Ziema
+7
Apsveicu visus ar sala atnākšanu! Man jau vispār baigi patīk, tik nebūtu piša ar autiņa iedarbināšanu. :))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
da jebal, neesmu tāds ziemeļnieks. man labāk uz Floridu! šodien sajūta tāda, ka mati no galvas nosals nost!
+3
es atkal kamēr tiku līdz darbam jutu kā aukstuma dēļ sarāvos augumā!:D

Tā jau viss kruta, bet ja nebūtu tik dulls dubaks!
pietiktu ar -5
+2
Kaut arī dzīvoju daudzstāvenē , kurā robu sienā nav , bet uz nakti tik ahūni vēsi paliek.
Varbūt šis sals vismaz nobeigs tos visus parazītus gaisā...

^hunter

A ko cepuri nevelc ? Es bez šalles , cimdiem un cepures neeju ārā , takš par ice cube var pārvērsties.
0
nedzīvoju Rīgā, bet kad ierados Rīgā bija tīri ciešams un te pēkšņi šis saltais rīts - negaidīti.
+3
Nebūtu šadu pēkšņu salu,neviens neprastu mūsu īso vasaru novērtēt ;)
+4
vajag vienkārši vienreiz pa visiem kopā noķert "Lauzki" veco maniaku un iedot viņam bietē! :D
+2
Riskants pasākums- lauskis visiem var sadot pa ausīm un pa pirkstiem. Ko tad? Kad piedāvas iedzert,nevarēs sadzirdēt un kad noliks acu priekša dzeramo,nevarēs kausu pie lūpām piecelt :D
+2
ai, pēdējos laikos tas Lauzkis nav jāuztver nopietni. paārdās kā šodien un atkal uzkāpj uz korķa. a tad jau pavasars - dullums galvā un paibaķ par Lauzki!
+6
Freeeeeezing Mooooooooon!
+2
Man dikti patīk, ja ir virs -10 Vismaz skaidras debesis un viss tāds dzidrs, ka prieks. Protams, vasara tāpat ir foršāks gadalaiks :)
+1
Tb, zem -10 :D
+3
Vasara gan nav priekš manis, kā virs +20 - jāsprāgst nost. Un, nedod dievs, ja pohas vēl ir piemetušās. :))
+2
Vasarā ar baudu var dzer aukstu alu, ziemā ne visai (aktīvs alus patēriņš) :-)
+2
Es arī tagad ar baudu varu dzert alu. Nu ok - varbūt ne ārā. :)
0
Izvilku no skapja cepuri, lai gan man bi princips cepuri nevalkāt mūžīgi mūžos āmen. Un cenšos nebāzt degunu laukā, tik vien cik līdz veikalam. Un jāsildās ar šņabi.
Man vecā mūra māja - baisi auksts. Biezās, aukstās sienas, un logi, kas visu laiž cauri. Pluss vēl nav siltā ūdens/vannas istabas - būtu vismaz karsta vanna/duša, kur ielīst un apsildīties.
Tā neko. Jāturās.
0
thunder es tavaa vietaa parnestu datoru pie gāzes plīts :D
izklausās, ka Tev tur traki purina aukstums!
zin kā pie gāzes plīts ieslēdz visus četrus gāzes kanālus, uzliec lielo liesmu un sildies laimīgs! Tik pa gāzi jāmaksaaa :{
+2
Viss kā jābūt ziemā. Cerams, rīt jau nebūs slapjdraņķķis...
0
Thunder - tad Tev tikai ugunsūdens atliek.
Cik meteoprognozes skatījos, tad būšot visa šī nedēļa auksta.
0
lol, no rīta sešos pamodod un stabiņš viņa imho viedoklī rādija -20.

visaukstākais tas pretīgais vējš.
+4
Personīgi ar daudz tīkamāks nu noteikti šāds aukstums, nekā vasara svelme. Pakaļa nesalst un pašam ar labi, kaut vismaz estētiskais baudījums no apsniegotajām un apledojušajām ēkām, kokiem un citām figņām, tik cik nu bārda, kamēr līdz darbam aizlāčoju apledo.
0
es gjibu vasarju ;(
+1
Mincim pauti sniegā salst?
0
Man nesalst nekas, bet es tāpat gribu vasaru.
+2
njaa ziemā gan taa bedigak ir ar velosipedu parvietoties - 20 grādos piemēram ... tur tocc acis sasalst braucot vel pret vēju!
Ar antifrīzju jāsmērē seja vienkārši!
+4
^ tad jau labāk ar banku laupītāju cepuri pārvietoties ;)
0
Haha, gāzes plīts metodi jau piekopju, škrobe tikai, ka sūda plītij tikai 2 rinķi strādā. a auksts tāpat, bļa.
+6
Otrdienas rītā kāds rīdzinieks, aukstajā laikā nevarēdams iedarbināt auto, mēģinājis benzīna tvertni pasildīt ar fēnu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta galvenā komunikāciju speciāliste aģentūru BNS informēja, ka tādējādi auto eksplodējis.

Šoferis guvis smagus sejas un acu apdegumus un nogādāts slimnīcā.
+6
šoferis laikam dzīvo multeņu pasaulē lol ^_^ :D
+3
Dabīgā atlase. A mož jams domāja, ka viņam dīzelis?
+1
man patīk karsta vasara un auksts šnabis!
+2
ak, atceros Fontaine festivālu 2008... jūriņā, smiltiņās,jautrajās pohiņās un siltu Moskovskya padusē... mmm
+3
ziemā forši. var patusēt ārā un padzert aukstu alu, bet pēc tam doties iekšās un dzert šņabi, smieties par to kā ārā visi salst un kā blondīnes ar miņukiem skraida. hehe.
+1
a ja nelaiž iekšā, tad blondīnes miņukos par tevi smejas...
+1
kas nelaiž iekšā?
+2
tas tā, prikolam un vispār salstõšās blondīnes ir jāņem līdzi dzert!
+7
īsti metālisti vispār tikai ar vilkiem un lāčiem draudzējas. :D
+1
Es veselus divus Lāčus pazīstu. Un darbā ir Vilks.
+3
Bet tie sukas kurinātāji vakar laikam koda kā parasti, jo no rīta ar krekšķi pamodos. Tagad viņu aktīvi balzamēju un pirms čučumuižas ar kādu leišu porterīt būs vēl jāpasaldē.
+2
Eh, agrāk jau bija pajāt gan par aukstumu gan par karstumu, tagad gan diez ko nesajūsmina ne viens, ne otrs.
+3
būs arī balzams jāiegādā. Ar veselību riskēt nedrīkst, it īpaši šajā grūtajā laikā.
+3
blj darbaa siltaas apenes jaavelk lai kule nesasaltu
+3
atceries mūžam - kad pērc šņabi, balzāmu, uc., tu to dari savas veselības labā!
+2
savas un citu veselības labā. viens dzeru reti.
0
+2
Jebalaitung, virtuvē jau kā uz ielas :(
Jāvelk no skapja ārā biezais deķis..
+3
^ Šnabi velc ārā labāk! :)
+4
Balzāms šādā laikā patiešām ir must have produkts. Ja nebūtu Rīgas melnā balzāma, tad mani kā ekstra salīgu personu aukstums jau sen būtu piebeidzis. Ārā auksts pēc velna, telpās auksts pēc velna, vismaz balzāms palīdz sasildīties un pārciest ziemu.
+1
Da vajag vienkārši brutāli purnā bāzt paiku, tas šņabis jau tikai pierubī apkuri ekstremitātēm :D
+2
Bļin, tas puslitrs tūlīt beigsies. Moš pat nāksies tam Tallinas cukurūdenim ķerties klāt, ja pa gadiem 5 nav izkaltis.

Priekā, Kirke !
+2
BOD būs dabūjis normālu kondīciju šitā ārstējoties. :))
+4
Hei, īsti norsk blakkeri nedrīkst būt salīgi! Kas ar jums notiek? :(
0
Man viss zaibis - nesalstu. Došos ar auto pavizināties, lai rīt var pielaist no rīta. :))
+1
Es jau ar nesalstu. Naktī tik rīkle piesaldēta ;)
0
Rīt būšot putenis, kas nozīmē pilnīgāko pzdc Rīgas ielās.... labi, ka mani braukšanas virzieni no rīta un vakarā ir pilnīgi pretēji galvenajai plūsmai, savādāk jau šorīt redzēju aizdambējumus uz urrā. Avārija šur un tur - un par laicīgu ieraššanos galamērķī vari aizmirst.
+4
Sniegs 15.decemrī kā parasti pārsteidz tautu nesagatavotu - nupat tak Jāņos pa zālīti vārtījāmies, taču ... !
+3
Patīk ziema - skats aiz loga labs, bet man te silti un ērti, aizčāpoju tik līdz jotulenei un iemetu pa pagalītei.
0
Nu ja,vakar ka kongs izvelkos no maajas plaanaa rudens prakjiitii un kapuchjakaa un kedaas bez cimdiem un domaaju huljish nosalu :D
Sodien ka pingvins saritinajies zaabishos divaas zekju kaartaaas normali panesu,a mums te teikaa normaali dziks kurinaXD
0
bļe, runā, ka Latvijā krīze un baigais bezdarbs, bet sētnieka neviena nav uz ielām
0
Kā nu kur. Rīgā, Maskavas priekšpilsētā no rīta ap 7:30 redzēju veselu lērumu...
0
nu kaa seetniekiem beidzot jasak stradaat... a to aiz bezdarbības aizdzerušies točku!
0
man salst! vasaru gribu, plus 30!!!
+2
Vasara būs pēc 5 mēnešiem,tākā pašlaik vienīgais,ko var darīt ir pielāgoties ziemai! Sildīt sevi gan no ārpuses, gan no iekšienes :)
+3
nezinu kā citiem man vasara skaitās jau pavasaris, kad arā +10, uzvelc džemperi un ej ielās, liekas, ka baigi karsti, pēc šitādiem aukstiem -15 grādīgiem, dubaku bagātīgiem mēnešiem!
+1
tā ir, pēc ziemas vienmēr riktīgi karsti liekas, it īpaši telpās kad vēl saulīte iespīd. sēdi lekcijās un svīsti.
+2
Lekcijās jāsvīst ir no domāšanas!>D
0
Ojā, man vasara pamazām iesākas tajā dienā, kad es pirmo reizim ejot ārā, uzvelku šortus. Pēdējā laikā tas sanāk kaut kad marta vidū. Šorti vispār ir pasaulē labākais apģērba gabals!
+2
''16.12.2009. plkst. 23:48

Naktī uz 17.12. Latvijas rietumu daļā ilgstoši snigs- sniega segas pieaugums gaidāms 6-13 cm.''

Rīt būs jautri ;)
+1
hmmm
pirmdien braucu uz Briseli uz 10 dienām, naktsmāju īsti... nav :D.
+1
vispār nupat biju ārā - tīri neko brāzmiņas :)
+3
Black metal sezona ir oficiāli sākusies! Feel the frostbites of the northen winds in the satanic darknesss through the blzzzard beast forrest s8n church burning metal!! yEAaaah!
Pirmais ko šorīt izdarīju bija dzeltens sniegs....
+1
Bļe, ar velo šodien uz darbu. Mjā, vajag cepuri. Sevišķi pie Daugavas.
+1
Ja sals vēl vairāk, tad tok drīz nonāksim līdz "clouded frostspire"....
0
a kur globālā sasilšana?
0
pie mums ir krīze- globālā sasilšana uz mums neattiecas...
0
Grūti gan pagaidām šo ziemu nosaukt par ... ziemu. Manā skatījumā ziema ir tad, kad sniegs ir līdz pautiem un ārā ir vismaz -25 grādi pēc Celsija! :P
+2
Tā vairs nav ziema, bet gan ziemas brīvlaiks skolniekiem - a man skauztu: tā jau par daudz izejamo dienu mazajiem verplīšiem, kamēr lielie onkas dabū tikai ~1,5mēn gadā.
+1
aha, bet studenti joprojām ir paši sev parādā pāris nedēļas gadā!
+1
Kur globālā sasilšana ? A vai ta fakts, ka pēc, laikam šī gada februāra sākuma, kārtīgs sniegs tik decembra vidū uzsnieg nav globālā sasilšanas ?
+1
Sniegs priecē, sals gan tā mazāk.
Šogad slēpošanas trasēs uzņēmēji solīja normālas cenas. Jāizmanto ziemas iespējas kamēr mums viņas ir
0
Man arī sals ir nepanesama lieta.. - 5 ir optimāla temperatūra!
+1
Tagad varētu ārā uz soliņa aukstu alu padzert. :D
+1
labāk aukstu šnabi:)
+1
\m/
+3
uzsaucu aukstu alu tam, kurš bez cepures pārbrauks ar velosipēdu pār Salu tiltu! yo
+3
dajoš kasti, pārbraukšu
+4
Tas jau ir kā piesolīt smēķu bloku tam, kurš atmetīs pīpēšanu.
-1
Nu ziniet!! ne smēķis .nedz arī šnabis nelīdzēs -skaista meicha,un viss paliek sekundārs -vai ne taa ,kurš ir pieredzējis atbalstīs!!
+2
^_ pag nesapartu?

skaista meiča_sekss ar viņu_pāris sekundes un Tu jau beidz?
+1
šis jau nav nekāds ūber sals par ko te daži ņaud... Sākot ar -20...-30 vot tad jau ir kkas :) Jāģēbjas vnk atbilstoši. Saprotu, ka kārtīgs metālists, kam- vai bij` ziema, vai vasara; kasuha mugurā. Jau priekš esošajiem mīnusiem kasuha nav atbilstošs apģērba gabals, lai arī cik biezu džemperīti apakašā neapvilktu :):) Var jau protams saģērbties kā sīpoliņš daudzās kārtās ar džemperiem un tad spīlēt virsū kasuhu...diezko neērti :)
+3
Tie mīnusi jau arī atšķiras atkarībā no gaisa mitruma un vēja. Daugavpilī esmu ar kasuhu ganījies -20 grādos, nekāda vaina, kārtīgs džemperīts apakšā un aiziet. Vienīgi drusku stīva tā jaka sāk palikt pie tiem -20, citādi jau nemaz tik traki nav. Toties kaut kur piekrastē, kā V-pilī, -20 ir sūrākais dubaks.
0
Es tagad apkārt maucu ar kārtīgu vilnas džemperi un ādeni. Zaibis, auksti nav. Vienīgais, kur tas aukstums iegriež ir ar salto vēju kad ielien pie kakla, vai seju un ausis svilina.
Bļad, un vispār, man dzīvoklis tagad pilnīgs ledusskapis. Leju iekšā balzāmu.
+1
Biju mežā šodien - ziema riktīgi iespārda! \m/
+1
Satiku chomus no Spānijas, viņiem tur 20 - 27 plusā! Fuuuuuuuu!!! :@
0
Na*uj to karstumu.
+1
karstums ruļevajet! Aukstums ap -10 ..-20 arī ir labs. Man gan kā reiz ap nulli vislaik, kas visjobanāk.
+1
^ Nez' par to karstumu, es neesmu sasvīdušu sieviešu un silta šņabja cienītājs.
+2
^ sievietes miņukos/stringos + auksts aliņš + jūriņa - nav ne vainas :)
+1
Vislabākais anyway ir pavasaris. Ne karsts, ne auksts, var staigāt plānās drēbēs un guļot zālītē sūkt alu. Pakaļa nesvīst, deguns nesalst.
+3
Tikpat labi agrs rudens for that matter. Septembris kaut kur.

Bet nu +20-27 vēl ir normāli, vairāk ir nepatīkamāk. Var jau arī +35 izturēt, vienkārši nepatīk tā svīšana. Kad jau nekur likties, tad jau piecieš.

Jebkurā gadījumā - ziemā var siltāk saģērbties, bet vasarā plikāks par pliku nenoģērbsies :)
+2
Tiem, kam te gribējās sniegu līdz pautiem - jāšauj uz Kolku, būs arī pāri pautiem: www.apollo.lv/portal/news/article...
+1
tvnetā vēl labāks bildes.
+2
Nuko, izskatās ka līdz šim siltākajā Latvijas vietā - Rīgā, arī beidzot būs ziema iestājusies. Jau tagad pie mājas rāda -21, bet iekš RIX visus -24. Rīt ap 8:00-9:00 būs zajebis.
0
Man pie loga -17 rāda.
0
Sola jau, ka februāra sākumā siltāks paliks.
gismeteo.ru/city/weekly/4136/...
0
Man pie viena stūra -21, pie otra, aizvēja -18.
+4
Normāļ. Es pirms stundas-divām uz Maximu aizkāpu, atpakaļ ceļam sagribējās saldējumu. Nekāda vaina. Drošvien pēc tērēta izskatījos.
0
to var viegli iedomāties. :D
-2
Sola, ka būs mūžīgā ziema, no šī brīža katru dienu temperatūra kritīsies par 10 grādiem, drīzumā sniegs pārklās arī Āfriku un visus pārējos kontinentus. Vienīgās vietas, kurās to teritoriālajās robežās saglabāsies mūžīga vasara būs Makdonalda sala, Bosnija un Hercogovina, Gvatemala un Mikronēzija.
+1
A kas, es arī saldējumu šodien ēdu, pēc tam kad biju stundu pa aizsalušo jūru novazājies. Man vispār aukstums patīk, tikai ar autiņu, ble, jebļa.
+1
^dīzels? >:)
0
Tieši tā. :)
+3
slimi jūs esiet!:D kaut gan es jau vairakkārt esmu publiski deklarējusi, ka es labāk svīstu nekā drebu, es varu to atkārtot velreiz. bļ man patīk staigāt kurpītēs, svārciņos, mašīnai turēt vaļā logu, un vārtīties zālītē kamēr šašliks cepas! pavasari un vasaru gribu!
+1
man jau vispār tādu patīkami ļaunu labsajūtu uzdzen happy BMW & Mercedes owneri pie pirmā kārtīgā sniega!
+2
^ Redz, tur jau tā lieta, ka es pie -25 nedrebu, bet pie +25 svīstu, kā zirgs, tā kā - nu inahuj to karstumu. :D Bet katram jau savs. ;)
+2
Saldējums - nedaudz apliets Rīgas balzāmiņu ir kolosāla štelle!
+2
Pohuj uz tiem -25. Nav tak tik traki. Traki ūsu tad kad šņabis sāks sasalt. Tad gan vajadzēs domāt ko un kā...
0
būs*
+2
Es gan esmu izteikta siltuma mīlētāja, bet šodien pamatīgi nodzīvojos pa mežu un nemaz tik traks tas aukstums nelikās. Vispār biju jau aizmirsusi, cik lieliski tomēr ir kārtīgi ziemas prieki - pamanījos nedaudz pakūleņot, izvārtīties sniegā un cēli iestūrēt kokā. Ziema ir lieliska. :)
+1
hunter, par kādu labsajūtu Tu runā?
0
nu tā - redzēt viņu "laimīgās sejas" krustojumos un grāvjos dara maziņu prieku! :D
labi, ko es diršu, pašam ar tīk i' merši i' bumeri...
0
Braukt vajag mādzēt, ibio. Kāda, pa lielām šaibām, starpība - priekša vai pakaļa velkošā.
0
*mācēt
+2
Aizmugures piedziņai galvenais nedot grīdā, kad jau iet šķērsām, tad viss štokos :))
Btw, merči ir uzticami autiņi.

Sals super! Pievienojos ziemas fanu pulkam.
+3
+3
belije, bļa, rozi! :D
+2
tam video ir superīgākais apraksts ewer
"Music clip of famoust group A-EUROPA"

es gar zemi vārst sarknsss BĻE :D
0
Temperatūra krītās, nupat jau -19 man rāda.
-5
+2
Smuki krītās, man -22 un -20, bet -25RIX

Pa nedēļas vidu, kad bija -10, purns vairāk sala nekā vakar pie -18. vai nu pieradums, vai gaisa mitrums + vējš.

Neesmu īpaši salīgs, nosalu tik, kad pirmns Jaungadu, plānodams aizmaukt pa 0 uz MP un maukt mājās saģērbos attiecīgi - t-krekls, baika, vējaka, kuru pie +10 sāku vilkt. Kad 2.jan pie -10 (jeb cik tur bija), nācās pieturā 20min autobusu gaidīt, nebija diži patīkami, kautgan nekas traks.

Forši šitādā laikā ārā aukstu aliņu iestrēbt - nemaz nesasilst. Pat ziemas mēteli neesmu no skapja izvilcis - rudens kurtkā tik vazājos un pofig.

Mājās +17, šancē no rīta +15. Normāli. Besī ka gauss telpās sauss, sušņaks moka.
+1
^^^shameejiem temperatuura sen kritusies ----> atsaldenji XD
+3
thunder - vot šitādā offtopā nevajadzēja līst!
+1
douh ! tas domats atieciba uz to wigeru klipu
+3
es lūdz piedošan, mans brāl!
+3
Atsūkā man grēkus, mans dēls, un tev taps piedots, āmen ....
+1
lielais snikers ar riekstiem, nu pizfec
0
Es nepasen uz pohām trīs aliņus izlaku pas piesnigušo piejūras mežu vazādamies un dullo čaiņiku vēdinādams, varu teikt, ka saulītē un bezvējā nebija nekāda vaina.
0
Kas iet šķērsām, kas iet šķībi? Man nekas neiet šķībi. Un lec arī taka prieks :P
+1
šitajā šī rita dupakā pat dodoties uz darbu no manis pirdieni nenāca ārā! ķermenis tur sevī pirdienus, jo nedrīkst lieki izšķērst siltumu zarniņās !
brrrr!
+1
Šorīt vispār labais laiciņš - jo sevišķi labi to var izjust vecā hruščovkā ar nosacījumu, ka dators stāv netālu no loga - visu laiku viena roka un kāja, un sāns ir nosalis. Kā smejies, veci koka logu rāmji un "biezās" sienas liek sevi manīt.

Katrā ziņā prieks par to, ka beidzot ir normāla ziema (tāda, ka kniebj nāsīs un ausīs), nevis kaut kāds mikslis starp mūžīgo rudeni/pavasari.
0
Kautkāda najobka - no rīta tikai -24 bija ... toties šancē kabinetā 14.
0
Man -20 rāda, viens čoms lidostā strādā, tur pirms stundas esot bijis -27.
0
bljin man shobriid zasulaukaa -19 -20
+2
Mēs ko, mīkstāki pas somiem esam vai:

+15°C / 59°F
Beidzot Somijā ir silts laiks. Cilvēki Spānijā velk ziemas zeķes un cimdus. Somi gozējās saulītē un sauļojās.

+10°C / 50°F
Fraņči ieslēdz centrālapkuri. Somi stāda dārzos puķes.

+5°C / 41°F
Itāļu mašīnas atsakās darboties. Somi braukā kabrioletos.

0°C / 32°F
Saldūdens sāk sasalt. Ūdens Vatā (upe Somijā) kļūst nedaudz biezāks.

-5°C / 23°F
Kalifornijā tiek ziņots par nosalušajiem. Somi cep uz redelēm gaļu un atvadās no vasaras.

-10°C / 14°F
Briti sāk apkurināt ēkas. Somi velk kreklus ar garām piedurknēm.

-20°C / -4°F
Tūristi steigā pamet Maļorku. Somi beidz svinēt vasaras saulgriežus. Ir pienācis rudens.

-30°C / -22°F
Grieķi mirst no aukstuma un pārstāj eksistēt, kā nācija. Somi sāk žāvēt veļu telpās.

-40°C / -40°F
Parīze krakšķ no aukstuma. Somijā pēc "HotDogiem" parādās rindas.

-50°C / -58°F
Polārlāči sāk evakuēties no Ziemeļpola. Somu armija atliek mācības līdz īstas ziemas pienākšanai.

-60°C / -76°F
Korvatunturi (SantaKlausa mājvieta) sasalst. Somi iznomā videokasetes un tup mājās.

-70°C / -94°F
Neīstais salavecis migrē uz dienvidiem. Somi ir neapmierināti, ka nav atstājuši Kossu (Koskenkorva vodka) laukā. Somijas armija dodās uz ziemas, izdzīvošanas mācībām.

-183°C / -297.4°F
Pārtikā no aukstuma nosprāgst pēdējais mikrobs. Somu govis sūdzās par fermeru vēsajām rokām.

-273°C / -459.4°F
Apstājās JEBKĀDA atomkustība. Somi šķendējās "Perkele, ir gan šodien vēsi."

-300°C / -508°F
Sasalst arī elle, toties somi beidzot uzvar Eirovīzijas konkursā!
0
Centrā pie loga aizvējā rāda -15. Lidostā -21. Pilsētā tak nāk siltums no mājām un siltumtrasēm.
+1
man muterei ķegumā ūdens trubas aizsalušas, lūk tā ir ekstra:(
+1
uhu, man mājās siguldā tas pats,pietam trubas uzsprāgušas un jālauž siena vaļā,lai salabotu - pilnīgs PĪĪ
0
Tikko runāju ar draudzeni, šai Imantā vēlarvien -27 rāda.

A man po! - mums dzīvoklī +26. Jūtos kā vasarā. Un ledusskapi arī pāris dienas neprasīsies papildināt - so piekāšu aukstumu. Vienīgi meita raud, ka ārā grib.
0
Man -16 tagad pie loga.
0
Man -14 :p
+1
A es nezinu, cik man - nav tā štruma pie loga :D
+1
pie loga jau tāpat īsti precīzi nerāda, siltums jau no mājas kaut kāds arī nāk.
0
Parasti rāda kādu vienu, divus grādus siltāk, nekā ir patiesībā.
0
nu tad pļavniekos ir kādi -17.
+1
Šitādos mīnusos ūdens jatecina nonstopā, lai trubas neaizvelk ciet, savādāk nepatīkami bez tās extras.
+1
Normāli dzīvot vairs nevar. Dzīvoklim apkure uzgriezta uz pilnu klapi (tur neko darīt nevaru) un ik pa brīdim jāvēdina istaba. Ilgstoši logu turēt vaļā nevar - paliek nejēdzīgi auksti.
Tad nu pa nakti biju atstājis vaļā mazmazliet un no rīta pamodos galīgi nekāds - labi vēl, ka tādā tvanā dzīvs paliku.
+1
Tas mani ar besī. Tik silts man nav, lai turētu logu vaļā (17-18), stūra dzīvoklis, labi ka vidējais stāvs, bet gaiss no apkures baigi sauss, sušņakas naktī moka.
+5
^Esi drošs, ka tas no sausā gaisa? ^_^
0
'suns (ne)zin, ko ēdis'? :D
+1
Pilnīgi ;)
0
Visa vaina tajos štruntīgajos plastmasas logos.
+6
Kas i, true black laika apstākļi nepatīk?

www.youtube.com/watch?v=NPTVzXN3f4I...

SATANUS, HUHUHUHUHUHUHU!!!
0
\m/\m/
+1
Nez, it kā nekas traks nav. Vēja nav, tādēļ pat siltāks nekā daždien pie -10. Var normāli lēnā garā smēķi nopīpēt un rokas lāgā vēl nenosalst.
0
-12
0
Rīt vēl būs auksts un tad kritīsies ...
+3
tad kritīsies ...

Varbūt nevajag, lai VĒL krītās? Mums te ko - Sibīrija vai?
0
0
Bolderājā gan šodien tāds necerēt maigs laiciņš. No rīta Ventspilī vēl, suka bļa, sala tā, ka maz neliekas. A Bolderājā prīmā, kaut arī pie ūdeņiem...
0
Normāls dubinātors šodien.
0
Khe, bija paredzēts iet slidot, bet korišs saka, ka par aukstu, laikam tad toč auksti.
+2
Ble, normāls sniedziņš šodien, ne? Es kluci biksēs gandrīz iespiedu kamēr no Zasulauka līdz Centram aizbridu šovakar. :)
+2
www.youtube.com/watch?v=MCmDnAcue7E...

ja juus zinaatu kas vakar vecriigaa dariijas .....
+1
''Kā ziņots, pagājušajā naktī Rīgā no sabiedriskā transporta pieturvietām, ielu malām, tiltiem un gājēju tuneļiem izvesti gandrīz 8950 kubikmetri sniega jeb 639 lielo pašizgāzēju kravas. Nakts laikā turpinājās arī maģistrālo ielu, tiltu tīrīšana un rajona nozīmes ielu šķūrēšana.''

Bišku ir ;) patīk tās mažīnas, kuras ceļmalās vairāk pēc kupenām izskatās :D
0
vakar neticēju savām acīm, kam 'maģistrāli' manas mājas pagalmā pat tīrīja:)
0
Man jau ar pie mājām šorīt bija nošķūrēts :D
0
nopietni, tālo ciemu (lasīt Pārdaugavu) arī satīrīja?:o
0
Dažviet tīrīja, dažviet nē. Šonakt šite močīs - www.rdsd.lv/?ct=sanu1&fu=read&i...
0
uhh, kāds laiciņš Ventspilī! jāiet uz mežu, uz jūŗu priecāties par dabu! ņehuj pie kompja dozēt! :)
+3
Nu tad uzēd dzelteno sniegu pie Spicītes par mani ar.
0
nah sniegs jāēd?! pie tam vēl dzeltens?
0
es shon uzceelu sh.g. pirmo sniegaviiru, beidzot miinusi ;P
0
kokālūdzu ?
+4
Nu ja, takš visu laiku bija svelme neciešama.
+2
bļā! šovakar lauku (s)pirtiņa briest! prikols tāds, ka tur tikko bija ap -17 un vēlāk noteikti būs aukstāks! varēs termošoku izbaudīt, kaut gan kāds tur termošoks, kad iedomājos par iekšējiem grādiem! :D
un vispār baigais prieks. sen nav būts!
+3
eh, atceros, kā vienreiz ziemā no pirts skrēju ārā sniegā vārtīties, zin, tādā slaidā, "līdaciņai" līdzīgā švunkā, tik kaut kā uz muguras.... a bija sērsna :D Mugura pēc tam izskatījās tā, it kā saniknotu kaķu bars pāri būtu gājis :D
+2
Jātaisa truepirts, kamēr vēl i kur lēkt...?
+2
i`v got the musikk for teh masses utt..
+1
vajag!
+1
a vot tikko atgriezos! ahujenna izparījos un sniegā ripinājos (-18) pie sasalušas dirsas grādi, taču sērsna ir atstājusi pēdas manos mīkstajos sānos, bļa! :D
vispār šitāda pirts ir baigi true - apkārt meži, upe un rašn' šņābs'!
+1
+2
pjaniji gošķi trebujut prodolžeņje banketa!
+1
Ķipa beigusies. Sāksies pavasara jautrība - miljons.com/lv/8989/
+1
Ārā foršs laiciņš romantiskai pastaigai ...
0
mums te normāls pūtiens :) Mošk' līdz molam jāaizkāto!
0
Nav ne vainas laikam.
0
Sēžot iekšā man ar pajāt par krusu :) A to pie pirmā sniega nevar pieskaitīt ?
0
Rīgā krusa?
0
Ventspilī arī!
0
Ja kurina, protams, pajāt uz visu :P
0
paļubomu pohuj! Istabā 23! Spirtūdens un pakaļūdens! Urrā! :)
0
Как все запусченно!
0
man gan nepatika pamosties no trokšņa, kad liekas, ka logus izgāzīs ārā:(
0
Nez', man te kilometra attāluma no jūras gan viss mierīgi bija.
0
Neko nez, gulēju ap to laiku, tagad gan spīd saule
0
Bišku viļņi jūrā gan ir, cik pa logu redzu.
+1
nu nafig, atdodiet man vasaru!!!!!!
0
V pi$du vasaru. :))
+3
drīz būs blekmetāls
+1
VASARAI PA PĪZDU!
0
Ērgļu pusē jau aizvakar biš uzsniga. Toties šorīt no rīta Rīgā bija pērkona negaiss.
0
^cikos no riita?
maukas RS nepiesledz apkuri mezhciemaa man :D
salstu nost :D
0
vokā
sātans ir mums atnesis jaunu krusas devu
hail!
0
pļavniekos viss vienā- pērkons, sniegs... snieg un snieg un snieg.
kā man riebjas :@ jāpērk ziemas riepas:(
0
^^^ Purvciemā 3 tas pats
0
Jūrmalā spīd saule. :D
0
Pērkoņi un zibeņi šajā laikā - tas ir visai interesanti!
0
Jä, Jürmalä laicinjs tiri tä neko, vél var iet därzu rakt :D
0
Nakarkal to pirmo sniegu, ja to slapjo masu tā var saukt. Pērkonu gan nemanīju.
0
No rīta ap kādiem 11iem reizes 3 bija. Vienu reizi pat zibeni manīju!
0
Ā, nu tad es vēl saldi čučēju.
0
Heh, nu ko, godātie un cienītās - laikam tēma ir atkal uzskatāma par aktuālu.

Citiem vārdiem sakot - es pis es pis, kā nosalu 20 minūšu gājienā tikko. I negribas ticēt, ka tikai 10 pie sala, kā ziņportāli vēsta - vakar no rīta mīnus 13 Vidzemes augstienē likās krietni mazāk vēsi. Šitas jau biš uzdzina janvāra sajūtiņu.

Brrrrr, ble!
+2
Un pleilistā aiziet Immeru Tāļa nemirstīgais opuss Bottles in the North |m|

Bottellllllls!

Botellllls in za nōōōrs!
0
^ Vēl svinies pie Ķē kunga? :)
0
inne.
0
Akujenna labs laiciņš ārā, man varen' tīk. \\m/
0
man savukārt pēdējā stundiņa ir klāt:(
0
Vajag tauku kārtiņu siltumizolācijai uzēst! :D
0
Es šom 7km uz vienu pusi pēc cigaretēm i alus gaju. Nebij pārāk dulli..
0
Man nelikās, ka ir auksti. Bet zābakus gan nopirku.
0
es kažokā jau šodien un normālos cimdos. vakar līdz deathpera mājām aizejot domāju, bez pirkstiem palikšu:(
0
Es vēl bez cimdiem un ziemas cepures. :) Tikko no jūŗas atvilkos. :)
+1
psihopāts
0
:p :D
0
Pieaudzis esi tad, kad, ejot pa ielu ziemā, bez cepures, jūties nevis kruts, bet debīls! , Iesaka: Sergejs Babikovs
0
Vispār, cepuri galvā gadus trīs nesmu vilcis. Kapuce tak ir ...
+2
man atkal otrādi labprat visu gadu staigātu cepurītē, stilīgi taču:) kā septembris tā mice galvā:)
+1
Dažs labs arī vasaras vidū nēsā biezu mici. Varbūt kādam liekas stilīgi, taču stipri veselīgi priekš matiem jau nu ar nav.
Visu vajag ar mēru.
+1
Čurkas jau cauru gadu mētelī un aitādenē vazājas. Termosa efekts ...
0
tas man der, žēl ka tikai čurka neesmu ;(
0
A Tu pamēģini. :D
0
sasoditais aukstums ... blje kurini , dzer teeju vai ko stipraaku nepaliidz ..... suka vejsh tieshi logos ...
bez siltajam apeneem vispaar aara neju ...
+1
Ko jūs te visi čīkstat? Kads aukstums, ibio matt arārā? Knapi - 10, pa dienu pat nav tik daudz, un te jau dažiem gals klāt. Riktīgs dubis parādās tad, kad -30 sāk tuvoties.
0
nu tas pirmais miinus graadu shoks ... veelaak buus tak pofig ...
0
man pilnīgi nav nekādas atšķirības - 30 vai -5. man tik un tā jādreb. tu to nesaproti. bet iedomājies kā tas ir vasarā, kad visu laiku svīsti un velc nost ko gribi nekas nelīdz. man tā ir ziemā. visu laiku rokas, deguns kā ledus, visu laiku trīci. velc ko gribi, efekts īslaicīgs un praktiski nekāds.
0
Vakar vakarā bija tāds neliels bums izejot no mācību iestādes un sajust kārtīgu sala dvesmu. Vēlāk cik sapratu , esot bijis teju -16 -17 grādi. Ja neesi gatavs , tad ir neliels diskomforts , bet citādi - super. Vienīgā šaize, ka ceļi vakar bija tik traki apledojuši , ka spolē vien.
0
Es ar necērtu, ko te visi pīkst par aukstumu. 10-15 grādi ir OK. Pēc -20 dienā var sākt žēloties, ka ūsās lāstekas karājas ;)
0
Lielākā daļa droši vien nav pieraduši. Parasti ir nelieli mīnusi, teiksim, līdz -5, pēcāk jau -10, bet pēc 2 nedēļām -15. Mums tie lielie mīnusi tā samērā fiksi uznāca.
Bet nav ne vainas... protams, attiecīgi jāsaģērbjas.
0
Cik nu tur strauji. Pa divām dienām no +6 uz -5 nolaidās. Pēc tam vēl pa divām līdz -10.
+1
Aiz loga -17.
Groks,enīvan?

Bleids var karsēt alu ;)
0
Kādā čuhņā mitinies ? Man -12 rāda.
0
Liepupe/Tūja.

Pilsētās pa dzīvi ir pa 1u-2iem grādiem siltāks.
0
Vispār kaut kad gribētos uzfunktierēt karstu porteri , bet man pagaidām drosmes nav , jo pārvākties uz vakaru tubzonā negribās.
0
man te kalnu miesta temperatura -6 un sniegs apmeram 25-30cm sasnidzis
0
Porteris arī karsts dzerts. Bet ja domāji kautkādu ūberrecepti ar cukuru, krustnagliņām un tamlīdzīgu stafu, tad stipri šaubos par tā gardumu. A kāpēc lai pļutka piemestos ? Ar pienu un olu taisies jaukt ?
0
Pēc vecumvecās poļu metodes-ar sviestu un skābu krējumu :D
+5
skābs krējums jau ir līdzeklis kā jebkuru ēdienu pārvērst par latviešu nacionālo:)
+1
+ rupjmaize un mazsālīts gurķis !
0
Reku normāli uzsnidzis:

www.youtube.com/watch?v=Ebvb2ZGBxB4...
+1
Haha, krietni.

A par karstalu - pagājšziem ar Juodu uztaisījām, porteri ar medu, citronu u.c. garšvielām. Neko daudz atšķirīgs no karstvīna nebij, arī salduma ziņā. Nu tur vēl var pavariēt ar garšvielām, bet to vienu porciju izdzērām, otrreiz vairs sildīt negribējās, un pārgājām uz tradicionālo alus patēriņa metodi. Bet nu kādreiz var dažādības pēc arī tādu.
0
Es esmu Porteri vienkārši siltu maicis. Pagraba temperatūrā tomēr foršāks, kautgan, ja snuķis pil, tad var pamēģināt.
+3
Beidzot varu piekrist, ka ārā ir auksti - pusdesmitos mājās un darbā -21 rāda ;)

RĪGA, Feb 02, BNS - Ceturtdienas rītā daudzās Latvijas novērojumu stacijās pārspēts 2.februāra aukstuma rekords un sasniegts arī jauns valsts rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.

Līdz šim aukstākais 2.februāris Latvijā bija 1976.gadā, kad Ziemeļvidzemē termometra stabiņš noslīdēja līdz -26 grādiem, bet jaunais 2.februāra rekords ir -30,7 grādi, kas reģistrēti Zosēnos.

Jauns 2.februāra minimālās gaisa temperatūras rekords sasniegts arī Alūksnē, Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Pāvilostā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Stendē un Zīlānos (Jēkabpilī). Iepriekšējais rekords, kas tika reģistrēts 1940., 1942., 1950., 1954., 1966. vai 1976.gadā, šajās novērojumu stacijās pārspēts par 1-7 grādiem.

Savukārt Skultes, Priekuļu un Rūjienas meteostacijā reģistrēts rekorda atkārtojums - tikpat auksts kā šā gada 2.februāra rītā šeit bija arī 1976.gadā.

Jau ziņots, ka agrā ceturtdienas rītā, gaisa temperatūrai pazeminoties līdz -23,8 grādiem, starptautiskajā lidostā "Rīga" tika pārspēts galvaspilsētas 2.februāra aukstuma rekords. Līdzšinējais 2.februāra rekords Rīgā bija 1942.gadā reģistrētie -22,8 grādi.

Savukārt 1.februāra rekords ir arī Rīgas absolūtais aukstuma rekords - 1956.gada 1.februārī Rīgā tika reģistrēti -34,9 grādi, bet Daugavpils meteoroloģiskā stacija šajā dienā fiksēja gaisa temperatūras pazemināšanos līdz pat -41,1 grādam. Arī 3.februāra Latvijas aukstuma rekords ir krietni lielāks par 2.februāra rekordu - 1966.gada 3.februārī Zosēnos sals sasniedza -34,8 grādus.

Kā vēstīts iepriekš, ceturtdienas rītā zemākā gaisa temperatūra Latvijā reģistrēta Daugavpils un Zosēnu novērojumu stacijā - attiecīgi -30 un -31 grāds. Latgales un Vidzemes lielākajā daļā gaisa temperatūra pazeminājās līdz -26..-29 grādiem, Zemgalē - līdz -23..-26 grādiem, Kurzemē - līdz -19..-24 grādiem, vien Kolkā līdz -16 grādiem.

Teju visās Eiropas valstīs pārspēti mēneša otrā datuma aukstuma rekordi, vietām fiksēta arī visu laiku zemākā februāra gaisa temperatūra. Tostarp Igaunijas dienvidaustrumos ceturtdienas rītā saskaņā ar ceļu meteostaciju datiem temperatūra pazeminājās līdz -32 grādiem, vietām Somijā un Krievijas Eiropas daļā gaisa temperatūra sasniedza -39 grādus, bet Ukrainā reģistrēti -33 grādi.

Jauni aukstuma rekordi Eiropā gaidāmi arī tuvākajās diennaktīs, prognozē sinoptiķi.
+2
Kāds tolks pētīk, ka tieši šajā dienā ir rekords. Ja tā rekodra amplitūda būtu kādi 20+ grādi, tad cita runa, bet baigais jau nu notikums -30 grādi ziemā. Pfff.
+2
..kā kārtīgai ziemai pienākas, nevis tā pļura un kukuržņi
+2
šodien gāju pa ielu, riktīgi auksts, svilina, uz austiņām "Satyricon" - "The pentagram burns", pretī pa Tērbatas ielu iet divi jobani, smaidīgi mormoņi. jau sāk mani ielenkt no abām pusēm, rādot grāmatiņu un debili smaidot, es viņiem momentā parādīju fak jū un vienam piebāzu vidējo pirkstu tieši pie sejas. lūk, tā bija īsteni nešķīsta ziemas garša. \m/
-1
tas pidarass, kas man ielika mīnusus, degs elles ugunīs blah. tiešām saku. nu labi, tā jau man patīk mīnusi, bet šis bija ĪSTS NOTIKUMS. ĪSTI ZIEMĪGS. TOTĀLI PAR TĒMU. SATRIKON!11 666!11 665+ PENTAGRAMMA DEG, PAMOSTIES, IEDEDZIES, SKRIEN UZ APSNIGUŠAJIEM KALNIEM, JO TEVI GAIDA...
......BLEKMETĀLS \M/
+8
īsteni trū būtu bijis izvilkt diņķi un pavicināt viņiem gar seju
+1
tas gan... es neesmu true :(
blah, raudiens uznāca ;(
-2
man salst visu laiku un visur- uz ielas, mājās, darbā, transportā.... silti ir tikai gultā un darba mašīnā :D
es gribu +25, svaigi ceptus šašlīķīšus, aukstu aliņu, tikko no dobes izrautus redīsiņus- vasaru gribu!!!!
+8
Šašlīķi uzcept it kā nav problēmu, un alu aukstu saglabāt vēl jo mazāk :P
0
Cēsu pusē tagad -27. Normāli, kamēr nav jāuzturas ārā ilgāk par stundu, nav ne vainas.
+2
Mājās 13/14 grādi :/
+1
^ Tev palīdzēs iekšējā spirta apkure! \m/
-2
Pirmdien uz balkona cepām desas. Tā jau forši, tikai dūmi iekšā nāk :(
+3
Principā, šobrīd, pjāņojot svaigā gaisā, ar veiksmīgi pārlauztu desu var pat kādu sadurt :)
+7
Ja es būtu Minhauzens, es točno varētu apgalvot, ka vakar autoostā redzēju pie staba piesalušu suni ar paceltu kāju. :)
0
Šobrīd ārā -25 - iekšā 15, bet fīlingu rāda kā -34. Tā jau pofig, bet ārā esot degungals vislaik salst.

''Piektdienas rīts Latvijā ir aukstākais kopš 2010.gada 27.janvāra - gaisa temperatūra vietām Latgalē un Vidzemē noslīdējusi zem -30 grādiem, bet vēja ietekmē sajūtas var būt kā 40 grādu salā. Turklāt stindzinošs sals gaidāms arī dienas laikā.''

www.tvnet.lv/zala_zeme/daba/4093...
0
Man dēļ šitāda aukstuma darbā vismaz iedeva brīvdienas uz pāris nedēļām. Ta nu jāsēž mājās un jākūko! Neapskaužu Fatdūdu, kuram katru dienu divas reizes pāri Akmens tiltam jastaigā....
0
Man rāda ārā - 24, iekšā +24 :)
+5
Nav ne vainas salam! Kā jau kārtīgā ziemā pieklājas! Un es arī katru dienu mēroju ceļu uz pārdaugavu no centra pāri akmens tiltam un nosalis neesmu kaut arī nestaigāju kažokā un vaļenkos.
Un kā jau ierasts,ziemā sarosās - gribu atkal vasariņu vaimanātāji! Muti ciet un priecāties par ziemu! :)
+3
šādā laikā parādās bārdas lietderība.Intars var bārdu pāri sejai pārklāt un iet svilpodams.
0
Kā šorīt dīzelistiem ar saviem pepelaciem gāja?
0
Ja nav vēja tad nekāda vaina arī ja ir tie -26, jo gaiss ir ļoti sauss un tad to aukstumu tā nejūt, bet kad uzpūš bišku vējelis, tad gan vairs nav patīkami.
0
^^ Es šonakt dabūju iet savējo sildīt reizi kādās 3 - 4 stundās.
0
^^^ aizejot līdz stāvlaukumam, pa ceļam divi pīpināja un divi bi vnk saskrējušies :D (slidens pēc vella vakar/šodien).

Jāiet pārgājienā!
+3
^šādā laikā pārgājiens var parvērsties pastaigā pa skuju taku...
+2
Uz skuju takas var ko apsaldēt - tas gan, ja neuzmanīgi klucē :P
+3
^atradīs nevis kā suni ar paceltu kāju piesalušu,bet ar nolaistām ūzām piesalušu....
+3
LOL, bija TIK auksts, ka ļaudis piesala pie sava kluča ...
+1
Njā,un bļitkotājs parādījās mājās ar gabalu ezera pie pakaļas...
+2
Ar gabalu brūna ledus uz skuju takas...
+1
Laikam nav ne vainas - es ar komandu šādā laikā mežā kokus gāžam! :)
+1
Nu mežā kokus gāzt jau cita lieta. Vēja nav, kustēšanās, tad jau skaidrs, ka ir ok. Kur nu vēl kad sakur sārtu no zariem.
+1
Vot vot un pats galvenais - traktors negrimst sūdā.
0
ltvzinas.lv/?n=zinas&id=4790...
Bla, izskatās, ka arī šonakt būs jāskraida pepelacs kurbulēt.
0
RĪGA, Mar 21, BNS - Marta otrā dekāde Latvijā bijusi aukstākā pēdējos 50 gados - kopš 1963.gada, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.

Tās vidējā gaisa temperatūra bija -8,1 grāds, kas ir 6,6 grādus zem ilggadējā vidējā rādītāja. Savukārt 1963.gadā gaisa temperatūra marta vidū caurmērā bija -9,5 grādi. Absolūtais rekordists ir 1942.gada pavasara sākums - tad marta otrās dekādes vidējā gaisa temperatūra bija -15 grādu.

Zemākā gaisa temperatūra, kas reģistrēta meteoroloģisko novērojumu stacijās, šā gada martā bija -26,2 grādi 11.datumā Zosēnos, Jaunpiebalgas novadā. Augstākā gaisa temperatūra mēneša otrajā dekādē bija tikai +2..+3 grādi 16. un 17.martā Kurzemē.

Nokrišņu tikpat kā nebija - to daudzums sasniedza tikai četrus procentus no normas. Šā gada marta otrā dekāde bija astotā sausākā meteoroloģisko novērojumu vēsturē. Saules spīdēšanas ilgums bija vislielākais, kāds marta vidū novērots, tikpat dāsni saule spīdēja arī 1972.gadā.

Jau ziņots, ka marts kopumā, visticamāk, kļūs par aukstāko pavasara mēnesi kopš 1987.gada. Gaidāms, ka marta vidējā gaisa temperatūra būs aptuveni -6 grādi jeb piecus grādus zem normas. Mēneša pirmā dekāde bija tikai vienu grādu aukstāka par normu.
0
Nu vēl pēdējā nedēļa jāpciešās, pēc tam jau paliks siltāks...
+1
Pohuj mīnusi, ka tik saulīte spīd un locini uz palodzes zaļumo :-)
0
RĪGA, Apr 09, BNS - Sniega segas augstums Alūksnē kopš pirmdienas vakara pieaudzis par 11 centimetriem (cm), otrdienas rītā sasniedzot 70 cm atzīmi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra veiktie mērījumi.

Tik dziļš sniegs Alūksnē ir pirmo reizi kopš šādu novērojumu sākšanas 1946.gadā, līdzšinējais rekords bija 69 cm 1956.gada 6.martā. Tā ir biezākā sniega sega visā Latvijā kopš 2010.gada pavasara, kad 5.martā Siguldā tika izmērīta 79 cm augsta sniega kārta. Iepriekšējais šīs sezonas sniega rekords bija 66 cm 6.aprīļa rītā.

Pagājušajā diennaktī spēcīgi sniga daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā, visstiprāk sniga Siguldā, kur sniega segas biezums pieauga par 17 cm - no 45 līdz 62 cm. Cēsu un Ogres apkaimē, kā arī Bauskā un Jaunpiebalgas novada Zosēnos sniega sega kļuva par 10-13 cm biezāka.

Otrdienas rītā sniega dziļums Kurzemes austrumos un Zemgalē bija 10-25 cm, bet Latgalē, Sēlijā un Vidzemes lielākajā daļā - no 30 līdz 60 cm. Par pusmetru dziļāks sniegs konstatēts ne tikai Alūksnē un Siguldā, bet arī Lubānā un Zosēnos. Rīgas centrā otrdienas rītā izmērīta septiņus centimetrus bieza sniega kārta, savukārt Kurzemes rietumos sniega pārsvarā nav.

Zosēnus pārklājis 60 cm dziļš sniegs, kas ir līdz šim biezākā sniega sega šajā vietā 21.gadsimtā, iepriekšējais rekords bija 56 cm šā gada 6.aprīlī un 2010.gada 22.februārī. Jau vēstīts, ka arī Daugavpils un Rēzeknes apkaimē šomēnes konstatēts dziļākais sniegs kopš 1996.gada, sniega segas biezums 6.aprīļa rītā sasniedza attiecīgi 47 un 57 cm.

Tuvākajās dienās Latvijā sāks ieplūst siltāks gaiss, gaidāma strauja sniega kušana un lietus. Tas izraisīs plašus palus, brīdina sinoptiķi. Gaisa temperatūra mēneša vidū, iespējams, paaugstināsies līdz +17 grādiem.
0
RĪGA, Apr 09, BNS - Otrdienas rītā vietām Zemgalē, tostarp Jelgavas novērojumu stacijā, reģistrēts 11 grādu sals, tādējādi pārspējot līdzšinējo 9.aprīļa aukstuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" dati.

Iepriekšējais minimālās gaisa temperatūras rekords Jelgavā tika fiksēts tikai pirms gada - 2012.gada 9.aprīlī termometra stabiņš šeit noslīdēja līdz -9,2 grādiem, pārspējot 1929.gadā reģistrēto astoņu grādu salu.
0
Gribu -30 ibomaķarārā :E
+2
Ej uz kapiem,doomeris tāds!
+1
ārā normāls vējiņš pūš
+1
^^ pats! Varēsi nodarboties ar līķu apgānīšanu +30 grādos.
0
Tu gribi teikt, ka līķu apgānīšana ir patīkamāka pie -30°? >:)

+1
Degunam noteikti.
+1
^ Taisni otrādi. Pie mīnus 30 degunam ir ārkārtīgi nepatīkami, jo viņš tāāāāāā salst!
+1
Skatoties kur to degunu bāž.
+2
Laikam jāpārvācās uz Norvēģiju vai fig viņ zin kur vēl aiz polāra loka. Regulāra peldēšanās ziemā āliņģī sāk tagad atspēlēties ar svīšanu, reiboņiem un un bezspēku.. Labak, protams, ziema un sals!
0
nu nav, nav mums tie +30 piemēroti... jūties, kā bezspēcīga jēla vafele.
Vasarā 22...25+ maksimums mūsu apstākļos ir ok.
0
Man šķiet, ka līdz šim maijs nav bijis tik karsts. Parasti tie karstuma viļņi sākas ap jūliju.
0
Ideāla temperatūra manā skatījumā ir +10+15. Pie +25 man sāk galva rebt, ātri aliņš sasilts un kļust nebaudāms. Kā arī trve cult melnajās drēbītēs jākļūst par moroni, ja saule pa virsu spīd. Vasara vispār ir viens liels neizdevies joks. Vienīgais plus ir kārtīgas peldes ezeros, kas vienlaikus arī ir dzīvībai vitāli nepieciešams, tādējādi viss prieks pazūd brīdī, kad uz peldi ir jāiet par 3x dienā. :[ Šitas kas šobrīd notiek ārpus loga ir pilnīgs pizdjec.
+2
^^ kā saprast "Vasarā 22...25+ maksimums mūsu apstākļos ir ok."?
Apstākļi ir tādi kā tie ir - ja mums vasarā ir tie +30, tad tie arī ir tie mūsu apstākļi.
Ilgstoši +30 un vairāk ir par traku, bet kādas tādas dienas jau ir vajadzīgas. Cik tad mums tā vasara vispār ir - vairāk nekā pusgadu ir aukstums vai pretīgs pelēkums.
0
mans galvenais iebildums ir pret tādu laiku, kad no rīta +10C, bet mājāsbraucot +22C (a varbūt nē) - nevar saprast, vai uzvelkot šortus, pa dienu / vakarā nesalsi un vēl soma jāvazā līdz, kur jakas sabāzt.

Kad ilgstoši 25-30C ar nepriecē, jo par karstu gulēt un alus vārīšanai / raudzēšanai arī pārāk karsts. Ar velleri braukt ar nav ļoti patīkami - braucot vējiņš ir, bet kol;iudz apstājies, tā pilnīga sauna.

0
^ ja pēkšņi orkāns nonestu pusi Rrīgas, tad ar teiktu- tādi apstākļi mums kādi tie nu ir, ko? Mūs orkāni apciemo, bet ļoti reti lv.wikipedia.org/wiki/2005._gada_9._...
Tie nav mums raksturīgi. Labi, tā ir galējība. Bet par temp*., principā tāpat.
Vidējā gaisa temp. Latvijā vasarā ir 15* lv.wikipedia.org/wiki/Vasara#Tempera...
Tātad 30* ar nav tipiski. Neesam tam pieraduši.
Un šādā karstumā tomēr jūtamies slikti.
0
kāpēc ? pa nakti 5-10C, pa dienu 20-25C un sanāk vidējais 16C. Reizēm līdz 30C uzkāpj, reizēm salna uznāk. Katru vasaru ir kāda 1-2 cepīgākas nedēļas.
0
^ nu taisni tā. Nekad jau ilgāk par nedēļu tie +30 neturas.
0
Hmm, man piemēram pašreizējie karstuma itnemaz neuztrauc. Ir tik patīkami no smagnējā ziemas apģērba atkal iekāpt vasaras šortos un iešļūcenēs un ar baudu iedzert vēsu aliņu beigās palaižot garšīgu atraugu.
0
+20..+30 jau nav ne vainas, ja nav mitrs gaiss. Tuvajos austrumos temperatūras augstas, bet gaiss pats par sevi nav tik mitrs, attiecīgi vieglāk pārdzīvot.
0
A kāds sakars ar Tuvajiem Austrumiem? Pasaulē ir arī dahuja vietu kur gaiss ir mitrāks nekā Latvijā.
0
Nu tāds, ka tur vienmēr ir ahuena karsts...
0
No savas pieredzes varu teikt — Rietumāfrikā visneizturamāk. Ne vien pāri 30 grādiem, bet arī relatīvais gaisa mitrums tuvu pie 100% (tātad sutoņa). Bet vietējie, kuru amats vai stāvoklis to prasa, pamanās staigāt tumšos uzvalkos, perfekti baltos kreklos un ideāli savilktās kaklasaites. Un pat neiesvīst. Gribi būt zolīds — dari viņiem pakaļ!
0
Nu nez, ir būts austrumāfrikā un tur savukārt pat pie visiem +45 bija pilnīgs pohujs uz tiem grādiem. Gaiss sauss, nekādas miršanas. Tiesa, jā, melnās drānās tērpties kā vietējie - gan likās hardcore, bet šamie stāstīja, ka tur ir sava fiška, kuru gan vairs neatceros.
0
^Ta jau karsts var būt bet ja saule nav tad jau īsti vienalga vai nēsā melnu vai baltu.
0
^^ «Sava fiška tur ir» — tipa Allāhs pavēl? :D
0
^^ Nu ja, nu. Kā reiz par to sauli arī domāju, ka nu nav jau tā, ka tu nēsā melno, tad saule automātiski tevi par šašliku padara, jo tad jau nu gan katrs otrais arābs nenēsātu melno apģērbu, un nav viņiem fetišs uz melno apģērbu ar domu "jo tas ir stilīgi".
0
^ nu ja: "jo tas ir superstilīgi"
0
es tikai jums visiem gribēju pateikt, ka beidzot jutos laimīga :)
0
A par dreskodu karstam laikam - pieturos pie Hācē fiškas,šorti,sievsitējmaika un kepka. viss zbis.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas