Ritmi- dziesmai
-15
Varbūt kāds var palīdzēt un uzrakstīt man ritmu dziesmai You're Beautiful ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
+13
Nu, vispārējā kārtība ir tāda, ka papriekš ir jānobildē pupi, attēli jāieliek kādā interneta vietnē un links jāiekopē šeit..!
+12
Pupi jārāda, tad rakstīs dziesmu :D
+7
Bļe nu, es par pupiem pirmais izdomāju!
+6
Pupus uz galda! Nu ok, var arī uz manis...
+5
pie pupiem jābūt zīmītei ar norādītu laiku un datumu.
+2
tā - titi
+3
tā... tits! tits!!!
+2
+2
Johaidī, mums ir tāds izdzīvošanas instinkts, ka gribam pupus redzēt, dzīvosim ilgāk! Kroč ja tev sieva ne par ko negrib pupus rādīt, tad zini, ko šī dara......
0
ok, es uzrakstīšu.
-13
Paldies par attsaucību pirmatnējiem vīriešiem vai puišeļiem. Nezināju ,ka jums smadzenēs ir tikai PUPI :D lol laikam jums nekad neviena nav rādijusi ,ka te tik nogribējušies.
+7
vaivaivai vai vaivai, ko nu?
+10
Labāk būtu priecājusies, ka ir vēl īsti džeki, kuriem uz pupiem, nevis uz krāniem velk...
0
kā tad palika ar dziesmu "You're beautiful" ?
+6
laikam Minkam parādīja...
+4
Es te tā domāju... ik pa laikam uzpeld kāds "pētījums", ka tā un tā darīšana (galvenokārt ikdienišķas lietas - smiešanās, pupu aplūkošana, mājdzīvnieki) pagarina dzīvi pa 5 un cik tur gadiem. Ja ņem LV vīrieša vidējo vecumu un pieņem, ka mani nenobrauks ceļarullis vai neuzkritīs uz galvas lakta kā multenēs, tad es dzīvošu savus 120 droši :D
0
^ t.i. - vidējo dzīves ilgumu, ne vecumu :)
+1
Tā kā pirms 1000 gadiem vidējais mūžs bija labi ja 30 gadi, tad tik skaiti tos pagarinātājus pie 30 gadiem klāt :)
+3
Cik gadsimtu uz pupiem lūkots....
+5
Kādi tur pupi (ko gan tas 93 pie nika varētu nzoīmēt rofl)
0
Es varu - tralala-tra-ta-ta-tralala kyi,kyi :D
+3
roof, svaru? :D
+5
^^^16-17 gados jau nu tā kā vaidzētu būt pupiem. Ja nav, tad droši vien nebūs ar :D
+1
Pēc bērna piedzimšanas parasti kļūst lielāki.
+1
lielāki jā, bet jaunības tvirtumu ta' neatgūsi!
+1
A par kādu tvirtumu var runāt, ja to pupu pirms tam tā īsti nemaz nebija ?
+1
nu tad jau ne par kādu...
+2
Tad tikai ar kultūrismu atliek nodarboties.
+1
bļa, tikko atcerējos to nesen postēto terminatordāmu! :D
0
paga, tu man sūtīsi kaut kādu tekstu vai ko!? Es teicu, kas es UZRAKSTĪŠU RITMU DZIESMAI "YOU'RE BEAUTIFUL"! kamon.
0
A kas tā vispār ir par dziesmu?
0
Jeims Blanc
0
A kas ir Jeims Blanc?
+9
atceros, kā, kad gāju 5. klasē, vienai meičai bija nu TĀDI pupi priekš 13. g. v. meitenes. mēs ar džekiem ilgi spriedelējām kā tas vispār ir iespējams. bet liels bija mūsu šoks, kad 7. klasē šīs skaistās un pilnīgās krūtis vienā jaukā dienā noplaka līdz minimumam. laikam mamma pamanīja, ka meita polsterus lieto. :D
0
:D :D :D
0
-1
te kāds ģitāristu forums vai...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
neverforgotten
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas