Aldis Drēģeris un Poļu nams 88-91/92
+2
Meklēju Alda programmas kuras izdotas sadarbibā ar Poļu namu mp3 formātā. Karavīru dziesmas 2,3 izlase ir pilnībā, "Veltījums Rīgai" un "Manas Dvēseles caureja" arī.
Ja kāds zina, padalās cik programmas vispār kopā bija, man par 10 vairāk nedomājās.1992 gadā jau sāka iznākt viņa rokmūzikas programma Desa ko kā karājās.
Meklēju:
Aldis Drēgeris 88 Latviešu Karaviru Dziesmas- I
1.Iekšmeža bij viens nams
2.Baltā roze (ir oriģināls)
3.Mazs kukainīts
4.Šai drūmā dzertuvē
5.Paliec sveika baltā bērzu birze (ir orig.
6.Pulcējaties latvju dēli (ir orig.
7.Es vēlos mājās pārnākt -ir orig.
8.Es katru sestdien's vakaru -ir orig.
9.Paliec sveiks mans mazais draugs -ir orig.
10.Staburadze ir orig.

Aldis Drēģeris 89 Nerātnais Aldis IV
1.Dzert un dziedāt patik man
2.Rozā biksiņas
3.Pidriķis un Doroteja
4.Bundzinieki
5.Sieviete čūska
6.Melnā pantēra
7.Maziņš biju mīlulītis
8.Grēcinieku dziesma No2
9.Alusmiļi
10.Vai, vai , vai
11.Pie ...... man

Aldis Drēģeris 90-V Alda Biksiņas
1.Arvien, arvien
2.Alda biksiņas
3.Bērza miza
4.Es sēdēju uz Gaujas krasta
5.Dažu skaistu ziedu
6.Kā gribas dzīvot, kā gribas mīlēt
7.Hei, hei, hei
8.Jaunais Pēteris
9.Mazs kukainīts No2
10.Šai drūma dzertuvē No2
11.Rozamunde
12.Pa taciņu No2

Aldis Drēģeris 90-VI "Retro dziesmas"
1. Ak vai cik žēl
2.Vaidava
3.Pie ... man No2
4.Es dziļi glāze ieskatijos
5.Neskumsti meitenīt
6.Kuģis Neibāde
7.Lambada
8.Sirmā Daugava
9.Un Tu atkal atnākt nevarēji
10.Draugs Pajaco
11.Krizantēmas
12.Taurenīts
13. Gaujas vanagi

Aldis Drēģeris 90 - VII Nosaukums nav piefiksēts
1.Valmieras krodziņā
2.Aiz kalniņa dūmi kūp
3.Asteres zieds
4.Zelts un sudrabs patīk man
5.Lācitis
6.Dārgā Kurzeme
7.Tur es dzēru, tur man tika
8.Laimes nauda
9.Sirmais kumeliņš
10.Dzimtene

Aldis Drēģeris 90 - VIII
1.Šeit ir Latvija
2.Jampadracis
3.Ķemermiestiņā
4.Īsa pamācība milēšanā
5.Es dzērājvīriņš
6.Bāleliņš
7.Vakardiena
8.Dzīvite, dzīvite
9.Dzer, dzer brāliti dzer
10.Pazudušais dēls
un varbūt vēl kas bija?

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
paskatīs,liekas,ka kkas no minētā bija mc formātā,
pie reizes uzjautās vecajiem perdekļiem no arhīva,tiem varētu arī būt.
+1
Kaut kas uz lentēm bi, bet tagad lentes hvz kur bi :|
+1
Varu visus šos albūmus dabūt, zinu kam tie ir.
Bet cilvēkam nauda neinteresē, viņš kaut ko vēlēsies pretī no Alda Drēģera. Cik zinu, tad visi meklē tādu kaseti - Aldis Drēģeris 12;13. Tas bija kaut kāds koncertieraksts no Valmieras. Kādam nav aizķēries?
+3
He he zinu kam ir, bet nu nepazīstu šamo tik labi, dzīvo man te ķekavā Alda Drēģera Menedžeris, viņam gan visi studijas ieraksti esot, gan arī nedarakstītie albūmi, kas iemočīti pirmsierakstā utt stafs, ja ir tik lieli fanāti varu noskaidrot kontaktus ar šamo, sanāk laikam kaut kādus 300 metrus tālāk no manis dzīvo, bet tā arī nekad neesmu saņēmies šim uzjautāt par iespēju dabūt kaut ko paklausīties :D
+1
Vienu brīdi iekš Dc bij visi albiķi šamā dabūjami, kaut kādā latviešu listē..................
+1
Viņš kaut kad 90to sākumā nebija arī kāzu muzikants?
+1
Bija gan, kāzas, viesības utt, pasākumos piedalījas, jo ta visai labu naudu maksāja, laikam bij pāris vakari un nauda žigulītim rokā, tas gan iekš tiem 80.g. gadiem, kad vēl par petenēm utt nedziedāja...!
+1
Man ir paši pirmie Drēģeri.tos ar atdzīstu par viss labākajiem.
+1
Tad laikam pat esmu viņu dzirdējis dzīvē. Tiesa 5 vai 6 gadu vecumā :D
+1
Roof! a kurš latvietis nezin Drēgeri?
+1
A kur tad albums "Vīns un sievietes"?

Ziniet, kāpēc Drēģeris nomira? Viņš pārstāja dzert!
+4
nevis pārstāja dzert, bet dzēra nejēgā daudz un aizgāja no dzīves tiešām tizlā veidā, kāds vien var būt.............
+2
Paklau, graver. Ja nav grūti - painteresējies lūdzu par tiem ierakstiem, kas viņam ir.
man pašam ar daudz kas ir no Drēģera, ja kādam kas vajadzīgs - varu ierakstīt gandrīz bez maksas (tikai matricas cena).
Mans meils:
dregerfans2@inbox.lv

+1
Rīt painteresēšos, kā vispār šamo sauc.....
0
Vīri palīdziet tikt pie albumiem...tagad grūti laiki- naudas nav...varat caur rapidšari un kādu citu failuapmaiņas programmu iekačāt albumus.DC plus es agrāk un tagad neko neatradu. Mums tāda kompānija- kad ceļam kausus ja neskan Drēģeris vai Nenišķis lustēšanās diezgan sūdīga.
Klau vai kādam nav Nenišķa fotogrāfija- vēlos redzēt kāds viņš izskatījās!!!!!
0
Bija reiz tāds Drēģer alus - makten labs latvieš alus!
+4
sevišķi labi gāja kopā ar merkuru:D mums bija recepte- katliņš. 2drēģerīši, 0,7 merkurs, un kola. pasniegt ar kausiņu, kā punšu :D
+4
Offtopiks, bet reizēm liekas, ka uz jūsu fona man vispār nav nekādu dzeršanas problēmu ... :D
+1
kurš ir teicis, ka drēģeris kopā ar merkuru rada problēmas?:D un vispār- nebūtu truemetal.lv tev liktos, ka tev ir problēmas? vēlies par to parunāt?
tā, bet lai nesacūkotu tēmu, varu peteikt, ka man mammas brālis drēģeri un bumerangu caurām vasarām drillēja tiktāl, ka man no viņa šermuļi metas:) kas par daudz, tas par skādi!
0
nevaig nemaz ne poļus, ne mežā namu - viens tīri teorētiski mazliet šnabīša pagaršosšanas pasākums izvērša 4 0.7 uz trim ar nelielu piepalīdzdzēšan no daiļā dzimuma puses; un no rīta pēc aliņiem... Jāteic, ka baigi pozitīva ieraušana, ar hokeja mača vērošanu (nu kur tā varēj sadirst visu maču vienā mazā brīdī...), ar nu jau vecu (15 g.) klipu lūrēšanu un viss kas nu pie lietas pi(e)deras! Prost!
0
Vispār nekad nebiju redzējis, kā 3-4 cilvēki gandrīz 3l šņabja izkauj un neviens pa zemi nevārtās (nu labi, bišķi pavārtījās dēļ prikola :). Kautgan nekad īpaši nepētīju, cik tad tie šņabjdeguni salej sevī ...

Drēģera alus sākumā bija Aldarim, tad nozuda uz brīdi un laikam Līvu Stiprā 7% veidolā parādījās (šķirba bija tikai etiķetēs). Aldarim laikam nebija tik stiprs, bet īsti neatminos.
0
te vēl šis tas no Alda

Izlase, kaut kas mazāk dzirdēts:
rapidshare.com/files/337408265/Izl...

Priekšpilsēta (1992)
rapidshare.com/files/338095253/Pri...
0
www.youtube.com/watch?v=vhP-FUfaypk...

šito klasesbiedriem nospēlēju, kad vēl biju "atstumtais jauniņais" :D
0
Nezinu kā Jūs,bet,es esmu kopā ar Aldi dziedājis :) lielisks cilvēks.
Meklēju kādus retus viņa ierakstus,īpaši interesē koncertieraksti,un video,pašam arī kautkas ir sakrāts !
Mans epasts win9@inbox.lv
0
Paldies, littlepirat, nokačāju to, ko Tu piedāvāji, varbūt vēl kaut kas ir? Teiksim, 2-3 pr-ma.
0
Man šis tas ir no Alda darbiem (arī kādi video).
E-pasts: uldis.godainis@gmail.com
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas