurš liek mīnusus pie maniem viņam neredzamajiem komentāriem

njā, bet vispār nav īpašas jēgas valodniekus zākāt, ja tautības raksta ar lielo burtu.
0
Nīderlandes oficiālā valoda, cik zinu, ir flāmu valoda.
0
(kas ir kaut kāds vācu un angļu valodas maisījums)
0
tb franču
0
www.burzum.org/eng/library/a_burzu...
www.burzum.org/eng/discography/off...

"These self-loathing fools have no interest in the music anyway, and because of that I don't want their attention - and I won't get it if I use a title that doesn't give them an excuse to attack me."

Te nu vecaiszēns gan kļūdās. Lai ko šis darītu, lai kā censtos, par ko apdirst vienalga atradīsies. Un tas arī tiks centīgi darīts.
Sāciet nu.
+1
Nu gan te pizģec panesās ...

Ar Nīderlandi tiešām nav vienkārši, bet tā nu iegājies, ka pie mums tās iedzīvotājus sauc par Holandiešiem un valodu loģiski saukt par Holandiešu (analogi Angļu valodā, valsts The Netherlands, valoda un tauta - Dutch). To ka viņi paši sevi par Nīderlandiešiem sauc ir cita lieta. Flāmi ir viņiem tuvu radniecīga tauta, kura runā Holandiešu valodas dialektā ko arī par Flāmu valodu saukā mūsu enciklopēdijās (oficiālā Beļģijā gan ir Holandiešu (Dutch) + Franšu un Vācu).

Te jau ir to izmaluši - lv.wikipedia.org/wiki/Diskusija:Nīd...

europa.eu/abc/european_countr...

P.S. Esmu manījis, ka valodas un tautas ar mazo burtu raksta, kautkā pats parasti ar lielo iemaucu, jo valodu / tautu ir daudz, bet tieši Latviešu viena ...
+2
minciiti beidz spamot XD
0
BoD, ņemot par piemēru to pašu latviešu valodu: tā ir valoda, kurā runā latvieši - un latviešu ir daudz.
+1
Bet valoda tak viena ...

Neviena latīņa tak nav palicis. Ar kādu burtu lai viņu valodu tagad saucam ?
+1
P.S. Angļu valodu protu, bet anglis neesmu ;)
+2
Nu lūk - viss sākās ar homoseksuālismu un beidzas ar filoloģiju. :D
+2
Bet pajāt, ka valoda viena. latvieši, latīņi, holandieši utt. ir sugas vārds.
+1
Nu jā, paskatījos vārdnīcā - gan valodas, gan reliģijas latviešu valodā raksta ar mazo burtu (moš tāpēc ka vārds daudzskaitlī). Angļu valodā ar lieto, kas man liekas loģiskāk. Pohuj, man Latviešu valodā bija 6. Kā māku, tā maunu :P
+1
Ā, pareiz, suņu sugas tak ar ar mazo raksta :)
-2
""These self-loathing fools have no interest in the music anyway, and because of that I don't want their attention - and I won't get it if I use a title that doesn't give them an excuse to attack me."

Te nu vecaiszēns gan kļūdās. Lai ko šis darītu, lai kā censtos, par ko apdirst vienalga atradīsies. Un tas arī tiks centīgi darīts.
Sāciet nu. "

es vairs tos viņa rakstus tiešām nelasīšu, man jau sāk nelabi mesties no viņa vārda, bet absurdo prāta tīnismu iekš teikuma:

"These self-loathing fools have no interest in the music anyway"

neviens nevar noliegt. kā viņš var zināt, kam ir interese par mūziku, un kam nav? tuklāt man, piemēram, ļoti patīk viņa mūzika, un šur tur pat atzīstu tekstus par interesantiem un labiem esam, bet tas nenozīmē, ka es automātiski aizstāvēšu viņa pliko pozerismu, kuru viņš pats laikam (?) neapzinās.
0
"Pohuj, man Latviešu valodā bija 6. Kā māku, tā maunu :P "

ar to jau vajag sākt!

starp citu, vācu valodā visus lietvārdus raksta ar lielo burtu. vispār valodās pārāk lielu loģiku meklējot, drīzāk prātu sačakarēt var. loģika, imho, veidojas cilvēkā katram sava atkarībā no tā, ko daram, ko ikdienā izmantojam, utt. kaut vai elementāri - pāriet no pc uz macu - pirmajā momentā liekas, ka macā viss neloģiski. pēc kāda laika, kad esi jau pieradis pie maca liekas - eu, bet šitais patiesībā ir daudz ērtāk / loģiskāk nekā pc, kaut ātrāk būtu sācis lietot.
+1
^^Nu bet par to jau arī ir runa.
"А стаду все одно, его съели с говном."
0
ja tu runā ar mani, tad es neprotu lasīt krieviski
+2
Es teiktu, ka vecais zēns nevis kļūdās, bet biš muld. Tas jau gan tā var būt, ka viņam neinteresē, ko par viņu domā tie, kurus viņš nicina, tomēr slavas kārs un iedomīgs šis bijis no sākta gala. Jo vairāk publicitātes, jo labāk, vienīgās galvassāpes, kā lai iestāsta dumjajam baram, ka viņš nav tāds, kā citi, ka viņš ir labāks par citiem?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas