Rapture @ Estonia 24-25.04.10
0
Rapture is heading out to Estonia to play two shows in April.
You'll have the opportunity to see Rapture on April 24.
and 25. at venues in Estonia's two biggest cities - Tallinn and Tartu.
The shows will take place in "Tallinn Bikers Rock Club" and "Rock'n Roll".
See you there!

www.rapture.kicks-ass.net/

LV droši vien kārtējo reizi garām?!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hmm, darētu ta ka šiem aci uzmest, tas viņu Futile aļboms ir m/
0
Derētu gan, jācer, ka viņus atvilks arī pie mums, vai vismaz autobuss būs. Debijas albūmu "Futile" nav nācies dzirdēt, bet "Songs For The Withering" ir ļoti labs.
+1
Loģiski, ka Somi uztaisa alkobraucienu pāri pančkai un pie reizes konci uzmauc.

P.S. Bļin, tas tak aprīlis ... paspēs vēl 3x atcelt
0
Domā, kāds rīkos autobusu? Nav jau nekādi lielie stāri.
0
Diez vai, bet par braucienu uz Ajattara bija info, kuri arī nav "stāri".
0
uz šiem es labprāt aizbrauktu...
+1
Nu nesaki vis, mūspusē Ajattara ir diezgan populāri, it īpaši pirms dažiem gadiem bija.
+1
nu kas tad ta ajattara ir tads WOOOOWWW?:D
manuprat lidz amorphis viniem vel taaaaaaaaaaaaaalu
+2
Kas ir Amorphis? :D:D:D
0
Manuprāt, Ajattara popularitāti ir salīdzināma ar Rapture popularitāti.
+2
nu cik es zinu, tad Ajattara lielāku honorāru par konci prasa :)
+3
Salīdzināt jau var daudz ko, arī Fimoz popularitāti ar Kiss popularitāti, ja vajag :)

Es jau nesaku, ka Ajattara ir kas baigi wooow, tikai to, ka pirms gadiem ~6 manīju daudzus viņus pieminam (droši vien palīdzēja arī saistība ar Amorphis), kamēr Rapture pieminam esmu manījis Bigiju un vēl uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus žanra cienītājus.
0
Nu, tas pirmais albums viņiem ir psc ku labs. A pārējie bij kaut kāda draza, gaudošana, vaimanāšana.
0
Es dzirdēj to otro - tas toč ir kakks. Pārējos jau vairs nav sekojis līdz...
0
ūū, tas pirmais, Futile ir labs disks. Pārējie - nu tā, tā. Var iztikt.

Tomēr nav tik labs, lai tā dēļ vien triektos uz eestiju ...
0
Man Ajjatara ir 2x pazīstamāka grupa, jo jautājuma no kurienes šie ir, ko spēlē utt. neradās. Par Rapture gan likās dzirdēts nosaukums, pat 3 kautkur albumi mētājas, bet par stilu izsecināju tik pēc Bigija komenta :)

P.S. A kam ir tuvu līdz Amorphis ?
0
Insomnium, Noumena neder?:)
0
Atmetot mūzikas labumu/nelaumu, kas ir samērā subjektīva lieta, es teiktu, ka abiem minētajiem līdz Amorphis tomēr ir patālu atpazīstamības ziņā. Atpazīstamība gan arī, protams, ir reģionāla lieta. Aiz okeāna arī Amorphis būs tikai mēreni dzirdēta banda, kamēr Eiropā vini ir ļoti populāri. Tomēr paliek vēl tādi ārkārtīgi svarīgi fakti, ka Amorphis ir pieminēts treumetal.lv logout paziņojumā, kā arī tā ir banda #1 iekš metal-archives :)
0
"abiem minētajiem līdz Amorphis tomēr ir patālu atpazīstamības ziņā"-piekrītu, bet tas nav svarīgi, no tā mūzika nepaliek sliktāka. Atpazīstamība svarīga citu žanru cienītājiem:) Muzikālā ziņā, pieminētās grupas, manuprāt, ir tuvu Amorphis.
0
Bet te jau runājām, kuri lielāki stāri - un tam, kā zināms, ar mūzikas kvalitāti ir tikai attāls sakars.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas