MOREA #3 - 21/01/2010
-1
Šo ceturtdien, 21.janvārī, plkst. 20:00 Vecrīgas klubā "Depo" norisināsies MOREA pasākumu sērijas janvāra mēneša koncerts, aizsākot savu 2010.gada cēlienu.

Koncerta ietvaros uz skatuves kāps vairākas pašmāju grindcore un death metal grupas Anal Punishment, Dehydrated Goat un Enema Express, atvēlot bez šaubām arī savu vietu digitālajam hardcore un patiesai "vecās skolas" mīlestībai pret riteņiem – Beyond the Borders un Bikes Against the Machine.

Kā vakara, iespējams, intriģējošākā un klausītājiem mazpazīstamākā grupa jāmin oldschool hardcore / hardcore punk pārstāvji Bikes Against the Machine no Rīgas, kuriem šis viens no pirmajiem koncertiem plašākai sabiedrībai. Grupas sastāvā 2008.gada nogalē apvienojušies dalībnieki no neatkarīgās skatuves grupām Neprodukts, Pirdienu Vitamīni, Passive Voice, Damage Repair, kā arī jau ievērību guvušais dziesminieks Zaķis.

Kluba deju zālē rokmūzika no DJ Gunta muzikālās bagāžas.

Apmeklētāju ievērībai - ieeja bez maksas.

Avots: easyget.lv/muzika/read/20780...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
kaut kur klīda baumas, kad Depo klapēšoties ciet.. bet re ka vēl elpina to līķi!
Laikam jau tapēc, ka apsargu vairs pie ieejas nav, tiem nav jāmaksā algas, ta var paturpināt aktīvu čurūdens liešanu alus kausos :)

nezinu kā jūs, bet es šo konci skipošu, jo tāpat drīz MP būs atkal grinda vakars ^_^ ar gandrīz visām tām pašām grupām, kas te
0
Depo klapēt ciet? Vai ta tik slikti ietās?
0
^
ja jau končos ieeja tagad par velti... agrāk kā bija? pirms pašas pašas krīzes atceros tādu cenu par ieeju - 4ls līdz 22:00/pēc 22:00 5Ls ufff
+2
Labāk alus izvēli būtu nomainijuši ...
+1
Jā, ja Depo būtu normāls als, tad tas ūķis tomēr rožaināk izskatītos.
0
Paga paga - iekš Depo ir alus? Cik esmu gājis, nekad neesmu tur dzēris alu, vismaz ar ūdeni atšķaudīts wtf neskaitās pie dzērienu klāsta ar nosakumu "alus".
0
^
Tas ir īpašais "Cēsu" :D
0
Cik es esmu Cēsu alu no pudelēm dzēris, nu NEKAD pat tuvu nav bijusi garša tām šausmām, ko lej iekš Depo.
0
lai dzertu depo to, nu to .. eeeķķķ.. jābūt savas veselības ienaidniekam.
0
Is vairāk par vienu nespēju izdzert. Pārslēdzos uz cukurūdeni.
0
da nu nah čuras. pie tam vēl pa 1.70Ls
it kā jau nevienas vainas iestādei, vienīgi dzērienu izvēle piedirš.
0
ai, ja jūs zinātu kā man tagad gribas kādu valmiermuižas aliņu kombinācijā ar picu un pirti:( jums manis paliktu žēl
0
^
viss ko varu ieteikt ir aizsūtīt vīru trimdā uz Maximu, lai nes Tev izlejamo Brenguli un pasūta kādu ektīgo Lulu picu!
Ar pirti mājas apstākļos tā pagrūti! var mēģināt pabāzt zem segas fēnu :D

par cik eju uz sporta zāli 5as reizes nedēļā, katru vakaru ielienu pirtī, tik patīkami, pēc apnīkošās darba dienas un āra dubaka atslābināties pirtelē ^_^
+1
jā, jā pakārdini mani vēl :@
man nav vīra :D nezinu, kur tuvumā ir maxima, laikam kādas divas pieturas tuvāk civilizācijai/
+5
atpakaļ pie saknēm: parādīsi cicīti, būs aliņš, būs pirts...
0
Malēj Tu jau kā pērtiķis sāc runāt! :D
No sērijas - Iedod banānu būs sex :D
0
labi, ka neuzrakstīja- parādīsi pupus, parādīšu, kur ir maxima:D
0
Malējs pieticīgs - tik cicīti prasa (es gan būtu abus uzprasījis aplūkot) ^^
+1
vēl viena tēma meistarīgi novesta līdz pupiem :D
0
Mēs vienkārši nespējam iedomāties dzīvi bez pupiem ...
0
tā nav dzīve, ja nav pupu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas