Izīrēju istabu centrā (Barona centrs)
+1
Piedāvāju vienu, ne pārāk mazu, istabu piecistabu dzīvoklī, ilgam laikam, visas ērtības, istaba izolēta no pārējām, cena ieskaitot komunālos un elektrību 35 - 40 Ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Bļa, bezmaz jāizīrē dzīvoklis par pāris stoķiem un jāpārvācas :D
0
aber telefona numurs, e-pasts?
0
Piedošanu nebiju atķeksējis 'rādīt e pastu' profilā, e pasts redzams profilā, tel nr. 26486105 (LMT)
+7
Es jau nezvanīšu, bet lai citi zin :D
+2
^+1 :D
+3
Kad izrāpos no Šveika / Pablo / Gaujas, lai ir kur pārgulēt ? :D
+3
Kāds vispār reāli ir skaitījis savas naudiņas cik ir notērējis alkoholā, cīgās vai zaalē!?

man liekas katrs sevi cienoss alko fans vai citas vielas fans, sava mūža laikā izdzer vai nopipē vismaz vienu Ferrari! :D
+8
vienīgi paceļas jautājums, vai krāt satnīmus un dzīves pēdējā nedēļā nopirkt to ferrari vai dzīves garumā kārtīgi izpriecāties un uzsaukt tostus par visiem ferrari modeļiem ? :D:D:D
+3
?kurš mainīs Ferrari pret labu tabaku un alko? Pat ja tā, tad Ferrari vienmēr "slāps" (bez "labas muciņas" auto pat nestartēs).
Tapēc labāk liet pašam...sev un priecāties par skaisto dzīvi :-)
+2
hah! tādā gadījumā labāk tusēt un savās fantāzijās braukt ar Ferrari! :D

Kaut kur lasīju rakstu, ka viens vīrs gados esot krājis 30 gadus naudu, lai nopirktu kaut kādu savu sapņu supermašīnu! :D
Sakrāja-nopirka un pirmajā dienā nošķīla ha-ha dumbass!

+2
Ferrari nav praktiska mašīna, dārga apkalpē, daudz rij, apdrošināšana nejēdzīgi dārga, arī ceļi Latvijā ir vnk bēdīgi.
Tad labāk aizšaut uz Franciju un iznomāt Ferrari (par ietaupīto alko naudiņu, protams). Tā teikt tuvak sapnim un tuvāk saulei :-)
+3
bļā, 30 gadus fokusēties uz krāšanu mašīnai', traki, tad jau baigais fanāts.
Bļin toč, sanāk, ka visu dzīvi būsi liedzis sev liet iekšā alko, lai noirktu ferrari un pēc tam viņam lietu iekšā bendžu vājprātīgos apmēros. Pats nedzer, bet dzirdi savu kasti, nē, nē, tā tas toč neies cauri. pilnīgi aliņu sagribējās.
Starp citu maxima blatnais Tērvetnieks iet uz atlaidi, vakar labi garšoja >:)
+2
^ njā nu es jau to Ferrari biju minējis kā piemēru, bet vispār neslikta ideja par to, ka var sakrāt naudiņu, iznomāt uz dienu un pavizināties!

Nezinu kā citiem autofavorītiem, man tie super auto - ferarri, lamorgini, jaunie porsche, vauxali un kas tur vel, ssausmigi nepatiik... neizraisa nekadas emocijas - vairāk emociju izraisa kaut kāds Hot rods uztaisīts no Vecajiem Krievu vāģiem -
piemērs - lh5.ggpht.com/_6Djj9Sxty1k/Siv0e5...

0
sabbath, būtu brīnišķīgi ja varētu pastāstīt kur tas dzīvoklis atrodas! :D
+1
Kas tu - Barona Centru nezini ? Moš neķītrās dainas ar neesi lasījis ???
0
^^ takš rakstīts, ka dzīvoklis ir Barona Centrā. droši vien tur augšējā stāvā, kur visi pārdevēji un veikali aizdzīti, ir jauni dzīvokļi uzbliezti.
0
tfu!! nemaz neieskatījos virsrakstā. :D :D :D
+2
Es labāk dzeru un braucu ar vecu Opeli, nevis nedzeru, ciešos un taupos, lai vecumdienās garāžā turētu Ferrari (vai dajebkuru citu krānu staipītāju auto). Tas tā, novirzoties no tēmas (kas te, šķiet, notiek gandrīz vienmēr) :)

Žēl, ka tas nav Ogrē (atgriežoties pie dzīvokeļu tēmas) - labprāt apsvērtu iespēju kaut kur padzīvoties lētāk un tā ... ;X
0
moš kādam purčikā ar nevajag dzīvokli? cik nu dzīvokli, vairāk tā kā istabu, divas, jo vienu esmu aizņēmusi es. kopā ir 4. m?
+8
^ ieliec, lūdzu, savu kailfoto profilā.
+3
Nepieļauj iespēju, ka nika sievišķais locījums varētu izrādīties maldīgs ?
0
Bet toties kopā ir četri metri, tas vienalga jāredz O_o

ninja69, šodien, plkst. 11:35

"[..]man tie super auto - ferarri, lamorgini, jaunie porsche, vauxali un kas tur vel[..]"

:D nu gan tu smagi auzās ierāvi - Vauxhall ir Opeļa angļu nosaukums :D Kas to būtu domājis, ka bembists opeli pieskaita pie superauto :D
0
haa! Intar skaties linku šeit - Šito vauxall biju domājis!
Kas Tev šķiet, ka Opelim nav superauto? :D

Nu ok šis gan nav super auto, bet biju domājis šo -
www.carforums.net/reviews/makes/pictu...

0
Nu tas jau ir Opelis. Diez vai to var ieskaitīt superauto kategorijā; paskatījos - jauns Opel GT Latvijā maksā ~34 K EUR - apmēram tikpat, cik jauns BMW 320.

Manā skatījumā, šis ir vienīgais Opel/Vauxhall superauto (un tāpat jau vairāk Lotus, nekā Opel): en.wikipedia.org/wiki/Lotus_Carlton...
+2
BOD, nika locījums ta tā, bet "vienu esmu aizņēmUSI es" gan par to liecina :D
t.i., tas kailfoto jautājums joprojām ir aktuāls!
+4
Dzīvokļā izīrējuma sludinājumam jānāk kopā ardzīvoklī dzīvojošās izīrētājas kailfoto... nu ļaunākajā gadījumā - bikinifoto.
+2
... bet dzīvoklī dzīvojošo kailfoto (ar metamo darba kārtībš) jāpapildina ar sodāmību uzskaitījumu ...
-9
ejat tak jūs ar tiem kailfoto. man jau šķita, ka viss aizies galīgā offtopikā as usual. bet varbūt tomēr?
+8
bet varbūt tomēr kailfoto? :)
+6
Tauta gaida ...
+3
nevar likt vilties...
+9
Ir taču svarīgi, ar ko var nejauši dzīvoklī saskrieties >:)
+2
ak, šī perversā saimīte, jaukiņi >:)
+1
Istaba izīrēta,
Laikam jāpasaka visiem paldies par aktivitāti komentējot.
+3
Paldies neklunkšķ! (jeb, kā saka, spasibo ņe buļkajet)
+5
Iedod adresīti, lai zinām kur uz sālsmaizi iet dzert ....
-7
Ariadne atsuti man uz trejastis@gmail.com sikaku info par piedavajumu iespejams ka man nelielam mahinacijam ievajadzetos to vietu ka ari jus tiktu pie neta par velti pie tam diezgan atra.
+2
mahinators trejastis, paraugdemostrētājs sieviešu masturbēšanā :DDD
-6
Nesapratu ka tu to domaji bet uztversu ka komplimentu :D
+1
veikalu drāzējs, neonacistu karalis...
+3
... ka tik labs cilvēks!
+4
OT. Ļoti jautri ir lasīt topiku, ja Tev ir bobijķeksis:
Sākas viss ar tēmas pieteikumu, tad maisījums no ziņojumiem par tēmu un ne visai, un tad pēķšņi cilvēki sāk gānīties kā sūdā iekāpuši.
+4
^ drīzāk jau sūds iekāpa forumā "atkal!"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas