Ziemassvētku kauju rekonstrukcija
+3
I pasaules kara Ziemassvētku kauju atceres pasākumu ietvaros Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar vēstures rekonstrukcijas klubu „Arsenāls” rīkos Ziemassvētku kaujās notikušo latviešu strēlnieku uzbrukumu vācu pozīcijām.
Latvijas Kara muzeja filiālē „Ziemassvētku kauju muzejs” autentiskā vietā ir atjaunoti I pasaules kara nocietinājumi, kurus Ziemassvētku kaujās ieņēma latviešu strēlnieki. 2010.gada 9.janvārī plkst.13.00 tiks rekonstruēts šis uzbrukums, izmantojot tā laika karavīra ekipējumu un karošanas paņēmienus. No 11.00-16.00 interesentiem būs iespēja apskatīt un iepazīties ar tā laika ieročiem un karavīru ekipējumu, bet muzeja ēkā būs iespēja apskatīt jaunu izstādi – „Ziemassvētku kauju piemiņa”.
2010.gada 9.janvārī Ziemassvētku kauju piemiņas pasākumi notiks arī Antiņu brāļu kapos (plkst.15.00) un Ložmetējkalnā (plkst.17.00).
www.karamuzejs.lv/popup.php?pic=large...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
Uz dzeršanu atkal musini ?
0
Nu jāaizbrauc būs, pēc tam jāsasildās arī. :)
0
Dikti sen nav Ložmetējkalnā būts.
0
Mēs ar Intaru un iespējams Juodu domājam braukt, nevēlies piebiedroties?
0
Sausa runa ...
+1
Es jau varu iedomāties, ar ko tas viss beigsies.
+3
Atgūsim Abreni !!!
+4
Kādu huiņu es tagad klausos ? Latviešu Strēlnieki jāklausās !!!

www.youtube.com/watch?v=VH0uFI6YMmI...
0
Nu tad sarunā ar Intaru par to braukšanu. ;)
+1
^^ a Rihards akūni labu video uztaisījis ...
+1
Ložmetējkalna pakājē labas gaileņu vietas:P
+2
Būs viegli ieraudzīt, oranžā krāsa uz sniega labi izceļās...
+1
Galvenais, ka ne dzeltena ...
0
Kāds nav braucējs ar ietilpīgu transporta vienību, nu tā, lai varētu paķert divus?
0
Bija forši.
+3
Labi pierekonstruējāmies ...
+2
Šitā bilde man nezkapēc atgādina mūsu pasākuma noslēgumu :D
img3.www.spoki.lv/upload/articles/10/...
+1
LOL
+1
^ Gerda jau izdomāja lomas: Tu esi tas ar kausiņu ķepiņās, Intars - ar pūdžu, un es tas trakākais, kas jau atslēdzies. :D
+1
Man uz to pusi iet - 8 als ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas