Invader 14 hole zābaki
0
pērku Invader 14 šņorcaurumu zābakus, vai arii veeeloz uzzinaat informāciju, kur tādus varētu iegādāties...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
INVADER 14
0
Ar Invader keriņiem man ir bijusi tikai slikta pieredze.
Savlaik tirgoja Patriotos un vienā medību veicī , bet neatceros nosaukumu.
0
Patriots, Milano manuprāt arī vajadzētu būt. Pankā laikam invader nav.
+1
+2
Labāki būtu WW2 vācu virsnieku ādas zābaki. :)
+6
No kā ādas ?
0
0
Redz kur krievu variants:
www.ss.lv/msg/lv/hobbies-inte...
izskatās uz mata kā vācu
0
Nu jā , bet prikols tāds, ka vācu zābaki skaitās glaunāki, jo tika mazā kvantumā štancēti. Bet oriģinālus dabūt , pietam labā stāvoklī - baigi sālīti, bet stilīgi.
+3
Ar šitādiem līdzīgiem mums džeki ansamblī dejo :D
0
kas invader jum nepatiik? ar ko tieshi vini slikti?
+3
Vēl tikai galifē bikses piemeklēt un elektriķu uniformu :D
0
nē nu normaali... es jau pa mežu ar viņiem doamaju leekt, nejau kā sandeles pielietot...
+1
Tādā gadījumā vēl jo vairāk - nepērc tos. Invader skaitās dekoratīvie ar hromēto ādu , vismaz man tādi bija, ķipa tāds kā spīdums. Ja tev vajag izturībai/pārgājieniem utt , tad vislabāk ņemt tos pašus - zviedru/dāņu armijas keriņus. Maksā lētāk , kalpo ilgāk. Nav tik pielaizīti skaisti kā dekoratīvie keriņi, toties pusceļā nepārplīsīs.
0
85.25.136.73/zanny67-p2022h17s25...

runājot par šiem, kur tādus varētu nopirkt... par Invader 14, man likās ka viņi ir 2veidu:

1. "Lakotie" - spīdīgie
2. Tādi kādus man vajag
0
Labi, turpinot tēmu par Undercover 14... Šitiem vispŗ ir kāds veikals kur tos var iegādāties?!?
+2
^^^ pilns internets!
0
^Tu man vārdu no mutes izņēmi! vai tad ceri LV veikalā dabūt lētāk:D
+2
man ir 3 pāri Undercovera bijuši, neviena slikta vārda...
pirmo pāri nopirku ap 2000. gadu Vācijā vienā bodē par aptuveni 40 eur...
0
Es neceru dabūt lētāk, es ceru cilvēcīgi pielaikot, jo es nezinu iisti savu izmeeru armijas zābakos... kkur no 44 liidz 46varētu buut.... iesakiet kaadu interneta aadresi, latviešu kur undercover paskatiities un uz kurieni aiziet pielaikot... īsāk sakot, pasakiet latviešu interneta adresi kur es redzu undercover 14... piedodiet, drusku nesakariigi sanāca...
0
nu nezinu, vai LV tu viņus kur atradīsi...
ja tev vajag peielaikot - tad būs vien jāpērk tās kakas, ko te LV piedāvā un par galīgi nesamērīgu cenu...
0
Bet tie man varētu būt labi, ilgākiem pārgājieniem, pa visai puspurvainiem apgabaliem... vieņos arī metāls purnos? P.S.Tas man ar varētu būt nepieciešams
0
Vēl kas labs, tepat latvijā, līdzīgs undercover neverētu atrasties?
0
Metāla purngali pārgājieniem nav labi. Ejot vairākas stundas no vietas, kājas tomēr bišķiņ sapampst un tas bleķa purngals spiež. Ja nopērc kādu izmēru lielāku, tad atkal lielāka iespēja, ka kāju noberzīsi.
0
Dēļ tā metāla purngala ziemā nagi salst. :D
0
Bet ja ar vilnas zeķītēm... biezām un siltām...
+2
Zviedru armijas no patriotiem, visi ir nejēgā smagi un taisīti 60 tajos gados, tie Invaider cieti likās cik tausitju. Pārgājieniem, var paskatīties stacijas tunelī, kur 15 trolejbuss iet, tai armijas humpalu veikalā. Vispār krezas pārgājienos paliek slapjas un ziemā salst :D labāk gumijniekus vai kādu ziemas zābaku pārgājieniem.
0
es tieši pirms kaadaam 10min atcerējos par to stacijas tuneli...
0
Milano veikalā nav jēgas skatīties, atradīsi tik vien kā free breakus par nejēgā dārgu naudu, mosh tur arī normālas cenas tagad, bet ļoti šaubos! Pārgājienam labus kerzus var dabūt iekš to baltkrievijas apavi vai, kā īsti nosaukums, tam veikalam, kas 4 tramvaja galiņā 2. stāvā pie tirgus, bij laba izvēle, ar saviem jau trešo gadu maucu aktīvi aukstajā laikā, jo siltā odere un esmu pilnībā apmierināts.
+4
A ko jūs te cepjaties - es zābakus 2 gadus nebiju vilcis, tik pirms ziemassvētkiem sanāca uzvilk un līdz šim brīdim nākas nēsāt. Esi trū - staigā zandalēs m/
0
Graver, adresi nevari pateik, luudz...
0
4. tramvajam ir 2galapunkti...
0
tu domā Maskavas ielā, to veicīti?
0
Mežam es ar ieteiktu nopirkt kautko nopietnāku, apskaties tak mednieku/makšķernieku bodēs.
0
Gards un Gandrs ir vieniigaas ko zinu
0
Zommers uz Barona ielas.
0
Es nopirku zābakus no patriota, godiigi sakot, galiigi NEsmagi, nesamikst pat peec 5stundaam sniegaa liidz ceļiem, arī ir āķīsi, nav jāsien 5gadi un vēl pie tam pa samērā lētu cenu... (32Ls)
0
Skatos, ka Patriotos jauni zābīši parādījušies, vismaz šamo mājaslapā ir.
patrioti.lv/home/products/shoes...
0
viņiem tai mājas lapā saturs vispār mainās ar?
0
Nu, kopš pēdējoreiz skatījos, pāris pozīcijas ir pieliktas.
0
Medniek, kas tas bija par modeli ? Laikam beidzot ar sadomāšu nopopsēt un iegādāt, jo gumijnieki festos nav pārāk ērti ilgai straigāšanai. Vajag tik tādus, kuros kājas nesvīst.
+1
Ir arī tādi, kuros svīst? Man nevienos īpaši nav svīdis, katrā ziņā noteikti mazāk nekā botās vai citos apavos (izņemot sandales, kaut gan arī tajās pēdas svīst).
0
Ja uzvilksi zābīšus pie +25 svīdīs tā, ka jebaķ koņa v srāku. :D
0
Man botās nesvīst. Arī ziemas zābakos gandrīz nesvīst. Rudens kurpēs gan, kautgan no ādas taisītas - ķip elpo utt. ...
+1
^ un Tev tāpat kā Desperam nesmird kājas?
0
Īpaši nesmird. Dievainā kārtā, zeķes, kuras mājās nēsāju, ātrāk sasierojās, nekā pa āru / darbu vilktās. Turklāt vasarā jau zandalēs, vieglās botās ar ventilāciju vazājos. Bet zeķes gan plānās nevelku. Tajās nezkāpēc vairāk kājas svīst.
+2
Ble, ja es visu dienu novazājos zābīšos, tad manus sierus var mierīgi gāzes kamerai izmantot. :))
0
magnum stealth šķiet baigi zolīdi zābaki , bet nu cena gan sālīta.
0
70 Ls priekš labiem zābakiem nav nemaz tik šausmīgi.
0
M62 laikam
0
Zābakus atdevu draugam, tagad mēgināšu undercover 14
0
70Ls priekš zābakiem ir totāls overkills!! 38Ls ir pašā laikā :D
0
Totāls Overkills, saki? Tas izklausās labi.
+1
Tas varētu būt labs vārds uzvārds.
0
Kāds jau vinus ir pasūtījis no 85.25.136.73/zanny67-p2022... tagad gribu pasūtīt bet nau ne jausmas kas jāspiež peypal vai cash in advance, kāda atšķirība? :D
0
0
Cash in advance droši vien pārskaitījums? Nu tas piķis ies pāris dienas, ja nebūs express un dārgs prieks.

Kas i 14 lohi? :D
0
Sk., bet vai kāds no šī teksta lasītājiem ir pasūtījis kko no tā saita...?
+1
Kada starpība ir vai nav sūtījis?!
ja tev vajag, nauda ir un gribi preci - tad arī pasūti! Nav tak 1993. gads!
0
Man interesē :D
0
Nevajag jau aizsvilties uzreiz... chill
0
BigUgga, vakar, plkst. 23:21[Link] [Profils] [–] [+] 0
Cash in advance droši vien pārskaitījums? Nu tas piķis ies pāris dienas, ja nebūs express un dārgs prieks.

Kas i 14 lohi? :D

<---- šņorcaurumi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas