Aktuāli!
+5
Sargieties, raustītāji! :D:D:D
whiterabbit.lv/lasamgabali/onanism...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pizģošs... kaut gan es sāku onanēt tikai pēc pirmā sexa ;D Pirms tam nedročiju :D Skolā visi apsaukājās ar to vārdu, tapēc domāju, ka tas nav nekas labs. Cik zinu tad rietumu pasaulē pusaudžu sexuālās audzināšanas grāmatās ir teikts, ka varot dročīt, bet nevaigot pārcensties, 2 reizes dienā jau ir daudz, vienu var. ;)
0
var jau parunāt par mizošānas rekordiem! :D
Kads ir katram personīgais mizojamais rekords dienā>?
+2
Es sāku kādos 10 gados, un kā redzat, esmu dzīvs un vesels. Plika olskūla diršana tas viss par raustīšanas kaitīgumu. :)
+1
Kurš draņķis te normāliem raustītājiem mīnusus liek, ko bļa?
+4
ninja69, šodien, plkst. 16:30[Link] [Profils] [–] [+] -1
var jau parunāt par mizošānas rekordiem! :D
Kads ir katram personīgais mizojamais rekords dienā>?

tad jau pašam vajadzēja sākt atreferēt publiskojot savu ciparu >:)
+3
Tas viss ir kristiešu darbs - vinī sev grib arvien lielākas draudzes - tāpēc sadzejo sāda tipa murgus, li visi baidītos un tik pir vecenēm vien stresu noņemtu - tas veicina'tu dzimstības pieaugumu un tad vinīem būtu lielākas draudzes, no kā iekašt vairāk. ziedojumus. Viss skaidrs! Pujātu uz Mieta!!!
+2
te nu bija anonīmo drouneru klubiņš ^^
+3
Tikai gribēju piebilst, ka drausmīgi riebjas, ja sāk aprunāt bijušos seksa un emociju partnerus. Kretīnisma kalngals.
+3
Redz, PSRS gan viss ar to bija kārtībā. :D

ОНАНИЗМ

Онанизм - чрезвычайно широко распространен... явление в животном мире.
Онанизм можно встретить у обезьян, собак, кошек, лошадей, быков и даже
слонов.
В царской России oнанизм был широко распространен и среди людей. Великая
Октябрьская Социалистичес... Революция с корнем подорвала основы этого
буржуазного явления.

А. Н. Горелов, "Онанизм", Библиотека судебной медицины, Наука, М., 1963.

+1
Tfu! Katevimantelīt - cik kļūdain uzrakstīju!!!
Vēlreiz:
Tas viss ir kristiešu darbs - viņi sev grib arvien lielākas draudzes - tāpēc sadzejo šāda tipa murgus, lai visi baidītos un tik pie vecenēm vien stresu noņemtu - tas veicinātu dzimstības pieaugumu un tad viņiem būtu lielākas draudzes, no kā iekasēt vairāk ziedojumus. Un tas, ka to ir izdarījuši kristīgie garīdznieki ir skaidrs pēc tā, ar kādu skaudību tas viss ir uzrakstīts - Viss skaidrs! Skaudīgo Pujātu uz Mieta!!!
+2
Interesanti - kā to veic ziloņi - ar snuķi - vai?
+1
Nez neesmu saskāries ar to, ka baigi aprunā bijušās, vai mani.
Dročīšanas rekordi, nu nez, tas tā baigi interesanti no noskaņojuma atkarībā, nu 4 reizes 24h ir kriša viša man.
0
ar jusm tik interesanti, ka negribaš iet mājaš, šefam dzimene, promiles arī jau pašrniegtas... ibiķ. bučas visiem, kas stav, vai kas uzņem sta'vošos >:)
0
varbuut sho vajadzeeja apvienot ar teemu "jautra speele pie iedzershanas" ?
+2
Domā, ka raustīt bariņā pie iedzeršanas ir forši? Nu nē - katrai nodarbei savs laiks un vieta. :D
+5
''werwolf, šodien, plkst. 16:34

Es sāku kādos 10 gados, un kā redzat, esmu dzīvs un vesels. Plika olskūla diršana tas viss par raustīšanas kaitīgumu. :)''

A ko zini - ja nebūtu raustījis, moš tagad deputāts būtu, celtu villu Madeirā ...
+10
^ tas tā droši vien varētu būt, ja būtu pareizajiem cilvēkiem raustījis, ne sev.
+1
:D
+2
^ Taisnība Intaram. :D Bet nah - es labāk raustu tikai sev un dzīvoju Tēvzemē. :D
+1
raustīt bariņā
+2
^ nu kātad! iesim uz raustīšanas sacensībām, kuram nags(rags) uz izturību/ilgumu, kuram uz ātrumu, kurš var vairākas reizes pēc kārtas. Iesildīsimies tad rīkosim Raustīšanas GP Baltinavā :D :D
0
Bļa, izturība/ilgums, tā jau ir problēma, ja ilgi ir un nevar pabeigt!
+3
Nu meitenēm varētu būt kaifīgi.
0
Jā, bet man tas drausmīgi riebjas.
0
ai, poh, es kapāšu pašbrūvēto alu, bļa
0
Kas drausmīgi riebjas?
-2
Skaņas, kad bomāru aiz loga izvaro!
0
^^ ei, worwolf, tu pa to baltmaizes GP Trūmetālā biji rakstījis, vai mums tik stāstīji ?
0
logika
tu esi ta kā trusītis? :D
0
Es nez, es vairs neko nerubiju, pašbrūvis galvu izšāvis jau cauri un man ir vēl!
0
Tas pilnīgi normāli :D Es gan vairs nedzeru, litriņu stiprā izrāvu un pietiek. Nu otrā reize parasti ir ilgā, tā tas dabā ir.
0
Es šajā topikā izvēlēšos labāk paklusēt...
0
BoD, Tu to spēli domā? Biju rakstījis, tikai tagad vairs neatceros, kurā tēmā. :)
+5
Liega

a ko tev teikt, tu vari 20 reizes pēc kārtas un vēl bikiņ :)
0
par tām baltmaizem mēs plosījāmies 30.janvārī. kā dagad atceros kā man darbā šampis lija iekšā :D
0
30. janvārī? Tev šodien arī šampis līst iekšā? :D
+1
/forum/122029/?hl=gada+
nē! es vienkārši esmu no nākotnes :D bet tēmu atradu, kur to biblioteku piesmiet taisījāties
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas