Metalmania 2010
+8
06.03.2010
Katowice, Spodek hall
Machine Head
+ ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Ak tad tomēr būs, un pie kam vēl izremontētā Spodekā :) Jauki! Ceru, ka novāks sulīgu line-up, kas pievilinās pilnu autobusu ar alkoholiķiem :D
+1
Yesss, mēs jau sākām nostaļģiskas asaras birdināt aplūkojot Intara Metalmānijas braucienu bildes.

Šogad Bruķikā MH konkrēti nobuldozerēja. Spēks. Jeb tas bija WOA ?
+1
Šī ziņa par Metalmaniu gandrīz kā Ziemssvētku dāvana!
+1
Būs dāvana vai nē, varēsim spriest tad, kad paziņos line-up.
+11
Tu tak neko nesaproti ... Galvenais ir piemauties autobusā, piemīzt Spodeka apkārtni, ierīt picu un uzrauties uz mentiem. Tad pasākums ir pilnībā izdevies m/ + specal bonus - nogulēt hedlainerus un vēl pāris pēdējās bandas.
+5
^Tu izlaidi neielaišanu pasākumā pārāk acīmredzama pāļa dēļ.
+1
Skaidrs, lai šoreiz izceltos kādam iz jāaizmirst pase mājās un jātiek izsēdinātam no autobusa vai nu uz Lietuvas, vai Polijas robežas :D
0
Forši, ka pasākums atkal notiks vecajā vietā. Metālmānija bez Spodeka nav Metālmānija. :) Un pārmaiņas pēc pat varētu nākošgad pamēģināt hedlainerus sagaidīt nomodā. :)
+1
^^ un mājup ar kājām ? ;)

Uz vienu KŽ es bez pases aizmaucu.
-3
:P
sita gada KŽ apzinati/neapzinati pasei terminjsh bija beizies(tatad bez pasesXD)
bija jau drebezhee stopeejot uz turieni ka nu buus uz robezhas,bet viss bija bumbaas...XD
nu ja nem to vera ka pirmo dienu peec nictycorax neatceros
:D:D
btw,pasi nesen uztaisiiju:D
ar 6 meneshu nokaveshanos...
+1
Diezgan bieži sanāk uz Lietuvu aizšaut, tikai vienreiz atpakaļ braucot Latvijas imigrācijas dienests piepisās ar prasību pasi rādīt.
+3
Braucējiem jau vismaz tiesības ir līdzi. Man tik velosipēdista apliecība bija. Kautgan labāk kā nekas ;)
0
Kad braucām uz Igauniju šogad, robežsargi, pamanījuši LV numuru, uzreiz štopēja nost un čekoja pases, tā kā vispār pārbaudīt mēdz.
0
@BoD - MH taču nav trū :D
+5
Man patīk, značit trū. Dzīvajā arī tās ņūmetālkakdziesmas ciešami skan.
0
2 mēneši līdz festivāla datumam, bet tas, ka Metalmania notiks pat nav oficiāli apstiprināts. Tur noteikti ir lielas problēmas. Droši vien, ka arī nenotiks nekas.
0
Tak vienmēr tā ir bijis, neķer kreņķi.
+2
Fiksi pārskrēju ar aci Metalmānijas tēmām - agrākais novembrī izziņots, vēlākais februāri, tā ka viss ir bumbās.

P.S. Galvenais lai negadās kā šim čalim - /forum/53760/ - pilnīgs LOL
0
Cancelled. Tas jau bija paredzams.
www.lastfm.ru/event/1333442+Metal...
0
lastfm ir tas labākais info avots...
+2
Es gan arī tajā last.fm neredzēju nekur, ka būtu kancelēts. Bet vispār nekādu citu infu, izņemot to last.fm, neatrodu, tā ka īpaši cerīgi neizklausās.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas