Par bērniem
+8
Stulbākais pēdējā laikā redzētais feiks:
www.yapfiles.ru/show/55323/70f2a7c2...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pārsmējos labi! Tā ari nesapratu, vai tas bija true fake??
+1
WTF !!! tur iekshaa tak tik daudz nevar buut ? kaa cuukaam ka meedz buut 12 siveeni ...
0
hehe, 1-kārt cilvēka organi līdzīgu cūku pa 90+ %, 2-kārt notiek taču brīnumi! :-)
0
Dvīņi vēl var piedzimt iznēsāti, bet trīnīšiem var nākties gulēt "inkubatorā". Līdz šim lielākais zināmais izdzīvojušo bēbīšu "metiens" laikam ir ASV -astoņi.
0
^ nejauc ar mincīšiem? :D
+3
mincītim jau laikam labāk zināms :D cik kaķenei vienā metienā nāk?
+10
Pilns spainis ?
+4
mincīt - tā dāma taču slavena palika. Iztikas līdzekļu nav, tomēr ar mākslīgo apaugļošanos uzcepa 16 bērnus. Puse kroplīši.
0
Tie astoņi, kas štatos bija, jau arī bija mākslīgi sataisīti. Bet nu jā, laikam jau izdzīvoja visi. Tur jau vispārs sviests bija, tā vecene tak kaut kāda pusbomzene bij, kas no bērnu pabastiem dzīvo. Vienīgi es nesapratu, kur viņa rāva līdzekļus lai šito mākslīgo apaugļosānu veiktu. Varbūt zinātniska eksperimenta kārtā pa brīvu uzmočīja.
0
bla, nokavēju :/
+1
uz to mums atkal jāiedzer ...
+1
Reiz, kad biju sīkāks un vēl metālu neklausijos, bij tāds šuhers- bij saskaldīta malka ar kaut kādu deķi apsekta, es tur piegāju kaut ko skatijos, pacēlu to deķi, a tur apakšā pele! Un pie tam ar nesen dzemdētiem sīkajiem dafiga! Es ta kā apjuku tādu skatu ieraugot. Heh, tuvumā kaimiņš vecais patrāpijās- deķi tām pelēm virsū, kuvaldu rokā un pa deķi h_džz...
+8
Vakarā maltās gaļas kotletes ņammāji ?
-3
"mincītim jau laikam labāk zināms :D cik kaķenei vienā metienā nāk? "

parasti laikam no 8 līdz 10 bija he he
-3
Neko tur neņammāja, krūmos izmeta, tāpat kā uz dakšas uzdurto kaķi, kas zaga desu no maizēm un ko nevarēja noslīcināt, jo viņš izbēga.

Labi atpakaļ pie cilvēkiem. Kā tādu baru var uzaudzināt? Tur tak čau pilnīgs ir.
-1
Kāda vāl audzināšana ... pabalstus tak vajag ...

Bet atgriežoties pie galvenās tēmas - kucēnu nevarētu, bet kaķēnam ar lāpstu pa galvu laikam varētu iebliezt, ja baigi vajadzētu ... Kaķu cilvēks noteikti neesmu.
+1
Nu bet iedomājies šitādu pasākumu, ka tavas apkārtnes mežā uzrodas kuce, kas tusējas ar suņiem ceļmalā, tā kādu laiku, kamēr skaties braucot ar velli, ka vesels bars suņu klīst pa mežu. Un ko lai saka mazie zaķīši un stiniņas? Un pišanās laikā tādi var arī cilvēkam uzklup nahuj virsū.
+2
man šodien mēģināja uzbrukt suns. laikam saoda manu mincību.
0
girl power! vot bļin, slāvu sievas!
-4
^^ žēl, ka olas nenokoda, lai nevarētu savairoties vēl tādi paši kā tu...
+2
Tak te teikts, ka visi iznēsāti, svars 3100g, 3200g, lož da pizģož tas ir.
0
yes, yes. Nevejag visam ticēt, bet arī šaubīties vajag līdz pēdējam! Vai tas ir zinātniski (ok, statistiski) pierādīts, ka nevar iznēsāt X bērnus?
+2
Iedomājies grūtnieci, kurai dzemdē 32kg dzīvsvara!
+5
sievietes ir spējīgas uz varoņdarbiem :-)
+2
...tālajā bērnībā iekšs lielās tautu saimes, bija jauki raidījumi kā Jeralaš un Fitiļj (lv Deglis). Domāju, šodien arī kāds derētu publikas izklaidei, jo mums visiem tā pietrūkst pozitīvo vitamīnu - smieklu. priekā! :-)
+7
varbūt viņa ir no černobiļas?
+2
Viesulis, šodien, plkst. 01:15
Neko tur neņammāja, krūmos izmeta, tāpat kā uz dakšas uzdurto kaķi, kas zaga desu no maizēm un ko nevarēja noslīcināt, jo viņš izbēga.

^ Bļa, ja es tādu dūrēju dabūtu rokā, sakropļotu tā, ka miesīga māte nepazītu...
0
A es zinu variantu, kad nošāva kaķi ar bisi, jo regulāri čurāja, kur nedrīkst. Neatceros, kas bija pēdējais piliens - piečurāta mašīna vai arī piečurātas uzvalka kurpes pirms svarīga pasākuma. Bet nu kaķis pats vainīgs - naher sūdus vārīt.
+1
Atzīstu tikai iemidzināšanu, kā galējo variantu.
+5
Ies tev mednieks laukos kaut ko midzināt.
0
^ Arī fakts, bet forši tas nav.
0
Sen jau beigts tas, kas kaķi dūra, viegli neaizgāja...
KO tur daudz iet cepīties, ka likvidē debīlus kaķus, kas nejēdz godīgi dzīvot? Nejau moca viņus tur, bet vienk aizsūta aizsaulē. Neredzu šeit nekā iebilstam.
+4
Enīvei, man kādu divkājaino aizsūtīt veļos būtu vieglāk nekā dzīvnieku.
+1
liekas, ka tēma aizgaja beztēmā...
+2
šeit kādreiz mēdz arī savādāk būt? :D
+1
turpinājumā par bērniem (pēc enestēzijas). viens no populārakajiem klipiem youtube.com
www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs...
+6
re ku par bērniem, pirms anestēzijas :P

www.youtube.com/watch?v=hyjm3A0N_VE...
+3
Galvenais komandas biedram pa muti sadot :)
0
^ Samācījušies no lielajiem onkām, kā hokejā jāuzvedas un tagad dod vaļā tieši tāpat. =)
+2
Tā vajag audzināt savu atvasi:

www.youtube.com/watch?v=7ZJQG9i8I28...
0
Nu, kurš tad ir mans personīgais foruma ienaidnieks?
0
Es ievēroju neitralitāti :D
+1
^^ nav jāskalo sīčiem smadzeni
+3
Jā, vajag ieaudzināt aizsardzību pret skalošanu. Aizsardzību pret kristiešiem, popseriem un citiem mudakiem.
0
kāpēc uzreiz skalot smadzenes? vnk vecāku pienākums ir rūpēties, lai neizaug vēl viens džastins bībers, pārējais jau bērna paša izvēlē. :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas