Kārtējais gudrinieks.
+5
Kristietis bērnudārza ķekatās saskata melno maģiju.
www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=14...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
es jau šito iekomentēju pirms pāris dienām. parāva drusku nervu :)
+6
Besī arā šitie cilvēki ar totāli izskalotām smadzenēm, vēsturi latviešu nezin, vai nevēlas zināt, tikai maļ savu bībeli visādos izklāstos. Tik par labi, drīz jau būs tā, ka ķekatās apvilkšu bluķi ap māju un kāds mani iesūdzēs tieša, ka pateicoties bluķa maģiskajam spēkam šamais ir zaudējis naudu bankā vai darbu utt.. Absolūts idiotisms, parasti jau pilnīgs pohuj, bet nu ja tādēļ ir jācieš kādam domājošam cilvēkam, tad gan arī nevaru noturēties, kaut ko nepateicis šamiem. Visi Vanagi, Pujāti un kas tur vēl visi vienādi, katoļu priesteri to tik jēdz kā ņemt priekšā baznīcas kora zēnus utt :D
+2
^ Man liekas, ka liela daļa no tiem skaļākajiem bļāvējiem pat savu Bībeli īsti labi nezina un pareizi neizprot. :D
+3
Ko teiksiet par šo baltkrievu antikristu?
www.apollo.lv/portal/fun/articles...
+2
+1

Un uz božņicu aizmauc pa Lieldienām / Z-svētkiem - savu vāģi un sievu citiem izrādīt ...
+1
^^ njā, tas ''Aķis, maķis'' ar bija baigail ROFLMOFLONS, kautkad jau ierēcām.
+2
Noburta viņa mazā meitiņa...nekad neslimojusi un pēc šausmīgā rituāla bezmaz pagalam...Un nejēdzīgie truemetālisti tik zvaigājas par tādu nopietnu tēmu! Cik nekrietni!
0
^Te tak tikai Vella kalpi apgrozās.
+1
jā, jā! tas nāk' no to Vell'!
+2
Un kā tad ar to briesmīgo bārdaino veci asinssarkanā paltrakā, kurš ik gadu pārbiedē bērnus?
0
Šito domā:

www.youtube.com/watch?v=AH3PRcsRcns...

Uz tā paltraka asinstraipus neredz ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas