"Metālists" ar maigu dvēsel
+5
Melodic det
Pārāk labsirdīgs metālam
tv.delfi.lv/?showvid=cT79vbyQ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nu tad sasaucoties ar blakus tēmu- džeks kā radīts power metālam:)
0
omgwtflol :D
bet nu čalis jau var radīt jaunu virzienu - maigo metālu :D:D:D
+1
Būtu interesanti dzirdēt tādu kārtīgu Latgales maigo death metālu ...! :D
0
Es tikko iedomājos, kā tas varētu skanēt... FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUU
+1
Nav jau nekas pārsteidzošs - bieži vien cilvēks mūzikā meklē to, kā pašam trūkst.
0
XD
sitas man patiik
muzika absoluta 0
bet WOOOOOW tik tapec ka redz LEeetgalis
psc
+2
Latgaļu valoda mūzikā jau vienu brīdi bija gana topā. Tā pati borowa etc
-4
stulbais peģiks.
+2
To NorvēģuPāķis - nedirs virsū latgaļiem!
+1
Tur kāds teica: 'pievienoties kādai metālgrupai'. Labāk gan: 'Paklausies kādu metālisku metāl grupu, tad paņem giču tāpat kā daudzi metāliski metālisti un iemācies pa kādai metāliski metāliskai dziesmai, tad aizies melodesisks metāls'.
-7
darkfirelv
nu nu es jau baidos
XD
+1
naw ko teikt,
dzhekam iekshaas ir drusku vairaak, kaa vairaakumam no tejienes kopaa njemot.
+2
^davai, ka nedirs, a? tas, bļaģ, ir apkaunojums mūzikai, nevis kaut kas iekšā.
+2
Ok, varbūt kā cilvēks viņš varētu būt ok, bet nu tas klips ir muzikālā miskaste
Tas vēl balss korektors vai kā viņu sauc

www.youtube.com/watch?v=ry27t0oed28...
+3
He he gusāns, savā laikā pie šamā biju spiests latīņu valodu kalt galvā, lai pie daža laba cita profesora varētu nokārtot :D
Kā cilvēks nav slikts, bet nu, es pieturos pie tā, ka laba mūzika ir tā, ko tu radi no sevis - domas, sajūtas, mosh vēl savu sāpi izsaki utt. Viss, kurā ir ielikta dvēsele, jo nav jau problēmas, iedot kādam Betleronkulim divci ieraut, un tekste būs - aaaaaahhhh grrrr satanaaaaa grrrr aaaaaa, dieeeee dieeeee death dieeeee utt....metāls, bet tai pat laikā tukšā vieta, jo nekā nav no sevis..!

Labai dziesmai ir jābūt ar vēstījumu citiem, vienalga metāls, roks, pops vai reps.

Tā, piemēram, dziesmas ar spēcīgu liriku (tekstuālo daļu) un pat skanējumu...... tādu ir simtiem, bet sūdīgās ir kudiš vairāk :D

Whiplash - heavenaut (bisk kvalitāte sūkā)
www.youtube.com/watch?v=JQ5qCzKvzaM...

Crimson glory - Lost reflections
www.youtube.com/watch?v=ZZiVUF-kUGg...

0
Ar to es biju domājis, ja kaut kas nesanāk un ir vajadzīga mainīšanās/piespiešan
+3
Izklausās jau nu pēc A-Eiropas kaut kā...... :D:D:D
+2
peģiks. viņš klausa producentus. viņš klausa Guntaru Raču. media whore
+1
es ies paklausīties Dissection Where Dead Angels lie
+8
Tās pēdiņas virsrakstā tomēr velti. Šitam vecim mājā ir tāda disku kaudze (100% metāla, lai cik dīvaini tas nebūtu), kāda, iespējams, nav nevienam no šejieniešiem. Tas, ka šis, atšķirībā no mums, nepieķēza Trūmetālu, vēl nenozīmē, ka šis nepārzin smaguci no a līdz z.

Problēmu šai gadījumā es redzu tajā, ka šis sācis sev nedaudz glaimot. Nu ko lai dara, Borowas laiku slava galvā sakāpuse.
Sak, atzinīgus novērtējumus šitam albumam esi saņēmis? No kā tu viņus esi saņēmis? No savām mamzelītēm filoloģijas katedrā, kuras no rokmūzikas jēdz tikpat, cik es no sengrieķu gramatikas?

Apskati tak savu draugiem.lv mūziķa profilu un atjēdzies:
www.draugiem.lv/sovvalniks...
FiLOLogi, studenti un "borowieši"... Cik no šiem cilvēkiem tev pašam būtu interesanti sarunbiedri muzikālā diskusijā? Nu, varbūt kāds rets melomāns, kas aiz pieklājības / draugu būšanas pieteicies par fanu...

Bet nav jau patīkami sev atzīties, ka esi ļāvis videi, kurā apgrozies, kļūt par formīti, kas tevi veido. Par eifēmismu prastam konformismam vajag izmantot cēlas peršas par "maigu dvēsli" - fiLOLogi, bez šaubām, uzķersies.

Tik tu šai mūzikā esi ielicis tikpat savas varēšanas, cik vidusmēra fiLOLogs - savā bakalaura darbā mīlestības pret literatūru. Bet nu neko: Borowa -> Sovvaļnīks -> moš kādreiz, pēc gadiem 100, šitā arī līdz melodic death nonāksim. Kad būsi sasmēlies pietiekoši uzmanības no publikas, grozoties kameras priekšā Diesel kreklā, kam pāri uzkārts Tora krusts, un beidzot sāksi izrādīt kādu nopietnību pret to, ko pats apgalvo sev dārgu esam. Jautājums šai gadījumā ir ne tik daudz par varēšanu, kā par gribēšanu. Turies. Mēs joprojām tev ticam.
0
jā, a frizūra šim spārda! nav no kāda timatija pašpikojis?
+5
^ Tevi piš kāda viņam frizūra?
0
"Tās pēdiņas virsrakstā tomēr velti."
(..)
"Bet nav jau patīkami sev atzīties, ka esi ļāvis videi, kurā apgrozies, kļūt par formīti (..)"

Vai nu pēdiņas vietā vai Tu tikko sūro METĀLISTU nosaukāji.
+2
--> E-kungs,
paliec pie savaam domaam.
jo ja argumenteesim, tu dikti apvainosies un turpinaasies jau saruna nevis par muuziku, bet par kvadraatu, kristu, doom metal, shljupsteeshanu un piepuushamu cirvi.

Par suuds kaut kaads un apkaunojums muuzikai vareetu nosaukt veselu greedu vieteejo un nevieteejo, protams, izrietot no gaume lietaam un beerniibas traumaam.

Chaos, Guntars nav vinjam producents un pat izdeveejs.

Bet riekstus no suuda izlasa tikai vaarnas, ne?
0
p.s.
ja kas Metaalists braukaa ar zilu Moskvichu!
+pirms paver vaigus, noklausies 5. dziesmu no albuma.
0
"Chaos, Guntars nav vinjam producents un pat izdeveejs." nu ok, bet Mikrofons rec. ir viņa izdevējs, ar to viss pateikts
0
Chaos - invaliids esi?
Naw Mikrafona Izdevums un Naw Mikrafonam sakars.

Mikrek izdod tikai komercionaali veixmiigus suudus, kaa Viitola Gjim, Aisha, Latvieshu Ziemsveetki utt.

a mediji - labi straadaa, malachi. it iipashi uz baranku galvaam.

dox.

+4
^^^ āāā, atradu: Albumu producējis pazīstamais studijas producents Gints Stankevičs ( Tumsa, Putnu Balle, Olga u.c.) tad jau viss čikos. vēl trakāk,nekā Guntars Račs
+1
starp citu, par Gintu Stankēviču labi izsakās pats Guntars Račs, kad tik šamais savā laikā neproducēja arī 100 debiju :D Starp citu, Aishas pēdējo albūmu es par sūdu, kaut vai komerciālu sūdu neuzskatītu, jo tomēr tajā ir reanimētas latviešu estrādes dziesmas, pie tam mazpazīstamas no kaut kādiem 50. 60 utt. gadiem, es baigi šaubos vai mūsdienās kāds, pat tu ņemtu tagad plates un klausītos visas Kukules, Vilcānes, Bumbieres utt. ierakstus, vismaz no tāda rakursa tā ir sava veida iespēja jaunatnei, iepazīt mūsu pašu estrādes skatuvi, vismaz daļēji un jaunās skaņās :D
+2
Platforma ir izdevējs

To piekto dziesmu gan nevarēju nozagt nekur netā
Varbūt visa problēma ir tajā, ka sūdos riekstus nevajag meklēt aka izklausīt visu ripuli lai varbūt viens gabals liktos teorētiski ok

Ok, atmetos zilo moskābeli, frizūras un kaklarotas tad pēc draugu mūziķa profila spriežot tur tiešām nekā vērtīga vai pat interesanta nav, neskaitot pāris wannabe latgaļu mēlē runājošo komentārus, taču visdrīzāk nav vēl tik labi attīstīta muzikālā uztvere, lai saklausīto dziedošā ķēma patieso talantu
0
Vai ta mikrec nebija mikrofona apakšuzņēmums? Tagad slinkums meklēt.... Neaizmirsīsim tač, ka vismaz šajā uzņēmumā strādā sava amata zinātāji un pof...., ka producē ejošu mantu - popsu, mosh arī roku, bet nauda takš ir jāpelna, pie tam Raču negribās noniecināt, tomēr savi 30 gadi stabili aizvadīti mūzikas lauciņā, pie tam, kā pret mūziķi man ir respekts no Bet Bet laikiem 80.-90. g. sākums, kad aktīvi notika piedalīšanās atmodas veicināšanā, un neaizmirsīsim, Muktupāvela izlecienu Jūrmas mūzikas konkursā 80desmitajos, kad notika starptautiskais PSRS republiku konkurss :D:D:D:D
0
bljaa.
latvijaa muzikas naw.
wiss paareejais gan ir pa pilnam.
LOL
+3
ko var cepties?! ļoti daudzi popsas mūziķi atzīst, ka ietekmējušies arī no smagā gala. tas ko cilvēks klausās, kā ģerbjās un kā pelna naudu nav vienmēr saistīti jēdzieni.
0
Tā, es palasīju forumu un man sāka sāpēt galva. wtf...
0
tev tā galva no kkā cita sap. es jau atskaņas dzirdēju :D
+3
Apžēliņ, kādās auzās j;us te esat aizbraukuši pietiek bik šnab ieraut, ka pat normālu offtopiku nejāedz uztaisīt. Cik var teikt - vai nu runā pa lietu, vai pupi. Nu joptvai, nav tak tik sarežģīti.

Kas attiecas uz tēmu - 2003. gada baruciens uz WOA man lika domāt, ka Ingars normāls džeks. Kā normāls čanagls - dzer un saka ko domā. Lai cik tā kādam muļķīga runa liktos.

Pizģec, atraduši komēdiju.
0
Pirms es palasīju, nekas nesāpeja. Tātad vainīgs forums.
Mle, bet 4 0.7 uz trijiem ir nopietni...
0
Tā, redzu Intara komentāru, tas nozimē, ka sekmīgi nonācis mājās :D
0
jā, bez jums pie pupiem kaut kā nenonācām ;(
0
Un pupi pie mums arī neatnāca. Un tie, kas atnāca, nevēlējās rādīties...
+2
vai arī tu nemācēji pareizi skatīties...
0
eu - jopvai - es tev savu vienu pupa galu parādīju gan!
+3
Tas izskaidro, kāpēc es skrēju vemt...
0
:D
0
Schnapps - das war sein letztes Wort
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas