DFE goes metal LOL
-6
vot tā. Latviešu poprockeri (vai kas viņi bija pirms pāris gadiem?) sākuši spēlēt kaut ko pielīdzināmu metālam... visādā ziņā atceroties viņu homo dziesmu šitas ir mazliet tā kā negaidīti.

www.youtube.com/watch?v=BeczIJIsNvA...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
un tas joprojām ir popsis, tikai draivs tāds pasmagāks uzgriezts :D
+2
Klaunāde vai kas?
+5
Ieraugot viņu paļcovkas jau gribēju pie Radziņu tēmas ielikt, bet atcerējos viedo parunu: ''Не тронь говно - смердеть будет"
+4
Par laimi šī draņķība ir tālu no metāla
+1
Kruta. Beidzot arī sapratuši, ka metalcore - tas ir moderni?
0
infestus, es ceru, ka tevis teiktais ir sarkasms :> Šis tas man tur izskatās aizgūts no Rammstein un no tiem laikiem, kad nu-metāls sāka palikt "tumšāks" n šit. Īsāk sakot, sūds. Jo vokāls tizls.
+8
Šito megasūdu pirms pāris dienām pamanīju tvnet. Nosarku, sakaunējos, gandrīz noģību. Kārtējā daunisma izpausme latvju gaumē. Skat, skat, jau tūliņ atkal sauksies par māksliniekiem. Mākslinieki šo un mākslinieki to. Māksliniekiem patīk no rītiem pagulēt, tratataaaā...
+1
foršs = neforšs
+2
vispārība viss jau ir pareizi, tādu reakciju es gaidīju kā loģisku likumsakarību :D
0
ķipa 'skrēju sienā, bet tāpat zināju, ka siena neapgāzīsies' :))
0
Tas tač ir bek tu ze rūc. Atceros redzējis DFE vienā krūmu pasākumā ap 2002. (?) gadu, kad viņu repertuārs viss apmēram šitāds bija.
+10
Mor laik bek tu ze sūc!
+1
Diezgan nebaudāmi. Un vēl tas tizlais klips...

Kad tiks līdz blackam, padodiet ziņu, to gan es gribētu DFE izpildījumā dzirdēt. Jebšu to varētu iemēģināt Kivičs.
0
www.youtube.com/watch?v=QgLDpAdak4Q...

te varat redzēt, ja nav sevis žēl, kā tas daunisms tapa ierakstīts. OMFG!!!!!!!! WTF?????!!!!!! (vomit)
+2
Ai, būtībā - pofig, ko un kā viņi spēlē. Ne es viņus klausos, ne man viņi interesē. Bet prieks, ka paliek "smagāki", atšķirībā no daudzām "smagajām" grupām, kas paliek "vieglāki". Tā kaut kā.
+6
kas vainas ieraksta video ? kā jau studijā, flegmātiskas sarunas, daudz joku, cauri vijas koncentrēšanās. šaubos vai citiem ieraksti notiek radikāli citādāk, ne visi gan taisa muldēšanas, bet vienkārši safilmē vai sabildē.
Jā, karoč man ZB jau diršana par DFE, lietojiet manu metodi - tādas grupas vienkārši nav...
+2
BĻA ES NEZINĀJU, KA ARĪ METĀLS VAR BŪT TIK KRUTA. KAD ZUŠI SPĒLĒ "METĀLĀ" TAD PILNĪGI GRIBAS DZIEDĀT LĪDZI!
+2
KLAU A KĀDAS JUMS VĒL TUR POPULĀRAS GRUPAS NO LATVIJAS? MAN LIEKAS KA TIE SKAIFORDŽER MAN BŪS PAR SMAGU? PAGA A LINGA ARĪ METĀLS?
+14
labdien mani sauc viesturs, sauciet mani par viešču, mums ar draudzeni agrāk nesapasēja gaumes, bet šitai dziesmai baigi labi tas, ka it kā agresīvs gabals, tā kā bļe tik turies, tas patīk man, bet ļoti dziļš teksts un nepazaudē meldiņu, tas patīk manai draudzenei, gribēju jums te trūmetālā paprasīt vai ir kādas citas nu tādas normālas metāla grupas ko varētu paklausīties... es dzirdēju, ka bija Gain Fast dažas smagākas dziesmas, bet vai tas skaitās trūmetāls vai arī ņūmetāls? jo es tomēr teicu draudzenei : viss čiepiņ, tagad mēs tikai trūmetālu klausīsimies, nekur tu vairs nebēgsi :))))

...tad mēs uzlikām fonā DFE un es viņai laizīju krūšu spalviņas :)))))
+1
nu nez, man jau liekas, ka labāk lai mums ir tāda popmūzika, nekā visādi Reiniki, Šomases, dziedošās ģimenes utt.

koroč, vienīgais labais latviešu popmūzikā ir Busulis. nopietni, man patīk :D

0
bet ja nopietni - ar metalkor tik tiešām nekāda sakara
+4
Ar metālu ne tik.

Es gan labāk klausos normālu popsu, kaut to pašu Intaru Bacili, nevis sūdainu pseidometālu (vai sūdainu trūmetālu).
0
un tās baltās acis speciāli meitenēm, kas fano par krēslu:D
0
un iksiņi uz nipeļiem? :D
+3
tas geju auditorijai /vajag visiem izpatikt, galu galā!
0
tālredzīgi! :D
-8
ai ai ai...visi tik maak kritizet cik tik uziet un NEKO vairaak!...Ir cilveeki, kas grib spelet to, kas patik vairaakumam tautas - taadaa veidaa pelnot naudu un ir cilveeki, kas speelee to, kas patiik vinam, radiit kautko savu...
+4
tagad es sajutos vainīga par to, ka man nepatīk, kad vecis sev uz pupiem uzlīmē krustiņus no izolācijas lentas (būtu vismaz zilo paņēmis, vismaz kaut kāds neformāls kičs no tā visa sanāktu)
+1
Nu pareiz, pareiz, jārunā tikai labs vai nekas.
Diemžēl neesmu šīs tēzes mīļotājs un tāpēc droši varu atļauties izteikt savu klajo nepatiku pret šo sviestu.
0
^tas attiecās uz miroņiem:D
-5
ROCK!
0
Zinu, taču uzskatu, ka tas viss ir bulšits. Ja cilvēks dzīves laikā ir bijis visai nepatīkams, tad neredzu nekādu iemeslu pēc nāves klusēt jebšu runāt "ak, cik krietns bija šis nelaiķis".
0
^ tas tāds PSRS variants
+1
""Zinu, taču uzskatu, ka tas viss ir bulšits. Ja cilvēks dzīves laikā ir bijis visai nepatīkams, tad neredzu nekādu iemeslu pēc nāves klusēt jebšu runāt "ak, cik krietns bija šis nelaiķis"."

tas ir visnotaļ pimpiski - tas ir tāpat kā runāt huiņu kādam aiz muguras.
0
^bet no otras puses, nafig liekuļot?
+1
Tāpēc labāk paklusēt ...
0
neiet runa par ļiekuļošanu. mirušajam nav iespēju sevi attaisnot
+4
mirušajam tāpat pofig.
+2
Dzīvam esot vajadzēja labam būt, tad arī pie zārka labu teiktu.
-3
nu psc aizgaaja teema :D ko tu lash te muuldi? :D pričom te par mirshanu iet runa?
+4
Noklausies / noskaties DFE un vēlies būt labāk miris ...
+3
vai labāk redzēt mirušus viņus! :D
-6
nu pizgets jau par mirshanu, ko dirst te...personiigi paziistu Marku un ir viens sakariigs chalis, pilniigi vienalga kaadu muuziku vinsh taisa, nemaz neklausos to
+4
nez kādu dziesmu tu dziedātu, pēc šī klipa noskatīšanās, ja viņš nebūtu tavs čoms?
p.s. labrīt, pamosties! tu esi treumetal.lv
+1
Textures, tu tak sākumā palasi, kā šis offtopiks sākās, pirms sāc izdarīt kaut kādus visai dīvainus secinājumus.
+2
"
nu pizgets jau par mirshanu, ko dirst te..."

kamoon, džeki, jau šis vārdu salikums vien ir pelnījis būt zaļajos plusos :)))))))
+2
bet tomēr mirkst asinssārtos mīnusos! >;)
+1
lai uzlabotu garastāvokli piedāvāju noskatīties šito video -
NILE GOES BALD :D (lielāku oftopu grūti iedomāties, bet tomēr VISMAZ kautkas pozitīvs šajā tēmā...)

www.youtube.com/watch?v=cybZbR8UqwI...

-1
atkal mans nolažojums (zb, ka nevar editēt postu >:I )

www.youtube.com/watch?v=cybZbR8UqwI...
+3
kopš kura laika ar ziepjutraukiem filmētie klipi ir kaut kas pozitīvs? :D
-1
BĻADJ piespamoju miskasti.
0
da labi, vidakam par brīnumu skaņas kvalitāte ir ok - un galveno faktu var redzēt Dalasam no haira jopt, smieklīgi paskatīties, kā komentāros rakstīts - kā Dying Fetus 2 ;D
0
hmmm, lai jau nu savā lauciņā šamie tusē, kaut kāds nu-metal jau nu tur gan ir, tikai nevisai labā izpausmē, ko varu teikt klips, kā jau daļai latviešu ir izskata ziņā aizgūts no mūsu Obamas tautiešiem un fričiem, jo vizuāli līdzību ar projeck pitcfork var saskatīt (laikam vācu bāleliņi bija) un mudvayne (laikam tā bij) un solista imidžs līdzīgs uzštancēts, kā tiem, kas pirms slipknot maskās tusēja.. neatceros vairs nosaukumu...! Klišejisks video, klišejiska dziesma, kaut kā pēdējā laikā tas pops iet auzās - enģeļis un velns, melns un balts utt.
tad jau tiešām labāk apmierināties ar popsu, ko latvieši radīja līdz 90.g. vidum un kalusīties estrādes mākslu.
+1
mnja popsa līdz 90.g. vidum ir spēks, itin īpaši šis (video zemāk) (un vel citi, protams), +++ grupa kura, kas ''pirms slipknot tusēja'' - mushroomhead?

www.youtube.com/watch?v=cY7jvbuSAYc...
0
Jap tie paši sēņu galvas, bij savā laikā labi, būs vien kompī jāiesūc šamie :D
+3
Es uzskatu šamais 100. debijas video ne tikai ir visu laiku labākais no grupas video un dziesmām, bet pirmais un viens no labākajiem popsas/dence video, ko uzņēmusi latviešu grupā :D

www.youtube.com/watch?v=39CGCg7Ecsk...
0
da labi viņiem nav bijis konkurentu normālu densā - nu vēl MIXERI - Esi Reāls, un protams Eldorado ar visu Bruneti ruleti un Papa Karlo :D

Vot es rītdien gan paņemšu DC++ uzmeklēšu visas pareizās LV pop grendus (kaut gan man tādas aizdomas, ka man tas viss īstenība jau ir noslēpts uz cietā, jo pirms kāda gada bija uznākusi vēlme paklausīties atkal visu to, kas bērnība likās tik COOL)
+4
0
Ja nekļūdos, takš 90. gados neprātā laida klajā visādas turlabāko dziemu albūmus, izlases utt, tā, ka tāds dc++ vēl pilns ar šamiem!

+1
o, ja jau maucam drazu, tad pēc pilnas programmas:D šitas (sākotnējā a-eiropa versija) bija daudz krutāks gāzējs nekā 100 debilie. žēl, ka neatradu latviski, bet klips ir tāda 90 gadu sākuma modes esence!!! www.youtube.com/watch?v=VcVTDgiEKio...
0
šito brīnumu es gan nezināju, tā drobene baigi gāž nost no kātiem visa gabala pavadījumā un ko viņš tur sākumā kurija, ka pilnīgi sadzirdēja tačkas tauri :D nosaukt grupu par austrumeiropu arī tā bēdīgi ir... ne ne, šitas man nepatīk, baigi sausi.
0
es to dziesmu atceros latviski, gadu gan neatceros. tīri tas, ka kad tika vaļā no sievas projekts izrādījās ļoti dzīvotspējīgs. smieklīgi tā salīdzināt. gribēju atrast arī to, kā Tumsa izklausījās vēl pirms visu varenā M.Freimaņa invāzijas ar iepriekšējo vokālu, bet nav nekā:(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas