Noffij gott
+8
Ar uzbrūkošo matainie un ne tik matainie trūmetāla brāļi un māsas! Ceru un novēlu, lai nākošais gads būtu labāks par aizejošo, lai pie mums brauktu labi daudz bandu un uzstātos par velti, lai valdība mainītu alkohola aprites likumu, lai xxx salauž kāju un vispār - lai piepildās viss kārotais un labais! \m/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
...Un lai vietējās bandas izsitās plašajā pasaulē un nes savu vārdu godam.
Lai turās veselība, kuru nodzenāt grādīgos dzērienos un gardos smēķos un mīļš cilvēks pie sāna, tad jau lasis arī regulāri ieripos kabatā !
+1
vispār jau gribas pateikt, paldies, par visu jauko un labo, kas noticis un piedzīvots pagājušajā gadā! un tad var arī novēlēt un vēlēties jaunajā jaunus labumus:)
+4
Paldies truemetal saimei par to, ka tā vienmēr dzīva un ka no ikdienas kretinējošiem drabiem kaut uz pāris minūtēm iespējams šeit atveldzēties >:)
+7
No sevis tad gribētu piebilst, lai cilvēkiem nākošgad pietiek spēka un smadzeņu vēlēšanās nomest nekaunīgos viepļus un neuzkāpt uz priekšvēlēšanu skaisto reklāmu grābekļa, kā arī paskatīties tālāk par kredītos ņemtajiem plazminiekiem un ieraudzīt arī citas vērtības, kā arī patiesi un jauki daudz dzert un drāzties
+1
Laimīgu Jauno gadu visiem TRUE METAL biedriem. Lai laime un veiksme jūs nepamet un lai Jaunais gads ir labāks par iepriekšējo.
+5
Jaunajā gadā visiem jaunas kerzas, mūzikas instrumentus,
CD un DVD kolekcija, lai pildās uz urāāā! daudz superīgu festu un vēl vairāk alus dzeršanas iemeslu!

Visiem metaļugām, kuri sporto jaunus rekordus stādīt un lai tie bicepsi aug vēl lielāki 2010 gadā!!! m/
0
Veco nodzer tā, lai jauno sanāk godam sagaidīt un dzerot arī aizvadīt :)

viss paareejais jau taapat buus komplektaa :)
+4
Katru gadu novēlam viens otram visu to labaku utt "Jaunajā" gadā.
Un katrs nākamais gads ir tikpat sūdīgs, kā iepriekšējais, ar tendenci palikt vēl sūdīgākam.

Tāpēc man ienāca prātā, ka nekad nav bijis vēl tik sūdīgi, lai nebūtu iespējams palikt vēl sūdīgāk. Es tan nu novēlu visiem nejauši neuzdurties uz šī te likuma izņēmuma, ka sūdīgāk tomēr vairs nevar.
+4
Tad jau man atliek novēlēt: Ja nākamgad ir vēl sūdīgāk nekā šogad, tad vismaz lai vienmēr papīrs un pampers ir pa rokai, lai nav sūdos līdz ausīm.
+3
Deathperado, nenolaid snuķi. Mana vecmāmuļa droši vien teiktu: "Ko tu puksti! Pēc kara - jā, tad bija sūdīgi. Tagad ir gluži labi un jauki!".

Tātad pievienojos sveicējiem u.t.t.
+3
Naudu?
Naudu...

NAUDU!!!
+8
Nauda ir vajadzīga tikai tādēļ, lai par naudu nebūtu jādomā.
Copyright by Redriks Šuharts
+7
Žīds uz žīda ...
+3
Viens žīdu gejs uz otra žīdu geja?
+6
Galvenais, lai šī vieta nezaudē savu nejaukumu, mūžīgo offtopikošonu, random diršanos, dīvaino humoru un visu to, kas mums te tik ļoti patīk!
Pārējais jau ūžual, daudz visa, ko nu katram tur vairak vajag - naudu, seksu, dzērienu, ēdienu utt.
+6
Lai lapas uzturētājam izdodas realizēt visus iecerētos tm.lv updeitus!!!

P.S.
Viens žīdu gejs zīda otru žīdu geju? >:)
+3
briest off-topiks par gejiem?
+4
No pride! :D
+3
... world wide! :D

There`s a little gay in every man`s soul! ^_^
0
Tūlīt aizies saruna par latento homoseksualitāti. :D
+5
eee... suck my dick?
0
Kam Tu to piedāvā?
+2
Latentā homoseksualitāte = visu mastu un rangu politiķu vājība. Ceru, ka te aizspriedumu nevienam nav. ...un apsveikumi Jaunajā gadā var turpinaties. Priekā! :-)
0
Ieinteresēja ?

P.S. A kā ta ''white pride'' ? necieni ? :D
0
^ Teorētiski interesēja - gribēju zināt kam Sonnenmensch grib aiz vaiga aizlikt. :))
A "White Pride" cienu, protams. :))
+2
Veči,es jūs visus mīlu...
+4
poh - tārpiņš sen nav barots!
+3
Un vispār - optimisti tic laimīgam pasaules galam.
+1
tā ir šogad teikts

"es jūs visus mīlu, ejiet jūs visi dirst"

www.vipi.lv/1/4/?id_news=32567...
+3
Optimisti tic ka šis pasaules gals nav pēdējais :D
Būs vēl :D
0
Klau, pats galvenais - kur un kā svinēsiet (lasi - žūposiet)?
+4
sēdēs istabā pie TV un gaidīs lielo vīru uzrunu par to, cik labi viņiem būs nākamgad :D:D:D
+2
^ paga, paga, septiņi treknie gadi taču vēl nav beigušies, ja es pareizi māku skaitīt laiku kopš Kalvīša ģeniālo uzrunu brīža.
0
bet btw tas salīdzinājums ir ģeniāls, jo acīmredzami ņemts no bībeles, kurā pēc septiņiem treknajiem gadiem seko septiņi liesie gadi...

tātad, ja jau saprot Kalvīša domu gājienu, kā arī to, ka pašlaik ir vēl treknais periods, tad saprotam, ka pēdējais laiks uzdzīvot un tomēr arī pakrāt šo to liesajiem gadiem, kas mūsu tauteņu vēl tikai gaida.
+5
Nu nē - ne Valčas ne Dombrovska anālos purnus es gan neskatīšos. Lai iet nahuj.
+1
man vienam čomam 31. iekrīt dzimene - dubultsvētki... pirms eksāmeniem, sadisti, bļa!
+1
Lai Jaunais gads nebūtu tik sūdīgs kā viņu te visi mālē.. domāju ar to pietiks. )
+1
Lai Jaunajā Gadā visiem viss kas būtu un par to nekas nebūtu!
+3
Laimīgu tīģera gadu!
www.facebook.com/photo.php?pid=30569...
+1
no manis parastais novēlējums
lai piepildas un ir viss tas ko vēlies un viss tas par ko nezini, ka vēlies taču, kad tas notiek - saproti, ka tas ir tieši kaut kas tāds, ko tieši esi vēlējies :)
+2
Jaunā gadā vēlu laimi,
alusbrāli smelt ar spaini,
rūpesti lai nerauc pieri,
vēl vien' gad' lai iztur nieri!
0
Laimīgi un brangi visiem nosvinēt, es eju kost! Tiksimies nākamgad!
0
Tak sarullējiet un ievadiet savās atverēs kā ZS, tā JG. Un, jā, - man nav draugu ar ko kopā svinēt :D
0
ap 21:20 būšot redzams mēness aptumsums

www.starspace.lv/public/starptautisk...
0
(vislabāk redzams)
0
es sagaidu viens savā dzīvoklī dzerot. laimīgu... bļed, ņifiga.
0
es tā arī nesaprotu - pagaidām esmu darbā un domāju - iet kaut kur dzert dzertiešanas pēc vai labāk vienkārši uz mājām un vannā... tā kā miegs jau nāk... ehh.
+5
Gan Jāņi, gan Jaunaisgads ir sagaidīti mājās vientulīgi malkojot kādu aliņu - dzert dzertiešanas pēc manuprāt nevajadzētu (lai varētu ķeksīti ielikt - ķip izpildīju pienākumu pret kalendāru). Ja nav normāls pasāciens ar labiem ļaužiem padomā - nav ko sadirst laiku un materiālu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas