Aušvice
+10
Tikko nosmējos - Aušvices memoriālā kāds nospēris slaveno uzrakstu "Arbeit Macht Frei" :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:D
0
tas jau tāds paprāvs čuguna atlējums! baigie entuziasti bijuši! :D
0
Drošvien. :)) Pa TV kautkādās krievu ziņās rādīja.
0
Kā vipār kaut ko tādu var nepamanīti nospert? Varbūt kādi krāsainā metāla zagļi, gastarbaiteri no Latvijas?
0
Kuj zin, bet tiesa - tas uzraksts visai prāvs.
chalk.richmond.edu/education/projects/...
+5
Aušvice, Būhenvalde šā-la-lā-la ...
0
+3
žīdiem atkal kaut kas aiz ādas...
+4
Vajadzēs kompensāciju.
+1
hehe
nu ja jau pamanās 10 km kapara vadu nospert(to biezo rulli,ko zemee rok)
tad par sito es nebrinos
:D
+2
Droši vien to memoriālu arī apsargā snauduļojošs pensionēts zemessargs :D
+2
pensionēts puskurls/pusakls esesietis!
+4
:D :D Bet kur tad viņš to uzrakstu, nabadziņš, liks - visur, kur vien viņš to centīsies nogrūst, viņu pie astes paņems - nav jau kabatlakatiņš, kā nekā. Mājās plātīsies ar to - kāds vienalga izpļurkstēs un vīreli pie dziesmas paņems. No valsts izvedīs - ok - robežas ir vaļā, bet tad tiešām viņam ir pilī ar privātu apsardzi jādzīvo, personīgais SS leģions jāuztur, lai kaut ko tādu varētu atļauties. Iedomājoties vien stulbu nacisteli, kas slepeni tur mājās svētumu - "Arbeit Macht Frei"! Vienkārši smieklīgi. Cilvēks dara un pēc tam brīnās, ka sūdi sanāk - pēc kāda laika, gan jau, to uzrakstu kāds atradīs kādā pažobelē nogrūstu. Likt tak viņam viņu nav kur. Psc, ku stulbi var būt cilvēki - vai tik Jordāns tur nav aizbraucis?
-2
"stulbu nacisteli"

liekvārdība - pie vārda 'nacistelis' tāda īpašība kā stulbs ir vairāk kā pašsaprotama :D
0
Ja to uzrakstu ir nospēruši gastarbaiteri priekš metāllūžņiem, tas, domājams, pašlaik jau ir tādā kondīcijā, ka C.S.I. komanda būs vajadzīga, lai pateiktu, ka tas kādreiz bija Osvencimas "Arbeit macht frei". Man kaut kā galīgi neticās, ka kāds to spēris tāpēc, lai glabātu kā relikviju. Tad nu toč tas var būt tikai cilvēks, kam putni galvā
0
njā, bet būs gan jātur mājās, nevarēs kā vidējais vācu tūrists pastaigāties ar šamo pa Vecrīgu un uzstādīt pie katras cmukās mājiņas ar savu ziepjutrauku uztaisīt pārgaismot biužu - nedaudz par lielu tas uzraksts :D
0
"Man kaut kā galīgi neticās, ka kāds to spēris tāpēc, lai glabātu kā relikviju. Tad nu toč tas var būt tikai cilvēks, kam putni galvā"

oh, kamon, tad jau arī tam metāllužņiniekam būtu jābūt pilnīgi debīlam.
0
tb debilam
+3
Nu to es nenoliedzu. Mož sporta pēc kāds nopizģīja, lai pierādītu, ka var to izdarīt?
+11
Vai tad jaunībā nav gadījies "pa drinciņam" kaut ko vienkārši prikolam nospert?
Manā kontā savulaik bija milzīgs tutenis no gastronoma, rakstāmmašīna no sabiedriskās tualetes, Sarkandaugavas traķenes čības un čaiņiks + ziedojumu transparents no Liepājas pareizticīgo baznīcas.
Tagad gan jau sen tā vairs nedaru :)
0
^ visticamāk, ka tā. vienkārši padumjš jociņš un viss.
+8
Es varētu sev to lielo SuperNetto stabu nospert un pagalmā uzstādīt. Neviens jau nepamanītu.
+8
Pašu ideju "nospert pa drinciņam" neatbalstu, taču nevaru noliegt, ka no sabiedriskās tualetes nosperta rakstāmmašīna - lūk tas ir kaut kas episks.
+6
^ pa to es ar nozviedzu - laikam tantuks, kas kapeikas iekasē, būs amatu apvienošanas kārtībā daiļliteratūru drukājis :D
+3
Tak uz poda sēdod parasti labākās idejas iešaujas prātā. Kāds to respektēja un nolēma apgādāt ļaužus ar domugraudu iemūžināšanas iekārtu.
+2
un ko Valdis izdarīja... :D
0
Gan jau, ka ar to rakstāmmašīnu pavadzīmes drukāja.
-2
paldies šnicelam par mīnusiņu.

"Schnizzel
, 29. septembrī, plkst. 00:29

Mans fīrers nebija nemaz tik stulbs. Sen jau šito zināju, ka visi viņi aizlaidās vnk uz dienvidameriku...

Schnizzel
, 30. septembrī, plkst. 12:45

Par to holokaustu... tāds reāli nav bijis. Un to nav līdz šim neviens pierādījis. Kā mēs zinām ciklons B bija atutošanas gāze un nav atrasts neviens dokuments, vai pilnvara ar Hitlera parakstu par žīdu nogalināšanu. Tas ir žīdu safabricēts mīts lai viņiem tagad ietu un visu atlikušo mūžu atvainotos par 'pāri nodarīto'."
-4
ikdienā šnizels laikam mēdz pusstundu no dienas grafika veltīt onanēšanai pie Hitlera portreta? :)
0
"Pašu ideju "nospert pa drinciņam" neatbalstu, taču nevaru noliegt, ka no sabiedriskās tualetes nosperta rakstāmmašīna - lūk tas ir kaut kas episks."

njā, vispār foršas lietiņas ar vēsturisku vērtību reizēm gribas nospert, jo bieži vien tās nemaz netiek pienācīgi novērtētas un pēc kāda laika tāpat izsviestas ārā.
+4
Kāpēc viss uz Šniceli, es jau ar tos mīnusiņus krāmēju...
-3
^ jo tā tomēr jautrāk.

tu cerams vismaz apzinies, ka, ja nacistiem būtu izdevies iznīcināt ebrejus, tad nākamie dienas kārtībā būtu pārējie ne-ārieši, piemēram, slāvi un baltieši, kas arī ir zemākas šķiras cilvēki?
+3
diez, ka vēl neviens krāsainā metāla zaglis nav iedomājies no Salaspils memoriālā muzeja nozagt uzrakstu :"Aiz šiem vārtiem vaid zeme"..:)
+4
Ja Staļins 1953. gadā nebūtu nolicis karoti, tad pēc tā laika plāniem šeit pie Baltijas jūras neviena latvieša vairs nebūtu. Hitleram tādu pilnīgas latviešu deportācijas plānu nebija.
-7
Kāpēc tu tagad pārej pie Staļina? Mēģini mīkstināt Hitleriņu?
+5
mincīt, tu tik dedzīgi un bieži vien ne pa tēmu sāc postot un vārīties par neonacismu, ka sāk palikt nedaudz apnicīgi :)
+3
Nē, mēģinu apgāzt tavu izdomāto pārliecību par to kā būtu, ja būtu. Jo neviens līdz galam nezin, kā būtu. Esmu gan pārliecināts, ka sliktāk noteikti nebūtu.
-5
nu es jau drīkstu uzjautrināties savā nodabā par ko vien vēlos. kamēr man neapnīk pašam viss ok. bet jā vispār debīli.
-5
" Jo neviens līdz galam nezin, kā būtu. Esmu gan pārliecināts, ka sliktāk noteikti nebūtu."

un te nu viena posta ietvaros nonāc pretrunā pats ar sevi :)))
ko gan vēl vairāk var vēlēties? :))))
+2
Nu vecīt, skaidri zināt un būt pārliecinātam par kaut ko ir dažādas lietas. Tā kā nekāda baigā pretruna jau nav. Piemēram, es esmu pārliecināts, ka tas vai tas džeks ir peģiks, bet vai es to zinu? Nē. Manī vienkārši dažādu vien manā smadzenē radītu faktoru dēļ ir izstrādājusies šāda pārliecība un viss :)
-2
^ tieši tā, katram ir savas debīlās pārliecības. tikai slikti, ja tās neprot apvaldīt vismaz tādā līmenī, lai negalinātu parastus cilvēkus bez jēgpilna iemesla. ir pārliecības, kas ir kaitīgas.
-5
jebkurā gadījumā viņa pārliecība šoreiz ir pretrunā nosacīti "skaidrajam redzējumam" - neviens līdz galam nezin, kā būtu.

jo kamon, džeki!? Allahs redz visu!!!
+2
Pēdējais laiks ieraudzīt kādu superšokējošu trū andergraunda reperi ar pasaules lielāko blingu kaklā!

Bet ja nopietni, tad tas uzraksts (manuprāt) ir nonācis:
a) metāllūžņos (domāju, ka pie viņiem ir pietiekoši daudz kantoru, kur pieņem dajebko ne aci nepamirkšķinot)
b) kāda meža dīvainīša WW2 kolekcijā
c) Tele2 akcijas Polijā!
+5
Es nebrīnīšos, ka paši ēbreji būs pielikuši pirkstu. Ar domu: "nebija panesams, ka ciniskais virsraksts vēl arvien ir iestiprināts virs ieejas vietā, kur tika nobendēti 150 miljoni izraēļu bērnu".
-9
es domāju, ka šoreiz vainīgi būs grieķi!
-9
bet nebrīnīšos arī, ja par vainīgiem izrādīsies korejieši!
-9
bet tomēr - man ļoti besī ķīnieši >:(
+6
Savu iepriekšējo tekstu nerakstīju antisemītisku uzskatu dēļ. Rakstīju, ironizējot par absolūto vienas tautas indulgenci un ironizējot par faktu, ka tad, kad pietrūkst naida noziegumu, tad tādi tiek radīti:
news.bbc.co.uk/2/hi/europe/3891609...
www.post-gazette.com/pg/06001/630907.stm...
www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi...

Biju uzracis vēl dažas saites uz tamlīdzīgiem atgadījumiem, taču šīs bija vienīgās strādājošās.
-6
protams, ka tiek radīti. un tā kā vācieši tomēr ir lūzeri, viņi maksā, viss ir vienkārši.
+2
Es gan domāju, ka variants par metāllūžņiem ir mazticams - tak vieglāk ir kādu žoga fragmentu nopiz''gīt un bes lielām problēmām realizēt.

Visdrīzāk to paķēra ļautiņi, kam tas uzraksts, un viss kas viņiem ar to asociējas

a) dikti patīk un interesē;
b) dikti nepatīk, bet īpaši arī neinteresē. (jo nez kāpēc raksturīgi, ka tie, kam tas viss dikti nepatīk, nav diez ko ieinteresēti iedziļināties izpētē)

Ir vēl trešā kategorija - kam vienkārši dikti interesē, bet tiem jau atkal nav nekādas motivācijas to uzrakstu nospert.
+5
Starp citu, atgriežoties pie holokausta mīta tēmas, ne tikai Aušvicē ir sūdi. Ir žīdi, kas no Francijas un Polijas vilcienu firmām vēl mūsdienās piedzen kompensāciju par to, ka viņu it kā radiniekus pārveda no viena konšlāgera uz otru. Mūsdienās žīdi uzvārās uz 'Holokausta' un uzvārīsies vēl ilgi... pretīgie bezkauņas...
+6
Holokausts ir bizness!
0
Par ko Šnicelei mīnusi šoreiz? :@ Čalis pareizi pateica.
+3
Zin, Juri, man tādas aizdomas, ka mincītis ir žīds...
+3
"mincīts
vakar, plkst. 20:14

ikdienā šnizels laikam mēdz pusstundu no dienas grafika veltīt onanēšanai pie Hitlera portreta? :)"

Toč debīls...
+8
Nu ja. Īsti vīri stundu rausta ...
0
werwolf, ko viņš pareizi pateica? Bļe jūs vajadzētu pašus pie sienas nostādīt par tik debīliem vārdiem un svešu, debīlu viedokļu kultivēšanu, kas turklāt radušies uz neadekvātu argumentu pamata no kāda entuziastiska, šaurpieraina radijuma, kas vismaz reizi dienā, kā jau BoD minēja- stundu - dročī uz hitlera plakāta.
-3
Skatos, vēsturē tu biji nesekmīgs...
-1
Es vēsturē biju ahujenna sekmīgs, puis.
+3
Gaidu tavus adekvātos argumentus, tasturneko.
+1
Gaidi, diemžēl neesmu ieinteresēts iegrimt kaut kādās diskusijās par tēmu, kas man, godīgi, ir pilnīgi pie dirsas. :) Šķiet, ka jūs te diršat par tādām nopietnām lietām, it kā pieauguši cilvēki, bet viedokļi kā kaut kādiem sīkiem, anarhistiski noskaņotiem šmurguļiem.
-3
"Zin, Juri, man tādas aizdomas, ka mincītis ir žīds..."

tev nepareizas aizdomas, esmu domājošs latvietis
+2
"Skatos, vēsturē tu biji nesekmīgs... "

gan jau ne tik ļoti, lai studētu politiku
-2
haha, starp citu, visiem, kas mēģina ieviest šajos jautājumos loģiku beidzamais, ko kāds pasaka - eu, a tu pats laikam esi žīds! :D

tā bija arī Lūsim, un tas ir tas vienotais wannabee princips, ko piekopj tādi kā Schnizzel!
0
"gan jau ne tik ļoti, lai studētu politiku "

Politikā vissvarīgākais elements ir vēsture, daun
+2
tu, Schnizzel, klausies nopietni, no sākuma uzbūvē savu nacionālsociālismu, kaut ko reāli izdari, un pēc tam tēlo kruto pa forumiem, nosaki, ka katram būs klausīties powermetālu un implantēt smadzenēs zeltu! man nav nekas pret nacionālsociālismu, man nav nekas pret tavām iedomām, ka tādā veidā kaut kas būtu labāk, vienīgais pret ko es esmu - iedomu un fantāziju neatšķiršana no realitātes.
+1
""gan jau ne tik ļoti, lai studētu politiku "

Politikā vissvarīgākais elements ir vēsture, daun "

haha, tevi ir tik viegli provocēt
-1
es poweri neklausos...
+4
man taču pohuj ko tu klausies, es ņirgājos ņirgāšanās pēc
+6
tasturneko - ļoti ērti, diskusijā neisaistīties, bet no malas visus par šmurguļiem apsaukāt. Ja jau reiz pie dirsas, tad kādēļ vispār vērt tēmu vaļā un vēl kaut ko pļekāt tajā?
-1
pohuj tak, intar, šī, kā citas diskusijas, ir pārvērtusies par huiņu... :)
+1
btw, vēstures zināšanās mēdz būt nepilnības, var labi zināt kaut kādus faktus, hronoloģiju, bet diemžēl ir jābūt smadzenēm, lai spētu to visu arī sajūgt kopā un izdarīt savus secinājumus, nevis akli balstīties uz to, ko "viens gudrāks un krutāks džeks man pateica"
-5
paldies, ka atklāji man Ameriku, padsmitniek mincīti...
+1
^^jā, jo diskusijās, kurās atveras kāds pārspriešanas vērts jautājums un kurās ir konfilktējošas puses, taču ir nevajadzīgas, vajadzīga ir tikai bara instinktā kultivētā vienpusējā diskusija, kurā saņemt plusiņas un līdz bravūrai uzdzīt savu viedokli, kurš "saskan ar vēl pāris tik pat krutiem džekiem kā es"
+1
nu tu katrā ziņā, padsmitniek Schnizzel, pat Ameriku neesi atklājis
-5
mincītim vienmēr ir ko teikt... tik uzjautrinoši, kā tu centies panākt savu pārākumu ar to pseido-intelektuālobazaru... kaut koskaidrt,dirst, man pohuj! Mani neinteresē tavs viedoklis un tie mīnus, kurus man liec! Man ir arī pohuj uz to, ka tev pohuj uz nacionālsociālismu un man visnotaļ ir pohuj, ka tu citē manis tiekto un centies to 'gudri' aplauzt! Un man tiešām ir pohuj uz tādu jobanu dīgli, kā tu, jo piedod, atvaino, es šajā forumā nesēžu, lai 'gudri argumentētu' un mēģinātu kādu ar vārdiem zemē ieskrūvēt, jo man tas šķiet tizli...! Jā, tavās smadzenēs ir manāmas nepilnības un to var labi redzēt, bet diemžēl tur nekas nav darāms, jo nav jāaizdomājas pārāk tālu, lai secinātu, ka tev tur ir tušonkai līdzīga masa, bet tas ir tikai manis izdarītais secinājums, un var redzēt, 'padsmitniek', ka tu esi nevis demogrāfiskā sprādziena, bet gan dzērumā neuzvilkta preža rezultāts, tā pat kā vēl pāris tik pat kruti džeki kā tu! ATPIS ŽURKA!!!
0
^omg
+1
Profils: mincītis, nerādīt šī lietotāja komentārus - check.
+1
Pareiza attieksme, Kristap...
0
^ cik kruti ir saukāt foruma lietotājus īstajos vārdos, uzreiz lielāka tuvības un kopības sajūta ^^
-1
Bigij ak Bigij! Ak jel, ja lasi manu komentu, lūdzu apdomā plānu par revīziju forumā...
-2
""Drīz laikam pārstāšu apmeklēt šito forumu, jo sēž aknās tie mincīšrenāri un bobiji tripleX debīlie...

mincīts
, šodien, plkst. 22:46

-neredzams komentārs-

* * *"
"

eu, a kā tu vispār pats redzi manus komentārus?
tu gan savu attieksmi mēdz pamainīt reizi nedēļā, ne? :)
-1
"
Bigij ak Bigij! Ak jel, ja lasi manu komentu, lūdzu apdomā plānu par revīziju forumā... "

tev derētu uzzināt Uggas īsto vārdu, ja vēl nezini, tad varbūt būtu personalizētāks pieskāriens taviem lūgumiem :)))
0
Es zinu kā Uggas onkuli sauc, bet tas tā..
0
^ nu tad kāpēc neraksti - "Mārtiņ, revīziju forumā!" ?

tas taču tomēr varētu būt more touching
+4
''Schnizzel, šodien, plkst. 18:30

mincītim vienmēr ir ko teikt... tik uzjautrinoši, kā tu centies panākt savu pārākumu ar to pseido-intelektuālobazaru... kaut koskaidrt,dirst, man pohuj! Mani neinteresē tavs viedoklis un tie mīnus, kurus man liec! Man ir arī pohuj uz to, ka tev pohuj uz nacionālsociālismu un man visnotaļ ir pohuj, ka tu citē manis tiekto un centies to 'gudri' aplauzt! Un man tiešām ir pohuj .... bla, bla, bla .."

Ja pa pus lapu mēģina aprakstīt cik ļoti ir pohuj, tad var secināt vienu - tas tevi ļoti krata ...
0
^ nē, izbesīja vnk vienreiz...
+2
Aušvice (88)

Hah
+2
Ja pohuj, tad jau nevar izbesīt ...

Man vārdānesaucamajam ķeksis stāv nevis tāpēc ka izbesījis, bet tāpēc, ka neko gudru viņa tekstos neatradīsi ...
+4
A, sākās viss tik nevainīgi, ar Aušvices uzrakstu...
0
^^ nu jā...
+2
Classic Truemetal :)
+1
Sieg Heil, mincīt! ;)
+2
ka tik Tele2 atkal nav pie vainas:)
+2
^ domā Māriņais nopizģījis to uzrakstu? :D
0
tas man nebija ienācis prātā:D
+3
Viena atbilde mincītim un ne pa tēmu Aušvicei :D II pasaules kara sākumā latvieši tika ieskaitīti trešās šķiras āriešos, pirms viņime esot lietuviešiem un skandināviem. Kara ap 43. - 44. g. latvieši jau bija ieskaitīti 2 šķiras āriešos un kara beigās, pēc atsevišķu dokumentu liecībām pirmajā šķirā, ko izpelnījās ar saviem leģionāriem, kas atšķirībā no izslavētā vācu SS stāvēja līdz galam - Volchovā, Holmā, Staļingradā (tie ir tikai daži piemēri) tāpē jau tikai knapi viena divīzija palika :D Ja grbi diskutēt incīt laipni lūgts atbilstošās tēmas specializētajos forumos, ieteicams, pirms tam izlasīt atbilstošu literatūru un to saprast, un neņemt piemēru no daža laba foruma lietotāja, kas literatūru mēra pēc - cik grāmatas nedēļa tiek izlasīts :D :D:D
+4
^ pēc rases tīrības gan vērtējums bija:
1. igauņi
2. latvieši
3. lietuvieši

Staļingradā latvieši nekaroja, jo
1. Staļingradas kaujā piedalījās vācu 6. armija (vērmahts)
2. Latviešu policijas bataljonu šajā frontē nebija
3. Karaspēka vienības ar nosaukumu "Latviešu SS brīvprātīgo leģions" vēl nebija dibinātas Staļingradas kaujas laikā.

Starp citu - latviešu vienības bija to starpā, kas aizstāvēja Berlīni 1945. gada aprīļa beigās - maija sākumā.

Tas tā - bik piepisties ;)
-2
^ es esmu lasījis to literatūru, enivei, es par to nevēlos diskutēt un forumus nelietoju, šī pagaidām ir mana vienīgā izklaides / izlādes vieta
0
vispār diskutēt, vismaz man, te nemaz nav reāli iespējams, jo es nevaru iztikt bez ironijas un ņirgāšanās, bet plikā tekstā, kas tiek postots forumā tas vienkārši nav uztverams / saprotams.

0
un tev, graver, piemēram, neliekas absurds kaut vai tas, ka latvieši ir tikuši skaitīti pa kaut kādām āriešu šķirām? un tomēr visāriskākā ir bijuši un palikuši vācieši? :)))

rekur, par Ādiju runājot, viņš varēja labāk šito fišku kaut kur turpināt :

www.spoki.lv/aktuali/A-Hitlera-m...

nevajadzēja jau tik ļoti apvainoties par to, ka viņu nepaņēma Vīnes mākslas skolā...
+2
...bet ne jau par velti viņš ir arī ēmo frizūras pamatlicējs >:)
+2
Pis nahuj, ņaua.
+1
Ādolfs ir ēmo ūsiņu pamatlicejs:)
-1
^^kāpēc runā 'vaņku nevalodā'? :D
+2
Tu jau esi tik tolerants, ka ļaunā neņemsi.
-1
es neko ļaunā neņemu, es jau vairāk piedomāju par tavu tēlu ;)
0
Saki, minka, kāpēc Tu tik ļoti turies pie holobiznesmeņu ieborētajām "patiesībām"?
0
lai būtu lielāka provokācija, vai tad tas nav acīmredzams?

reku imho cmukākās biužas ar Ādiju
www.finalsolution88.com/images/HITLER%2015....
www.finalsolution88.com/images/HITLER%209.J...
www.finalsolution88.com/images/HITLER%2027....

reku jaunai tēmai par holokausta noliegšanu materiāls pat :D
www.finalsolution88.com/holohoax.htm...
0
Tu i dumš, kaķi.
0
Starp citu, daudzi holokausta fakti ir falsifikācijas.
0
neviens kaķis nav dumjš.
0
"Starp citu, daudzi holokausta fakti ir falsifikācijas. "

nu bet reku es pat linku iemetu, kur parādīts, kā radīti attēli par holokaustu
www.finalsolution88.com/holohoax.htm...

un rekur viens skaists Ādija gara darbs
www.nobeliefs.com/mementoes/HitlerMar...

māte Marija ar Jēzu >:)
0
Nu, tad ko cepies?
0
rofl, es esmu darbā pie kompja un šeit nedaudz atpūšos no casual brainfucka. es jau nu galīgi necepos :))
visvairāk mani aizkustina Šniceļa posti :*
0
Tā nu viņš ir :D werwolf, leišu bāleliņi ir bijuši priekšā latviešiem, bet tā kā nessadarbojās ar Vāciju kā gribējās viņu vērtība vāciešu vērtējumā krita, aiz latviešiem. par somiem vāci bij visai gandarīti, bet kārtējo reizi atkal Ādolfiņa sladzeņošana un vāci atklāti ar šamiem netusēja :D (tas tā vispārīgi) Par latviešu divīzijām tev ir taisnība, kad 1943.g. formē 15. un 19. divīzjiju, vācieši jau smagi rāvās no sarkanajiem, priekš Vērmahta spožākās kaujas jau bij beigušās, dodot vietu aiztāvēšanās kaujām līdz pat Berlīnes krišanai,pie horizonta parādoties heinrici, Busem un Venkam.
+2
nu es pieņemu, ka ģermanizēt jau viņš vēlējās visas āriešu šķiras, tā kā tas vai leiši bija priekšā / aizmugurē pat nebūtu tik svarīgi :))

bet nu ko zin, varbūt viņa galamērķis bija vienkārši ieviest / uzspiest visiem ēmo [īmo] stilu un bruģēt slavas ceļu jaunajai vācu popgrupai Tokio Hotel, kas ceļu uz slavas zenītu gan varēja sākt tikai savās jaunajās inkarnācijas formās 21.gadsimtā :)))
0
Nezinu gan, šodien vairs nekam nevar ticēt, jebkura bilde var būt fotošopēta. :/
0
>> www.spoki.lv/aktuali/A-Hit...

ātri apskatoties, var pamanīt, ka ir vismaz 3 dažādi paraksti (neskaitīju gan) un izvietojums arī atšķiras, man liekas, ka parasti jau mākslinieks parakstās ierastajā vietā.
0
+5
Cik es esmu lasījis, estiņi un latvieši (izņemot Latgales iedzīvotājus) tika atzīti par labiem priekš ģermanizācijas - t.i. šobrīd mēs visi krankenšverterotu uz nebēdu. Leišiem ķip pārāk liels slāvu piejaukums - navajadzēja, saproties, ar poļiem tik ilgi čikāties. Par to ka Somi un Igauņi ir īstenie ārieši pat ezim jāsmejas - ja Baltu senči nebūtu pie šiem sirās jājuši, tad būtu visi palikuši mazi un šķībacaini ...
0
Nu viņiem jau labpatīk iedomāties, ka vini ir true skandināvi:)
+2
Nu jā, Zviedri jau ar piestrādāja. Bet zviedri jau ar pa 1/3 sāmi ir ... Čukča čukčas galā vien sanāk ....
0
nuja, un gudrie atlantīdieši taču pēc atlantīdas nogrimšanas (wtf) aizceļoja gan uz Vāciju, gan arī pietauvojās Skandināvijā
+4
Vispār jau Marokā, kā arī Antiļu un Bahamu salās.

A kāpēc domā ka šie bija gudri - Atlantīdu tak nogrmdēja ...
+3
Mincīt, Ādijs ieraudzījis puikas no TH, būtu šamos uz kādu darba un atpūtas nometni aizsūtījis. :))
+2
mjau...
+4
šamie tur kalpotu vien kā iekurs...
+2
Esot atraduši to uzrakstu. www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/297...
-1
^labais

btw šodien tiesa
www.tvnet.lv/zinas/latvija/29763...

+1
Lūk šo te es nespēju saprast: "Uzraksta nozagšana izraisīja plašu rezonansi visā pasaulē, sevišķi saniknojot ebreju tautības pārstāvjus" Tā nometne pēkšņi ieguvusi žīdu svētvietas statusu?

Bet tā arī rakstā nav minēts, kas tad ir tie vainīgie, kādi sātanisti, kas grib izsaukt Hitlera garu vai kas.
0
^ kā jau parasti tvnet rakstos, kur labi ja normāli atstāsta notikušo.

kā arī visās kriminālijās gandrīz nekad netiek pieminēti noziedznieku vārdi un uzvārdi.
0
kamēr nav bijusi tiesa un pierādīti vainīgie tikmēr vārdus it kā nepublisko. lai gan tas arī kā kuro reizi
+2
Nu jā, bet varēja vismaz pastāstīt via ir zināms, kādiem nolūkiem zaguši. Pēc tā, ka sazāģēts, var spriest, ka gribējuši kaut kur nodot, bet varbūt būtu paši metinājuši kopā. Ah, šitas ir interesanti.
+3
Ir jau arī citi ziņu resursi: www.guardian.co.uk/world/2009/dec/21/a...
+1
DARBS DARA BRĪVU!!
+1
Sieg oder Tod!
0
Meine Ehre heißt Treue!
+2
Кто не работает, тот не ест! img1.liveinternet.ru/images/attach/c/0//...
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas